Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Iwa, życzę Ci tylko miłych niespodzianek losu, wielu uśmiechów, jak najmniej zmartwień, pociechy z pociech i złotej gwiazdki z nieba w zwyczajnej godzinie 😘🌼🌼🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DZIEWCZYNY!!!! OJ STRZELAJA JUZ TE KORKI!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEEEEEEEST !! A juz myslalam ze do poniedzialku przyjdzie czekac :-) Witam serdecznie wszystkie mile panie 😘😍🌻 i wznosze toast za wasze zdrowie !! Bez_Torebki - nie zazdroszcze... :-O... ale ty juz teraz raczej w domku jestes wiec milego WE. Dea - znalazlas kurtke ? Pochwal sie ! ;-) She - powodzenia dla corki... i duzo dumy dla Ciebie ! Ja dzis pod kloderka do 11 sie wylegiwalam, wiec dopiero przed chwila obied jedlismy :-O. Teraz zakupy... jade sama wiec tylko pol lampki tego szampana lyklam ale wieczorem to nadrobie... i dokupie ze 2 butelki zeby nie braklo :-D. Milego popoludnia... albo tego co z niego jeszcze zostalo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie setka, hip, hip, huuuuuuuura. Dea - moje gratulacje.... Też dokładam szampany . Byłam bardzo ciekawa, która z nas przekroczy setkę - teraz juz wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor wszystkim paniom w ten wielki dzien,zalapalam sie na setke,ja pije drineczka za wasze zdrowie i za zdrowie IWY IWA🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼czego tylko sobie zyczysz,my po calonocnej imprezie o 7ej rano polozylam sie spac ale bylo swietnie SHE🌼jak poszlo corce i dla wszystkich pan🌼👄🌼👄🌼 a u mnie znowu goscie pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa spełnienia marzeń. Bo kiedy się spełnia można mieć nowe. 😘 😘 Dziewczyny jestem po kolejnym Piaście :D literki mi się dwoją ale lubie to she 😘 jak wypadła Martynka? Musisz być z niej dumna. masz może zdjęcia. PLZ przyślij mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nareszcie po pracy i co ja tu widzę ... WSZYSTKIEGO ,WSZYSTKIEGGO,NAJ DLA KAZDEJ Z NAS......DUZO UCIECHY NA NASZYCH STONKACH I BYSCIE MIALY Z NICH TYLE RADOCHY CO JA... A TERAZ W GORE KIELICHY.... bawcie sie dzisiaj dobrze ,ja niestety znowu musze pelnić obowiazki dobrej gospodyni i nie pijcie za duzo,zeby jutro Was glówki nie bolały DZIEKI ZE JESTESCIE❤️ 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jednak setka pękła:D Wszystkiego najlepszego tym ,bez których ten topik by nie istniał:)🌻 Wasze zdrowie małym drinkiem i spać...bo jutro rano wyjazd do babci...w Góry sowie;) miłej nocki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowa pora... witam i pozdrawiam !! Za szybko ten czas leci... szkoda ze tylko przez WE bo tydzien to zawsze tak sie ciaaaagnie ;-)... choc jakos mniej odkad mamy nasz topik... choc wlasciwie to to jest topik Annapo - WIELKIE DZIEKI ANIU ZA JEGO ZALOZENIE 😘😘😘😘😘 Jestescie wszystkie CUDOWNE 😘😍. Oby tak dalej !! Wszystkiego NAJ na nastepna \"setke\" ! My jutro mamy gosci na obiad, ale moze zagladne wieczorkiem. A teraz juz 💤 wiec zycze wszystkim dobrej jubileuszowej nocy 😴... i nie zapomnijcie przestawic zegarkow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wszystkiego najlepszego z okazji setnicy (rocznica setki - to chyba może być setnica ? )i dla wszystkich dużo 😘😘😘. Dzieci chore, M mnie wkurza, dobrze, że duużo napojów odprężających nabyłam ;) zajrzę potem, teraz będę gotować rosół dla moich zdechlaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny,jak setka to też musze się wpisać rybka🌻niestety nie mam zadnych zdjęć bo nie posiadam aparatu:( Ale jestem cała dumna z mojej córki -zatańczyły świetnie:D A teraz zmykam na spacer bulwarem, powdychać jodu i nabrać siły na przyszły tydzień:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Was, ale jakby ktoś miał ochotę, to zapraszam na: ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________...| |.|.. ........... |..| |.| RED..WINE|..| |.|.. ...........|..| |.|______ ___|..| |....................| |....................| |....................| |_____________ |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Agnieszko 🌻, bardzo chetnie, ale nie wiem czy sie nie spoznilam ... ;-) Jak tam dzieci ? - juz lepiej czy lepiej nie mowic ;-) :-D ? Kaszubko 😘 - moj M to sie przy \"wazelinatorze\" poplakal ze smiechu ! I ja tez !! :-D Wysmienity sposob na poprawe humoru... ale ze Ty musisz z tego korzystac ...? Ja dzis wczesniej spac ide 😴 bo jutro wczesniej do pracy... :-( Dobranoc i do \"zobaczenia\" jutro... pewno juz na 101 stronce 😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo:) Wczoraj miałam fajny wyjazd rodzinny,niestety przypomniał mi o tym,że czas płynie i wszyscy się starzejemy:( Dzisiaj z powodu braku autobusu spóźniłam się do pracy ( nie wiecie,czy gdybym wzięła taxi to potem MPK by mi oddało?;P ) ale nie było wydrukowanej listy obecności,więc nie mam \"S\":D Prawdopodobnie czeka nas dzisiaj kontroling jakiejś szychy,więc juz raczej nie będę zaglądać:) ale miłego dzionka smacznej kawki i innych uzywek :P Wam życzę;) P.S.Kurde!!!....przestałam czytac artykułu na ogólnej stronie bo mnie wkur....te reklamy....to sie teraz na topiki wepchnęły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie !🌻 Najpierw bardzo bardzo WAM WSZYSTKIM dziękuję😘 za życzenia .Niestety nie mogłam się wcześniej odezwać bo troszkę miałam gości i impreska więc wybaczcie, ale dzisiaj dla wszystkich kawusia i moja specyjalność tort z bitą śmietaną a lampkę wina czy co tam kto woli wieczorkiem po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :-) 😍🌻 w deszczowy poniedzialek :-O Juz w pracy, ale czasu malo... przynajmniej do poludnia bede Was raczej tylko podczytywac ;-) Zycze milego dnia - i setki 😘😘😘😘😘😘 dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien dobry!!!! Bardzo pracowity dzien/tydzien mi sie zapowiada :) Wiec, witam, pozdrawiam i zmykam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Przy kawie Wierzycie może w sny? Kto mi powie co mój sen znaczył? Śnił mi się wielki garnek bigosu z całymi pętami kiełbasy. Gotowałam, odcedzałam i mi częsciowo wyleciał na brudną podłogę gotowałam na takiej starej kuchni na wsi. Był jeszce jeden gar, nie pamiętam z czym. Przy tym nie chcialo mi się go sprubować, bo mnie mdliło na sam widok, a bardzo lubię kapuchę pod każdą postacią. Jacyś ludzie się kręcili. Co to wszystko znaczyło? Cholera, znów mi się coś nie udało :( Ale z drugiej strony to może i dobrze, bo bym się wplątała w jakąś aferę :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, dzieci chore i zakatarzone jak diabli, M też coś pociągający...nosem niestety, dziś też mam urwanie głowy; Iwa, chętnie skosztuję torcika :), Rybka - nie znam się na snach, bo nigdy nie pamiętam, co mi sie śniło; Kaszubko - dzięki za poprawiacza humoru, nigdy mnie tak nikt nie skomplementował, dam chyba M - niech wykuje na pamięć; mam prośbę, nie znasz czegoś na katar, będę wdzięczna jak coś znajdziesz w swoim zielniku :) dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocne "marki" i ranne skowronki. Rebeko - poprawiacz humoru jest mi potrzebny - przecież od ponad 2 lat mam niezbyt normalne życie. Wciąż kontroluję swoje nastroje oraz różne emocje i staram się panować nad nimi...ale nie zawsze to się udaje. Agnieszko - na katar i przeziębienie jest wiele różnych sposobów i ziół. Podam te najłatwiejsze i stosowane również przez moją rodzinę. Herbatka z bzu i mięty: 0,5 łyżeczki kwiatów czarnego bzu i 1 łyżeczkę suszonych liści mięty zalać szkl wrzątku, odstawić pod przykryciem na 10 min, odcedzić, dodać 1 łyżeczkę miodu. Pić ciepły napar po szkl 3 razy dziennie. Przy ostrych dolegliwościach nawet 5 razy dziennie. Mięta poprawia krążenie, oczyszcza krtań i oskrzela, a także działa napotnie obniżając temperaturę. Działa ponadto przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Kwiaty bzu łagodzą katar, obniżają temperaturę, oczyszczają organizm z toksyn. Ta mieszanka jest smaczna i dzieci lubią ją pić. Napar z suszonego ziela hyzopu: 1-2 łyżeczki na 2 szkl wrzątku, odstawić pod przykryciem na 10 min. Pić po 1/4 szkl 2-4 razy dziennie. Zioło to stosowane jest do leczenia ciężkich przeziębień, kaszlu, kataru. Zakazane dla kobiet w ciąży! Jest również dobry na wszelkie dolegliwości żołądkowe - łącznie z biegunką. Zmieszać po 2 łyżeczki macierzanki i hyzopu. 1 łyżeczkę tej mieszanki zalać 1 szkl wrzątku, zastawić pod przykryciem 10-15 min. Pić 3 razy dziennie. Smaczniejsza od samego hyzopu i dzieci bardziej ją wolą. Ulgę przy katarze przynosi wąchanie cebuli. Uwolni od kataru: wymieszać w równych ilościach: suszone owoce maliny, kwiat lipy i kwiat czarnego bzu. 1 łyżkę mieszanki zalać szkl wrzątku i parzyć pod przykryciem 15 min. Pić ciepły napar 3-4 razy dziennie. Działa napotnie i przeciwbakteryjnie. Wąchanie olejku z drzewa herbacianego uwolni na pewien czas od kataru. Nos nie będzie zapchany, lżej się oddycha, często to stosuję. Mleko z kwiatami czarnego bzu – jest to stary skuteczny ludowy sposób na przeziębienie. Świetnie zastępuje leki przeciwprzeziębieniowe i napotne. 1,5 łyżeczki kwiatów czarnego bzu zalać szkl wrzącego mleka. Parzyć pod przykryciem 15 min i odcedzić. Dodać trochę miodu [gdy mleko nie będzie już zbyt gorące] i pić ciepły napar małymi łykami najlepiej przed snem. To skuteczny lek napotny. Bardzo pomaga, kiedy czujemy, że zagraża nam infekcja dróg oddechowych, oskrzeli, gardła i ogólne przeziębienie. Łagodzi „łamanie w kościach” z przeziębienia. Melisa: 1 łyżka ziela na 1 szkl wrzątku [zostawić w termosie na 1 godz]. Pic 0,5 szkl kilka razy dziennie. Schładza organizm przy gorączce. Oprócz tego uspokaja, a to bardzo ważne przy każdej chorobie. Olejek sosnowy jest stosowany bardzo często w formie inhalacji w leczeniu chorób układu oddechowego [do 5 kropli jednorazowo] Można go również mieszać z olejkiem eukaliptusowym, tymiankowym, lawendowym, herbacianym lub miętowym. Wkropić olejek do szklanki gorącej wody . Szklankę przykryć lejkiem i wdychać parę wydzielającą się przez wąski otwór. No i na koniec - dobrze jest pić gorące mleko z masłem i miodem. Na szklankę mleka - 1 łyżkę masła i 2 łyżki miodu. [ i od razu pod kołdrę].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek! I znowu kolejny tydzien przed nami,miejmy nadzieję ,ze nie będzie gorszy od poprzedniego. Te reklamy troszkę denerwujące:( U mnie nie najlepiej zaczął sie ten tydzien...:( Wczoraj planowałam rodzinny wyjazd na urodziny do mojej chrześniaczki,a skończyło się na tym ,ze pojechałam sama ,cała drogę miałam humor pod psem a jak wróciłam do domu to pokłociłam się jeszcze z małżonkiem .To przykre ,ale on woli iść na mecz niż jechać ze mną ,a dzieciaki widzą ,ze tata nie jedzie to one tez nie musza.Tak mnie to zdołowało,ze na nic nie mam dziś ochoty.... Oczywiście na poprawę humoru mój ślubny poszedł sobie do knajpy i dzisiaj jest \"chory\"... A ja siedzę i zastanawiam się :Jaki to ma wszystko sens...? Przepraszam ze tak smucę z samego rana ,ale mam nadzieję ,ze to mi troszkę pomoże.... Tak ogólnie to jeszcze cały czas mamy gości i człowiek robi dobrą minę do zlej gry... Ach to zycie...Czemu czasami tak cięzko .... Mimo wszystko ,zycze Wam miłego dzionka,w końcu zle chwile kiedyś przeminą !Tylko skąd brac siły by doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - jesteś twardą oraz silną dziewczyną, jakoś to przetrzymasz....i pamiętaj, że jeszcze będziesz mieć dużo słonecznych dni w swoim życiu. A teraz pomyśl sobie o czymś miłym i odrzuć smutek. Mój facet też bardzo lubi piwo - więc wiem co odczuwasz i domyslam się o czym myślisz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×