Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko ..to problem morza mamy rozwiazany ..u mnie z makaronow nici ....tylko spagetti przejdzie ..poza tym ziemniaki i mieso..🌼 Dea ..dziekuje ..🌼 Wesola :D Rebeko ..orientujesz sie jak to jest z wypozyczeniem auta w Paryzu ..chodzi mi o koszty..jakos zielona jestem w tym temacie ..a pomyslalam o Tobie bo moze wiesz..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, no to skad jestes? :D:D:D:D ja tez do morza mam nie za blizko 😭 ale tez to nie jest to morze co bym chciala ... za pol godziny zrywam sie domu, nareszcie WE!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - trzeba liczyc ok 100€ na dzien.. na dwa dni to ok 190€... ale po Paryzu nie polecam samochodu... przede wszystkim ciezko z parkowaniem na ulicy a parkingi podziemne drogie jak diabli :-O. Lepiej pochodzic na piechotke, ewentualnie podjechac pare stacji metrem... wtedy mozna spokojniej pospacerowac i wiecej zobaczyc. W ktorym regionie Ty jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle pada buuuuu...... nawet Psotka nie chce wyjśc - woli sobie drzemac. Z tego co piszecie, to tylko ja mam tak bliziutko morze..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - Milego zycze !! Ja jeszcze pol godzinki :-)... Kaszubko - jeszcze She ma morze pod nosem ;-)... a ja urodzona goralka jestem ... i kocham gory... a juz najbardziej by mi pasowalo mieszkac gdzies w okolicach Nice albo Almerii w Hiszpanii ... nad morzem a w gory rzut beretem :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo ! Nareszcie !!!! Lece na pifko ;-)... ale jak nie wroce zbyt pozno to postaram sie zagladnac :-) Narazie 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę - jak mogłam zapomniec o She ❤️ Idzie paskudna burza - strasznie grzmi - jest bardzo blisko.... na razie kończę.... wyłączam kompa.... lepiej dmuchac na zimne. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko..ja tez wole morze ..i najbardziej pasowalaby mi Hiszpania ..w gorach sie urodzilam i wychowalam ...bleee...a z tym regionem to Cie nierozumie..jezeli pytasz o Paryz to gdzies raczej przy centrum..a pytalam o auto bo ja bardzo nie lubie chodzic..wole jezdzic i zwiedzac...;) ..coz juz taka wygodnicka jestem..zreszta ja sie lubie przemieszczac ..ja jestem taka wiesz ..to tu-to tam ..🌼 Dea ..milego WE..🌼 Kaszubko..teraz u mnie taka ulewa przeszla ..ale juz po ;) 🌼 ..zrobilam dzis M niespodzianke ..upieklam ,,tiramisu,, pierwszy raz ..ciekawe co z tego wyjdzie..teraz jade po M ..pozniej mam na sluzbie roczna sasiadke (mama w pracy) ..i zaczynamy weekend ..dzis jestesmy sami wiec ..(bedzie sie dzialo) ;) ..udanego wieczoru zycze .❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była bardzo dziwna, krótka burza.... córka mieszka - w prostej linii - około 800 metrów ode mnie - u mnie głównie tylko grzmiało, a u niej była wielka ulewa. Już sie rozpogodziło.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem... Jak to fajnie tak sobie klapnac uffff... Dzisiaj znowu dzien pełen wrazen... Do południa normalka czyli obora ,zakupy ,poczta itp...ale po 12 miałam miła niespodzianke...odwiedziła mnie siostra z corka i mezem...,niestety nie miałam z tego tyle uciechy ile bym chciałą,bo podczas ich wizyty musiałam przerobic ogorki i kabaczki...ale i tak sie ciesze... Potem jeszcze wieczorem przyjechał weterynarz na kontrole i chyba moje krowy wychodza powoli z tej choroby ,ale jeszcze do poniedziałku nie bede na 100 % pewna...w poniedziałek mamy odebrac wyniki z laboratorium ,chociaz lekarz stwierdził ,ze to raczej nie jest to co podejrzewal ,bo nie byłoby wtedy tak szybkiej poprawy... troszke mnie podniosł na duchu ,ale potem wystawił rachunek za to leczenie i az mi sie słabo zrobiło... Dobrze ,ze dzieci u szwagierki ,a my przyciagniemy pasa i moze jakos to najgorsze uda sie nam przezyc,byle nie było jakis nowych niespodzianek :( Wieczorkiem tesciu mi sie zle poczuł i sam dobrowolnie poszedł do łozka :O...u niego to wielka rzadkosc, Cały dzien u nas bardzo duszno było ,a on ma problemy z sercem i przypuszczam ze to był powod zlego samopoczucia ... Ok ...to tyle...widze ,ze nikogo nie ma wiec chyba tez zwine sie do łożeczka,bom troszke zmeczona....miłego WE...moze jutro zajrze🖐️...Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 i na kawe zapraszam ! Wypad mi sie wczoraj troszke przedluzyl ;-), wrocilam do domu ok 24.00 :-P, szwagier juz spal i nie mialam juz sumienia wlaczac kompa ... A dzisiaj biegam od rana i generalne porzadki robie : facetow nie ma to moge sobie pozwalac :-D. Ewaniasia - chodzilo mi o to w jakim regionie w Anglii mieszkasz ? Bo jakos nie pamietam ..:-( A z tym autem to doskonle Cie rozumiem ;-), tez nie lubie chodzic ;-)... mowie tylko ze po Paryzu to nie bardzo praktyczne :-O. W kazdym razie sa wypozyczalnie w centrum i z wypozyczeniem nie ma problemu pod warunkiem ze dla pewnosci zarezerwuje sie troszke wczesniej. Poszukaj sobie na internecie \"AVIS\", \"RENT A CAR\" albo \"EUROPCAR\" Ania - takie odwiedziny to fajna sprawa... ja od tego juz odwyklam :-O... tu nikt do nikogo nie przychodzi bez wczesniejszego umawiania sie :-(, nie ma sasiadki ktora wpadnie na kawe albo pozyczyc cukier... :-( ... jedyna namiastka spontanicznosci jaka sie zdarza to szybki telefon i wizyta za godzine... I u nas najczesciej wlasnie tak to wyglada bo ja strasznie nielubie tych "proszonych kolacji" :-O Trzymie kciuki zeby z laciatymi bylo OK !! Kawa wypita wiec wracam do pracy :-) Milego dnia dla wszystkich !! 😘 PS : Rybko - pomachaj chociaz lapka :-) ... brakuje Cie tu troszke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 ❤️ 👄 Byłam na zakupach.... czasem trzeba do tego babskiego myślenia i szybkich decyzji. Na ulicach i w sklepach pełno przybyszów.... trudno spokojnie sie poruszac... chodzą grupami i zanim dojdzie do nich, ze trzeba przechodniom ustapic miejsca - trochę to trwa. Jest i bardzo gorąco, i bardzo duszno.... od czasu do czasu trochę kropi.... Dziś w Gdańsku [stolicy Kaszub ] jest 10 zjazd Kaszubów.... w ten sposób Kaszubi głośno oznajmiają, że istnieją. Annapo 🌼 praca na gospodarstwie jest nie do zapłacenia..... ciężki masz los. Rebeko 🌼 stawiam następną kawę i i obok w misce - czerwone porzeczki z bitą śmietaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Włąściwie to nic ciekawego,jak to sobota :porzadki ,obiad i teraz kawa,troszke odpoczac i na wieczor znowu do obory i koniec dnia... Takze pomacham 🖐️ w ramach zameldowania i zmykam ,zeby nie przeszkadzac...pozdrawiam... Ewanisiu ...ja czekam na ciplątka czyli male kury a nie cielatka hi,hi... :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kszubko 🌻 she🌻 Rebeko🌻 ewanisia🌻 Anna🌻 wesoła 🌻 ruda🌻 Dea🌻 ellisa🌻 goja🌻 amarylis🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzień dobry - jestem w ogródku - jest ciepło, słońce co jakiś czas się pokazuje, wiaterek delikatnie dmucha. MM z synem szykują grilla... z oddali słychac przejeżdżający pociąg.... sielanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę sie nudzę dziś i tęsknię ( ale czy mi wolno o tym, znów będzie że narzekam :P ). Zostałam samiutka w domu. Za kilka godzin na szcęście chociaż mój K wraca. Córy poza domem. Nie mam kontaktu ze starszą, nie brała kom bo tam i tak nie miałaby zasięgu i z ladowaniem byłyby problemy, nie mają prądu :D Serio, tam nie ma prądu! Młodsza u dziadków, ale ona często dzwoni. Więc dziś se siedzę i ozdabiam spódnicę cekinami i kralikami. A kot mój z tęsknoty chodzi z kąta w kąt i miauczy. A niech ja się gdzieś ruszę to ona za mną i prowadzi do drzwi wejściowych. kaszubko pogoda nadal dopisuje? U mnie już popadało dziś i znów wyszlo słońce. W kazdym razie jest nadal ciepło. Anna lubię takie malutkie kurczątka ( wspomniania z dzieciństwa ) Może kawy? Będę pić, to już ostatnia na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌼 wróciłam do domu razem z pierwszymi kroplami deszcze.... dosłownie parę minut temu..... jednak szczęście mi sprzyjało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza! 🖐️ 🌻 u nas niesmiale sloneczko, i od razu czlowiek inaczej sie czuje :) kawe stawiam to wstawac spioszki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - dziś niebo pochmurne..... pół nocy padał sobie deszczyk 🌼 Stawiam na stolik wielki tort kokosowy oraz sernik, bo..... od wczoraj jestem starsza o calutki roczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Wczorajszy dzien zaczal sie tak niewinnie ..bylismy na roczku u sasiadki a wrocilismy po 12-ej w nocy ..powiem wam ze troszke zle sie czulam rano ..ale ja juz po pracy ..zdazylam wypocic (imprezowanie_) a tu jeszcze dzis te meczace kobiece dni..wszystko na raz .....pobawilam sie ..usmialam,poznalismy nowe towarzystwo ..ubaw byl niezly...i wszyscy niezle sie spili...ale zyje sie raz..:D Kaszubko 👄 Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin 👄 Spoznione ale szczere ..🌼 Rybko 👄 mi brakuje moich dzieci ..i co z tego ze ich niema jak ja i tak codziennie wisze na telefonie...ale ciesze sie bo bawia sie wysmienicie ..codziennie do rana sa imprezy na plazy ..wlacznie z dyskotekami i zespolami,ktore graja na zywo..w sumie dzieci zadowolone a ja poczekam na rachunek..:D 🌼 Rebeko 👄 ja mieszkam na wschodzie Anglii ..do Cambridge mam 20 min drogi ..wiec niedaleko ..jesli macie ochote to zapraszam na weekend ..zawsze jakas odskocznia ..🌼 Annapo 👄 :D:D:D ale sie usmialam razem z moim M ..z tych ciplatek..to nic ..cielatka czy ciplatka ..i tak poprosze o fotki ..hihi🌼 Dea 👄 u mnie pieknie i slonecznie ..ale wszystko dlatego ze zaczal sie nowy tydzien..w weekend pada bo mamy wolne .. dzis slonko ..i zycze sobie je calay czas ...;) 🌼 Wesola 👄 She 👄 jak wakacje u Ciebie? wypoczywasz juz? 🌼 dla reszty skladu ❤️ aha Kaszubko..fotki super ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko 😘 Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×