Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Glamorouss

Karaluchy-zmora mieszkancow blokowisk ... jak sie ich pozbyc??

Polecane posty

Gość gość Magda
Dziewczyny spróbojcie kredy na karaluchy itp, ja kupilam na www.kredakaraluch.pl i mnie pomogło, juz 3 miesiąc mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na ostatnim pietrze mieszkal alkoholik- zbieracz ktory zrobil z mieszkania wyspisko. mial tam wszystko- od karaluchow po pluskwy. pijak jak to pijak - w koncu sie zapil i jego zwloki lezakowaly tak 3tygodnie zanim ktos nie poczul i nie zadzwonil na policje :-O wszyscy lokatorzy jego lokum rozniesli sie po calym bloku. administracja zorganizowala dezynsekcje. u siebie w mieszkaniu ubilam w odstepie czasowym okolo 2tyg 3 karaluchy. potem byl juz spokoj na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hala123
Pluskwami i karaluchami niech się zajmie profesjonalna firma, na własną rękę dezynsekcja nie wychodzi, owady powracają. W powiecie Wadowickim działa dobra firma DDD Efekt http://efektddd.pl/uslugi#dezynsekcja ja korzystać z nich, dwa razy do roku, robią w moim hotelu i restauracji co trzeba, dyskretnie i nieiwazyjnie, także klienci nawet nie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam kiedyś z ddd usługi. Bardzo szybko wszystko załatwiają, kontakt jest super i ceny adekwatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tbs8am

Ja polecam bios.net.pl, mają nowoczesne metody dezynsekcji i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×