Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

dziewczyny wszystkiego dobrego z okazji 200-tnej strony :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest 200, przy glupocie i prawie niezauwazenie !!! STO... no nie co ja mowie 200 LAT dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 eee, ja tam 200 lat zyc nie chcialabym.... :p szkoda ze sie dziewczyny dzis wieczorem nie spotykacie! Mialam trudny WE, najpierw mala goraczkowala, wczoraj do lekarza ja targalam a dzisiaj ja sie rozlozylam :( mam nadzieje ze to tylko taka 24ro godzinne chorobsko, bo juz mi sie w domu nudzi. Polecam \"Pachnidlo\" - jedna z najbardziej intrygujacych ksiazek jakie przeczytalam. Filmu nie widzialam z tego samego powodu co Ellisa. Polecam tez \"Exquisite Corpse\" Poppy Z. Brite, tez najciekawsza i najohydniejsza! o wspolczesnym kanibalizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji nowej 200 stronki dla nas wszystkich: "Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc, Słoneczka wesołego, snów pięknych co noc. Roboty nie za wiele, choćby przeleciał czas, W tygodniu trzy niedziele, to norma w sam raz!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dea 🌻, to ty z domu klikasz ? A ja Ci filmik do pracy poslalm ...:-(. Ucaluj cukiereczka i duza 😘 dla Ciebie... a jak Ci sie nudzi to wpadnij do mnie... moje sluzbowe \"mundurki\" poprasowac bo w sobote jakos \"weny\" nie mialam ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, dzis to ja weny do niczego nie mam a prasowac to ja nieeeee lubieeeee!!!! :o :p cukiereczek na szczescie w zlobku a ja odpoczywam w domciu :) nie pamietam juz kiedy taki dzien odpoczynku mialam, chyba ze dwa lata temu..... ale wszystko co dobre szybko sie konczy, teraz cos sobie przegryze i potem za sprzatanie sie wezme bo dom do gory nogami stoi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no to ja tez z okazji tej 200 stronki szampana sie napije...synus dal mi zajrzec do kompa...u mnie dzis rosolek ze wzgledu na dzieci...a tak wogole to moj pierwszy chlopak rowniez byl blondynem a M jest brunetem ....hihihi....ale sie powywracalo a ja zawsze myslalam ze lubie blondynow...a ja jednak brunecika .....a o co chodzi z tym zlotem czyzbyscie mialy sie spotkac chyba dobrze zrozumialam ...ale pewnie w Polsce..co?...jezeli wysylacie jakies fotki to ja tez poprosze.....widzialam ze cos mam na poczcie tylko pozniej sie tam dostane na razie zaleglosci odrabiam...przywiozlam z Polski zdjecia jak bylam blondynka zeskanuje i wysle.....i tak sobie mysle ze wracam do blond ale musze troche poczekac...bo mam czarne wiecie jak to by wygladalo...... Agnieszka🌼Rebeka🌼Dea🌼Annapo🌼Kaszubka🌼Ellisa🌼Iwonusna🌼Wesola Ania🌼35🌼SzeptWirtualnosci🌼 ...a moze pominelam kogos 👄...bo niewidze i zmykam dalej do obiadku......no to zdrowko za te stronke i za was kobietki... ciekawe czy sie wpisze jeszcze na 200-setnej.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🌻 mnie tez rosolku by sie chcialo ale nie ma kto ugotowac :( Rebeka, ja tez dlugo sie bronilam od Face Book ale teraz nawet sie ciesze, jakos latwiej utrzymac kontakty w tym zabieganym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - a taki z torebki ? A propos Torebki - ciekawe czy nasza Bez_Torebki 😘 dalej dietkuje :-D, mam nadziele ze wroci do nas cala (no moze 90% ;-) ) i zdrowa :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja tam niebylam ale zajrze.....🌼 Dea-🌼...to zapraszam do siebie na drugie rowniez ziemniaczki pure i mizeria musze ich troszke odzywic ...bo cos marnie wygladaja ...a ja schudlam 3 kilo...i posiwialam ,tzn siwa juz bylam ale widze ze mam ich wiecej... Pozdrawiam panie i moze zajrze wieczorkiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, dzieki, ja mizerie wrecz uwielbiam!!!! Mniam 🌻 Rebeka, no znalazlam krupnik w torebce ... my raczej zawsze swieze zupy gotujemy, ale ciesze sie ze cos tam w szafce znalazlam :) Ewanisia, ja siwych tez mam wiele ale ratuja mnie blad wlosy bo mniej widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zachcialo im sie cwiczen przeciwpozarowych... Lekko... zasapana... jestem ... bo te 8 pieter w dol to jeszcze ale w gore to juz troszke gorzej :-( . Ach, te kochane papieroski ;-) U mnie zupy tylko z torebki :-O, ale doprawiam je zawsze troszke "na swoja modle". Zreszta my za zupami nie przepadamy, czasem na kolacje jakas grzybowa z grzankami zjemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-i dlatego powoli bede wracac do blondu potrwa to pare miesiecy ale juz postanowilam.... Rebeka-wiem cos o tej zadyszce mam to samo po schodach....hihihi.. ja wogole nie robie zup z paczek ewentualnie hinska ale tylko pomidorowa....a do mizeri dodaje starta cebule poprawia smak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no pewnie ze takie \"domowe\" zupki sa lepsze ale jak sie nie umie.. albo nie chce ;-). Najwazniejsze ze moj M nie narzeka :-). A co do wlosow to ja u siebie jeszcze siwych nie znalazlam... ale tez specjalnie nie szukam :-P, bo po co... ? Za to moj M... hmmm, u niego juz niezle widac... ale mnie sie top podoba :-D. On twierdzi ze to wszystko przeze mnie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze hurrra:D po drugie dobrze ze nie ruszylam w odruchu radosci do arkadii:P po trzecie Rebeka uwierz ze nie chcialabys nawet tak pieknego exa;) swoja droga oswiadczyl mi sie jako dzieciak, potem jako dorosly:D i ciagle kosza dostawal:P a teraz... juz nie jest taki piekny:P po czwarte szampana tez sie napije po piate mam czarne wlosy wspomagane farba , ale zaczelam je rozjasniac, bo jak zaczne siwiec do beda brzydkie odrosty, jakbym lysa byla po szoste dea daj link do face book, ja na naszej klasie jestem:D i wciagnela mnie po calosci:D no i mialy byc kolejne cyferki ale mi sie juz zapomnialo:P moje dzieci od jutra maja miec mundurki, takie zwykle bluzeczki, zupelnie przyzwoite, ale... tak smierdzialy dymem papierosowym ze musialam je uprac dzis:O /wczoraj dostali mundurki/ a i ja fanka jestem blondynow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa a właśnie ,że szkoda,że nie ruszyłaś może większa motywacja dla reszty by była............ujrzeć tajemniczą Ellisę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka ja tajemnicza?? w zyciu:D ja do tej pory sie ciagle szlajalam po roznych spotkaniach:D rebeka, w styczniu powiem czemu hurra:D ale musialam sobie krzyknac:D zwyczajnie spotkanko dobrze wypadlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×