Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

stanik mnie ucieral i musialam zdjac, mojemu bedzie latwiej ;) a ja tez biale wytrawne popijam :) Agnieszko, no to poswiecaj, tylko dobrze! ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wina, rozmawialam dzis z kolezanka w pracy, Australijka, i ponoc w Australii wielka susza panuje - wina australijskie za niedlugo beda bardzo drogie, wiec pomysl na inwestycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarzlam na tym balkonie... ale to tak wyjatkowo bo normalnie to ja poza praca nie pale. Dea - ja juz dawno bez ! Czekam tylko az sie lazienka zwolni. Australijskie tez sa bardzo dobre ale dla mnie najlepsze sa hiszpanskie i chilijskie... Dea, no cos ty inwestycja ? Myslisz ze u mnie dobre wino postoi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa...złapalim kościuszkiego:P Popijawa w środku tygodnia?! beze mnie?!:P szkoda;) zycze miłej zabawy i spadam do łóżeczka:) P.S.chyba nie zdążę tej skrzynki szampana kupić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rioje wlasnie koncze:) a na drugim miejscu shiraz:) dobra, nie madrze sie juz ide spac:P dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka :D no wlasnie, u mnie tez nie.... chyba ze inwestycja na nowa watrobe :) ja tez barrrdzo lubie chilijskie, chyba moje ulubione, chociaz niektore kalifornijskie sa przepyszne! a ja podgladam taki filmik z Banderasem - ach bedzie mi sie snic tango!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez_torebki - zdazysz, zdazysz... Przeciez nie mozemy otwozyc 100-ej stronki bez Annapo, Kaszubki, Rybki, Iwy, Zmorki, She, Szeptu, Malenkiej, 35-tki, Bromby ... i wszystkich innych (sorki wszystkich nie wymienie !). Dea - no to do luzia i \"w tango\" ;-) :-D Ja wskakuje pod prysznic i pod kolderke ! 😴 Dobranoc i do jutra ! 🖐️😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny.... Padłam...a tu taka biba była...eh, zawsze omine dobre... i fajka zapaliłam sama przed snem...i piwo obaliłam, ale musiałam z mżem pogadać, bo ostatnio się mijamy. Wczoraj obiecałam pojechać i odebrać go z pracy, wstąpiliśmy po piwo..i tak się zeszło do północy..a potem jeszcze pazurki...tylko nie frencz...a na czerwono, bo łapka się juz trzęśła :P:P Od początku tygodnia wstaję 4.20...toż to zbrodnia :P:P Chcem spać...kawa nawet już nie stawia na nogi..a pić z rana nie wypdada ;) ;) Ale postawię kubki (_)> (_)> (_)> może ktoś skosztuje szatana z ciasteczkami kruchymi :) zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZEPT WIRTUALNOSCI 🌼dolaczam sie do porannej kawki wszystkim paniom udanego dnia ja lece do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem fajna biba była :) Szepcie kawa w Twoim towarzystwie wybornie smakuje,więc nie znikaj i serwuj kawę od rana :) Ale pochmurno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś ❤️ miło mi :) Nadrobię jeszcze..może w piątek ? 🌻 ewanisia 🌻 witam miło, bo nie miałam okazji jeszcze przywitać :) Kawa gotowa dla Ciebie... Mam luz dzisiaj :) :classic_cool: :classic_cool:.....Już zrobiłam swoje na dziś :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze panie wczoraj zabalowaly ja wieczorem tez wypilam kilka lampek czerwonego polslodkiego winka a przedwczoraaj byla znajoma i chyba po 3 drinki sobie wypilysmy cos czesto mi sie to zdarza ostatnio ZYCZE MILEGO DZIONKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie ! 🌻 Hihi a ja do pracy sie dzis spoznilam ... ;-). Dopiero przed chwilka dotarlam :-D. Szepcie - zapach tej twojej kawki to mnie chyba obudzil bo ja o 8.15 otwarlam dzis oczy :-P. Budzikom smierc !! Maz dzis lata po urzedach i szkolach... stanal troche na nogi ... ciekawe na jak dlugo ? Milego dnia dla wszystkich 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry - ja to mam pecha. Wczoraj padł mi internet, a tu było balowanie...a do tego jeszcze mecz... Moja siostra dziś zostaje po raz drugi babcią, tym razem ze strony syna - jak ona to przeżywa....ma mieć nareszcie wnuczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Cześć kochaniutkie Witam się z wami z samego ranka . Nie mogłam wczoraj nic napisać troszkę podczytywałam ale nie jestem na bieżąco .Faktycznie jakoś mnie też ciągnie na ten topik.Ciekawe dlaczego? Bardzo wam dziękuję za rady , jakoś wszystko się pomału układa małolata przejeła się chyba trochę i obiecała poprawę .Dla mnie ważne jest ze mogłam to napisać ktoś mnie wysłuchał i podtrzymał Duża buzia dla was😘 Dla wszystkich soczek i kto co woli....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) Siedzę przed kompem jeszcze w piżamie!Za 2 godziny do pracy!!! NIE CHCE!!Ja chcę spaaaać:( Ale musze wypić kawę i spróbowac jakoś przeżyć;) Ale 4.20 to bym chyba nie przezyła...współczuję:) Kaszubka...to Ty zostaniesz cioteczną babcią?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda do dupi,to fakt. Ale Rybka masz przed sobą perspektywe nowej pracy.nie cieszy juz? Bo ja akurat cieszę się,że tylko dziś i jutro i 2 dni odpczynku;) Wypij kawkę,dziewczyny częstują razem z ciasteczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tutaj tez ponuro :( nocke mialam zarwana i nieprzytomna jestem. Jest jeszcze jakas oferta kawki? pliz :) 35tka, opisuj fryzure, juz!!! A ja w excelu jestem b.dobra bo w nim ciagle siedze i juz mnie tak nie podnieca... Rebeka, ciesze sie ze maz sie podniosl na duchu, tobie tez na pewno lzej. Iwa, mam nadzieje ze cora dobrze zrozumiala sytuacje, i poprawa bedzie niesamowita! Trudny zawod matki, male dzieci maly klopot duze dzieci duzy klopot... :o Kaszubko, no brakowalo cie wczoraj, za to \"twoja! lampke wina tez wypilam ;) i dzis leb boli :o wszystkim 😘 na dobry dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa - bo nasz topik jest zaczarowany, dlatego tak przyciąga. Bez torebki - ja razem z mym rodzeństwem mamy w sumie 17 dzieci, a te dzieci mają już łącznie 27 dzieci - rodzina w szybkim tempie się powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - trzymiemy kciuki za mame i daj znac jak juz bedzie \"po\" :-D 35 🌻 - jaka to jest \"wielka fryzura\" ? Bez_torebki 🌻, Rybko 🌻 - u mnie tez mglisto ... nie lubie :-O. A w dodatku praca troche przyciska bo poniedzialek sie zbliza wielkimi krokami a mi dzis w nocy testy nie wyszly :-O. Ide cos zjesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea- skarbie, wypij macierzankę, jest smaczna i pomaga . ...nawet na kaca...... Słoneczka nam brak, to ono daje nam siły i dobry humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zajrzeć do kuchni i szykowac się do pracy...ale ide o zakład,ze dzisiaj 100 pęknie:D To ja już tu ustawiam do schłodzenia [skrzynka szampana] YYYYYY . Tylko nie wyjadać za wcześnie:P zajrzę później...może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie kawa, Dea masz ochotę na latte, to zapraszam ale ciasteczek brak :( Iwa, fajnie, że z córą ok:) 35- ja o warkoczach mogę pomarzyć,:( Kaszubko - gratulacje z nowego członka rodu:) Rybko, też mam paskudny dzień, razem się pomęczymy :( Rebeko, trzymam kciuki za powodzenie Twojego M :) Bez_ T, fakt, pogoda taka, że nawet pies z niechecią szedł na siusiu:), już sie ciesze na wieczór, tyle pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×