Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

zmorka senna🌼czasami ja nienadazam za moim M on ma bardzo duzy temperament musi byc codziennie kilka razy on wychodzi z zalozenia ze jak ma wszystko co chce do szczescia to nie szuka nic innego wiec go zadowalam zeby mi nie uciekl haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Melduje się na stanowisku ;) a teraz,jesli szefostwo pozwoli to was poczytam,bo produkujecie i produkujecie:P w tym tempie to ja chyba już szampana na 100 stronę szykuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez-torebki bylas na zakupach dzis z rana czy mi sie przysnilo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylaam czytac 10 str az mnie oczy bola widze ze 3 panie spotkaly sie w realu i siedza na cafe od 3 lat jak wspominacie to spotkanie i czy nadal sie spotykacie w realu??? ja mialam jedna spotkanie w realu jakie macie dzis plany na pozne popoludnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...poczytałam....ale mam mętlik w głowie...kto spod jakiego znaku i z kim się seksi,a z kim by się chciał poseksić:P Polecam byka:P Ita,byłam na zakupach,ale takich zwykłych,spozywczych. teraz jestem w pracy i zerkam na Was,ale nie wiem jak często będę to mogła robić bo mi tu krążą nad głowa jak sepy:P Nad głowa bez nowej fryzury,bo \"moja \" fryzjerka ma niestety takie zmiany jak ja więc zostaje mi 02.11 ( mam urlop!! mam urlop!!! hurra!! ) albo następna sobota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, jak mówił koziłek: niech nie szuka biedaczysko, tego co ma bardzo blisko gdzie indziej ;) Bez torebki, dziś to masz troche do poczytania:) Ita, moje popołudnie to znów praca, którą zabieram do domu, wczoraj sie urwałam i musze to nadrobić 😠; myślę, że szampana to skrzyneczka najmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez torebki- no ja ma tez urlop 2.11 i jade do krakowa na 4 dni ciesze sie bo juz dawno nigdzie nie bylismy ja tez w pracy na szczescie dzis mi nikt nie zglada w monitor a ty w jakiej branzy pracujesz a na zakupy to szlas przed praca czy w czasie pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez torebki- ja mam w domu byka i potwierdzam haha agnieszka ja tez przed skonczeniem pewnego zadania milam tyle roboty ze nie wiedzialm w co mam rece wlozyc i chcialam brac ta robote do domu ale powiedzialam sobie nie ze nie bede pracy przenosic do domu i jakos dalaam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita...pracuję 6-14 i 14-22...w tym tygodniu ta druga opcja,więc na zakupach byłam przed pracą...zresztą w trakcie pracy u nas z zakładu się nie wychodzi,chyba,ze na papieroska:) Pracuje w firmie zajmującej się handlem,logistyką i komputerami...konkretnie w tym ostatnim dziale. I nie gniewaj się,ale zadajesz za dużo pytań...przynajmniej jak dla mnie;) A Rybke to przeoczyłam czy jeszcze śpi ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita, no ja mowilam o skorpionkach meskiego gatunku bo ze skorpionkami jeszcze sie nie zadawalam ;) moze zeczywiscie inne maja podejscie do tych spraw? 35tka, ja bym tam mojego tobie nie dawala, bo nie wierze ze byz w dobrym stanie oddala. Wg mnie dobra z ciebie sexara i byc mi go zmarnowala ;) Ewinisia, naprawde kilka razy dziennie? a pracujecie? a moze to jest wlasnie wasza praca ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35...torebek ci u mnie dostatek:D A nick...jakoś tak z innego tematu się wziął i w sumie mi się spodobał więc ze mną został;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita, albo posiedzę tu do nocy, albo w domku; wolę w domku - dzieci dopilnuję i piwkiem mogę się wzmocnić, jak już będę miala dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez torebki - jezeli za duzo to przepraszam jakos w tym poscie tak mi sie napisalo a pytanie o to w jakiej branzy sie pracuje to za duzo ???? nie wiem na innym topicu to kazda sama o sobie pisala gdzie co i jak moze mam zle nawyki z innego topicu ale chce was poznac lepiej a jezeli chodzi o to pytanie czy przed praca czy w czasie to tez z ciekawosci bo np ja pracuje w firmie gdzie czasmi musze zalatwic cos na miescie np isc na poczte do biura rachunkowego i tak przy okazji wstapie do jakiegos sklepu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka no jak trzeba cos zrobic na wczoraj no to masz racje lepiej w domu niz w biurze ja akurat poprawialam bledy jezeli mozna to tak nazwac poprzedniej pracownicy mozna powiedziec ze robota powinna byc oddana na poczatku roku a ja to robilam od poczatku wrzesnia i skonczylam w polowie pazdziernika takze czas gonil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita...rozumiem:) i naprawdę nie gniewaj się na mnie😘 ale poczułam się troche tymi pytaniami osaczona. Nawet przez moment myslałam, czy nie jestes jakąs osobą robiącą badania na temat netu i ludzi,którzy w nim siedzą:P Mam nadzieje,ze mi to wybaczysz:) Na poprzednich stronach jest calkiem sporo wiadomości o kazdej z nas,ale wiesz jak to w necie...nie kazdy chce i moze o sobie za duzo pisac...net ceni sie również za anonimowosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez torebki- masz racje probuje czytac od poczatku ale jest tego sporo nie gniewam sie bede pytac mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka, a na nauke to ci go oczywiscie podesle :) jak mi tak po kumpelsku przyjemnosc chcesz sprawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za niedlugo do domku uciekam tazke powoli zegnam sie do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌻 Hmmm...co myślicie o programie\"zamiana żon\"?:) bo widzę,że tu się prawie coś takiego szykuje...tylko w sypialni:P Może i ja mojego mogę komuś na nauki wysłać?D :D P.S.Jak dobrze,że on nie czyta tego co ja tu wypisuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez torebki, wspanialy pomysl :) zawsze mozna sie czegos nowego nauczyc i troche sobie urozmaicic ;) i nigdy nic nie wiadomo, moze bardziej pasujace gatunki spotkamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka...chyba gorzej by było,gdyby im sie spodobało ;) Kurcze,nie chcę napisac,że kolejny nudne popołudnie w pracy,bo sobie co wykraczę,ale troche mi szkoda życia na takie siedzenie:) A pograć w necie sobie nie mogę...przynajmniej do 18ej;) Narzekam,że mam pracę,w której (często ) są zastoje i mogę leniuchować...chyba coś ze mną nie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez torebki, ja tez wole jak mam mnostwo pracy, dzien szybciej schodzi :) i ja tez czasami sie paskudnie nudze w zastojach. Dzieki ze jestescie, dnie sa teraz przyjemniejsze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, mój jest nieświadomy istnienia kafe, przynajmniej na razie; Beztorebki - nie narzekaj, dzięki przestojom możemy pogadać, a w co grasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj o kafe wie, czasami podlgada ale tylko kreci glowa hihihi on ma swoje gry, ja mam kafe :) a ja goraca czekolade stawiam do picia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita - na boga, stawiaj przecinki i dużą literę na początku zdania, bo źle się czyta. To jest wtedy wszystko razem zlane i trzeba dużo sobie dopowiadać. [ A na to mamy mało czasu]. Ciekawe co by wyszło z zamianą żon lub mężów.....mogę to sobie wyobrazić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×