Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

nie spoznilam sie na czekoladke z wisnia? Mniam! Dzieki 🌻 35latka i Iwa - nie, ja ciagle po drugiej stronie kanalu od Rebeki ale jak mi ktos zaproponuje Paryz to z checia, chociaz na roczek ;) Rebeka 😘 no mam nadzieje ze do trzech razy sztuka, bo to juz dwa razy tak sie stalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - oczywiście czekoladka dla Ciebie jest :D Jak Wam się w tej Francji żyje dziewczynki? Ja jak na 3 lata opóściłam swoje miasto rodzinne, to usychałam z tęsknoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zmorka 😘 - porywam kostke czekolady i ide na papieroska... Malo roboty jakos dzisiaj... tylko sie \"snuje\" po korytarzach :-D Dea - a to przyjezdzaj !! Moze nie na rok ale na kawe i ciacho (bez komentarzy, prosze ;-) ! ) zapraszam !! Reszte tez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta nasza Polska to jeden wielki kanał. Od tygodnia już proszę moich niedosłych pracodawców o zwrot pieniędzy za badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak jest jak trzy blondynki se gadaja :D :D:D:D:D nie, ja po drugiej stronie La Manche ;) a dokladniej w Londynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - aaaaa no i wszystko jasne ;) tak to już jest, jak czyta się w pośpiechu, bo z pracy ;) A u Ciebie jak z tęsknotą? Długo już mieszkasz w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka 🌻 dzieki i na ciacho chetnie wpadne ;) wizyta paryska od dawna w planie ale jakos ostatnio czasu brakowalo. Rybko, oj jacy nieuczciwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko, do czegos zawsze sie teskni, nieprawdaz? jestem juz tu od 11 lat, wczesniej spedzilam tez 11 lat we Wloszech - czyli zyje poza granicami przez wiekszosc zycia ;) Moja rodzina tez sie rozjechala i gdyby nie to ze mama i babcia L mieszkaja w Gdansku to bym juz nie miala do kogo w PL jezdzic. A tesknie do mojego beztroskego dziecinstwa - corocznych wakacji w Koszalinie, wypraw na jagody i plywania w Baltyku .... i mojej pierwszej milosci, Grzesia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - to Ty światowa dziewczyna jesteś ;) Uciekam dziewczynki do domu miłego popołudnia, jutro zajrzę do Was - nie pijcie za dużo wieczorkiem :p bo jutro dopiero piątek i do pracy trzeba rano wstać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka - w tym roku nawet tak bo po macierzynskim zmienilam prace i mialam miesiac przerwy plus 19 dni urlopu do wykorzystania. Niestey zawsze trafialismy na wstretna pogode :( wlasnie dzisiaj kupilam bilety i bedziemy w Gdansku 10 Listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorka- jak sie zyje ? A no niezle... Problemy tez sa, moze nie takie jak w Polsce ale niestety tez ich nie brakuje. Buirokracja jeszcze gorsza niz w Polsce (ponad 2 lata bilam sie o zezwolenie na prace choc mialam kilku potencjalnych pracodawcow) no i przede wszystkim ta tesknota... za rodzina, znajomymi sprzed lat... Nawet po 13 latach, nic sie nie zapomina i zawsze z niecierpliwoscia czekam na kazdy wyjazd do Polski. I zawsze tu wracam z mysla za chyba kiedys do Polski wroce...pytanie tylko kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym cchiała wyjechać i nigdy nie wrócić. Ze mnie to taki Rzyd wieczy tułacz. Nie przyzwyczajam sie do miejsc. nawet dzi mogłabym się przeprowadzić bez żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka skądś tam
pozdrawiam i do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka, no tak, na poczatku tez mi ciezko bylo bo w wieku 15 lat zaczyna sie zycie, nie? Brakowalo mi moich przyjaciol i szkoly, no i bariera jezykowa. Na szczescie my Polacy mamy zdolnosci do jezykow i szybko sie nauczylam wloskiego nawet z regionalnym akcentem ;) Po czasie wyrobilam sobie tez dobre przyjaznie a te polskie, niektore przetrwaly niektore nie .... kto wie jak moje zycie wygladalo by teraz gdybym nie wyjechala z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko - to masz dusze podroznika! Ja tez sie nie przyzwyczajam i najchetniej objechalabym calusienki swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka cos nam zamilkla... :-O 🖐️ Annap, Wesola Anka, Iwa i Bez_torebki tez jakies zabiegane... She na zakupach ... A gdzie reszta ? SZept, Ellisa, Malenka, Hrapina, Osobka, Bajka, Basia, Szafirowe... (sorkii ale wszystkich nie wymienie bo duzo nas :-D . I tak trzymac !) Dea - Marlboro light - moga byc ? To lap ==> | | | | ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - ja mam to samo !! Moze nie myje 3 razy dziennie podlogi ale jak przychadzi sobota to od rana mi zeby same zgrzytaja, a moj slubny to sie nawet nie odzywa tylko lapie za \"swiferka\". Dopiero po obiedzie zaczynamy normalnie ze soba rozmawiac :-D. I juz pare razy uslyszalam ze mieszkania wiekszego nie chce za zadne skarby swiata :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm, doskonale, tez te pale, dzieki! za niedlugo bede spadac z pracy i do drugiej roboty bo dom trzeba wypucowac, jutro moja mama przylatuje :) 35tka, u mnie jest na odwrot, ciezko mi sie za sprzatanie zabrac. I nawet moja cora nie lubi jak wyciagam odkurzacz :) Ale na serio, lubisz miec wszystko pod kontrola? wszystko na swoim miejscu i jak ktos przestawi to jest zle i zaraz trzeba poprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka :) jak przyjdzie dzidzia to inaczej bedzie - my zyjemy w ciaglym balaganie i trzeba sie z tym pogodzic, narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce do domku !!! 😭 A dzis siedze do 18 bo pozno przyszlam :-(. Jeszcze godzina... Dobrze ze choc ten internet mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i czytam,ale z pisaniem kiepsko bo dzis zadyma w robocie. Szafki nam sprawdzaja,przy wyjsciu I zmiany kazdy plecak i torbe tez...teraz 2 serwisantow na rozmowie...jakas awantura o bałagan i niedbalstwo...siedzę cicho w kąciku i udaje,ze pracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - mam wielka nadzieje ze mi to przejdzie, bo to chyba chore jest. Ja po prostu nie umiem spokojnie usiasc i odpoczac jak wiem ze cos jest nie zrobione. 35 - a to z firanka to tez znam az za dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×