Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość emphetepe
boskie sa te tuniki...ehh...az mam chetke na zakupki znow..ale zcekam do srody..bo wtedy zaczynaja sie poromocje w 'upatzronych' ciuchlandach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ciuszki w swietle dziennym wygladaja znacznie lepiej: (to zakupki ze sklepu gdzie dzis wszysko było po 4 zł a przy zakupie wiecej niz 2 rzeczy, 3cia była za 50 gr) bluzeczka w pastelowych rozach dunnes stores jeszcze z metką...4 zł ( przed wyprzedazą 13) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b95330329c57cc75.html tunika..cudenko jak dla mnie :P z 17 na 4 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44db33077c0847cf.html bluzeczka ..wyszło ze za 50 gr http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25bd6b94deb11d80.html oraz spodnica czarna plisowana za 2 zł( z tej serii juz sobie kupiłam granatowa plisowana za 1 zł- fotka gdzies wczesniej) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/559db0305753bba0.html koszula męska 1,5 zł - brzydko wyszła http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97b8c2c966eb6acc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna ta bluzeczka z dunnes stories :) Gdzieś dorwała taką okazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
lubartowska rules ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brązowa czy czarna, nieważne. Ten fason mi się marzył. Jutro wkleję aukcje. Jeszcze je kończe :(. Tyle mam czasu niestety ostatnio... Ale jedną już pokazałam. Taką dużą, granatową z H&M. Ona zmieści nawet większy format:P taka http://www.allegro.pl/item278528581_h_m_granatowa_mega_duza_torba_must_have_.html Do jutra. Ja wróciłam właśnie z pracy i idę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
spoko Moka..tylkozeby nam sie godziny zgrały..bo trezba w ciagu tyg sie wybrac i psoiweciec na to troche zcasu..ja zwykle w okienkach miedzy wykładami chodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emphetepe a gdzie Ty mieszkasz ze takie fajne lumpki sa? :D martna przeciez ta Twoja torebka z h&m na aukcji jest bardzo podobna do tej od szaszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest, ale troszkę się różni. A to troszkę robi wielką różnicę:D. Ta saszu będzie mi idealne pasować do butów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapraszam na aukcje. Możemy się też wymienić. Jak ja nie lubię wystawiać przedmiotów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata wiewiorka
a ja dzis kupilam 2 pary rybaczek 2 torebki pasek powiedzmy ze plaszczyk tunike -sweter ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Martyna podasz maila????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfg
Widzę, że jesteście z Lublina -podajcie adresy fajnych lumpków wg was. Ja ostatnio byłam w tym w pasażu na Wileńskiej (tam gdzie jest bazarek) i można naprawdę niedrogo fajne rzeczy kupić. Kupiłam cienką bluzę bawełnianą w kolorze żółtym za 1.5 zł! i śliczną koszulkę nocną bawełnianą w krateczkę na ramiączkach za 3.5 . Poza tym lubię wpaść do miliona ciuchów, i do nowootwartego zgrzeba przy Jana Sawy (???) koło Biedronki na LSM-ach, ale nie w tym samym wejściu, tylko obok, tam kiedyś był sklep kosmetyczny. Kupiłam tam 2 fajowe t-shirty za 7 zł łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tak wiem :0 juz napislaam maila:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
no nie wiem czy podawac te adresy w lublinie..bo konkurancja w poszukiwaniach urosnie :P zartuje...radze przejsc sie ulica lubartowska, zajrzec na zielona, swietoduska, zajrzec do ciuchlandu koło dworca a z tych wiekszych i drozszych to outlet na krasnickich -przystanek koncowy wielu autobusow i trolejbusow...cos tez mozna wyszperac na bernardynskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
wiwioreczko - swietne te rybaczki..a zakietu to zazdroszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata wiewiorka
to nie zakiet chyba:) raczej cos a1la plaszczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emphetepe fajne łaszki :) Czy masz czas o 10 w czwartek i po 11 w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis bylam troszke pobuszowac i pierwszy raz od poczatku nic nie znalazlam! byc moze dlatego, ze szukalam konkretnych rzeczy gdyz na inne juz nie mam miejsca;/ chcialam upolowac jakie fajne rybaczki i zakiecik, albo sweterek, a tu kompletnie nic...w kazdym razie nie w moim rozmiarze...ale jest jeden plus...kasa w portfelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
hmmm...w piatek by mi pasowało..koncze o 11.15.. Mogłbysmy pojsc na Bernardyńską (nowa dostawa) i przejsc sie po lubartowskiej i na wododpojna skoczyć - tam wyprzedarze są.. Jeszcze musze to ustalic z kolezanką z która ostatnio latam po ciuchlandach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłata wiewiorka
na nadbystrzyckiej dzis chyba wszystko po 1 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
byłam kiedys na nadbytrzyckiej w dniu nowej dostawy..i mizernie było...moze trafiłam na zły dzien..ale..mimo ze tego duzo..to nic nie było...wartego uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka babulka
a ja tam zawsze cos kupie :) moze to kwestia gustów:) ja mowie o tym duzym na przeciwko politechniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ja tez o tym... moze trafiła mi sie 'wybrakowana' dostawa..hehe.. albo był to drugid zien 'nowego towaru' nie pamietam bo to dawno temu było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×