Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

to o szczurku zawsze mnie rozbawia:) Annapo jak sie nie chce isc to przewaznie czlowiek sie swietnie bawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wpis dojdzie, to wyśle jeszcze jeden dowcip Spotykają się dwie nielubiące się sąsiadki: - A cóż to, źle się pani dziś czuła, pani Kowalska? Chorowała pani w nocy? -pyta jedna z nich. - Skąd to pani do głowy przyszło? - odparskuje druga. - No bo widziałam, jak o drugiej w nocy wychodził od pani z klatki lekarz z naszej przychodni. - Droga pani Wiśniewska - odpowiada tamta, cedząc powoli słowa. Jak od pani w każdy piątek wychodzi o świcie pewien przystojny oficer w mundurze pułkownika, to ja od razu nie wrzeszczę na całe gardło, że wybuchła III wojna światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahhahahahahah hahahahhahahahahahaha hahahahahhahahahahaahha na tej zasadzie mi sie przypomnialo: - Świetnie wyglądasz w tej kiecce! - Dzięki , Kaśka też tak powiedziała:) - I ty jej wierzysz!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nie wiem czy cie uda wyslac :-O... Ja przez caly wieczor nie umialam sie do Was dostac 😭:-(. Nawet ostarnich stronek nie moglam poczytac :-(. Chyba zapeszylam, nie gniewajcie sie, na drugi raz nie bede glupio gadac, obiecuje ! A teraz juz spac ide... 😴 Milych snow zycze...😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) No właśnie chciałam zapytać, która to tak kafe ostatnio chwaliła?;) Rebeka...moja dietka w tym tygodniu polega na ograniczeniu węglowodanów,bialek i tluszczu,przechodzeniu w stronę samych warzyw i owoców,które będą moim jedynym pokarmem w przyszłym tygodniu.Później, jesli mi się uda to 3 dni glodówki,czyli sama woda ( mam 2 dni urlopu...na 99.9% ;) ) a później powrót przez soki i warzywa do normalnego jedzenia;) Do świąt powinnam sie wyrobić i dzięki temu przezyć jakos przedświąteczne porządki, bo na takiej niskokalorycznej diecie to się dostaje takiego szwungu do roboty,że można góry przenosić;) Ja z okazji andrzejek mam w niedziele kolejną nasiadówę u teściowej [zla mina] ;) nie wiem jak zrobić tę mine,muszę się z emotek podszkolić, a Wam stawiam kawę orzechową i miłego dzionka życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie 🌻 no dzisiaj juz blizej weekendu :) Bylam wczoraj u ginekologa i przyjemna pani doktor poradzila zeby starac sie o nastepne dziecko. Moj M sie bardzo ucieszyl z wiadomosci, nie tyle z perspektywy nastepnych nieprzespanych nocy ile z procesu \"starania sie\" ;) Ja mam budzik nastawiony na 6.25 ale zciagam sie z lozka o 6.55 i potem robie wszystko w szalonym biegu. Zima lubie pospac :) BT - dietka brzmi bardzo podobnie do mojej odtruwajacej, tyle tylko ze moja zaczyna sie od 3 dni tylko na wodzie :) Ile masz zamiar zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj już popracowałam ale jeszcze mnie tu poganiają więc witam się z wami i zmykam😘 W trójmieście dzisiaj mroźno.Wychodząc do pracy złapałam zająca hihiihi ale nic sobie nie łamałam tylko pupcia mnie boli. Jakoś nie mam ochoty na dietkę ale jak zaczynam dietę to kupuję sobie suplement diety takie tabletki z suszonych pestek winogon firmy Ortis które wypełniaja żołądek i wtedy mogę myśleć o ograniczani jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo, uwazaj na siebie!!!! A zajczek ladny? Kiedys stojac w autobusie kierowca tak ostro zachamowal ze polecialam prosto ..... w krocz siedzacego przedemna faceta :D:D:D Dobrze ze wszyscy zaczelismy sie smiac i nawet miejsce siedzace sie dla mnie zrobilo :) 35tka - hihihi, po wczorajczej sesji ja tez chce sie starac i starac .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! Witam goraco wszystkie kobietki...U mnie dzisiaj nawet slonko na chwilke wyglada za chmur,ale nie na wiele sie to zdaje ,mroz wczoraj zrobił swoje i na chodnikach lod... 35 ,ja tez nie za bardzo wiem co ubrac na ta impreze,pochodzilam po sklepach ale nie znalazłam nic ciekawego i chyba wyladuje w czarnych spodniach i wlasnie bluzeczce z cekinami i fajnym dekoltem:P W tamtym roku pytalam sie dziewczyn jak sie ubieramy i powiedzialy na sportowo ,a potem jako jedyna bylam wlasnie na sportowo ,wiec teraz mysle ,ze takie cos pomiedzy elegancja a sportowa wersja bedzie najlepsze... Oczywiscie bede na podgladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny - fakt jest u nas mroźno - ale jest też i słońce Iwa, udało Ci sie ze stópką - fajnie. mam nadzieję, że masz tylko drobne siniaki - do świąt znikną.[ a może mąż zrobi Ci delikatny masaż...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😘😍 A ja dzisiaj do pracy zaspalam... Budzik na 7.00 jak zwykle, ale mi lapka uciekla i zamiast na \"przesun o 10 minut\" nacisnelam na \"wylacz\"... i otwarlam oczy o 8.00 :-O. Bez_Tobebki 🌻 - fajna dietka, duzo wytrwalosci Ci zycze i chwal sie rezultatami ! Tez bym chciala dietke zrobic, ale juz powoli trace nadzieje ze kiedys wroce do mojej ulubionej wagi... Straszny zarlok ze mnie :-O. A juz w zimie to strasznie ciezko mi sie zmusic do masowego jedzenia warzyw i owocow... jakiestakie bardziej \"konkretne\" jedzonko mi smakuje : spagetti, pizza, zapiekanki... :-O. 35 🌻 Wesola Anka 🌻 - na taka dobra kawe sie spoznilam...:-( Dea 🌻 - fajna perspektywa ! Ja jeszcze tydzien \"na diecie\", ale pozniej ... :-D Iwa 🌻 - Dobrze ze nic powaznego, takie \"zajaczki\" to fajne sa... dla tych co z boku je ogladaja :-), bo dla bezposrednio zainteresowanego juz troche mniej :-( U mnie dzisiaj rano trawniki biale byly i na termometrze -2°C... Ale slonecznie wiec bardzo przyjemnie. Annapo 🌻 - slonko wyslalam, za godzinke powinno byc ;-). Na takie imprezy to chyba najlepsze sa te stroje \"pomiedzy\", do kazdego otaczenia mozna sie wtedy dostosowac... np dodajac lub ujmujac bizuterie ;-) Kaszubko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Dzien dobry paniom....u mnie cieplo wiec moge wam podeslac troszke sloneczka....pisze teraz bo nie wiem jak pozniej bedzie z komputerem....hihi...🌼 ...widze ze tu plany na kolejne dziecko.....haha....wiecie cos to jest bo ja dzisiaj w pracy myslalam o dziecku,jak by to bylo gdybym miala jeszcze jedno.....ale chyba nie...pomarzyc mozna, widze ze problem ciuszkowy ma kazda z nas co roku,a w sumie ubierany sie na ostatnia chwile...... pozdrawiam was wszystkie i zycze milego dnia......👄 ...to moze kawusie i pyszne ciacho przed dietkami.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🌻 - ty boa-kusicielu !!! :-D. Bez_Torebki juz dietkuje to dla niej takie zaproszenie to jak \"noz w plecy\" :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie bede sie dietkowac,probowalam juz kilka razy i owszem schudlam po wielu wyrzeczeniach ,a potem i tak wracalam do swojej wagi...To juz sie nie bede meczyc... Rebeko dzieki za słonko juz dotarlo i powoli mi sie podworko w błoto zamienia...hi,hi...A z bizuterii ,to ja nosze caly czas zlote kolczyki i wisiorek na lancuszku ,a na imprezy jeszcze pierscionki.... Ewanisiu mnie tez czesto nachodza mysli o takim maluszku,ale po czasie mi przechodzi i ciesze sie ,ze moje pociechy juz samowystarczalne....Ale jak widze gdzies wozek to nie umiem sobie odmowic i zagladam...oczy naciesze i to mi musi wystarczyc...Ale \"starania\" to sobie nie odmawiam...:p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie bede sie dietkowac,probowalam juz kilka razy i owszem schudlam po wielu wyrzeczeniach ,a potem i tak wracalam do swojej wagi...To juz sie nie bede meczyc... Rebeko dzieki za słonko juz dotarlo i powoli mi sie podworko w błoto zamienia...hi,hi...A z bizuterii ,to ja nosze caly czas zlote kolczyki i wisiorek na lancuszku ,a na imprezy jeszcze pierscionki.... Ewanisiu mnie tez czesto nachodza mysli o takim maluszku,ale po czasie mi przechodzi i ciesze sie ,ze moje pociechy juz samowystarczalne....Ale jak widze gdzies wozek to nie umiem sobie odmowic i zagladam...oczy naciesze i to mi musi wystarczyc...Ale \"starania\" to sobie nie odmawiam...:p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....niemoge cos sie dostac wiec moze nie byc tego wpisu ale sprobuje..... Rebeka --🌼---nie jestem wytrzymala jezeli chodzi o dietki....a slodkosci to ja uwielbiam i szybko przybieram na masie .....hihi.... to co kobiety ktora decyduje sie pierwsza na dzidzie .....?....internetowe ciotki pobawia ......🌼 a dla pierwszej dzidzi-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ja mam to samo mysle ze teraz moglabym miec maluszka bo tak doroslam i wydaje mi sie ze ten instynkt maciezynski rozkwitl w pelni ....ale,tak samo jak Ty nieomijam zadnego wozeczka znajomych i musze powiedziec dzieci mnie lubia-jaki samozachwyt....hahaha....tylko jak pomysle ze moje jak Twoje juz samowystarczalne a tu jeszcze dzidzia i i nieprzespane noce,pieluszki,kaszki,zupki i kupki to ja wole isc na impreze a pobawic komus .....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-🌼 to moj M mialby dzidzie w wieku 45 lat a 52 jakby poszla do szkoly......nie za pozno .....hihi... Bez_Torebki-co sie tak katujesz ta dietka i tak to wraca po czasie jak bumerang.....chodz na herbatke w takim razie i suhary czy suchary bo nie wiem Rebeka -moze byc...?...chodz na taras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35- no to sprawa dzidzi wyjasniona....to co robimy impreze? to zapraszam was do mnie,ale fajnie by bylo jakbyscie wpadly na weekend ktora chce to zapraszam....hihihi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ,moja siostra niedlugo ma urodzic to bede miala okazje sie nacieszyc a cora tez nieuchronnie dazy dp pełnioletnosci ,a na zakonnice sie nie zapowiada ,wiec poczekam,niech sie juz inni pomecza.. A tak powaznie to ja ze wzgledu na chorobe musze sobie odmowic posiadania potomka... i przepraszam za podwojny wpis,ale to kafe na mnie wymusza...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35--jak to jutro Andzejki...? Annapo-to jak w Sami Swoi ---i nieuchronnie idzie do pelnoletnosci,mysle ze ja yez dam sobie spokoj juz niedlugo ze dwa albo trzy latka i ja bede babcia to sobie powoze i posciskam taka dzidzie a jak u Ciebie sie urodzi to daj buziaka ode mnie chociarz tak sie pocieszymy..... lece do kuchni na troche bo wstawilam lazanki ale teraz trzeba je zrobic ....jestem na podgladzie......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,Ty raczej nie czytaj wpisow wyzej,bo jeszcze Ci przejdzie ochota...:p My juz swoje odrobiłyśmy,woec sobie mozemy pomarudzic,ale Ty sie ostro zabieraj do pracy,bo szkoda żeby takie geny przepadły...hi,hi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...ta dieta w zalożeniu też jest odtruwająca, a nie tylko odchudzająca.Miałam zrobić tylko 2 tygodnie warzywno-owocowej ale próbowałam i nie bardzo mi wyszło...już lepiej się czuję na samej wodzie;) Dlatego połączyłam obie i mam nadzieję,że będzie ok:) A schudnę ile się da,bo mam do zrzucenia sporo;) A co do efektu jojo to prawdą jest,że po takiej pół/głodówce nie wraca się do starych nawyków żywieniowych...pewne rzeczy po prostu nie smakują:) .Inna sprawa,że żołądek sie kurczy i wystarczają małe porcje ,żeby się najeść,co tez nie jest bez znaczenia. Po tych 3 tygodniach mam zamiar korzystać z diety,która nie łączy białka z weglowodanami, bo wtedy dobrze się czuję a i efekty odchudzania można utrzymać. A ze słodyczami nie mam problemu ,tylko to jedzenie późnym wieczorem , po przyjściu z pracy....;) 35...przepis na pierniki po zeskanowaniu i zapisaniu na kompie możesz wrzucić na www.fotosik.pl jako Anonimka;) tylko nie zapomnij od razu podac linka do niego, bo później nie będzie go można znaleźć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu jakby moja corcia sie z Twoim synem \"skumała\" ,to bysmy mogły razem tulic to samo dziecie,ale by miało fajne babcie...hi,hi... Ja tez lubie łazanki ,dzieki za pomysl ,dawno nie było to musze zrobić ,sie rodzinka ucieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo-to bylybysmy chyba swatowe co ? fajnie by bylo to moze ich skumamy....hihihi...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, lazanki przegapilam - dajcie przepis bo, jak juz wiecie, ja lewa noga w kuchni (tak jak Rebeka hihihi). Musze powiedziec, ze mam troszke inny poglad co do wieku kobiety i 42 lata to wg mnie piekny wiek a nie pora na bycie babcia. Uwiezcie mi, trend zostania rodzicem w przedziale wieku 20-25 lat panuje glownie w PL (ok, nie mowiac o matkach nastolatkach w UK) i Europie Wschodniej - nie jest to rzecz zla, ale ja jakos bym nie zyczyla mojej corce tak wczesnego macierzynstwa. Ja urodzilam w wieku 36 lat - roztepow nie dostalam :) no troszke cycki zeszly ale i temu da sie poradzic dobrym biustonoszem lub operacja plastyczna :) pieluchy, teraz sa jednorazowki roznych gatunkow, kolorow i zapachow :) kaszki - czesto kupuje w zdrowej zywnosci juz gotowe, no i wczesne przyzwyczajanie dziecka do tego co i my jemy jest b. wygodne :) Na imprezki owszem wychodze, bo obowiazki rodzicielskie dzielimy z M :) Nieprzespane nocki moga byc problemem, ale mnie jakos to ogolnie ominelo bo moja to spioszek :) No, dziewczyny, zachecam!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×