Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmhhmmm

Czy ktoras z Was siedzi teraz sama w domu z dzieckim??

Polecane posty

ile mieisęcy/lat ma twoje dziecko?? właśnie się zastanawiam nad czymś, odnośnie mojego synka, czy mogę cię zapytać o zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakim
i ja tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmhm
oczywiscie dzieckiem mialo byc.:) Jestem sama przez weekend czasami wpadnie mama.. maz na szkoleniu:O Mala ma 3 tyg.. i jakos mi smutno... mala tez marudzi.. moze ktos jest w podobnym nastroju..?? Chcialam troszke porozmawiaccccccc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakim
moje ma 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, bo tak się zastanawiam, czy jak czasem muszę obudzić śpiącego synka - jak mi zaśnie tuż przed spacerem albo jak juz długo śpi i czas na karmienie - i on się troszkę wystraszy, jak się go obudzi, czy nie będzie od tego jakiś nerwowy? budzę go delikatnie, głaszczę po buzi i włoskach, a jak już go wyjmę i się nim zajmuję, to się cieszy do mnie, nie płacze ani nic. gdy się budzi to czasem tak drgnie, jak to obudzony człowiek, ale nie płacze przy tym. a czasami obudzić go muszę i martwi mnie,czy się nerwowy nie zrobi. śpi dobrze, jest radosnym malcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmm
to moze kazda z nas napisze cos wiecej na swoj temat?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Gdańska. mam 26 lat. synek ma 3 miesiące jak już napisałam. a Wy skąd? i prosze odpiszcie co z tym budzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam te same obawy co chodzi o budzenie.Wmiarę możliwości staram się tego nie robić,ponieważ sen jest tak samo ważny jak np.jedzenie....ale czasem zachodzi taka potrzeba:)tERAZ DUŻO BYM DAŁA,ŻEBY Wika chciała dłużej pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja również siedzę właśnie z moim małym brojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmmm
Jestem z Inowrocławia, mam 22 lata, corka 3 tyg:) Hmm.. smutno mi bo od 2 dni corcia ma kolki...:( Sol Angelica... w zwiazku z mom malym dosw. nie ptrafie TOBIE POMOC..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 30 lat i jestem z woj lubelskiego a jezeli chodzi budzenie to moze staraj sie tego nie robic jak bedzie czegos potrzebowal sam da znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a ja jestem z gdańska mam 24 lata moja córka ma 20 mięsiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja jestem z Wawy, mam 26 lat i dwie corcie (prawie 4 lata i 13,5 miesiąca). Tez nie radzilabym budzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to może na dobry początek wypijmy(karmi mam:P) za naszą znajomość,żeby dobrze i intensywnie się rozwijała:D Grzecznych dzieciaczków wszystkim mamusiom🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×