Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość aiaiiaiai
bylam w dwoch w dniu dostawy, zenada, zero towaru nowego mialam wrazenie ze byl wymiesszany ze starym, oczywiscie sprzedajace w nowych ciuchach, np. piena koszulla z zabotem :( wkurzylam sie, chcialam cos kupic i kompletnie nic nie bylo, a sh duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahah
Znacie jakiś porządny ciucholand w rzeszowie? Nigdy nie byłam, a mam ochotę zajrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japokoska
a ja kiedyś kupiłam torebkę Burberry, z metkami itp. fakt, że taki "tani" model, ale ja go kupiłam za 2zł! niech żyją panie z lumpeksów bez znajomości tematu!!!!! bo znam jedną, która się przyznała, że jak wyciągnęła z wora buty od Gucciego, to sprzedała je na Allegro za 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka z baranówki
a ja szukam tanich lumpów w Rzeszowie :( jest ktos z Polski D?? wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nową bluzę pumy dla synka:),całe 8 zł,więc tania nie była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja tez sie dolacze do dyskusji i dodam,ze kupilam w piatek cudowny sweterk, kolor melonowy, w serek, rekaw 3/4 do locki cudowny, delikatny akurat pod bialy topic! za cale.. 6zł jak nówka z New Look. Musze powiedziec, ze u mnie jest niewiele juz tanich ciuchmaxów! wszystko sie zaczyna panoszyc, otiweraja spore hale i ceny chamy podnosza ;/ ( Lublin) ale znam takie,gdfzie warto przetrzesc "wory" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh to teraz ja
-super bluzkę w pepitkę - spódnice new look -zip(zamek z tyłu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloomy
koszulka z H&M - 2 zl, zupelnie nowa koszulka z Atmosphere - 2zł bluza w fioletową panterkę - 10 zł tunika z kieszonkami - 4 zl wszystko kupione w dzień przed nową dostawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś jest ze śląska (sosnowiec, DG) to polecam dwa ciucholandy: Sosnowiec zagórze nad biedronką "Biga" (odzież wyceniona oraz na wagę).Wczoraj byłam i bardzo miło się zaskoczyłam :). nawet jest kącik dla dzieci i szafeczki na zakupy z innych sklepów na kluczyk :). Zabawki,kapelusze,buty, torebki nawet rzeczy do domu szklaneczki dzbanuszki... :) Wszystko poopisywane działami :) Kupiłam białą koszulę z krótkim rękawem za 12 zł :) Oraz w Dąbrowie Górniczej obok salonu Hyundaia :) również odzież wyceniona oraz na wagę :). Kupiłam tam sukieneczkę, taką na lato romantyczną zwiewną w kolorze morelowym :D. Całe 17 zł a idealna i rozmiar xs leży idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marant
hello mam małe zapytanko do "psotuszka5"..ja od niedawna pomieszkuje w sieradzu...dopiero poznaje miasto..możesz mi powiedzić gdzie znajde lumpki warte odwiedzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
nie macie sie juz czym chwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjnyhbgvf
zajefajny krotki płaszczzyk jesienny w paskiem w tali, dwurzedowe guziki, czarny za 15 zl jakos swietna, sweter jasnoniebieski ala nietoperz,zsuwajacy sie z ramion,3/4 reka azurkowy ,za 6 zl koronkowa halke do spania i nie tylko za 4 zl, synkowi pizame z h&m w czaszki dwuczesciowa za 2 zeta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiiniika
Spodnie Levis 10 zł Spodenki również Levis 4 zł BluzkI z długim rekawkiem H&M : czarna 1 zł szara 8 zł pomarańczowa 3 zł Bluzka Vero Moda 8 zł ( koralowa, z długim rękawkiem) Baleriny ze skóry 3 zł Tshirt Atmosphera 8 zł Czarny top H&M 3 zł Sweter H&M 12 zł Piżamka 3 zł Skarpetki 1 zł para :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiiniika
Uwielbiam lumpeksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StalowaMagnolia 1976
Brązowe sztruksy rurki Stradivariusa za 3 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używane baleriny 3 zł
leczenie grzybicy bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-kremowy płaszcz na jesień orsay, dwurzędowy, do uda, wiązany w pasie. jak dla mnie śliczny i wcale nie zniszczony- 30zł -sweter tunika z h&m, szary ze srebrną nitką, z szerokim wywijanym golfem, moze robic tez za sukienkę do rajstop- 16 zł -sweterek też długi przed kolano karmelowy na guziczki- 16zł -bluza dla męża nowa z metką, z kapturem, biała- 16zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×