Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

babka jagodzińska

niedługo będę Mamą...

Polecane posty

Gość kluska serowa
Dzien dobry nocne mamuski :D nie spodziewalam sie ze ulululu napisze tak pozno w nocy (w ogole sie nikogo nie spodziewalam i dlatego nawet pozniej nie sprawdzilam). bylismy wczoraj w kinie. mam podly nastroj i (zabijcie mnie) zaczelam przegladac stronki o aborcji w 4 miesiacu w stanach. ale z drugiej strony jak czytam o sposobach po 3 miesiacu to w zyciu bym mojego dziecka na cos takiego nie narazila (pomimo ze mi sie dzisiaj taka mysl pojawila) ulululu - jak ci mowi ze dziewczynka przez tak dlugi czas i nie zmienia zdania to juz raczej przesadzone. nie mowilas wczesniej jakie imie wybraliscie. Venessa bardzo ladnie Mama - no coz.. trudno. moze sie jeszcze kiedys jednak uda nam spotkac. nie mam nic przeciwko kontynuowania znajomosci na gg lub telefonicznie :) wiesz juz gdzie chcesz rodzic? gdzie w nj mieszkasz? babka- a bylam pewna ze w koncu dziecie na swiat sie pojawi. coz... widocznie nie jest jej/jemu spieszno na ten wstretny swiat ;) jezel ulululu nie mieszka w polsce to faktycznie wyglada na to ze sama tam zostalas ;) gdzie w polsce mieszkasz? pozdrawiam was serdecznie i mam nadzieje ze sie dobrze czujecie. lato juz powoli ucieka a ja nienawidze zimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj zapowiada sie u mnie piekny dzien, mam nadzieje, ze takich dni bedzie jeszcze duzo, bo jak kluska serowa, ja tez nie cierpie zimy... kluska mieszkam w Rutherford, ale bede rodzila w szpitalu St. Mary\'s Hospital w Passaic. To bardzo dobry szpital i mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze. Jutro mam wizyte w Paterson, w szpitalu St. Joseph\'s w dziale genetycznym, takze domyslam sie, ze bedzie to wlasnie badanie genetyczne. Bardzo sie boje, ale tez jestem dobrej mysli, ze moja dzidzia jest zdrowa, trzymajcie kciuki za mnie :) moj numer gg 3364149 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
czesc kobietki. babka - widze ze nadal sie tu udzielasz,ile to juz masz po terminie?? ogol sie ladnie zeby pozniej cie szpitalnymi zyletami nie jechaly kluska-mialas racje ,babka sama w polsce bo ja takze nie mieszkam w ojczyznie. mama41-a ty plec znasz juz dzidzi?? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
nikola witaj.tez czekasz na dzidzie?zagladaj do nas :) kluska zapomnialam dopisac ze ja o poznych godz nocnych zawsze tu jestem tyle ze zadna z was juz nie wchodzi.wiec czasami wejdz i sprawdz to wtedy pogadamy.babki nie mozemy stresowac o poznych porach z reszta ona i tak juz przy kompie dlugo nie siedzi,miejmy nadzieje ze juz niedlygo sie rozdwoi hihi ale bedzie dzidzia. mama41 ty pewnie tez jak kluska nocne pory tzn nasze noce wasze wieczorne preferujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze plci nie znam, bo to za wczesnie, jestem w 14 tygodniu ciazy, a co do bywania na necie, to ja laptop mam non stop odpalony i kafeteria otwarta. Prace mam taka, ze moge w kazdej chwili usiasc na troche i popisac, wiec bywam tak mniej wiecej od 8 rano do 10 wieczorem, oczywiscie amerykanskiego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac. Dzisiaj mnie juz zaraz nie bedzie, jestem zajeta, a jutro pojawie sie dopiero wieczorem, bo w dzien jade do szpitala genetycznego na badania...........pozdrawiam i trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
mama41 trzymamy glowa do gory bedzie dobrze.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jest rozwarcie , na razie na 2 cm ale sa tez skurcze, moja doktorka mnie wymasowala troche, moj dzidzius spoznia sie na swiat 11 dni, czasem mysle , że za dlugo mnie doktorka trzyma, ale mowi ze wody sa ok i lozysko tez ok pozdrawiam i oby nie do jutra , bo mam nadzieje ze bede na porodowce :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Paulinki
ja juz jestem mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
babka pewnie dla ciebie to jest za 3 lub 4 dni wczesniej i bez dzidzi nie udzielaj sie tu :D silna jestes to dasz rade.trzymamy kciuki kluska-spisz juz?? mama41-ty tez?? nikola-ty napisalas raz i juz nas nie lubisz czy co :( mama paulinki-ile malutka juz ma miesiecy,a moze lat?? :) no dziewczyny kibicujmy babce niech sie rozdwoi dziewczyna i koniec juz z bujaniem hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
no wiecie co...az mi przykro ze nikt tu nie zajrzal...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
ulululu - nie krzycz kochana, nie krzycz. jestem. daj mi 15 min, bede spowrotem i skrobne wiecej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj bylam zajeta, jezdzilam do szpitala genetycznego, ale nie mialam tam robionych badan, tylko teraz zrobili ze mna wywiad. No wiecie, czy w mojej rodzinie byly jakies choroby czy wady genetyczne, czy w meza rodzinie cos takiego zaistanialo i takie tam pytania. Za jakis tydzien bede miala badanie krwi pod katem genetycznym, a potem amniopunkcje, ale chyba sie na nia nie zgodze. Co ma byc to bedzie i tak przeciez nie usune, jakby sie okazalo cos zlego....tfu tfu tfu.......... Boli mnie kregoslup w odcinku szyjnym, ale mysle, ze cale zycie spie na brzuszku, a teraz na plecach, albo na bokach i sie nie wysypiam. Krece sie, przewracam i wlasciwie sie mecze w nocy........dobrze, ze siku juz nie wstaje. Czuje, ze macica juz podeszla do gory. Kurcze, nie mam jak pojechac do jakiegos wielkiego mola i kupic jakies normalne spodnie ciazowe, bo w swoje juz dawno nie wchodze. Mama mi kupila jakies uzywane :D, ale jak tak dalej mi bedzie brzuszek sie powiekszal, to przechodze ciaze w spodniach dresowych. Bede dresiara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no babka chyba faktycznie na porodowce, moze wlasnie dzidzia daje po cycy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
kluska masz nagane napisalas 15 min a spojrz na zegarek oj oj :D:D mama41 no a ta amniopunkcja od tak sobie przeciez najpierw powinni zrobic badanie przeziernosci karkowej a dopiero pozniej jesli co by ich tam niepokoilo albo cos by chcieli dokladniej sprawdzic mogliby zapytac o ta amniopunkcje.wiem ze nie wypada ale czy moge zapytac ile masz lat?tylko sie nie gniewaj i jesli nie chce nie odpowiadaj.nie martw sie ja tez nie spie jak bym chciala,dotychczas ciagle na brzuchu teraz tylko na bokach wiec czsami to mnie kark az boli ale nic poi co moze to i dobry sen bo za dwa mies brzuch bedzie sporo wiekszy wiec narazie dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulululu.........no wiek masz w moim nicku, dlatego samo badanie na przeziernosc nie wystarczy, chca wykluczyc wsio, bo to standard u nich, jesli pacjentka ma powyzej 35 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wystraszylam wiekiem dziewczyny :P........no coz, zycze Wam szczesliwego porodu i zdrowych dzieciaczkow :)..........pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama41 ale co ty opowiadasz :D:D:D co do badan to moze lepiej jka pojdziesz na ta amniopunkcje??slyszalam ze badanie troche nieprzyjemne ale coz...lepiej wiedziec czy wszystko ok.a kluski gdzies na uliach nie widujesz moze znowu robi zakupy dlatego jej tu nigdy nie ma. co do babki to chyba rodzi e no co ja pisze pewnie juz urodzila i tuli malego dzidziusia...ehhh kiedy my sie rozdwoimy...tyleeee czasu jeszcze.a moj maz niedlugo wyjezdza i mnie zostawi sama na miesiac :( :( ale bede sie smutkowac i tesknic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
mama41 ooo to masazyk by sie przydal juz myslalam ze sama mnie zostawilyscie tutaj i juz nie chcecie pisac . a poza tym jak sie czujesz??moja mala harcuje w brzuchu ale jak maz kladzie reke na brzuch to cichutko siedzi jak mysz pod miotla ciekawe heheh teraz tylko moze jeden dwa dni i babka napisze...ona ma fajnie pewnie ma juz dzidzie przy sobie ... co do pani kluski to dziwne bo jakos ucichla ciekawe...mam nadzieje ze wszystko ok i tylko leeenistwo niepozwala jej usiasc i skrobnac jakas notke. mama41 dla ciebei jednej jedynej obecnej tutaj czasami ktora odpowiada na moje posty 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej :) Wlasnie zaczelam 14 tydzien, ale wiecie co? Czuje dzidzie juz od kilku dobrych dni. Sa ta bardzo delikatne ruchy, ale czuje. Bardzo sie ciesze, bo to znaczy, ze dzidzia jest silna :) A czuje sie dobrze, mam wprawdzie spory brzuszek i boli mnie kregoslup, ale niech boli, niech ciagnie, aby dzidzia byla zdrowa :) U mnie piekna pogoda wiec duzo przebywam na zewnatrz.........pozdrawiam i zycze swietnego samopoczucia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
mama41 a to twoj pierwszy dzidzius??to dobrze w ze ok czujesz.szybko czujesz ruchy dlatego pytam czy pierwsza dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulululu....to moje trzecie dziecko, ale dwie pierwsze corki, to juz dorosle panny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
dziewczyny moze ktoras ma ochote pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
mama41 myslalam ze nikt nie napisal..no to tak ale to co pomoc bedziesz miala przynajmniej. myslisz ze u dziewczyn wszystko ok?? to teraz pewnie chcialabys malego pupilka skoro masz dwie pannice to 3 moze chlopczyk heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
mialam na mysli kluske i babke..kurcze babka to juz chyba oczywiste no bo gdzie by mogla byc jak juz miala skurcze jak ost pisala ale ta kluska... mama41 planowaliscie wlasnie takiego rodzynka??czy niespodzianka jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
eeeee.... spoznilam sie? 15 min mialo mnie nie byc :O no wiem, wiem :( prosze o wybaczenie. ja nie wiem co sie stalo. mialam byc za 15 min. zajelam sie czyms a potem... i juz wtorek jest moze mnie troche usprawiedliwi ze w weekend duzo czasu spedzilismy poza domem, a wczoraj caly wieczor u tesciowej? jestem usprawiedliwiona? w niedziele bylismy w oceanarium i nurkowalismy (nazwijmy to nurkowaniem) w takiej dosc plytkiej wodzie z rybami, plaszczkami i malymi rekinami :) bylo sympatycznie. w sobote bylismy u lekarza jak co 4 tygodnie. straszycie mnie tymi wszystkimi badaniami bo ja tak nie mam i nie wiem czy to dobrze czy zle. u mnie 16 tydzien a jak narazie mialam tylko badania moczu, krwi i usg. za 4 tyg wysle mnie do szpitala na szczegolowe usg i takie tam, ale czemu ja nie mam tak jak mama41? mama41 - czy orientujesz sie moze czy ja tez powinnam miec wiecej badan? bo teraz zaczelam sie bac ze moze moj ginekolog cos zaniedbuje u mnie :O okropnie sie boje czy z dzieckiem wszystko w porzadku a moj lekarz w sobote powiedzial ze nie widac jeszcze plci, ze dowiemy sie za miesiac, ze plod ma rozmiary adekwatne do 16 tygodnia, ze wszystko jest w porzadku i ze powinnam zaczac czuc ruchy malenstwa na dniach. wlasnie mnie martwi ze ja nie czuje. a jezeli czuje to nie wiem ze to to. :O poza tym przytylam 2 funty (czyli uznajmy ze 1 kg) co biorac pod uwage ze wczesniej schudlam 1 funt daje mi 1 funt do przodu (prawie 0.5 kg) :D bylam tak pewna ze przytylam wiecej (moja waga w domu jest chyba troche przeklamana) ze moglam sie o to zakladac. brzuch mi sie zaokraglil, spodnie zostawiaja czerwone slady na brzuchu. znalazlam jedne spodnie ktore sa wieksze i te przynajmniej nie opinaja brzucha, ale za to tak troche wisza na udach itd. sama nie wiem czy pora juz zaczac rozgladac sie za jakimis ubraniami ciazowymi . moj maz mnie wysyla na zakupy a ja wiem ze to smieszne troche bo mojego brzucha jeszcze nawet dobrze nie widac. po prostu stal sie twardszy i troszeczke odskoczyl przez co spodnie w pasie staly sie opiete. kobietki, kiedy zaczelyscie kupowac ciuszki ciazowe? mama41- ty mowisz ze musisz sie wybrac na zakupy. ale co bedziesz kupowac? wszystko? bo ja narazie mysle ze tylko moze jakies spodnie sobie kupie by miec pewnosc ze nie opinaja. moze powinnam teraz pojechac (mam 2 mall-e rzut beretem od siebie) ale nie chce mi sie samej. w dodatku lubie robic zakupy z moim mezem bo wtedy zawsze wiecej kupuje :D bo ja sama obejrze cos kilka razy, przemysle, dojde do wniosku ze: -nie potrzebuje -za drogie -mam juz setki takich samych np. koszulek -mam watpliwosci czy bede to nosic -mam przepelniona szafe i nie mam gdzie wkladac tych wszystkich rzeczy. Natomiast moj maz zalatwia sprawe szybko: podoba ci sie? no to ok. :D w taki oto sposob nabylam wiele rzeczy ktore daly mi duzo radosci pomimo ze byly calkowicie zbedne :D ale sie rozpisalam :O wybaczcie. zadzwonie chyba do kolezanki i moze pojedziemy razem, ona moze cos kupi dla swojej malej a ja zobacze spodnie itd. babka to jak nic juz urodzila. nie mozliwe by tyle czasu byla cisza z jej strony jezeli to nie porod jej przeszkodzill 9 lyty tak mowia - a kiedy dokladnie twoj maz wyjezdza? biedna 9 luty, wyobrazam sobie jak sie czujesz. w ciazy chcemy aby byl przy nas caly czas, a tak w razie czego. ulululu - bo twoja mala wie ze tatusiowi nie wolno podskakiwac to siedzi cichutko i robi dobre wrazenie ;) jak sie czujesz? a wczoraj wlasnie dostalam smsa od kolegi z polski synek mu sie urodzil (wczoraj) i dostalam zdjecia i sie rozczulilam :) pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pani kluska witam :D no dobra jestes usprawiedliwiona,najwazniejsze ze wszystko ok.martwisz sie ze twoj lekarz cie zaniedbuje eee nie sadze chociaz ja tez czasami tak myslalamm jak czytalam ile ciezarne w polsce maja badan robionych normalnie ciagle cos a ja tak jak ty krew,mocz no i usg tyle.kluska a wogole jak samopoczucie?aha co do ruchow dziecka to nie wyczekuj bo bedziesz sie stresowac a to dopiero 16 tydz.,moje pokopalo pierwszy raz w 18 tyg no prawie 19 wiec ze spokojem ale i tak zycze ci zebys poczula swoja dzidzie jak najpredzej :) mama41 no a ty gdzie sie teraz podziewasz?tez juz dlugo nic nie pisalas... babka to tez juz by mogla cos skrobnac,niejmy nadzieje ze wszystko oki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×