Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Spokojnie, ja się wcale nie obrażam, zresztą, może to troszkę śmiesznie zabrzmi, ale jakoś dziwnie nie widać tego rozmiaru po mnie, bo mieszczę się normalnie w 38 i tylko Atmosphere ma taka numerację. Zazwyczaj nie wyróżniam się z tłumu, jedynie biodra mam zaokrąglone w normie i spory biust i to tyle, reszta jest całkiem normalna! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1977
Psotuszka a skad jestes???Ja barzdo lubie ciuszki nexta a przeczytalam ze masz u siebie hurtownie ich rzeczami???sprzedajeszc moz ena all??Jesli tak to porosze o nika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, ja jestem z Sieradza i owszem, mam u siebie w mieście hurtownię Nexta, którego również uwielbiam ciuchy. Ceny w tej hurtowni wahają się od 25 do 30 zł za sztukę, ale są to nowe, oryginalne rzeczy z metkami! Nie wystawiałam jeszcze nic stamtąd, raczej sama kupuję, ale jeśli interesowałoby Cię coś konkretnie, to podaj mi swoje \"zamówienie\". Mój nick na allegro to psotuszka5, popatrz, na razie mam wystawione 3 rzeczy, fajna jest kurteczka, polecam. Napisz do mnie zapytanie, co by Cię interesowało! :) Pozdrawiam! P.S. W Nexcie kupiłam ostatnio fioletowy golfik, zerknij czy Ci się podoba! ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d22b4f791380c161.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylka
CZesc wam, od jakiegos czasu zagladam na ten topic i sobie czytam co tu pisalyscie, bo sie juz troche uzbieralo. Teraz postanowilam cos napisać. ' Martyna19 (kleogirl@interia.pl) Tak w ogóle to fajnie być niskim. Zazdroszczę ' odnosnie tego ;p bo sie wzburzylam ;p ja jestem niska i uwazam, ze to doslownie masakra, jedna z najgorszych rzeczy jaka mi sie mogla trafic ;p nie pasuje to nigdzie ;/ I jeszcze chuda - juz porazka, mam 19 lat a wygladm na jakies 16 (bo jeszcze ta buzia, ech;/). No i na ciuchlandzie tez to nie jest dobrze raczej widziane hehe, bo tam przewaznie takie gigantyczne rozmiary ;p Niezłe rozmiary mają te brytyjki, nie powiem ;p Mozna kupic naprawdę fajne rzeczy, ale trzeba mieć też ogromne szczęście, bo na chiuchy przychodzi ostatnio tyle na rodu, ze się wepchnać do przeglądania czasem nie da. A poza tym, przychodzą tam (tych prze nie lubie) takie baby, co hmmm 'mają wtyki u bab co sprzedają' i one zawsze dostają jakieś fajne ciuszki ;p a jesli nie, to się ryją jak szalone jak są donoszone nowe ubrania. No ale jak mowilam, kwestia szczescia. Mam juz duzo ciuchów z lumpeksu ;p az chyba za duzo ;p ale w tym jest cos pociągającego, lubie tam chodzić i tak szperać :D jestem stałą bywalczynią :D a coz to za szczescie cos fajnego i taniego wygrzebać mm :D A ile porazkowych ciuchow mi sie zdarzylo kupic ;p co zalozylam np. raz i lezy, badz lezy w ogole nie noszone ;p bo bylo kupowane pod presją heehehehe ;p Tez wam się tak zdarza? Kupic cos na ciuchach a to potem lezy? Dzis nawet bylam i moge się pochwalic, ze kupilam fajna letnia bluzke, w bardzo przyjemnym kawowym kolorze ;p ciekawie uszytą ( i moj rozmiar! co się nie zdarza zbyt czesto :D ) No to by było na tyle ;) Pozdrawiam wielbicielki szperania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylka
o kurde, nie wiem jak to zrobilam, ze to jest pogrubione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ylka, u mnie w lumpkach to zawsze jest coś "malutkiego" rozmiaru :) Ale takie ogromne rozmiary też są i to niestety bardzo często i człowiek się tylko denerwuje, bo fajny ciuch, a nie pasuje rozmiarowo, o! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka444444444444444444
Ja kiedyś zachorowałam na jeansy Nexta na allegro niestety mnie przelicytowali.... może mi się uda wkleić linka może któraś z was widziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka, jakbyś mi powiedziała co chcesz konkretnie (rzecz, kolor, fason,) to weszłabym do Nexta i wystawiła na KUp teraz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylka
hehehe nie no, u mnie tez bywaja, ale dziecience się ciuchy nie liczą ;pp na ogół te fajne są ogromne ;p w sumie to na mnie czesto jest cos duze ;p dlatego mowie trudno i biore ' do zwęzania' albo jak jest takie w miare to chodze w tym, a pozniej ze mnie się smieją, ze mam upodobania do ciuchów ciązowych hehehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka444444444444444444
Cholerka nie otwiera się...no nic próbuję jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka444444444444444444
oo otwiera się o taki model mnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, fajowy, sama bym takie wzięła!! :D Jakiś czas temu kupiłam sobie eleganckie spodnie, jutro wkleję Ci zdj. Poza tym, będę w Nexcie w tym tyg, prawdopodobnie w piątek. Przyznam Ci się, że tam najwięcej to jest bluzek, topów i sukienek! Więc gdybyś chciała coś takiego... to sie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka444444444444444444
Psotuszka dzięki ale ja z reguły poluję na spodnie bo te najtrudniej mi kupić (34) z górą nie mam problemów. Ale jak mi się coś umyśli to napiszę;) A te jeansy fajne bo nic nie przemodzone, proste takie.Kurczę odpuściłam sobie je w końcu podczas licytacji bo na drugi dzień chciałam wygrać eleganckie spodnie do pracy ( a na dwie pary krucho by było z kasiorką) ale na tej drugiej też ktoś mnie przebił i w efekcie zostałam bez żadnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam problem ze spodniami, ale właśnie tam w Nexcie kupiłam sobie parę takich eleganckich na różne okazje. A co najważniejsze, to materiał jest dobry! Jak znajdę jakieś fajne jeansy to dam znać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka444444444444444444
ok będę tutaj zaglądać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, martyna, torebek fioletowych nie bylo bo patrzylam. tzn byla jedna ale brzydka i wielkosci zwyklego zeszytu wiec sie nie liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, a co najważniejsze - tylko 4 zeta! Jak dadzą nauczycielom podwyżki, to może zacznę kupować takie za 15 zł, haha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusiaam
Wiem ze troche pozno sie dołaczam juz 48 stron ale chciałabym sie tez pochwalic moimi zdobyczami :) W sumie to dopiero zaczynam mam 19 lat i zawsze uwazałam ze kupowanie w lumpeksie jest okropne...ale jak znalazłma cudna bluze za 5 zł której wszysyc mi zazdroszcza to zaczełam chopdzic no i np dzisiaj kupiułam sobie aaa zreszta pozniej opowiem jak wkleje zdjatka :) Pozdrawiam dziewczyny i udanycyh zakupow zycze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmalajkaaa
to się dobrałyśmy milusiaam - ja właśnie z tym samym postanowieniem [wiekiem też tym samym nawiasem mówiąc:P], zaglądam tu od pewnego czasu regularnie i postanowiłam dodać swoje trzy grosze, czekam tylko aż akumulator mi się naładuje do aparatu :) swoją drogą, z tego co zauważyłam to tu wiekszość z miast \'obszerniejszych\' że tak to ujmę, ciekawa jestem czy znajdzie się ktoś z Leszna i jest w stanie polecić jakis fajny second hand tamże... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparat zadziałał na resztkach baterii, tak więc część z moich zdobyczy przedstawiam: Sukienka Atmosphere, może być w zasadzie noszona też jako spódnica, w rzeczywistości ma bardziej trawiasty kolor (12 zł) + pasek szeroki krwista czerwień (chyba 5 zł) http://img217.imageshack.us/my.php?image=dsc06064lm8.jpg ma takie fajne sznureczki z jakimiś grzechotkami - słychać że nadchodzę ;) http://img84.imageshack.us/my.php?image=dsc06065ar8.jpg jeden z moich ulubionych nabytków - sukienka niestety nie wiem jakiej firmy, metka oderwana, ale stan idealny, widać że nie noszona. dałam wprawdzie sporo jak na second hand bo 25 zł ale nie mogłam bez niej wyjść ze sklepu;D + torebka (6zł) http://img84.imageshack.us/my.php?image=dsc06061fr9.jpg zbliżenie torebki - miała taki złoty pasek ale że nie lubię złota to go odrobinę przerobiłam i wyciepałam to złoto obcęgami ;) brrr http://img212.imageshack.us/my.php?image=dsc06063ir6.jpg spódnica France, 7 zł http://img221.imageshack.us/my.php?image=dsc06060qr5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmalajkaaa, piękną te niebieską sukienkę kupiłaś, wcale się nie dziwię, że nie mogłaś bez niej wyjść ze sklepu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super łaszki! :) Ja niestety nie ma sie czym pochwalić. Kupiłam tylko dla kolezanki bluzkę. U moim lumpku parę ładnych rzeczy : bluza atmosphere nowa rozmiar 16-18 :( biały bezrękawik z golfem George nowy (podejrzewam, że 40-42) :( bluzka bez pleców wiązana pod szyją Atmosphere nowa oczywiscie rozmiar 16-18 :( ładna fioletowa tunika. nowa, szacuję, że to rozmiar conajmniej 14. Także jak widzicie, wszystko co ładne to zawsze duże. Trzeba utyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem - większość rzeczy jest ładna ale dużaa zmniejszać tego nie ma sensu bo traci fason. jak widać - nie tylko puszyste mają problemy ze znalezieniem ubrań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×