Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wesola Anko - na 2 tygodnie ? To jak ty wytrzyniesz ? Chyba ze z rozowym... (patrz wczsniej :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam soczek ,ale narobiłyscie mi smaka i coś chyba do niego doleję,nie będzie samotny. Wesoła ja chwilowo tez slomiana wdowa mąz uciekł na piwo do knajpki.Ciekawe kiedy wróci i czy czasem nie na czworaka ,bo coś go długo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesloa Anko -aaaaaaaaa, to "pszepraszam" ;-) :-D :-D :-D No i co z tymi imionami , nikt nie ma zadnego pomyslu ? Annapo - a jak sie nazywaja pozostale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie czas dla siebie i dla Was ! Dzięki za miłe przywitanie, Annapo Ty to masz ciekawe przeżycia. Córcia marzy o weterynarii, dam Jej Twój wpis do poczytania odnośnie krówek - a propos tekst z gazety rozbrajający. A co do napojów, to winko sobie otworzyłam i po całym dniu smakuje wyśmienicie i jeszcze mam strawę duchową - podglądam szkiełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebrko,od razu z góry przepraszam ,ale Rebekę tez mieliśmy,a poza tym L ili,Megi,Sonia,Falbana,Izolda,Siódemka,Salma,Diara itd... Agnieszko,to nie jest łatwa profesja.Oczywiście jak się ma powołanie do takiej pracy to ok.,ale ja jak tak patrze na to co oni czasami robią to chyba bym swojej córce nie poleciła.Chociaż ona bardzo kocha zwierzaki. Zdrugiej strony ,zawsze sie śmieję,ze jak weterynarz wjeżdza na podwórko to licznik juz bije.Przeważnie poniżej 200 zlotych nie wyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła Anko,czemu tylko do towarzystwa,ja bym też chciała ,chociaż może lepiej czasami nie wiedzieć co nas czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ale ja cię wcale nie chciałam do niej porównynać chociaz to naprawdę była fajna mućka:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, jestem z okolic W-wy; Annapo - wiem, że to ciężka praca, na razie to tylko plany - zobaczymy czy przetrwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak na dobranoc💤 Stoi na łące bardzo smutna krowa.ma takie ogromnie smutne oczy.Podchodzi do niej prostytutka i pyta - Czemu ty masz takie smutne oczy A krowa na to - Jakby ciebie 2 razy dziennie doili,a tylko raz do roku byś się \"seksowała\" to też byś miała takie smutne oczy. i tym optymistycznym akcentem (Dobrze,ze nie mamy smutnych oczków :P ) ,zegnam panie dzisiaj izyczę kolorowych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beretka
Ja zartuje - Annapo - wcale sie nie obrazam 😘. Oj, duzo trzeba by bylo zeby mnie ktos obrazil... Tak latwo sie mnie z tego topiku nie pozbedziecie :-P :-D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko może znasz Wyszków,bo tam mieszka moja ciocia,i z okolić Wyszkowa pochodzi moja mamusia.A w Warszawie mam Wujka,ale tam nigdy jeszcze nie byłam,Dzielnica nazywa się Lasek Brzozowy na Ursynowi Ateraz już naprawdę chyba pójdę do łóżeczka,chociaż chyba sama bo mój jeszcze nie wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko a moze wlasnie Beretka,mnie sie podoba!!!I nawet nie myśl nas opuszczać,przecież nie możesz nam tego zrobić. A tam wyśpie sie w trumnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam Wyszkowa ani zbyt dobrze Ursynowa, nie jestem rodowita warszawianką, przyjechaliśmy 10 lat temu do W -wy za chlebem, miłych snów Annapo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko 10 lat to już sporo,ja tutaj gdzie teraz mieszkam jestem juz16 lat i czuję ze to juz mój dom,chociaż nie tak dawno jak jechałam do mamy to mówiłam ze jadę do domu,teraz pokochałam juz to nowe miejsce,chociaż o domu rodzinnym nie zapominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - Beretka ...? Patrz, a nie by to nie przyszlo do glowy ! Jak ci sie podoba to nie ma sprawy - odstapie chetnie i nieodplatnie ! Agnieszko - tu u nas, mam nadzieje, znajdziesz takie swoje malutkie \"miejsce na ziemi\" :-D. Prawie kazda z innego regionu a jest o czym pogadac ! I sa u nas i \"sowy\" i \"kury\" wiec o kazdej porze doby. Ide spac bo sie chyba upilam tym MIX-em winno-szaponsko-piwnym ;-) :-P . Dobranoc 😘 i do jutra 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową klubowiczkę, agnieszka 🌻 Annapo co do imienia dla małego to może pepsi ;) kiedyś usłyszałam jak ktoś tak nazywa swojego pieska i strasznie mi się to spodobało :) Rebeko - a mnie zawsze się wydaje, że jak ktoś mieszka za granicami naszego chorego kraju, to ma jak u Pana Boga za piecem :) Kocham swój kraj, nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej, ale tak jak go mocno kocham, to tak samo mocno go nienawidzę :( Takie dwie silne sprzeczności :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×