Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

tak tak ....u nas na komplet jeszcze inaczej sie mowilo ale nie moge tak na antenie....hihihi....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U faceta mi nie przeszkadza, ale u kobiety :-O ... No coz, kazdy ma swojego bzika ;-), a podobno kiedys taka \"zarosnieta\" kobieta to byl szczyt marzen dla mezczyzn... :-O Ewanisia - ty nie kus ! Ja w domu nie pale !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka a masz taras...:D---a u kobiety to juz wogole ...depilacja musi byc... Aniu-mama dobrze sie czuje odpoczywa ale troszke sie nudzi,wiesz wszyscy zajeci swoimi sprawami i za duzo czasu nie ma zeby np;gdzies pojechac cos zwiedzic,w normalny dzien praca wiadomo wczesnie wstajemy to i wczesnie chodzimy do lozka....ale ogolnie jest zadowolona ...dzieki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba ta moda nie wraca:D ta pani byla w zdecydowanej mniejszosci, brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam balkon... ale zimno ...:-O. Isa - ja mam nadzieje ze ta nie wroci, bo to nie bardzo \"apetyczne\" bylo... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyslac małą pijawke spac? kazac jej/ w tym wypadku jemu/ nauczyc sie jednej modlitwy na zaliczenie do komunii - okazal sie tak spiacy ze ledwo na nogach sie trzymal;) musze obciac pazury bo literki \"nad\" nimi zaczepiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jak bym się chętnie z Wami napila jakichś %, ale nie mam nic. Miałam ciężki dzień a i jutro będzie podobny o ile nie cięższy. Teraz znów siedzę sama w domu, a moje kochanie w pracy :( isa widok obeśny. Też jak widzę nózki w kłaczki to mnie obrzydzenie ogarnia. Wiem że zdażają się faceci ktorych kręci owosienie. Brrrrr. Raz że nie estetyczne a dwa że i klopotliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko kusicielu, toć to ja za piwo królestwo oddam. Ten trunek z % najbardziej lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po winko teraz siegnelam, bo martini sie skonczylo i Anka uciekla...:-(. Jyto dopiero na 10.00 to do 8.00 spie... :-D, moge sobie pozwolic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro na 11 i już sie położę, bo mnie choroba wynękała. Kierowniczka zadała mi dośc ciekawe pytanie \" czemu masz gardlo chore?\". Tak mnie tym inteligentnym pytaniem zaskoczyła, że zapomniałam języka. Faktem jest, że glos prawie straciłam i mówię barytonem ( a baaardzo duzo mówię ... bo lubię :P ) Oj będę źle spać. Raz że już się denerweuję jutrzejszym dniem a dwa że nikt mnie teraz nie przytuli :( :( :( Tak więc Wam milego wieczorki i dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻mnie ta piosenka kojarzy sie ze Shrekiem:P Rybka🌻trzeba było powiedzieć że zachlałas i dlatego głos Ci wysiadł:P ewanisia🌻 wesola anka🌻 ellisa🌻to jak z tym prasowaniem?Przyjeżdżac? kaszubka🌻 annapo🌻 35-tka🌻 iwonusna🌻 Dea Erw🌻 bez_torebki🌻 Bromba🌻jak tam u Ciebie?😘 i dla reszty🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️cześć dziewczyny Widzę że po mnie wszystkie opuścily topik. Za moim przykładem jak to grzeczne dziewczynki poszły ( pewnie aktywnie ) spać ;) :( nie wypoczęłam, śniła mi się praca. Ja tak już mam, że jak się czymś emocjonuję to zaraz mi się śni jako zmora. ( A propos a co ze zmorką? ) she miałabym przekichane. Już dziś lepiej ze mną. No i chwała Bogu. Wiecie na innych topikach co jakiś czas pojawia się facet. A tu jak do tej pory nic. Uważam że dobrze. No dziewczyny życzcie mi powodzenia, dziś trudny dla mnie i moich koleżanek dzień. Jakieś kontrole będa nas nękać. Kawka i na autobus czas. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 na dzien dobry Rybko, dobrego dnia w pracy zycze, ale nie emocjonuj sie az tak bardzo, to tylko praca i nie powinna byc powodem stresu. No to sobie popilyscie :) a ja jeszcze na antybiotykach 😭 Rebeka, ja tez ta piosenke bardzo lubie ale w wykonaniu Jeff Buckley\'a, wersja ktora byla wlaczona do scieszki dzwiekowej Shriek\'a :) http://youtube.com/watch?v=AratTMGrHaQ&feature=related Ale ja lubie wszystko co on spiewa(l) 🌻😘 dla wszystkich, nie bede was wymieniac bo szef za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×