Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slonce w pelno

co sądzicie o kurtce skórzanej

Polecane posty

Ja też się zastanawiam ale już całe miasto w nich łazi u mnie .. Masakra jak klony + jeszcze takie białe adidaski u was też tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyll
Błagam, tylko nie skórzana kurteczka ze ściągaczem. Co się tylko obejrzę na mieście, to co druga w tym chodzi. Ale ta od Essi Draven jest całkiem ładna i przynajmniej nie az taka popularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety tak
klony klony klony wszedzie ! jak to ludzie sa podatni na mode a jeszcze niedawno przeciez wszystkie laski pisaly ze to dziwkarski stroj :D skorzane kurtki sa ekstra ale akurat na dzis koniecznie bez bawelnianych sciagaczy co by nie wygladac jak kalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamsddgfg
ja mam alpinusa chodze 8 lat :) niezniszczalne bydle ma dozywotnia gwarancje ale chyba zmienie bo ile mozna chodzic w tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mężczyzną i zamierzam spalić nowa kurtke skorzana co sobie wczoraj sprawilem bo terz wydaje mi sie jakas gejowata, a tak nie chce sie kobietom pokazac bo mam dla nich szacunek. Jest czarna skorzana z kieszeniami sciagana przy mankietach i pasie, wyszczupla talie i poszerza ramiona znacznie, czy nie jest to gejowate? Musze wiedziec bo mam do kobiet wciaz olbrzymi szacunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Ja mam skorzana se sciagaczem:/Gdybym wiedziala,ze pol miasta kupi taka sama kurtke w zyciu bym jej nie kupila:/Nie lubie chodzic w czyms w czym chodzi pol a moze i cale miasto,PL!:P Nooo ale skoro juz ja mam to zakladam rurki,leginsy,do tego tunika i kurtke zakladam.Rzecz jasna obcas:D Nie podoba mi sie jak dziewczyna ma dio takiej kurtki adodasy badz trampki ale z drugiej strony tez zalezy kto ile ma lat:D 15stolatce pasuja adidasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fataamorgana - bardzo podoba mi sie Twoja kurtka:D Fajny fason i moj ulubiony kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominowa
fataamorgana - piekna! tez bym sobie z checia taka sprawila! cudo... tak jak w linku ? z sOlivera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×