Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość sarka
o ten zielony golfik niezly , też mi sie podoba ,superek zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się również, krótką kurtkę z kożuszka (metka nieczytelna) udało mi się nabyć za 20 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyłowniłam dziś super płaszczyk czarny, ale w sklepie za 79 zł, ostatnia sztuka. Boski:D. Przecena z 299 zł. Mnie kosztowały sweterki 45 zł za sztukę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety lampa niszczy efekt. Na żywo płaszczyk jest intensywnie czarny. Piękny:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e2164b75892c36e.html Do tego kupiłam malutką torebeczkę na wyjścia za 15 zł (oczywiście przecena): http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e758bd612abbbcc0.html Byłam dziś i w kilku lumpkach, ale niestety teraz jest jakoś biednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakaka
martyna, gdzie kupilas ta torebke???? jest "pakowna" jak na swoja wielkosc? pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest pakowana:). Bo jest naprawdę mała. Zmieści portflel (średniej wielkości), komórkę i pewnie szminkę:D. Kupiłam ją w orsayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się ruszyło w moim lumpku. Z ładniejszych rzecz - nowa czerwona bluzka Select, półbuty jasnobezowe (nie dojrzałam firmy), japonki Faith za 6zł. Szkoda, że nie mogę pójść tam w poniedziałek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotuszka5
świetna jest ta kamizelka sweterkowa i sukienka za 2 zeta, naprawdę rewelacja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie dość, że chora to nauki full i z całych styczniowych zakupów mam jedną fioletową bluzkę atmosphere za 6 zł. Może w poniedziałek cos sie zmieni. Jest para ładnych butów, poduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle czasu bylam bez internetu, myslalam ze bedzie duzo czytania i sie zawiodlam ;) ale rozumiem, sesja ;) fajne rzeczy kupilyscie :) bylam dzis w lumpku, ale od dostawy minelo kilka dni wiec juz nic fajnego nie bylo. wrzuce jutro zdjecia co kupilam (nawet jak nic nie ma to cos kupic przeciez trzeba:P) nigdy nie podazalam za moda i ubieram sie po swojemu, ale teraz gdy widze w sklepach, w internecie ciuszki z duzymi guzikami, okragle kolnierzyki, sweterki i zakiety grzybki to jestem chora :D ale nie kupuje. a fajnie mozna poprzerabiac zwykle rzeczy naszywajac duze guziki dwurzedowo itp mozna miec cos oryginalnego i nikogo sie w takim samym nie zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłata wiewiorka
dziewczyny z lublina mam pytanie nie zwiazane z tematem:) dobre studio tatuazu- poszukuje. takie,ze tak powiem sprawdzone i polecane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy zabójcze? Widziałam tą za 60-65zł na \"kup teraz\", nawet na targach torebki podobnej wielkości kosztują 50-60zł ;) A ile ksoztują w primarku. No cóż...nikt Ci przecież nie będzie tego z Anglii sprowadzał i sprzedawał po cenie zakupu. Bądźmy realistkami :P Ja kupiłam sobie niedawno w H&M taką duuuuuuuuużą niebieską. MArtyna pewnie wie jaką, jest cudownie pojemna....A4 to dla niej pryszcz! :classic_cool: Jestem potwornie zadowolona, mimo że uszy mogłaby mieć ciut dłuższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem którą. Przyszła dzisiaj do mnie, po długim oczekiwaniu bluzka: http://www.allegro.pl/item296412999_virazon_elegancka_koszula_bufki_victoria_38_m.html I niestety okazała się za duża. Wybrałam ten rozmiar tylko ze względu na biust, bo S miała w biuście tylko 88. Ja mam 90. Niestety reszta wymiarów jest straszna. W pasie mi tragicznie odstaje, rękawy także nie przylegają:o... A miała być taka piękna. Co za fason... Dla kogoś o małym biuście i wielkim brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotuszka5
Przyznam szczerze, że ja wzięłabym tę brązową, bo więcej mam takich ubrań, no i fajnie np. do złotego dobrać. A tam gdzie jest złoto na torbie, to już żaden złoty dodatek nie pasuje, prawda?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w peweksie
;) cześć , ja tez lubię robić zakupy w lumpeksach , to istne polowanie. Mam takie "rzuty" ;) Nie bywam przez kwartał a potem chodzę przez jakiś czas co kilka dni żeby mi nic nie umknęło i jak szafa pęka w szfach mówię sobie - STOP :D Potem czystka i od nowa :) Najbardziej lubię kupowac dzieciakom bo sa super rzeczy za grosze. Ostatnio kupiłam: - dla syna spodnie dżinsowe skejtowskie :) mnóstwo kieszonek i bajerów ze sklepową metką czyli nienoszone - za 10,- zł. Są SUPER :) - bluzę dresową z kapturem granatową z super ściągaczami w paseczki - 6 zł. - dziewczęcą bluzę dresową zieloną Lindex - 6 zł - spódniczkę dżinsową z falbanką H&M - 6 zł. - bluzeczkę zieloną z brokatowym napisem - 4,-zł. Wszystko do siebie pięknie pasuje :D - torebeczkę małą PUMA - żadnych śladów używania - 12,-zł. Znów złapałam bakcyla cholercia... ;) udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się upiłam z dziadkiem, ale co tam. Napiszę:P. Bardzo mi się podoba ta torebeczka, natomiast wolałabym drugą, jeżeli chodzi o emphetepe. Bardzo mi się podoba. A teraz idę spać:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotuszka5
Hahahha, to jakiś dzień na picie, bo ja sobie strzeliłam lampkę własnoręcznie robionego winka... Pyszne..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem calkiem trzezwa, wiec wrzuce cos z sobotniego szperania ;) dwa t-shirty, takie zwykle ale moga sie przydac, sa jak nowe: http://img47.imageshack.us/my.php?image=img001ec0.jpg mala torebeczka dorothy perkins w stylu retro (nie blyszczy sie) jak nowa: http://img150.imageshack.us/my.php?image=img002rc6.jpg i torba kangola z ktorej sie najbardziej ciesze :) jest bardzo ciemno granatowa, matowa, wyglada na nowke: http://img85.imageshack.us/my.php?image=toraf8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakkaa
ale bombowa ta czarna torebka retro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już trzeźwa:D. Boska. Naprawdę boska. :) Tak, do Ciebie o jeny. Masz jakieś szczęście do torebek, albo tam gdzie ja chodzę są tylko same stare worki:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. chcialam ja sprzedac ale potem stwierdzilam ze sie przyda ;) jakby ktos chcial to wystawiam na allegro ta khaki z divided ktora wczesniej wklejalam. sporo rzeczy wystawie bo zrobilam porzadek w szafie. wszystko co mi niepotrzebne wrzucalam do torby z ikei-nazbierala sie cala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotuszka5
Jak ja ostatnio zaczęłam robić porządek w piwnicy, to pół gratów wyrzuciłam! Ale za bardzo nie nadawały się na allegro, takie szmaty stare... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szmaty to szkoda czasu na wystawianie na allegro ;) chociaz jak czasem widze co ludzie wystawiaja to sie wlos jezy heh np. czarna, sprana koszulka na ramiaczkach, rozciagnieta tak ze jest szersza niz dluzsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×