Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

babka jagodzińska

niedługo będę Mamą...

Polecane posty

witaj chyba widział te fotki ja na początku ciąży chciałam zobaczyć jak wygląda dziecko w każdym tyg zycia płodowego i trafiłam na stronkę o aborcji:O i się naoglądałam... ja dziewczynki zmykam mąż zaraz wraca i idziemy na spacer dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa zycia i krol
jagodzianka 🖐️ Ja juz przytylam 5 kilo i az sie boje myslec co bedzie pozniej , moze uda mi sie nie dobic do 20stki ? jak sadzicie ? jest jeszcze szansa ze w calej ciazy przytyje mniej niz 15 kg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
babka milej nocy . dobranoc. milego spaceru. do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
krolowa zycia i krol - witam :) ja jestem w 15 tygodniu czyli tuz za toba :) sama sie zastanawiam ile przytyje. najpierw schudlam niecaly kilogram a teraz przytylam troche wiecej niz kilogram. rosnie ci juz brzuszek? ja mam od jakiegos tygodnia zaokraglony i mam wrazenie ze wszyscy widza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa zycia i krol
kluska u mnie juz widac brzuszek , wlasnie jutro ide po pierwsze ciazowe spodnie bo juz sie w zadnych nie dopinam , dzis w pracy muslalam odpiac guzik i nie czulam sie z tym komfortowo :O Poza tym wszystko dobrze , zaczynam juz odczuwac ruchy , szczegolnie wieczorem kiedy juz lezymy w lozku i sa to takie jak by pukniecia delikatne , czasami takie musniecia jak by motylek mnie laskotal skrzydelkami , ale jestem pewna ze sa to ruchy bo zdarza sie to coraz czesciej :) CZas szybko leci , prawda ? Ja pamietam jak niedawno robilam test a tu juz 16 tydzien p.s.sorki ze wczesniej nie napisalam ale maz okupywal komputer i nie dalo sie go w zaden sposob wywalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
krolowa - naprawde? czujesz juz ruchy? wow. to jest nawet mozliwosc ze za jakis tydzien, dwa ja tez juz moge czuc (chociaz nie koniecznie). myslalam ze to jeszcze z miesiac przede mna :) ja sobie odpinam guzik jak siedze dluzej z nogami podwinietymi (a lubie tak siedziec :O ) bo wtedy to juz mi przeszkadza. a tak to spodnie w pasie bardziej opinaja i zostawiaja troche czerwony slad ale jeszcze nie jest zle. mysle ze jeszcze nie potrzebuje ciazowych ale pewnie juz niedlugo. wiec niedlugo czekaja mnie zakupy . jupi... w sumie to nie moge sie doczekac :) bede pozniej. musze zmykac do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
krolowa zycia i krol nie na marcowkach nie bywam... wlasnie wrocilam ze spaceru z mężem... dobra dziewczynki dobranoc i do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
babka,kluska gdzie jestescie dzisiaj? no babka to moze na porodowce ale kluska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
zniknęly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa zycia
kluska serio mowie , czuje takie pukniecia :) najlepiej jest wieczorem jak sie wycisze i leze sobie spokojnie w lozku , zdarza sie to juz coraz czesciej i za kazdym razem wywoluje to usmiech na mojej twarzy :) Zoabczysz ze juz niedlugo tez je poczujesz bo czas naprawde strasznie szybko mija i ani sie nie obejrzymy a maluszki juz beda ssaly nasze piersi :DDo pozniej :) Mam nadzieje ze sie ozywicie pod wieczor :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
no pojawil sie ktos.od czasu kiedy czuje ruchy bardziej jakos dociera do mnie ze cos tam w srodku zyje i sie rozwija.babka a juz myslalam ze na porodowce zawitalas :D a gdzie kluska,moze gdzie wyruszyla na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
krolowa wczesnie malenstwo czujesz.ja musialam czekac az do 18 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
Witam kobietki. Ulululu - jestem, jestem. Pospalam dzisiaj dluzej (do 13 :O ) potem wzielismy prysznic, sniadanko i .. oto jestem :D Ale za godzinke zmykam do mamy i na jakies zakupy bo np. mleka nie mamy :) Babka - jak sie czujesz? u ciebie to juz tuz tuz.. Potem bedziesz musiala nam opisac jak sobie radzisz przy dziecku. W nocy mialam sen z dzieckiem. Zmienialam pieluszke :D Dwa razy bo za kazdym razem kupka byla. Jejc... nawet sny mam drugiej kategorii :D jak bym nie mogla miec snu o czyms innym ale wlasnie o dzieciecej kupce. :O Krolowa zycia - wlasnie widze ze czas przecieka mi przez palce. nie wiem jak, nie wiem kiedy a tu juz mi sie brzuch zaokragla. a przeciez dopiero co robilam test. Nie moge sie juz doczekac pierwszych ruchow. To musi byc dziwne uczucie Co dzisiaj porobiacie? Babka spacerowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
ululu - ciesze sie ze tez jeszcze jestes :) jak samopoczucie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
kluska ruchy dziecka to smieszne i do nieczego nieporownywalne uczucie,przynajmniej ja tak sądzę.juz niedlugo sama sie wypowiesz na ten temat :) babka to juz ma blizej niz dalej nas to jeszcze czeka,brzuchowanie no i to bujanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
kluska a nienajgorsze lepiej niz wczoraj.naryczalam sie i mi jakos przeszlo.dzieki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
ululu - no babka to juz na dniach. tylko pozazdroscic. mysl o tym ze to jeszcze tyle miesiecy dobija mnie. bo np. wczoraj niezbyt ciekawie sie czulam wieczorem, a chcialabym juz miec to wszystko za soba. jeszcze troszke i tez dolacze do grona "czujacych" :) a za ok 3 mies. bede sie mogla takze zaliczyc do "bujajacych" (moj maz bedzie mial niezly ubaw ze mnie :D ) ciesze sie ze czujesz sie lepiej. wyglada na to ze dopadl cie jakis dolek ale nie dawaj sie dolkowi. dolek przyszedl, dolek pojdzie. jak widzisz juz ci sie troche humorek poprawil. tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki 🖐️ czuje sie dobrze, ale wiecie co wstydzę sie chodzić po ulicy, bo się srasznie bujam, dziecko uciska mi na kość ogonową w środe mam wizyte zobaczymy co lekarz powie, bo nic nie mnie bierze chce juz urodzić..jest mi tak ciężko kluska co ty po nocy będziesz chodziła po sklepach ?? :P dziewczyny a te ruchy pod koniec ciąży to dopiero jest kosmos, robia mi się na brzuchu takie wielkie guzy, dzidzia chyba kręgosłup prostuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
babka nie martw sie niedlugo sie rozdowisz i juz nie bedzie bujania.nic nie poradzisz na to ze chodzisz i sie bujasz,na ciezarne innym okiem patrza hehe.juz niedlugo caly ten brzuch ci sie zmniejszy do ludzkich a moze raczej ludzko pojedynczych rozmiarow a my ci bedziemy wypisywac jak to s ie nie bujamy :D dziecko moze pupe wupina wtedy sie robia takie gory i doliny na brzuchu. kluska moze wskoczy do 24 h i zrobi nocne zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się czas tak szybko minie , że nawet się nie spostrzeżesz, to tak tylko wygląda na początku :) no ale wiem łatwo powiedzieć, ja starałam sie nie mysleć za dużo , bo czasem tak mi się wlekło, a teraz jak patrzę wstecz to nie wiem kiedy to zleciało ciąża to fajne doświadczenie , trzeba się nia cieszyc w pierwszych tyg bo potem to udręka fizyczna :) kurde no ale narzekam ale mówię wam jest mi tak ciężko, moja otyła babcia lepiej się porusza:) kochane ja na dzisiaj zmykam, bo muszę psa wykompać :) i chciałam trochę zniknąć przed tv bo juz tak dawno nic nie oglądałam zajrzę jutro :) miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
babka - nie masz sie czego wstydzic. przeciez kazdy slepy zauwazy ze sie bujasz bo masz duzy brzuch. a nawet jak sie ktos usmiechnie to tez sie usmiechnij do tej osoby. najwazniejsze to nie pozwol zebys ty sie z tym zle czula to i ludzie beda to innaczej odbierac. wyobraz sobie jak ja bede gdzies wychodzila. zima, mroz i ja w wielgachnej kapocie by przykryc brzuch. taki bujajacy sie namiot. to dopiero bedzie smiesznie wygladac :D nie dziw sie ze sobie kregoslup prostuje. tez juz by chcialo byc na zewnatrz a nie sciskac sie tam w srodku. jak juz 2 tyg przenosilas to pewnie albo juz sama w tym tyg urodzisz albo lekarz cie skieruje do szpitala i moze dadza ci cos na przyspieszenie. nie wiem. zgaduje tylko, ale slyszalam nie raz ze jak sie nie rodzi po terminie to do szpitala, na przyspieszenie i nie ma taki maly czlowieczek wyjsia... musi sie urodzic :) nie po nocy. u mnie jeszcze nawet 17 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
milej nocy babka. milego ogladania. zdaje sobie sprawe ze jak mi brzuch urosnie to spadnie mi sprawnosc fizyczna. raczej w maratonie nie pobiegne. pocieszajace ze to "samo" przejdzie. dziecko sie urodzi. brzuch zniknie i znowu bedziemy CHODZIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
ulululu - teraz ty gdzies ucieklas. ale na innym topiku cie wytropilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
a nie ja jestem tylko nalesniki pieklam a teraz wlasnie jakies 10 min tak przegladam :) czy zostalam usprawiedliwiona nalesnikami ??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
kluska to gdzie ty mieszkasz u mnie co prawda jest teraz 23 ale u cebie to czas ladnie rozni sie od naszych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×