Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

nie zartuje :) czemu piszesz ze do babci na obiadek, przeciez takich swetrow jest teraz mnostwo w sklepach (godzine temu wrocilam z 7 godzinnej wyprawy po sklepach:D) na allegro byl taki jasny zielen wymieszana z zoltym, ten tez tak wyglada, chyba ze w rzeczywistosci jest bialy. ja nosze 34 wiec propozycja sprzedazy odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, jest całkowicie biały choć na metce ma napis Ivory. Po prostu zaszalałam z aparatem :p Mimo wszystko jakby ktos był zainteresowany to sweterek ma rozmiar 40-42. Ja noszę 36-38 i niby jest okey (wydaje mi się mniejszy niż mówi metka), ale rękawy dodają mi za dużo mięska. Nowy, bez plam, dziur itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakaa
martyna wspominalas, ze pracujesz w h&m... czy sa jakies fajne torebki u Was? i po ile tak mniej wiecej... "_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna a tam gdzie pracujesz jest tez zara? nie wiesz gdzie oprocz forum i silesii jest zara w "naszych" okolicach? wypatrzylam sobie plaszczyk i oczywiscie u mnie juz rozmiaru nie ma :( zla jestem na siebie ze dopiero teraz sie wzielam za kupowanie plaszcza jak juz wszystko jest poprzebierane i nic nie ma :( ale kupilam ten portfel z h&m ktorego szukalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy jutro nie pójść do lumpeksu w okolicach Lubartowskiej. Tak wiem, mam fioła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam to na ich stronie, najbliższa zara jest w.... Krakowie... To forum pełne jest wrednych ludzi. Jak zwykle na jakimś temacie, gdy podałam przykład mojego związku musiało paść słynne "zobaczysz za 10 lat", "to jak bajka" itd. (a taki niewinny temat był). Jak komuś nie wychodzi, to znaczy, że innym też ma nie wyjść? Zbyt młody wiek bla bla bla, zawsze znajdzie się 100 powdów. Facet Cię nie zdradza? Niemożliwe, pewnie przelatuje właśnie jakąś panienkę. Ty nie zdradzasz? Niemożliwe. Pewnie już się ślinisz do jakiegoś kolegi. Miłość nie istnieje. Tylko jak Ci źle to Cię ktoś pocieszy, ale jak jest Ci dobrze, to każdy Cię pojedzie. Zbyt "idealnie" być nie może. Nikt mi nie musi wierzyć, że nie czuję się za młoda na podejmowanie ważnych decyzji, , że nie każdy młody człowiek to kretyn, a piękno młodości nie polega na kurestwie, które się tu obraża, ale przywołuje jako przykład za każdym razem gdy ktoś pisze, że kocha a ma mniej niż 27 lat. Nikt w nic nie wierzy, albo wierzy tylko w samo zło. Co za ludzie:/. Jestem realistką z krwi i kości, ale to zakrawa na skrajny pesymizm i brak kontaktu z rzeczywistością. Nic na to nie poradzę, że niektórym się układa, a innym nie. Chociaż ja i tak wierzę, że mamy duży wpływ na naszą rzeczywistość. Ależ się wkurzyłam, idę odreagować:o. To nie pierwszy raz kiedy czytam takie brednie na różnych tematach. Zostanę przy wypowiedziach na temat torebek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki martyna, kurde gdzie Ty to wyczytalas? na zara.pl? chyba jestem slepa. co do reszty heh no to jest kafe ;) takie bzdury mozna czasem wyczytac ze szok. nie dziwie sie, ze niektorzy popadaja tu w mega doly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM UDANEJ ZABAWY, NAWET TYM CO SIEDZĄ W DOMKU :classic_cool: I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !!! DUŻO MIŁOŚCI, MIŁOŚCI I JESZCZE RAZ MIŁOŚCI I POWODZENIA W KAŻDEJ SFERZE ŻYCIA !! 🌻 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
bylam dzis przypadkowo w sh... cena dnia w obydwu 50zl, sporo naprzymierzalam, ale kupilam tylko dwie fajne bluzki koszulowe i mamie koszyczek na lato... mierzylam 3sukienki, jedna byla fantastyczna- z odkrytyki plecami, wiazana za szyją, troche za kolana, z 1 str dluzsza, ale naprawde gbyla fajna, mimo, ze nie umiem fajjnie jej opisac :) ja za niska jestem, ale pozniej abbaka wyzsza mierzyla i pewnie wziela bo naprawde lepsze niz w sklepie obok po 200zl... co mnie zaskoczylo_mnostow ludzi w sh... myslalam, ze sylwestra robia hihi :) najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mój styl, ale jeżeli Tobie się podoba to ok. Wzór i kolory mi się podobają, ale ja nie miałabym do czego tego założyć. Tylko pasek mógłby być na przykład czarny, albo ze sznurka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotuszka5
Widzę, że też kupujecie na allegro i w lumpkach! :)) ja mam kilka swoich ulubionych sklepów w Sieradzu i Łodzi. Jest tam mnóstwo nowych butów i ciuchów z firmowymi metkami, nowiutkie, z wyprzedaży w Anglii. Poza tym, ostatnio "odkryłam" hurtownie w Sieradzu, gdzie są nowe ciuchy z Nexta - rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim lumpku zupełna posucha. jak cos jest ładnego, to w rozmiarze 18 :o Coś mi mówi, że cały styczeń nie bedzie nic wartego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, czarna emphetepe ;) a ja dzisiaj w lumpku bylam :) wlasciwie nie planowalam, ale wracajac z miasta mialam autobus za 20min bo sobota i rzadziej jezdza to wstapilam bo lumpek jest przy przystanku :D i bardzo sie ciesze, bo kupilam spodniczke reeboka na lato i cienki ozdobny szaliczek. przod: http://img90.imageshack.us/my.php?image=img001bi1.jpg tyl: http://img148.imageshack.us/my.php?image=img003vq7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi cos-dlaczego na wszystkich metkach z ciuszkow ktore kupujemy w lumpkach jest napisane "keep away from fire"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1977
Psotusza 5 zazdroszcze i to bardzo bo uwielbiam ciuchy nexta i new look bardzo lubie.Nawet u mnie w lumpkach jest ich malo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara śmieciara
a w gdyni jakies są fajne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotuszka5
Ja ostatnio nie chodziłam po lumpkach, bo chora siedzę w domu, ale później wkleję Wam do pokazania zdjęcia, jakie dwa fajne płaszcze kiedyś zakupiłam, każdy za 1 złoty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakk
fajowe i jaka cena :P skad estes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1977
Swietne a najlepszy zakiet i pierwszy plaszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotuszka5
Dziękuję bardzo. Płaszczyki kupiłam każdy za złotówkę, a żakiecik chyba za dyszkę, ale jest rewelacyjny, bo można do niego założyć zielony top i zielone kolczyki i wygląda super!! Ja pochodzę z Sieradza, ale czasami jadę też do Łodzi na zakupy. Jest tam naprzeciwko Silver Screen'a ogromna hala z odzieżą- polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedałam swoje torebki i kilka innych niepotrzebnych rzeczy i oto co kupiłam w zamian: http://www.allegro.pl/item291998165_nowosc_super_torba_pleciona_atmosphere_londyn.html http://www.allegro.pl/item294256791_fioletowa_torebka_atmosphere_jedyna_na_allegro_.html Z H&M wyniosłam (dobrze mieć zniżkę pracowniczą:P) rurki z błyszczącego materiału, czarne, dwa golfiki, nowa, wiosenna kolecja, jeden fioletowy, drugi soczyście zielony, z krótkim rękawem i bufkami. Fajne rzeczy są na dziale divided, szczególnie na tzw. blacku (czarna metka), szukać na drugim piętrze w głównym sklepie na Stawowej:). Polecam. Zdjęcia potem:D I na tym kończę swe zakupy po kasy nie mam, a nagły przypływ gotówki zawdzięczam udanemu handelkowi:D. W lumpeksach biednie. Kupiłam ostatnio tylko żółty szal i to wszystko. Nawet książki niezbyt ciekawe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotuszka5
Martyna, super torebeczki! Powiedz, gdzie sprzedajesz niepotrzebne rzeczy? Mam też kilka takich rzeczy i nie wiem co z nimi zrobić? Na allegro wystawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecane fotki: Niepokazywana druga kurtka na wiosne (Pull&Bear) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8595d537fd11e3b6.html Nie widać tego dokładnie na zdjęciu, ale ma fajny fason. Spodnie rurki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68f9690a99f2cac7.html I golfik. Tutaj zielony, ale drugi jest taki sam, tylko fioletowy. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ffc96e8eea5cf85.html Ładny fiolet, ale nie mogłam go uchwycić w aparacie. Uciekam spać:) Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotuszka5
Martyna, boski ten zielony golfik!! A tego fioletu to już tylko się domyślam, mhmmmm... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×