Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko musialam przeczytac az dwa razy,teraz wiem,masz racje niema co uszczesliwaiac kogos na sile,a co do chrzestnych to powiem wam ze moje dzieci jakos nie czuja tego aby ich mieli,do pierwszego wzielam moja przyjaciolke,,dawna,, ale dalej utrzymujemy kontakt,a chrzestnego,wujka,trudno maja nas,do drugiego z przypadku,siostre i znajomego ..coz takie zycie...tez nie czuja tego...ale ja nadal g;upia i prezenty robie i niespodzinki a\coz tak nas nauczono. Dea Kochana przemysl,stracisz duzo,sama wiesz jak ja narzekalam na Anglie teraz zaluje,tam sie latwo zyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakby ktos czytal to by pewnie pomyslal po tych literowkach ze ja juz sobie podpijam ;) rzena, wspaniala taka spontaicznosc! Moj M nie jest taki, predzej ja, ale jak tylko dziewczyny beda starsze to bedziemy w trojke sobie po swiecie jezdzic, a jak M bedzie chcial to dla niego miejce moze sie i znajdzie, hihihi. widac ze jeszcze zla jestem. zaraz do niego zadzwonie, czy on jeszcze w laboratorium siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ja tak mysle,ze muuuusze Cie odwiedzic,myslam ze z Dea spotkam sie tutaj bo tam nam nie wyszlo ale widocznie tak musi byc...hmmmm albooo... Dea a moze byz wpadla do nas z dziecmi na urlop,zapraszamy,nawet mialabys blisko do rodzicow,co Ty nie Wy na to..sorki znaku zapytania nie wstawie bi niewiem jak.. zreszta wszystkie was zapraszam... Rzena ja poprosze tylko jeden sloiczek a co do wyjazdu to mi tak tylko mow ja pierwsza ja zwariowana na tym punkcie pod warunkiem ze wszystko ustawione ......,mowiesz i masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to ja juz nie jade ? ok... no Erato- ale winko super ...jeszcze jeden koeliszek i bal...hihi ja juz po browarku... Rebeka-odpuść dziewczynie tenFrancuski bo dostanie skretu jezyka ja jak jeszcze dzisiaj probuje to mi sie w glowie kresi hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erato, nie ja tak latwo stad sie nie rusze ;) no moze gdby mnie wyslali do Stanow lub Kanady to bym sie nawet nie pakowala i od razu na lotnisko jechala ;) ale to tez nie na stale. jednak Europa to Europa! Ja mysle ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma i trzeba sie cieszyc tym co sie ma, bo zawsze mogloby byc gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam sprawdzic co u malej... i wiecie co ? troche mi lyso bi nie moge jej juz dac buziaczka w czolko jak spi :-(... musielismy jej lozeczko obnizyc bo sie malpiszonek zaczyna podciagac... a najgorsze to to ze nie do siedzenia tylko od razu na wyprostowanych nogach laduje... Troche to dla mnie za wczesnie... no nic musze pogadac z pediatra... jak w koncu umowie ta wizyte, bo znow zapomnialam :-O Erato - czekam !! Kiedy tylko bedzie Ci po drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea nie kracz bo u mnie literowki tez sie placza a ja przyznam ze pije drineczka...ufffff,MM mnie namowil,jak zwykle po kilku dniach,chociazx ostatnio polubilam winko ale biale.... Dea to jak to z Twoim M niema go dzis,kurcze jakies slomiane wdowy jestescie...Rebeka sama,Ty sama, Annapo trzy dni sama,Rzena na wypadach a ja czekam na prace i tez nie bede sama,zart oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj DEA kochana to ty szybko to prawko roba i w droge...ja/my...niech bedzie POLSKIE wybrzeze mam juz za sobą zwiedzilam całe od Albech w Niemczech do chyba jak dobrze pamietam Ustronia morskiego..aż pod ruską granice...i ludzie mi sie dziwią że za granice jade nad morze... Erato -sama nie przyjade a MM raczej tą Portugalie ma w głowie za rok Bułgaria a za 2 Portugalia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, ja wiem ze ty serce to masz wielkie 😘 dzieki za zaproszenie! Rzena, ja cie nie wypycham, nie nie! Erato chate ma duza, a jakby co to namiot pod pomidorkiem ;) Rebeko, moze Alice to taki wczesniaczek do wstawania, do roku, poltora to wg mnie nie ma za wczesnie ;) Mysz juz siadala w wieku 4 miesiecy ale potem do raczkowania sie nie spieszyla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ...Rebeko...skoro obiecałam...hihi...[usta... Lalunie ide juz spac bo MM juz sie wykąpałi mecz sie skończył no i jutro o 04-00 musze wsac by mi rzarło jeszcze zrobić ŚWIETNIE MI Z WAMI !!!!!!!!!!! NAPRAWDE!👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena, dobrej nocki i dobrej wyprawy!!! Bawcie sie dobrze! M wrocil, jutro tez do pracy idzie :( nie wazne ze ja niezbyt dobrze sie czuje ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Dea bedziecie wszystkie pod pomidorkami spaly hihihi.... zapraszam. Rzena milej nocki zycze i powodzenia. Rebeko gdzie jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko sprawdz poczte bo niewiem czy wyslalam do Ciebie fotki pierwsza czesc czy nie bo na drugiej pokazuje mi ze bledny adres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - oj te chlopy :-O... ale popatrz na to z drugiej strony : bedziesz miala jedno dziecko do opieki mniej ;-)... Rzena - spij szybko ;-) !! Bawcie sie dobrze i do "zobaczenia" w poniedzialek !! Erato - jestem, jestem ,tylko musialam pompke wlaczyc ;-)... zeby sie tego winka pozniej moc troszke napic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - fotki te ze skorpionem i arbuzami dostalam... a na ktory edres wysylasz ? ... najlepiej na "wanadoo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, to ty jeszcze karmisz tak? Fajnie, zawsze to zdrowiej dla Alice :) Tak, niby jedno dziecko mniej ale glowa mnie juz boli i nie mysle zeby do jutra sie poprawilo :o no nic, ja przezyje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajnie z wami ale bede spadac bo glowa juz wysiada a musze ja na jutro zaoszczedzic. ale fajnie ze odzyskaly sie te nasze piatki :) !!!!!! 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - jeszcze takie resztki... ok 70ml sciagam wieczorem i daje jej rano ... lepsze to niz nic ;-)... ale juz z tym koncze, za kilka dni Ala konczy 6 miesiecy i mysle ze to bedzie taka symboliczna data :-) Spokojnej nocy zycze i wpadnij rano na kawe... tak ok 10h300 powinna juz byc ;-) Ja sie tez juz z Wami pozegnam, kochane... po calym tygodniu troszke padnieta jestem :-O... a jutro wprawdzie powinnam sobie moc pospac troszke dluzej, ale pobudka na mleczko o 7h00 bedzie na bank ... ALE NIE MACIE POJECIA JAKA RADOSC MI SPRAWIL TEN WIECZOR 😘 !!! DZIEKUJE !!! DOBRANOC !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny ale musialam wyslac meila od MM troszke mi to zajelo bo adres sie nie zgadzal,tak to jest jak sie chlopy nie znaja a mysla ze wiedza wszystko hihihi... Dea no co Ty spadasz juz,przeciez u Ciebie dopiero przed 11sta,hihiii zartuje jak mus to mus... Rebeko mala spi tak mysle,co...co do adresu to dobrze musze zapisac co do kogo i na jaki adres.....podobaja Ci sie moje arbuzy,pierwszy raz cos sadzilam i pierwszys raz cos mi uroslo a o arbuzach nawet nie myslalam....dobre co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez dziekuje dziewczyny za wspaniala pogawedke i zycze spokojnej nocki,do uslyszonka nastepnym razem,Dobranoc... buziaki bo nie przesylam innych,hihii.... co do jutra to nieobiecuje o ktorej zajrze bo mam wizytacje jak wiecie,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kawka na stoliczku,prosze sie czestowac a obok pyszne buleczki z dzemikiem,zycze Milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Znów był piękny wieczorowy piątek - jak dawniej hihihi czytałam i czytałam. Rzena - to jest pokrzywa... ale pisałaś wcześniej, że syn już dostał jakieś ziołowe tabletki... więc poczekaj z tym naparem. U nas też są różne przesądy... czerwona wstążeczka... przed chrzcinami nie powinno się z dzieckiem wychodzić, bo mogą rzucić zły urok.... różowy kolor dla dziewczynki, niebieski dla chłopca... medalik w łóżeczku i w wózku... tyle teraz pamiętam.. ale jest tego mnóstwo. Annapo - po urodzeniu Piotrka przestałam być porządnicką hihihihi dziecko stało się ważniejsze - co tam kurz, co tam bałagan, czy obiad ugotowany w innej porze dnia niż zwykle ... ważna była dla mnie każda chwila z synkiem. 👄 i 🌼 dla wszystkich... zajrzę pod wieczór... jest tak gorąco, a ja kicham i kaszlę buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻witam🌻 tylko sie teraz powitam i ide na sniadanko:) fajnie sie Was czytało i szkoda,ze nie moglam na dluzej zostac ,ale jeszcze to nadrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-) Erato - sliczna z Ciebie ogrodniczka ;-) i plony tez widac ze obfite :-) masz jak mowia franki "zielona reke" :-) A to morze ... !!! Bajka ! Trzymaj sie na tej wizytacji ;-) Kaszubko 🌻 - mam nadzieje ze ten kaszel i katar to nic powaznego... Ania 🌻 - ja sie ciesze ze choc tyle moglas 😘 ... maluszki sa z dnia na dzien coraz wieksze, wiec bedzie coraz latwiej sobie chwilke wieczorem "wykroic" :-) Dea 🌻 - jak tam glowka dzisiaj ? A mnie Mala dzisiaj od rana szaleje :-O... bardzo malo zjadla i o 7h00 i o 11h00 i troszke sie martwie... od 9h30 juz nie spi i caly czas marudzi, nie chce ani na minutke sama zostac, wiec ja jeszcze w pidzamie :-P... Polozylam ja teraz, moze sie troszke przespi i bedzie po poludniu lepsza... Porywam kawka i buleczke i ide w koncu pod prysznic :-P i zabieram sie za obiad bo za chwile M wroci i moze sie przejedziemy za meblami do salonu... choc nie jestem pewna czy to dobry pomysl bo dzis powroty z wakacji i moga byc korki... no nic jeszcze plany mozna zmienic... ZYCZE WSZYSTKIM MILEGO DNIA 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, mialysmy piatek :) Rebeczko, zabki? juz o tym mowilysmy kiedys. Evelyn zawsze tracila apetyt i duzo marudzila, ale ona byla juz o wiele starsza, piersze zabki zaczely wychodzic w 11 miesiacu. Cokolwiek to jest, zycze szybkiego polepszenia :) i 😘 dla Alice! Moja glowka teraz troche lepiej ale w nocy i jak wstalysmy o 7ej, ale po sniadanku wzielam w koncu tabletki na zatoki, bo by mnie chyba rozerwalo i o niebo lepiej! Mam nadzieje ze mi pokarmu nie popsuje :o Dzis na obiadek botwinka - dorwalam wczoraj na straganie, pewnie to juz ostatni raz w tym roku, a tak lubimy :o Kiedys zamrozilam dwie porzje ale to nie to co swierza! Mam tez trzy baklazany to zuzycia i takie warzywko znane przedewszystkim w kuchni hinduskiej, ktore tez bardzo lubimy, okra. Ponoc jest tez bardzo zdrowa :) Rebeczko, co do zakupow to ja sie zgadzam, ja moglabym godzinami po supermarkecie chodzic! Cieszy mnie to bardziej niz jakikolwiek sklep z ciuchami czy butami ;) ale ze jestesmy "ekologiczni", tzn bez samochodu ;) to z duzymi zakupami dosc ciezko. U nas mozna tez robic zakupy a potem sklep ci dowiezie do domu, tak przez jakis czas robilismy (oczywiscie sie za to placi) ale teraz zaplacilam roczna skladke i mam dostawy za darmo, wiec te najwieksze i najciezsze zakupy robie przez neta, a te specjalne, jak serki i szynki, kabanosy itp juz w sklepie. Stawiam herbatke, earl grey bo mam cos ochote :) (_)> (_)> (_)> i di potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×