Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam w srode. Pospalam i jak zwykle do lozka sciagnelam o 6ej,wczesniej nie bylo mozliwosci,za goraco. Przyznam ze ja dzis pilam kawke..MM wstal zaparzyl wloska w czajniczku i podstawil ciasto ze sliwkami, a teraz jeszcze od Rebeki,kurcze...a co mi tam,zreszta i tak mam dlugi dzien,wieczorkiem maly wypad na koncert,AC DC tribute oczywiscie,wrocimy po polnocy a moze i pozniej,zobaczymy. Rebeko tak,tak,te dni tak juz szybko leca,czasami juz widze ta nadchodzaca jesien ale jeszcze ciesze sie ze tu prawdopodobnie wrzesien i pazdziernik jest cieply,teraz sama bede miala okazje sie przekonac,...a wracajac do zdjec to byly jakies nowe,czy to te ktore ostatnio ogladalam,juz niewiem...Alice jest sliczna i buziak dla niej. She witamy po urlopie. Rzena trzymam kciuki za syna,szkoda tylko ze w czasie krotkiego urlopu,pozdrawiam kochana. Kaszubko u ciebie to drzwi sie nie zamykaja,masz wesole zycie a jak psotka reaguje na kolege. Dea nie spiesz sie kochana,poczekamy,odpocznij troche. ..milego dzionka na razie zycze ja ide pozmywac naczynia a widze ze sasiadka jest to zaraz sie bedzie denerwowac sciana,hmmm,i co...a mie4lismy jechac rano niema co obiecywac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - no i jak ? Byl spacer ? Beda nowe fotki na garnku ? ;-) Rzena 🌻 - duza 😘 dla Dawidka !! Niech szybciutko wraca do zdrowia i jeszcze skorzysta z ostatnich dni wakacji ... a Ty z urolpu !! Dea 🌻 - zawroty glowy ? Moze odwiedz lekarza albo polozna, bo przy malenkiej to moze byc niebezpieczne ! A solenizantka to ta co sie wkrotce przeprowadza ;-)... Ja zmykam teraz do domku :-)... nie obiecuje ze zagladne ale ;-) ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 ja już wiem hihiihihi She ❤️ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ♪♫♪ STO LAT ♪♫♪ ♪♫♪ STO LAT ♪♫♪ ♪♫♪ STO LAT ♪♫♪ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 - fotki wysylalam chyba w niedziele wieczorem... A teraz juz naprawde spadam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą nowe fotki... rano wstawiłam z wczorajszego spaceru... a dziś będzie tylko morze... i to mało - chłopcy byli ważniejsi i mały piesek... musiałam się nim zajmować, aby dzieciaki miały więcej swobody dla siebie. Erato - zdjęcia tylko ściągnęłam - obejrzę je jak chłopcy pójdą do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 no i co z tego ze teraz mam dodatkowy sprzet ,jak nie mam czasu ,zeby z niego skorzystac....:( nasi goscie dzisiaj pojechali ,a wczoraj wieczorkiem zrobili na podowrku pozegnalnego grilla i co niektorym troszke zaszkodzil ...:( i corka i szwagier chyba troche sie przeziebili ,czyli jednak idzie ku jesieni...;(ja siedzialam z malym w domku i nawet bylam taka milutka ,ze poszlam spac ok 22,a oni siedzieli do pozna...mila jestem ,no nie :(;)... Droga She....posylam moc 👄 i bukiet 🌻 i zycze wszystkiego najlepszego,duzo zdrowka ,malo klopotow sporo radosci i oczywiscie szybkiej ,bezproblemowej przeprowadzki i radochy z mieszkanka.... Erato...dzieki za fotki,bardzo ciekawa u Was ta ziemia....przyznam sie ,ze nie poznalam pomidorkow,bo u nas nikt tak nie podpiera pomidorow ,tylko fasolke i dopiero potem sie przyjrzalam ;) podoba mi sie i moze w przyszlym roku tez tak zasadze... Rebeko...Twoje wlosy przeciez nie sa takie złe,wiec nie narzekaj :) ale Alice chyba rzeczywiscie bardziej do tatusia podobna.... Rzeno...no,to syn ma podobny problem jak ja....zycze zdrowka... Kaszubko...fajnie ,ze rodzinka Cie tak chetnie odwiedza,moim zdaniem to swiadczy ,ze bardzo Cie lubia,a to przeciez dobrze,chociaz czasami troszke samotnosci tez dobrze robi... Dea...ja tez nie kopiuje,ale ostatnio jakos mi nic nie wcina :) i niech tak zostanie...Olenka juz fajny berbec ,jest co nosic,a jak sama jestes do wszystkiego to pewnie i zmeczona jestes...mam nadzieje ze te zawroty juz przeszły.... ok,tyle na razie miłego dzionka wsiem i do zas🖐️...a teraz ide zajrzec co tam w garnku u Kaszubki,bo dawno nie zagladałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko aa te w niedziele obejrzalam,dziekuje,tylko nie spojrzalam czy to statnie,dalej trzymam sie tego ze Alice juz duza i ladna dziewczynka,jeszcze pare lat i nie wygonisz kawalerow,hihi a wloski jeszcze jej sie moga zmienic. Kaszubko ok,buziak dla chlopcow. Dea mysle ze wypoczywasz z dziewczynkami. Annapo ja niemoglabym isc spac jaby ktos u mnie byl,nawet wystarczy ze ktos sie poruszy a ja juz mam oczy jak 5zl,hihi,ale Tobie sie nie dziwie,wracajac do pomidorow to sama bylam zdziwiona jak zobaczylam ta ziemie,niewiem ile bys kopala to innej nie znajdziesz i co najdziwniejsze rosnie wszystko,nooo poza pietruszka i marchewka to jakos marnie idzie,marchewki wogole niemam ale za to patisony mi obrodzily i ogorki na mizerie sa w ostatnim rzedzie za pomidorami,...rozpisalam sie jak farmer hhii...tak dobry sposob z tymi tyczkami..pozdrowionka dla rodzinki. She 100 lat i jeszcze wiecej,kwiatkow Ci nie narysuje bo jeszcze tego nie rozgryzlam,przyznam sie ze wcale mi sie nie spieszy z tym.Pozdrawiam ok ja ide przygrzac zupe,dzis pomidorowa i bigosik z cukini..juz glodomory wolaja,przytrzymalam ich dzis troszke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, oj zrobilas mi smaka na pomidorowa !!!! A ze u nas chlodniej dzisiaj to akurat pogoda na zupe :) zrobie z ryzem :) Kochanie, mozesz przesylac mi zdjecia na maila domowego? W pracy kolega dostaje moje maile, potem przesyla ale wolalabym zeby prywatnych rzeczy nie ogladal ;) Rebeko, zadzwonilam do mojej przychodni bo z 10 dni temu robilam badania krwi a recepcjonistka cala pod-alarmowana "pani musi przyjsc na wizyte z lekarzem" no i teraz ja tez jestem w panice :o pewnie zelaza w krwi nie mam bo z tego co pamietam to te badania wlasnie na poziom zelaza byly :o No nic, w piatek sie okarze. A ja dzisiaj zeberka duszone zrobie no i ta pomidorowa :) chyba czas juz zaczac wstawiac... acha, zaraz wam przesle jakies fotki malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Kochana smaka to Ty mi narobilas teraz,fiu,fiu,zeberka z sosikiem,hmmm jadlam ostatnio z grilla ale wole duszone albo w kapuscie kiszonej,co do lekarza to faktycznie idz,wracajac zas do meila to ja niemam Twojego domowego,sprawdzalam i nic,podeslij mi cos,dzieki....aaaa pomidorowa z ryzem to odkad pamietam zawsze byla moja ulubiona zupa a ze tutaj pomidorow duzo to wszystko na tym gotuja,sama wiesz,jest tylko jedno co mi nie smakuje,karczochy po naszemu,w zadnej postaci. .ide pozrywac teraz pare rzeczy i chyba na kolacje im zafunduje patisonki smazone,ostatnio smakowaly wiec dlaczego nie,zupka tak przeleciala a bigosiku cos nie chca,w nocy obmluca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erato, email pod nickiem ;) a karczochy to tylko w wykonaniu mojej kuzynki pieczone a tak to tylko ze sloiczka w oleju :) zeberka zrobione, czestuje :) a co to sa patisony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopcy poszli... wrzuciłam zdjęcia http://www.garnek.pl/kama13/a Był jeszcze jeden spacer - następne zdjęcia jutro rano wrzucę. Erato - Psotka i Kotka tylko tolerują szczeniaczka - Kotka wspina się wysoko i z tej pozycji obserwuje intruza... Psotka zaś warczy, gdy maluch chce do niej podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea rowniez ze sloiczka mi nie smakuja,tylko dlatego ze nie lubie takich w oleju,a patisony to tu masz stronke... http://images.google.pl/images?hl=pl&source=hp&q=patisony&lr=&rlz=1W1IRFA_en&um=1&ie=UTF-8&ei=uHaVSoLmHM6OsAbh_dQN&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4 osobiscie kroje w plastry i robie jak schabowe..pycha.. dzieki za zeberka suuuuper She swietujesz dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko zdjecia super,Rebeka ma racje obydwaj sa fajni,lubie takich blondaskow,buziaki dla nich a piesek swietny,jeszcze troszke i Twoje zwierzaczki sie przyzwyczaja...wiesz tak patrze na te fotki z morzem i widze duza roznice w kolorze,ale z doswiadczenia wiem ze nasze jest zimne a to cieple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea jeszcze jedno podeslij mi naprawde jakiegos meila bo ja niemoge zrobic tej kreseczki u siebie,jak juz tlumaczylam niewiem gdzie sa te pierdoly na tej klawiaturze,jak na razie znalazlam nawias i to tylko w jedna strone a nie potrafie przestawic klawiatury na polska albo angielska,czytalam jak i co durak ze mnie..hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej... SHE 🌼STO LAT SZCZEŚCIA I MIŁOŚCI W DNI POWSZEDNIE WIELE RADOŚCI A W WIKENDY DUŻO GOŚCI🌼 Nic badana nie wykazały wyniki idealne i ...rece pani doktor rozlozyla:(zapisala tabletki ziolowe i za tydzien na kontrole jak sie nie poprawi w 3 dni to mam przyjsc i da skierowanie do urologa,pytam dlaczego nie odrazu ,a ona mi na to ze takie sa wymagania ze najpierw musi lekarz domowy probowac zaradzic a potem specjalista.I bądz tu mądry.Dlaczego przyszlo im do głowy ze zawsze wiedzą lepiej. Dea👄dziekuje;)kochana ,a nie masz ty cos z cisnienie,jak jest za niski to tez tak mam ale wiem ze to od cisnienia bawie sie czsem z cisnieniomierzem i czsem szoku dostaje ,bo czuje sie świetnie a ciśnienie jak umarlak...a ja dzisiaj robie na jutro fasolową zupke i juz nie moge sie doczekac by sie najesc do syta aż rozbolą jelita....hihi...👄i...hura fotki bedą.... Erato👄ja to chyba mam pecha,bo jak MM ma taki urlopik to zawsze jest ok i sobie wycieczki robią a ja zawsze coś z nim mam...dzieki za fotosiki @poslalam👄 Rebeka👄dzieki:Di pochwale sie że pojechalam z malym to kina na bajke w 3D ,tylko raz wyszedl z sali,i był z siebie dumny...pozdrowiena od....hihi i tez mam nadzieje ...👄 Annapo👄a tobie co kochaniutka?tez taki problem a co doktorka Tobie poradzila moze i mi sie przyda rada dla syna🌼 jak dla mnie jesteś świetna:Dgoście rozum mają i sobie sami poradzą a Ty cała dla synusia i pewnie był szczęśliwy że ma mamcie dla siebie...👄 Kaszubko❤️Ty to masz tyle szczęścia ze dzieciaczki tak bardzo Cie szanują,kochają...wiem że nic za darmo mam teorię ...że ile dajesz tyle dostajesz👄ki:Da jaki to piesek?ja mialam owczarka nawet chcialam kolejnego ale moj rozum podpowiada ze nie mamy na to czasu co bardzo zmartwilo moje dziecko No i [usta ]dla reszty pańi słodkich chwil w snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Stawiam kawę i daję dużo 👄 Dziś odpoczywam... mam nadzieję, że uda mi się hihihiihi chłopcom powiedziałam, ze mają przyjść jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek, ja dzis z kawy nie skorzystam bo wczoraj dwie wypilam i mala mi marudzila i cienko spala, ale to tez mogl byc ciagle efekt szczepionek :o dzis troszke lepiej z moimi zwrotami chociaz glowa czasami lekka sie czuje ... ide sie umyc i ubrac dopoki Mala spi :) 🌻 i 😘 dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - te zawroty głowy... to faktycznie może być sprawka ciśnienia i jeśli się nie mylę - niskiego. Rzena - piesek może być tylko w takim domu, gdzie ma stałą opiekę... szczególnie szczeniaczek.. ten na początku wymaga całodobowej obecności kogoś z domowników... jak to niemowlę hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, sama nie wiem, bo jak szlam spac pozno wieczorem to bylam w stanie agitacji, wydawalo mi sie ze cisnienie poszlo w gore... czemu? sama nie wiem :o cos jest nie tak i trzeba to sprawdzic, musze sie wziac za siebie choc nie wydawalo mi sie za az tak sie zaniedbuje. A co do zwierzatek... no wlasnie, dlatego pieska niestety miec nie bedziemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(kwiat)witam(kwiat) normalnie pisze pierwszy raz na naszym nowym nabytku,dzieciaki chyba juz sie troszke nacieszyly i mam dostep,ale dla mnie to na razie nowosc i w tym wieku troszke potrwa zanim opanuje :).... jak na razie to bardzo podoba mi sie klawiaturka,taka delikatna i cicha,normalnie w piatek spokojnie bedzie mozna w nocy klikac jak juz nadejdzie taki piatek ze nie bede wieczorem marzyc o lozeczku,a to chyba jeszcze potrwa.... no,to zyczac milego dzionka,jak na razie zmykam do kuchni,bo po przeczytaniu wpisow Dei i Erato jakos w brzuszku mi burczy...(czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - nie jest aż tak źle - to zdarza się po porodzie... zaszły przecież duże zmiany w organizmie.... jeszcze trochę, a wrócisz do normy 🌼 Annapo - no to znasz już zalety laptopa hihihihi ja najbardziej cieszyłam się z tego, że zajmuje bardzo mało miejsca i jest cichuteńki. Pojechałam na bazar - winne temu są oczywiście Dea i Erato :D ale kupiłam jabłuszka... wchodzę na kilkudniową dietę jabłkową hihihi trzeba parę kg zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gdybym tylko mogla jakas diete zrobic ... Kaszubko, mam ogromna ochote na jabluszka :) Erato, wiesz ze ja nigdy patisonow nie jadlam? Chyba sie do ciebie kiedys wprosze ;) Wlasnie skonczylam robic zakupy on-line, pewnie mase rzeczy zapomnialam i bede dokupywac w tygodniu ... a pieniadze przez palce leca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! narazie zadowole sie stronka :D Z tej to okazji stawiam popoludnowa herbatke: jest earl grey, lady grey, chai i rozana :) (_)> (_)> (_)> (_)> Kawka po wlosku, po turecku i decaf :) D D D D i herbatka mrozona o smaku brzoskwiniowym, jak uczta to uczta!!! ;) I_I I_I I_I I_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nie hihiihi tyle do wyboru... osiołkowi w żłoby dano hiihihhi to co ja mam wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-)... dzis pozno i krotko bo duuuuzo pracy bylo... od razu widac ze sie wakacje koncza :-O No i w przyszly poniedzialek szef wraca to trzeba sie sprezyc i norme wykonac :-D Dieta ? A co to jest dieta ? Hehe, jedyna dieta ktora bylabym w stanie zaakceptowac to taka przy ktorej je sie tylko surowa rybke ;-)... ewentualnie ptasie mleczko :-)... ale obawiam sie ze przy takiej duzo bym nie schudla :-D Rzena 🌻 - u mnie tez niskie cisnienie :-)... nawet przy porodzie polozna co chwile do sali do mnie wchodzila bo sie im w gabinecie "bip bip" wlaczal :-D Dea 🌻 - ale wybor :-) ! Teaz to juz tylk herbatki sie napije... earl grey poprosze :-) Jak sie Wam sprawdzaja zakupy on-line ? Tez sie nad tym zastanawialam, bo szkoda mi czasu na zakupy ale ja lubie sobie ladna szynke wybrac czy mieciutki ser "wymacac" ;-)... No i na jakas promocje mozna trafic... ostatnio trafilam na 50% na pampersach ... wzielam 3 paki po 99szt :-) Kaszubko 🌻 - mialas odpoczywac a Ty sie widze po bazarze wloczysz ;-) :-D... Ania 🌻 - widze ze zwlaszcza nad kwadratowymi nawiasami bedzie trzeba troszke popracowac ;-) :-D 😘 Erato 🌻 - posylalas jakies fotki farmerko ;-) ? Bo ja nic nie dostalam :-(... No i mialo byc krotko a sie troszke rozpisalam... :-D... Pora do domu uciekac :-)... a tu znow czarne chmury za oknem, pewno znow mnie zleje jak w poniedzialek :-O... ale i tak ide :-) MILEGO WIECZORU kochane !! 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej dziewczynki0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - to był relaks.... nie musiałam pilnować chłopców, ani szczeniaczka... kupiłam mały drobiazg dla Kasi... i nie była obok mojego anioła stróża hihihiihi mogłam kupić co chciałam i za ile chciałam. Kupiłam jabłka - tyle, ile chciałam... nie słysząc gadania "a na co ci aż tyle"... no i w pobliskim kiosku kupiłam moje ukochane krzyżówki... bez cichego psykania "aż tyle... i tyle to kosztuje" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×