Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Agnieszko ,ale chyba jutro Ci ktos pomoze,nie daj sie wykorzystywac,chca imprezke niech pomoga,a co ?To juz przeciez nie maluszki ,zebys musiala sama wszystko hi,hi.... Chyba mam szczescie w milosci,bo w kartach caly czes pod krecha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś były ostre i śnieżne zimy - jest co wspominać - teraz to już nie to.. Postawię sobie na stole śnieżne kule i w ten sposób będę też mieć śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko to otworz sobie lodowke ,jak juz bardzo bedziesz steskniona sniegu i zimna...hi,hi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się trochę tej imprezy jutro,żeby któreś alkoholu nie przemyciło, przecież kontrolować ich nie będę :( piwo się pewnie jakieś pojawi ale uprzedziłam mojego, że zawiedzie zaufanie i najbliższa jego ciału balanga to własne wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie 😘 Wlasnie wrocilam z pracy... straszn dzien, awaria pradu byla w nocy i wszystkie serwery nam padly. Padam na pyszczek wiec odezwie sie do was jutro... jak wstane. Czytac tez bede jutro... 😍 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept wiertualności
Cześć dziewcznki 🌻 Tuz przed wyjściem do fryzjera...zajrzałam do Was...Pamiętacie jeszcze szeptową :P Musiałam odetchnąć, nabrać sił witalnych i energii życiowej...Trochę kłopotów...zmartwień...ech szkoda pisać może kiedyś...Dzis cieszę się, że jestem tutaj...Jak wrócę popołudniem , napiszę.... A tak na marginesie....szepne Wam...zateskniłam za Wami.. Wesoła, dzieki...:)Ty wiesz za co :) Pozdrawiam cieplutko całą załogę babek :) Jeśli nadchodzi wieczór i nudzisz się, Jeśli zamgli się czy deszcz spadnie, Jeśli opadną martwe liście, Jeśli będzie ci źle, Jeśli nie będziesz za dziesiątą granicą, Daleko od mego domu, mych drzwi, Wejdź za próg, przyjdź mi powiedzieć "dzień dobry".. Jeśli żyjesz niekiedy zdała od słońca, W moim sercu dzieją się cuda I śmiechu jest ile dusza zapragnie, Dla tego, komu go nie dostaje. Przyjaźń lepsza jest niż wszystkie banki, Droższa niż sztabka złota... Nie zapomnij mi powiedzieć "dzień dobry". Zadzwoń czasem do mnie, Wystarczy usłyszeć głos... Zawsze ktoś jest dla kogoś. Nie wszyscy są egoistami, Zawsze jest ktoś dla tego komu smutno, Tak wielu ludzi spotykasz na swych drogach... Przyjdź, jeśli chcesz, Przyjdź mi powiedzieć "dzień dobry". Jan-Ludwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! Widze ,ze u nas to juz mozna mowic o zwyczajach... Zyczajowo w sobote to tu nikogo nie ma....hi,hi...ja tez tylko na chwilke ,bo jak kazda z Was mam w sobote co robic,ale przywitac sie zdarze...🖐️ Rebeko ,no to wyrazy współczucia ,mam nadzieje ze przynajmiej jakos Ci szef zrekonpensuje ten czas bez M...:P Szepcie dalas długo na siebie czekac,ale my cierpliwe ,wiec poczekałysmy i opłacalło sie :p takze witam ponownie na\" łonie \"topiku i teraz juz nie uciekaj...👄 Reszcie dziewczyn miłego dzionka ...🌻 zajrze po poludniu🖐️ Agnieszko i Kaszubko przepraszam ,ze wczoraj tak sie zmyłam bez pozegnania ,ale kafe mnie nie wpusciło 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane ! 😘 i po 🌻 dla kazdej z osobna ! Wyspalam sie, wypoczelam i teraz mily dzionek mnie czeka : nie musze sprzatac:-), nie musze jechac na zakupy... no, obiad musze zrobic ale to juz jest \"male piwo\" :-). Zyc nie umierac Dziekuje wszystkim za troske 😍 Dea - znam ten bol (mowa o wietrze, nie o zabkowaniu :-D ). U nas wialo dzien wczesniej... :-O Agnieszko - mam nadzieje ze imprezka minie spokojnie, mysle ze Twoje dzieci sa odpowiedzialne. I nie badz dla nich zbyt surowa - my tez mielismy po \"-nascie\" lat i nie zawsze mozna \"zapanowac\" nad kolegami. A Wy sie nie zadreczajcie, tylko spedzcie mily wieczor \"en tête-à-tête\". A co do sielanki - nie mam nic przeciwko ewentualnemu powiekszeniu rodzinki ;-) Annapo - mysle ze szef wynagrodzi ;-), chociaz czy mozna wynagrodzic stracony czas ? Dobrze ze Twoj komputer OK, pamiec to niewielki wydatek i bedzie chodzil \"jak burza\" :-) Kaszubko - ciekawa jestem skad ty masz takie dokladne informacje meteorologiczne (cholernie trudne slowo, nawet nie jestem pewna czy dobrze napisalam :-O ) ? Ale informacje mnie cieszy ze wzgledu na nasza rodzinke... :-D Szepcie - fajnie ze wrocilac ! Pozdrawiam wszystkie nie wymienione i lece obiad przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki🌼, tylko na chwilę wpadłam przywitać się :) pogoda dziś ze mną współpracuje więc okna umyte, sałatki zrobione, tort odebrany, zaraz biorę się za resztę. Rebeka, już się nie martwię, no może troszeczkę ;) mily wieczor \"en tête-à-tête\" zaczynamy we włoskiej knajpce a potem... jeszcze nie wiemy :) Szepcie, bardzo fajnie, że znów jesteś z nami 🌼 jak nie będę wieczorem spisywać listy prac remontowych, to pewnie zajrzę ;) kochane dla każdej 😘 i udanej soboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko prawie gotowe :) syn przekopał szafę wzdłuż i wszerz, chyba muszę się przyjrzeć, dla której mój pierworodny robi się na bóstwo ;) idę zażyć kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja się tylko witam i o zdrowie pytam;) a w zasadzie o pierniczki,co je 35-tka obiecywała...był gdzieś przepis i przegapiłam? a moze już za późno na nie? Biegnę dalej,w poniedziałek mam urlop( hurra!!! ) to wreszcie spokojnei poczytam i popisze...o ile cafe pozwoli;) miłego wieczorki wszystkim babeczkom👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po imprezie, wszyscy zdrowo i trzeźwo dotarli do domów ;) jutro sprzątanie, ale dwie koleżanki jubilata oferowały pomoc, jutro im o tym przypomnę :P a ja miałam cudowny romantyczny wieczór z M :) ale widzę, ze Wy też się nieźle bawicie, bo pustki na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześci dziewczynki ❤️ Dzięki za miłe przywitanie i pamięć :) Wczoraj nie mogłam wejść na kafe, niestety... Spędziłam wczoraj fajny wieczór z moimi chłopakami. Kupiłam winko półwytrawne, obejrzeliśmy z małym 2 część Nanii, my sami zerknęliśmy na film psychologiczny trochę, całkiem fajny. Postanowiłam, że chociaz jedną sobotę spędzę na spokojnie, bez szaleństwa porządków. No i opłaciło się ;) Byłam u fryzjera, odpoczęłąm psychicznie, podoba mi sie kolorek, jasna platynka z znaturalnymi moimi pasemkami w kolorze popelaty. Ciekawie ostrzyzone..Hm. jednym słowem :classic_cool: Po połudnui pojechałam do przyjaciółki na kawę, plotki i takie tam babskie sprawy :P. I dzień minął. Od rana pisze prace na zaliczenie, więc spędzę raczej naukowa niedzielę..ech. Ale cóż...sesja zaraz za pasem :P:P Bedę w przerwach na odpoczynek zaglądać do Was. Udanej niedzieli życzę babeczki :) P.S> ładna pogoda na spacer, warto by wykorzystać, nie ?...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielny poranek - Szepcie , świetnie że wróciłaś, teraz już zostań. Rebeko, taką prognozę pogody podali na TVNie- zazwyczaj trochę prawdy w tym, co mówią , jest. Wczoraj rano mój komputer rozzłościł się na mnie i myszka też zwariowała - zrobiłam defragmentowanie dysków ...dziś jak narazie jest dobrze. Agnieszko - u mnie teraz są tzw "bale dziecinne" zawsze w urodziny męża i moje - dzieci [ wnuki] bawią się i rozrabiają, a dorośli mają co oglądać i słuchać. Jeszcze do niedawna na takie dzień piekłam około 10 rozmaitych ciast i prawie nic nie zostawało na następny dzień. Annapo - pomysł z lodówką wcale nie taki zły, ale tam nie płatków śniegowych - więc z tego rezygnuję. Będę mniej grzeszyć - to może śnieg będzie w Wigilię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie kochane 🌼\' Szepcie, owocnego pisania pracy :), jeden spacer z psiakami już zaliczyłam, a teraz muszę trochę posprzątać po wczorajszym - oczywiście pomoc przybędzie , bo potem na lodowisko jadą :) dla wszystkich spokojnej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, ja na razie wdrażam się w prywatki, zaczął się czas 18, ale widząc Twoje wnuczki to pewnie też już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów miałam przerwę techniczną - po rozmowie z konsultantem poprosiłam męża i syna o pomoc [ wyjmowali, przekładali rozmaite kabelki, czyścili itp..] - prawdopodobnie jednak powodem złego działania internetu i strajku myszki było zakurzenie komputera. Na przyszłość muszę pamiętać o odkurzaniu całej aparatury... Agnieszko, pierwsza osiemnastka będzie w sierpniu w 2008 roku, potem trochę przerwy i dwie następne w 2010 roku. A zaledwie 5 lat temu była osiemnastka mego najmłodszego....jak ten czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ! 😍 i 🌻 dla wszystkich. Od razu widac ze WE... niewiele odwiedzin na topiku :-(... ale powoli zblizamy sie do 200-nej stronki... :-) U mnie senny, deszczowy dzien, jeden z tych kiedy to najwspanialszym miejscem na ziemi jest kanapa z duza iloscia poduszek ;-). A ze dalej lekko \"pociagajaca\" jestem wiec bardzo mi to na reke bylo ;-) :-D Szpcie - szeptaj nam jeszcze 😘... a moze jakies \"zdjatko\"...? w nowej fryzurce ...? No ale nie nalegam :-). Mam nadzieje ze pisanie pracy dobrze Ci poszlo. Ja dostalam dzis wspaniala wiadomosc : moi rodzice przyjezdzaja tu za tydzien :-D !! Nie wiem jeszcze na jak dlugo (nie beda u nas, maja tu mieszkanie jakies 30 km od nas), ale w zwiazku z tym bedziemy Swiata spedzac z nimi ... nie wiem jeszcze czy u nas czy u nich, ale RAZEM !!! Mam nadzieje ze beda mogli zostac kilka tygodni. Tylko na gwalt musze teraz jakies prezeznty znalezc... !!! Qrde, a moj M wiedzial i ani slowka nie pisnal !!! Ja go chyba kiedys udusze !! Zycze Wam wszystkim spokojnego wieczoru, milych snow i \"do zobaczenia\" jutro na kawce ! 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - ciekawa jestem czy udalo Ci sie \"wylowic\" wsrod kolezanak TE JEDNA, dla ktorej Twoj syn szafe przegrzebal ;-) :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry ...jestem wrocilam i niemoge sie pozbierac...jestem wykonczona....jutro do pracy....potrzebuje relaxu....stawiam kawke dla wszystkich...i Pozdrawiam....🌼 ....dziekuje wszystkim za to ze bylyscie ze mna...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane 😍 Agnieszko 🌻 Ewanisia 🌻 - dzieki z kawke. Odpoczywaj dzisiaj i spij ile mozesz... podobno sen jest najlepszym lekarstwem na wszystkie troski. Wesola Anko 🌻 Ciezko pracuje ale bede do Was zagladac ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! Witam wszystkie panie poniedzialkowo,u mnie piekne sloneczko ,wiec jakby ktorej było smutno to posylam promyki. Ewanisiu witaj ponownie ,najgorsze miejmy nadzieje juz za Toba teraz z dnia na dzien bedzie lepiej ,czego Ci zycze🌻 BezT miłego urlopu,tylko odpoczywaj i nie przepracowywuj sie ,no i oczywiscie zagladnij na topik🌻 Agnieszko ,porzadne kolezanki ma Twoj syn,a tak jak Rebeka jestem ciekawa czy wyłowiłas te \'najważniejszą \'koleżankę....!🌻 Kaszubko mam nadzieje ,ze ja nie zaraziłam twojego kompa,bo u mnie tez komputerek przeszedł gruntowne czyszczenie,jak na razie działa i niech tak zostanie...🌻 Rebeko ,ja tak jak Ty spedziłam dzionek na kanapie ,chociaz nie jestem pociagajaca o czym swiadczy chocby fakt,ze moj Slubny ca;la niedziele przespał u syna w łozeczku....hi,hi ... A tak a propo to moj M tez potrafi utrzymac jezyk za zebami i niejednokrotnie mam ochote go podducić,ale widocznie Oni tak maja...🌻 Wesola Anko,ja dorzucam do kawy pirnik i ciasto od tesciowej...pycha ...🌻 Dla całej reszty 👄 i 🌻 ...na razie jestem na podgladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×