Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

..Rebeka a ja sie zastanawialam jak to jest z ta gra vii u mnie od roku graja w xbox ale juz sie znudzil mysle ze kupimy ale nie teraz jak juz poukladamy swoje sprawy..... Wesola Aniu-👄 Rebeka-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....umawialam sie na 15 na taras i zasnelam a moj synus przykryl mnie kocykiem i i siedzieli sobie po cichu wiec kawka mnie ominela ..ale z mila checia kieliszeczek winka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ! No to kieliszeczek \"ziolek\" poprosze ;-) ! Ania - jak Ci dzionek minal ? Ewanisia - wpanialomyslnie wybaczam :-D. A Wii to naprawde super sprawa i trzeba sie niezle nameczyc zeby wygrac ! Co mi sie w tym podoba to to ze nie jest to taka gra gdzie sie siedzi na tylku przed ekranem tylko narawde trzeba sie poruszac. Oczywiscie mozna tez oszukiwac... :-O, t tylko rekami machac ale jak sie naprawde gra frajda jest duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ziolek powiadasz ...ja zawsze pilam samo martini bez oliwki bo tak naprawde nie moge pic wina dostaje wtedy plamy na twarzy i szyi czasami zostaja dwa dni ...ale pije codziennie male piwko.... w zupelnosci wystarcza...w we whisky ale tez przyznaje malo bo wiecej mi nie idzie ... chyba ze jestesmy gdzies na imprezie to alkohol jakos inaczej mi w chodzi..moze to dlatego ze nie lubie jak kreci mi sie w glowie przed spaniem (toaleta morowana)i dlatego ogolnie malo pije ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Rebeka i zobacz ile przy tym kalorii sie traci ...musze powiedziec ze ciekawa naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - to krecenie sie w glowie to ja tez mam :-O. Moj M to sie ze mnie smieje ze \"na zolwia\" spie, bo to jest jedyna pozycja w ktorej udaje mi sie zasnac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wii jest jednak moim zdaniem przestarzale .. co ja gadam - to jest zdaniem mojego męża:D bo nie posiada odwarzacza tak jak np. playstation 3 ma bodajże blue raya :P ot taka mądra jestem:P my czasami gralismy w eye toy\'a - proste gry a czlowiek sie naskakał jak głupi a kupilam: 2 pary dzinsow, 3 bluzki, 1 pare butow:D a pozniej jeszcze na basen poszlam... zastanawia mnie czy osoby ktore sie nie depiluja lubia byc zarosniete, czy nie znaja depilacji, czy to jakas jeszcze inna teoria:O babka ktora byla na basenie az niesmacznie wyglądała, a ja dosc obrzydliwa jestem - ale staram sie byc tolerancyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nóżki pachy i pachwiny jak u chłopa- bleeeee sorki - ja naprawde nie lubie, ale wiem ze ktos moze lubic:P chociaz nie rozumiem:D ale o gustach sie podobno nei dyskutuje blue ray to lepsze dvd, nie wiem jak inaczej wytlumaczyc:D taki kolejny etap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. u chlopa tez mi sie to niepodoba...lubie kiedy mezczyzna jest wydepilowany i utrzymuje higiene....ale masz racje kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×