Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzien dobry Kochane ❤️ Wyspalam sie za wszystkie czasy..bylam rano w pracy i polozykam sie na godzinke jak wrocilam ...z tej godzinki zrobilo sie kilka ..M mnie obudzil o 13..ciekawe co bede robic w nocy? :D Kaszubko 👄 ciekawe stronki wynajdujesz ..🌼 Rebeko 👄 jak milo Cie widziec na ,,Garnku,, juz jestes w ulubionych ..a papuzka swietna ...polecam na stronke rowniez..🌼 Rybko 👄 fotki Twoich corek sa wietne ..🌼 Annapo 👄 moze faktycznie kiedys zasluzymy na ten urlop dobrze ze ja nie mam kogucikow..🌼 Dea 👄 u mnie slonko chwilami sie przedziera ..ale jest cieplo ..i widze ze u Ciebie sen tez jak na lekarstwo .🌼 She 👄 dieta ..hmm tez juz o tym myslalam. ale cos nie moge jej zaczac..Powodzenia..🌼 ..ide sprzatnac w kuchni i tak mi dzionek prawie zlecial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio 🌼 👄 smiem twierdzic, że dzisiaj na Garnek wrzuciłas jedno z najładniejszych Twoich zdjęc - ślicznie wyglądasz. Annapo 🌼 👄 Twoja praca jest nie do zapłacenia..... nie masz ani dnia odpoczynku.... nawet choroba od tego nie uwalnia..... jedyna pociecha, że potem trochę zwolni się tempo prac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...czysta zywa prawda,a ja głupia jeszcze jak mogłabym odpoczac to sama sobie wynajduje cos do roboty...w sklepach sa rozne przetwory to nie ! sama robie :O...jakby tak policzyc wszystkie koszty ,czas to pewnie te sklepowe wcale nie byłyby drozsze...ale dla mne lato własnie sie kojarzy ze słoikami,przyprawami i gotowaniem słoikow i poki sil starczy to chyba dalej bedzie to u mnie norma... Ewanisiu...no masz fajnie...a w nocy to mozna jeszcze inne ciekawe rzeczy robic :P....np. czytac :P :) Musze teraz zobaczyc to zdjecie Ewanisi ,bo mnie ciekawosc zżera...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 chyba zartujesz ..ale skoro Ci sie podoba .to dziekuje .🌼 Annapo 👄 trzymaj sie dzielna Kobieto .. myslami jestesmy z Toba..bo tylko wirtualnie mozemy Ci pomoc..🌼 dzieci nie ma to i w kuchni za duzo do zrobienia nie ma ..a obiadek dzis na gotowo ze sklepu.. stawiam herbatke ..i pedze po M ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ojojojojo...........cały dzień straszy ,że będzie padało :( Robię kawę , bo mi oko leci szybko w dół..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła...u nas tez to samo straszy....a kawke bardzo chetnie... Ewanisiu...juz obejrzałam i powiem ,ze mi sie tez podoba...w wiekszosci masz na fotkach rozpusczone włosy ,a tu nie i troszke inaczej przez to wygladasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu...juz wyłaczałam kompa ,a tu wiadomosc....i teraz mi smakow narobiłas....a ja musze do laciatych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie na tarasie sie zasiedzialam a tu taki ruch :-) Kaszubko - garnek nie chce mi przyjac pauzki :-(... ale cos wykombinuje :-) Ania 🌻 - te sklepowe nie umywaja sie do domowych !!! Ja na to za leniwa jestem :-P... a poza tym co to za domowe przetwory ze sklepowych/targowych produktow :-O. Ty masz swoje wlasne, zdrowe i ekologiczne... palce lizac :-) Ewanisia 🌻 - potwierdzam podwojnie : fotka sliczna :-) a w nocy jest duzo ciekawych rzeczy do robienia :-P Wesola 🌻 - pisze sie, tez mi leci ;-) Nie wiem jak ja tu wysiedze jeszcze godzine :-O... roboty duzo, ale cos mi na kark wsiadlo... chyba len ;-) ... moze do jutra zlezie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tez juz zmykam ale wrzucilam na poczte fotke..troche glupio ja dac na garnek..milego wieczoru ..no chyba ze nie bede mogla zasnac..a teraz juz zmykam pa,pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - fajny ;-) , przynajmnie sie z reki nie wyslizgnie :-D :-D Jednak nic tu nie wysiedze :-O.. wiec moze lepiej do domu pojade ;-). Jutro tez jest dzien :-D Milego wieczoru 😍 i do jutra 😘 ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada, a ja robie wszystko, aby nie zasnąc :D Rebeko - jeśli Garnek nie chce przyjąc zdjęcia - powód jest jeden - nie ten rozmiar..... ja zmniejszam lub powiększam na Paincie. Jeśli chodzi o przetwory domowe - to najlepsze co może byc - sama jeszcze do niedawna robiłam soki, kompoty, dżemy.... wciąż jeszcze kiszę ogórki [to juz przy dużej pomocy męża]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Stawiam kawke i sniadanko ..🌼 Brrrr...pada deszczyk i jest nieciekawie ...wiec ide sie zdrzemnac ..milego dzionka zycze i poprosze o kilka promyczkow sloneczka... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam w czwartek :-) Kaszubko 🌻 - dziekuje, teraz poszlo :-). Dzis wieczorem M nie ma :-(, to bede kombinowac ;-) Ewanisia 🌻 - u nas slonca tez niewiele, ale nie bede swinia i sie podziele :-D Wszystkim po 😘 i milego dnia zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Ewanisio ❤️ u mnie ze słoneczkiem kiepsko - pojawia się i znika... Rebeko ❤️ najtrudniejszy pierwszy krok hihihihiihi dasz radę - zrób tak jak ja sama wczesniej robiłam - metodą prób i błędów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pospalam ..nawet sama sie obudzilam ..sloneczka dalej niet ..ale dzieki za checi...zabieram sie zaraz do miasta ..musze poplacic co nieco ...widze ze za duzo dzis nas nie ma ...milej reszty dnia ...zajrze jak wroce... Kaszubko 👄 u mnie dalej pochmurnie .🌼 Rebeko 👄 dzieki za slonko ...spalam i nie widzidzialam...no coz trudno...🌼 Pamietacie film,,Rodzina Lesniewskich,, dzis rano sie ..zalapalam ...chodzi mi o ,,bable,, jak ja dawno tego nie widzialam ...swietnie powspominalam czasy dzieciece... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zaczęło padac..... Do tego jeszcze net ciężko chodzi..... Rodzinę Leśniewskich oglądałam kilka razy - i własnie bąble najbardziej mi się podobały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 u mnie nie pada ale pogoda barowa..a filmik tez kilka razy kiedys ogladalam ..ehh fajne czasy..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Potwierdzam jest barowo - łóżkowo..........za oknami czarne chmury:( Oczy szeroko zamknięte ;) zamiast szeroko otwartych :P Stawiam szatana na stół mocnego i babeczki z owocami i galaretką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Udało mi sie dzis skonczyc to co sobie zaplanowałam,tzn.sałatke z białej kapusty z ogorkami,cukinia,papryka,marchewka i pieczarkami...siedzi to wszystko juz w słoikach i czeka az ktos zaniesie do piwnicy... I w tym momencie wychodzi na jaw ,ze te moje nieobecne szkraby sporo mi pomagały...:)...teraz jak ich nie ma to widac co robiły...ale coz jakos sopbie daje rade...:)... Jutro moj M bedzie miał urodziny i wczoraj ,mimo baaardzo skromnych finansow:(...kupiłam mu cos co zawsze sprawia mu przyjemnosc...i chcialam schowac ,zeby nie widzial....jednak mi nie wyszło:(...z reguły maz nigdy sie nie wyrywal do rozpakowywania toreb,a wczoraj ,jakos zanim dotarłam do kuchni ,to on dotarł do prezentu :)...troszke byłam zła,ale coz sam sobie winien nie bedzie mial niespodzianki :)... Widze,ze u Was podobna aura...dla mnie to dobrze,ale Wam zyczyłabym troszke wiecej słonca... Posyłam wsiem po 👄 i 🌻 i moc wirtualnych promykow...Bede na podgladzie...przynajmiej do obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś powiedziałam mężowi, że ma oczy szeroko zamknięte - nie zrozuniał o co chodzi..... hihihihiihhi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...weszłam własnie na ppoczte i jestem pod wrazeniem,skad Ty to wszystko bierzesz?...a piosenki w moim guscie,lubie czasami cos takiego posłuchac...Wielkie dzieki !!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌼 odpowiedź jest bardzo prosta - dostaję - jeśli jest fajne, ciekawe - to dzielę się tym z Wami. Dzisiaj wciąż słucham sobie te akurat piosenki - tez je bardzo lubię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...nie wiem czego sie mozna spodziewac po tak grubym portfelu:(...on juz sobie sam zrobił prezent:o w postaci kombajnu,a ja tylko dokupiłam cos mocniejszego i slodkiego ... Moj małzonek barrrdzo kocha galaretki ,marcepany ,ptasie mleczko itp...a najlepiej jak do tego jeszcze kieliszeczek ...no to tyle moge mu dac...niech ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - na takie rzeczy to mój mąż też jest łasy..... i zaraz znajdzie.... a brzuszek rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - z tymi slodyczami to moglby sobie lapke podac z moim ;-) ... To przez niego zawsze cos jest w domu i zawsze ja tez przy okazji po cos siegne :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×