Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jak tak pieknie kusicie i kawka i ciastami to pewnie ze nie bede dniami czekac ;) :p Ruda 😘❤️ sciskam mocno, mocno, bedzie dobrze! Ty zywiol jestes i wszystko pokonasz! Hmm, mowicie truskawki - ja to nie mam nawet szans na takie prawdziwe i dobre jak w PL ale czasami i tu sie dosc dobre zdarzaja. Teraz cos mam ochote na czeresnie, ale jeszcze w cenie oka sa, wiec trzeba troszke poczekac, za to kupuje nektarynki i jem nawet po 4-6 dziennie! Dzis rano kobieta rodzila w metrze, na tej samej lini ktora ja uzywam. Moj szef dojechal z 45min opoznieniem i jak mnie zobaczyl to az mu lezka poleciala bo myslal ze to ja ... kochany! Moj ostatni tydzien w pracy!!!! Hurra!!!!! Tzn jeszcze 3 pol dniowki i 1 caly dzien, zleci prawda???? A w srode mam egzamin jazdy, kurka trzymajcie kciuki, zaciskajcie palce u nog i co tam jeszcze o czym mozecie pomyslec!!!!! Bo chce zdac, ale czuje ze to juz od lokatorki zalezy bo to ona raczej rozkazuje mna i moimi hormonami. najgorsze, ze juz coraz niewygodniej siedziec za kolkiem.... :o Wesola, ty liczniku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Też już zaglądam do kalendarza - już niedługo i usłyszę wesołe nowinki hihihi Zimna Zośka oszukała nas- dopiero teraz jest chłodno - a zapowiadali, że niby od dzisiaj mają być upały - akurat - może w innej części kraju - bo tu nie. Kaśka męczy mnie, abym wycofała jedno jej zdjęcie z garnka - uważa, że źle na nim wygląda - hmmm chyba będę musiała to zrobić :D Dea, z czereśniami to będzie u mnie kiepsko - zbyt szybko wszystkie kwiaty zniknęły - był duży wiatr i nocami przymrozek. Rebeko - to już Maleńka weszła w fajny tryb - oby tylko nie zapeszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaszubka chodz do mnie dzis 30 stopni dziekuje wam ze jestescie ze mna,bede walczyc bo mam dla kogo zyc moje dzieci musza miec chociaz mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam wiec zagladam...u mnie juz po obiadku i ciasteczku...no i teraz niestety mam problemy z poruszaniem :)... Dea...to ja trzymam kciuki z calych sil ,bo naprawde warto miec ten papierek....a lokatorke popros grzecznie ,zeby na te kilka godzin powstrzymala sie od mieszania hormonkow,bo w koncu jak juz zdasz, to ona tez na tym skorzysta....:) Wesola...Ty naprawde jaies liczydełko masz w głowie...jak po weselu? Kaszubko...mnie co prawda moj wspołlokator ostatnio bardzo dopieka,ale ja tam wole zeby jeszcze sobie posiedział w brzuszku mimo tych wszystkich niedogodnosci,jakos tak nie spieszy mi sie do atrakcji porodowych :) Niestety mimo najszczerszych checi popisania wiecej moje drogie dzieci tak sie wygłupiaja obok ,ze nie potrafie skleic nic konkretnego...pozdrawiam caly sklad i zyczac miłego wieczoru udaje sie pocwiczyc skłony do zmywarki :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna w pytaniach i odpowiedziach :D - Jak mężczyźni definiują podział obowiązków „pół na pół”? - Ona gotuje – ja jem, ona sprząta – ja brudzę, ona prasuje – ja gniotę... - Jakie jest ulubione ćwiczenie mężczyzn na plaży? - Wciąganie brzucha za każdym razem, gdy widzą laskę w bikini. - Jak oduczyć mężczyznę obgryzania paznokci? - Każ mu nosić buty. - Jak sprawić, by mężczyzna nie czytał Twoich emaili? - Wykasuj pliki „help”. - Dlaczego Colonel z KFC jest mężczyzną? - Wszystko na czym mu zależy to uda, nóżki i piersi. - Jak mężczyźni definiują elegancką restaurację? - Każda, która nie ma okienka drive-in. - Co można powiedzieć o mężczyźnie w kajdankach? - Że można mu zaufać... - Jak nazywa się najmniej przydatna część członka? - Mężczyzna. - Kiedy mężczyźni mają ochotę na kolację przy świecach? - Kiedy nie ma prądu... - Dlaczego mężczyźni są jak kraby? - Bo wszystko jest w nich dobre poza głową... - Co wspólnego mają mężczyźni i makijaż? - Oboje znikają, gdy pojawią się pierwsze emocje... - Jak mężczyźni definiują romantyczną kolację? - Sex. - Jaki jest najlepszy sposób, by mężczyzna wykonywał 200 skłonów dziennie? - Przybij pilota od telewizora do podłogi. - Dlaczego mężczyźni nie dostają choroby wściekłych krów? - Bo wszyscy mężczyźni to świnie... - Co wspólnego mają mężczyźni i magnetofon? - Do przodu, do tyłu, do przodu, do tyłu, eject! - Jakie towarzystwo mężczyzny jest najlepsze? - Emerytalne. - Dlaczego mężczyźni są jak ślimaki? - Mają rogi, ślinią się i w dodatku myślą, ze dom należy do nich. - Dlaczego mężczyźni lubią oglądać powtórki bramek w meczach? - Bo, po 30 sekundach uniesienia zapominają co się działo... - Dlaczego tylko 10% mężczyzn trafia do nieba? - Bo, gdyby tam trafiali wszyscy to byłoby piekło... - Jak nazywa się kobieta, która wie gdzie jest jej mąż w nocy? - Wdowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - musze koniecznie wyprobowac to z tym pilotem :-D :-D, bo M narzeka ze mu brzuszek rosnie ale na cwiczenia nie ma jakos ochoty :-D Wesola - 🖐️ Rudamaxi - tak trzymac !!! Ania - jakie spokojnie, tez mnie zimny pot oblal jak to ogladalam !! M juz zdrowy :-) dziekuje za pamiec... ale co przy nim przezylam to moje :-P.Z wlasnorecznym farbowaniem sobie dam spokoj... raz wystarczy, nie mam nic przeciwko laciatym ale nie na mojej glowie :-D :-D. A co do tej rury wydechowej... kumpela tez kiedys urwala i tak sie za nami ta rura wlokla :-D... i kiedy zatrzymal sie facet i po kilku nieudanych probach przymocowania tego balastu zapytal nas czy mamy przy sobie pile... parsknelysmy smiechem :-D ... bo przeciez pilke do metalu kazdy normalny kierowca wozi w bagazniku :-D :-D Dea - jesli to pomoze to poprosze tez Alice o zacisniencie kciukow za ciocie Asie :-) Mala dzisiaj caly dzien marudna :-(... nie chce jesc, nie chce spac, marudzi w lozeczku, pluje smoczkiem i co chwile mnie wola... a mama oczywiscie chodzi co 5 minut, glaszcze po glowe, smoka do dziubka wklada i kocyk poprawia ... nawet na spacerze mi troszke poplakala... ale wlasnie przed chwila dowiedzialam sie dlaczego ... wlasnie odkryla do czego sluza raczki i po raz pierwszy na matce wyciagala lapki do pluszakow i bujala misia :-)... chyba \"skacze\" wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc :-) Zmykam na karmionko i kapanko... ale moze jeszcze do Was zagladne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja jestem a tu nikogo...:-(...no to ide w okienko popatrzec, podobno jest \"Ocean\'s eleven\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No qrde, przegapialm okazje do poplotkowania z Toba, Kaszubko !! Tak mnie wciagnal George od pierwszej sekundyze zapomnialam o Bozym swiecie :-D Wstawac spioszki ,kawa, grzanki i soki na stole, u mnie skoku ciag dalszy ;-)... ale nic to :-) MILEGO DNIA 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ U mnie dalej pochmurnie, brzydko :D Rebeko ❤️ co chwilę będziesz coś nowego odkrywać - taka kolej rzeczy - to wszystko zachowasz w swojej pamięci już na zawsze 🌼 po latach ruszą wspomnienia z łezką w oku. Piotrkowi powiększył się brzuszek... a i sadełka sporo przybyło... teraz znów chodzi na siłownię i dużo jeździ rowerem [codziennie najmniej 25 km] efekty już widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 tez sie melduje,dzieki za poprawe humorku ... Kaszubko....z czescia tych stwierdzen mozna by sie ewentualnie zgodzic,ale tez nie wszyscy mezczyzni chyba sa tacy :)...mam nadzieje,ze pogoda w przyszlym tygodniu ulegnie poprawie ,bo moj syn jedzie na zielona szkole do Ustronia i fajnie by było zeby troszke tego slonka sie pokazalo....chociaz juz samo morskie powietrze duzo dobrego czyni,ale zawsze to przyjemniej jak slonko swieci ;) Rebeko...moje autko juz naprawione i za chwilke jade wyprobowac jak sie sprawuje,tylko tak sie zastanawiam ,ze moze przed wyjazdem włoże do bagaznika piłkę do metalu ,skoro to taka przydatna rzecz;)...tak sie usmiałam ,ze nawet maz przyszedl zobaczyc z czego mam tyle radochy... Sorki dziewczyny,ale musze odwiedzic bank i pozałatwiac inne sprawy,wiec chwilowo sie odmelduje ,ale postaram sie jeszcze zajrzec....🖐️pozdrowienia wsiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam podpisac liste obecnosci dzieci nie ma ,wiec ja nie marnuje czasu i zakuwam do ostatnich egzaminow.Teraz siedze nad mechanoskopia potem biomechanika potracen pieszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Hi,hi,hi,hi nie ma to jak stronę zacząć.......ruch się zrobił jak na Marszałkowskiej;) Po weselu jak po weselu grosza w portfelu mniej :P :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, co tam kasa ;) wazne ze dobra zabawe mialas :) Rebeko, dzieki za fotki, Alice rosnie pieknie a i tobie macierzynstwo sluzy!!! Dzis mialam nastepna kontrole w szpitalu no i kurka juz drugi tydzien jak cisnienie jest troszke wyzsze niz powinno - a ze mialam to samo w pierwszej ciazy to wszyscy w panike :o Juz mi zapowiedzieli ze jesli cisnienie sie nie obnizy to bedziemy wywolywac, na co ja sie nie zgadziam, wiec postanowilismy ze jak co to cc ... :o 😠 kurka!!!! Ruda, biomechanika potracen pieszych ???? Czy ty na CSI sie ksztalcisz? Cos wiem ze medycyne sadowa przerabiasz, ale moze mi sie myli w lbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedługo Dzień Matki - zrobiłam filmik i posłałam Wam na @ Dea ❤️ będzie dobrze - zachowaj spokój - niech inni panikują, ale tak, abyś tego nie widziała i nie słyszała - to zbyteczne nerwy dla Ciebie. Annapo ❤️ zgadzam się z Tobą - nie wszyscy faceci są tacy hihihihi ale trochę pośmiać się z nich warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea dobrze kojarzysz jestem na Podyplomowych Studiach Kryminalistycznych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Dea....głowa do gory,pewnie sie jeszcze wszystko ułozy,grunt to pozytywne myslenie...:)posyłam moc fluidkow i dalej mocno trzymam kciuki,teraz juz i nogami :)... Kaszubko...dzieki za filmik,u mnie po dwoch deszczowych dniach wyszlo słonko i mam nadzieje ze w Twoich stronach tez,a co za tym idzie moze bedziesz mogła troszke pojezdzic .... Wesoła...kase jeszcze zarobisz a co sie pobawilas to juz Ci nikt nie odbierze... Rebeko...podpisuje sie pod tym co Dea napisala obiema rekoma ,fajna rodzinke tworzycie :)...ja caly czas jestem pod wrazeniem wloskow Alice,moje dzieci to takie lysole przy niej,z reszta moze sie niedlugo sama przekonasz.... Rudamaxi...miłego kucia ,tylko nie przesadzaj :) bo jak we wszystkim w nauce tez trzeba zachowac umiar i pamietaj o odpoczynku... u mnie znowu cos niedobrego sie z gardełkiem dzieje ,nie wiem czy znowu jakas angina :O... pozdrawiam wszystkie panie serdecznie i zycze udanego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Z rana było trochę słonka - a potem zaczęło się - ciemno, chmurno i od czasu do czasu pokrapia - zrobiło się chłodniej. Oczy same mi się zamykają - nawet kawa nie pomaga :D Moje dzieci też miały bardzo krótkie włoski... dlatego codziennie spoglądam na zdjęcia Maleńkiej i podziwiam :D Annapo - mocniej pchnij to słońce dla mnie... już nie mam ochoty dłużej siedzieć w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadałam sobie przed chwila z siostrą - uknułyśmy małą intrygę hihihihi siostra zadzwoni teraz do mojej młodszej córki, aby ta jej kupiła słuchawki i mikrofon i dowiozła to do niej. W ten sposób będą dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu - bo od razu wszystko zostanie podłączone i zaraz będzie wykonana rozmowa ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam ze na dzien dzisiejszy malo co wiem a do piatku i soboty tak nie wiele zostalo :O Wiec macham 🖐️i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, puszczaj puszczaj paluszki :) dzieki!!! niestety oblalam :( tak mialo byc, no coz :o choc z tlumaczenia koncowego co zle zrobilam to wydaje mi sie ze moglam zdac i duzo zalezalo od pana, no ale klocic sie nie moge, pojdzie lepiej drugim razem :) Wiec teraz moge skoncentrowac energie i emocje na konczeniu chaupy i rodzeniu :D:D:D Kaszubko, intrygantko ty ;) no ale w bardzo dobrych intencjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Termos z kawą jest :) To może i kanapki zrobię ;) Co prawada to prawda co człowiek się zabawi to jego :D:D:D:D:D:D:D Chyba kupię sobie jakieś tabsy ,czuje że przesilenie wiosenne mnie bierze....... Prawo jazdy to teraz ciężko zdać.....a jakie kolejki przynajmniej u nas i powtórki.......i ośrodek wyznaczony na egzamin... Cieszę się ,że ja już mam:D:D Słońce się schowało......a wczoraj upał u nas było 26 st. Normalnie ugotować się można było :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Kaszubko 🌻 staram sie z calych sil,a ze u nas robi sie pochmurno to mam nadzieje ,ze to slonk do Ciebie poszlo a nie marnuje sie po drodze :)... Dea 🌻 bardzo mi przykro,chociaz pociesze Cie :moja szwagierka zdawala kilka razy,w koncu zdala i teraz jest duzo lepszym kierowca niz ja chociaz mnie sie udalo za pierwszym razem :) takze glowa do gory!!!... ja to Cie i tak podziwiam ,bo ja nawet bym nie pomyslała zeby w tym stanie brac sobie na glowe dodatkowe zobowiazania... Rudamaxi🌻 niestety tak to juz jest ztym czasem ,ze nie chce zaczekac ani sie rozciagnac tylko pedzi do przodu,ale wierze ,ze pewnie dokujesz co trzeba i zdasz ,trzymam kciuki ;) Wesola 🌻 nie kus ,bo ja juz po sniadanku,a jak juz kupisz te tabsy to podrzuc kilka w moim kierunku, bo mnie tez cosik nie tak z samopoczuciem...a nie bardzo moge sobie pomoc ... Rebeko🌻 a coz to za braki?... Na teraz koncze ,bo maz zgodził sie na wyjazd i musze korzystac poki nie zmieni zdania...:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krka, Wesola, ales sie rozpisala ;) 😘 lapie poczestunek I znikam szkolic kolesia - przedostatni dzien!!!!! :D :classic_cool: No I cisnienie mi spadlo, jak przypuszczalam, dzis rano 110/65!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, dzieki, ja wierze ze wszystko ma swoja przyczyne wiec jesli pan egzaminator myslal ze nie powinnam jeszcze jezdzic to pewnie tak jest ;) pieniedzy na autko i tak teraz nie mamy bo wszystkie wchlania dom a za niedlugo zwieksza sie tez i wydatki zwiazane z dzidzia :) pieluchy itp Ale mysle ze nastepna randka gdzies we wrzesniu bedzie! Kaszubko, no to aj postaram sie dodmuchac do ciebie troche promyczkow bo u nas jakos ich pod dostatkiem dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Annapo słońce dopiero teraz doleciało :D ale jest coraz cieplej. Dea z prawkiem różnie bywa.... zależy to również od dobrego dnia egzaminatora :D Wesoła jestem zaskoczona - tyle zdań na jeden wpis ??? to niezbyt podobne do Ciebie :D Rebeko co u Ciebie - Maleńka daje się we znaki ???? :D Ruda dasz radę :D tyle już egzaminów było, więc i ten zaliczysz :D Dawno już nie było Erato, Rybki, She, Goi, Amarylis, Rzeny - co się z Wami dzieje ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj Rebeki dalej niet:( mam nadzieje ,ze to nic powaznego... Dea....no wydatkow to nigdy nie ma konca,ale chyba jednak dom wazniejszy niz samochod...a we wrzesniu wszystkie pozaciskamy kciuki i bedzie ok!....moje cisnienie przez cała ciaze 120 /80...a przed ciaza zawsze nizsze mialam,czasami nawet 90/50...mysle ,ze u Ciebie to pewnie stres swoje tez zrobil... Kaszubko...ciesze sie ze chociaz troszke tego slonka dotarlo :).... mnie sie udalo zalatwic to co zaplanowałam ale szczerze powiem ,ze coraz ciezej mi to wszystko idzie...mam tez takie jakies wrazenie ,ze brzuszek tak jakby ku dolowi ciagnie :)...i nie wiem czy to tylko zludzenie ,czy rzeczywiscie mlode juz sie uklada,chyba troszke wczesnie by to bylo :)...a z drugiej strony to moze wreszcie przestanie napastowac moja watrobe i przestanie mi byc tak niedobrze..:) :O Ok na dzisiaj sie pozegnam ,zyczac milego wieczoru i postaram sie jutro zajrzec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Dlugo mnie nie bylo ale ja dalej w tym samym punkcie,jak wiecie tutaj panuja upaly,dzisiaj sami ucieklismy z plazy bo nie dalo rady usiedziec na kocu a piasek po prostu zar :D moze cos sie wyjasni z moja praca w kolejnych dwoch dniach,trzymcie kciuki. Rebeko 👄 serdecznie dziekuje za fotki malej Alice jest cudowna,a jakie ma oczka czarniutkie buziaki dla niej od cioci 🌼 Dea 👄 nic sie nie martw zdasz napewno za drugim razem,nie bardzo jestem w temacie,czy to teoria czy jazda,ja zdalam jazde za drugim razem,ale to tez zalezy od instruktora-trzymam kciuki i buziaki dla Myszki 🌼 Kaszubko 👄 dziekuje za fotki-maszyna super,a TM na drugiej z Toba jezdzi :D trzymaj sie -mysle caly czas o Was i dziekuje za pamiec.🌼 Annapo 👄 Kochana bardzo prosze o fotki dla mnie,jak mam chwile to wchodze na neta i co jak juz nie zdaze zobaczyc Cie w tym stanie blogoslawionym? Pozdrowki 🌼 Rudamaxi 👄 przeczytalam i uwazam ze komunia wypadla swietnie a dzieci zadowolone -trzymaj sie Kochana 🌼 Wesola 👄 fajnie ze trzymasz reke na pulsie i pisz wiecej Kobieto-czasami Was podczytalam kilka razy ale odpisac nie moglam-wiecie jak to jest jak sie nie ma swojego neta..posylam full slonca 🌼 Dziewczyny dziekuje za pamiec i zyczenia urodzinowe,nawet nie wiecie jaka to radosc -za tydzien moj mlodszy synus ma urodzinki i juz czeka,a tu lipa z prezentem,ale obiecalam nadrobic jak znajde prace.Ogolnie jest fajnie ale drogo,w Anglii zycie jest tansze i wiecie co? nigdy tyle makaronu nie jadlam c tutaj-hmmm ale co kraj to obyczaj,kregoslup boli mnie jeszcze bardziej niz dotychczas,juz sama nie wiem o co chodzi a z lekarzem ciezko,musze pracowac a na prywatnego mnie nie stac.i tyle. Jutro temperatura ma byc nadal powyzej 30 stopni,woda w morzu goraca,ale czuje sie na razie jakbym byla na wakacjach,troszke mialam napieta sytuacje w domu,o malo nie rozeszlabym sie MM ale juz sobie wszystko wyjasnilismy,bylo minelo -wiadomo siostra glowny powod ale wywalilam jej wszystko co mialam na mysli i zostawilam sprawe swojemu biegowi-bardzo chciala nas sklocic a ze ja sobie nie pozwole to oj juz miala wraca do Anglii,wrocilo do normy. Syn moj wraca,czeka na telefon i przyjmuje sie sie do firmy,bedzie robil w energetyce na duzych wysokosciach i za dobre pieniadze,sam widzi ze jak sobie nic nie znajdzie to tutaj na razie nie zapowiada sie kolorowo,same fabryki butow i na dodatek zwalniaja...zobaczymy pozyjemy. Oj jak na mnie teraz to i tak duzo napisalam,postaram sie kliknac do was niedlugo,trzymajcie sie Panie i caluje was mocno 👄 i posylam 🌼 Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×