Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak mogę się seksownie ubierać

jak mogę się seksownie ubierać skoro mam szerokie biodra?

Polecane posty

Gość jak mogę się seksownie ubierać

nie wiem czy ja mogę wyglądać seksownie........ :( ani sukienek, ani jeansów............. :( poradziłybyście mi jakieś fajne i seksowne ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your
polecam Ci tuniku do tego szeroko pasek nisko na biodrach z klamra jesli jest na boku nie na srodku. do tego moga byc zarowno jeansy jak i inne spodnie. jesli chcesz wygladac sexy to tunika moze miec spory dekolt jesli masz co pokazac. wyeksponuj to co masz najlepsze a zatuszuj biodra. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska janeczka
szerokie biodra sa sexy :) no oczywiscie jesli je sie odpowiednio wyeksponuje ;) ile masz w bioderkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mogę się seksownie ubierać
nie wiem dokładnie, ale mam strasznie wielki tyłek. cokolwiek bym nie włożyła to nie da sie go "zamaskować" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty glupia jestes
kolejna laska chcaca wygladac jak wieszak-bez bioder i wciecia w talii nie dociera do takich dziewczyn ze przeciez kobieta POWINNA miec szerokie biodra-to jest kobiece i sexy i powinna to podkreslac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam szerokie
tzn w biuście 82, w brzuchu 63, a w biodrach....101.... staram sie ubierać warstwowo na górze - jakoś się ta różnica wyrównuje...staram sie zrzucic kilka cm, ale....lecą z brzucha, a nie z bioder :( powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty glupia jestes
jesli masz szeroka miednice to nie masz sie co odchudzac-przeciez kosci ci nie schudna:P faktycznie masz spore bioderka:) po prostu unikaj biodrowek bo poszerzaja nos kiecki i podkreslaj talie bo masz super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×