Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ruda - według mnie to za mało jeszcze pokazano... ale i tak dobrze, że prawda może być teraz pokazywana - za wiele kłamstw było... za długo byliśmy karmieni kłamstwami. W szkole uczyliśmy się bujd na resorach - w domu słyszeliśmy prawdę... ale trzeba było milczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam :-) Wyslalam M... same dzis w domku z Ala jestesmy, ale pogoda ladna to moze sie nam uda na spacer isc... jak sie mamusia traoche ogarnie bo jeszcze w pidzamie siedze :-P. Mala odstawia taniec na rurze :-D... wile sie jak wegorz wokol nogi od stolika :-D a ja doWas na dwa slowka :-) Ania 🌻 - ja tez mysle ze to przemeczenie : niedospane noce, za duzo obowiazkow... Dbaj o siebie, kochana, zdrowie mamy tylko jedno, a jak Ty bedziesz zmeczona to Braianek tez ! M w sumie pojechal tylko po mame... ale przy okazji kilka spraw zalatwi... przyjada prawdopodobnie w czwatrek... A ja do tego czasu musze mieszkanie wylizac, bo juz od dawna wszystko w domu krzyczy o posprzatanie ... :-O Mam nadzieje ze Alice nie odziedziczyla mojego charakterku bo marny moj los :-D :-D Kaszubko 🌻 - u mnie jest to samo : filmy na DVD leza i jakos nie mam refleksu zeby sobie sama wloczyc, a jak leci w TV jakis film ktory lubie to zawsze ogladam :-D Sliczne te Twoje dziewszyny :-) Buzieki dla Nich !! Rudamaxi 🌻 - buziaki dla dzieciaczkow 😘 Zmkam bo mi mala do stop podpelzla ;-) i domaga sie zabawy :-D... Milego dnia, kochane 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ A u mnie w kratkę - i pada i chwilami świeci słonko. Mam dziś dobrego kucharza - syn robi na obiad zrazy :D z kuchni dochodzą smakowite zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko ja nie milczalam dlatego mialam byc relegowana ze szkoly jako zdemoralizowana i i zepsuta.Dlatego tez nie podpisano mi papierow z podstawówki do liceum dlatego najpierw zawodowka a potem technikum.A rodzice byli postrzegani jako wrog "wspaniałego" socjalizmu. I bardzo mnie korci by isc do IPN i poczytac teczki naszej rodziny ,ale mama nie chce, bo jak mowi i tak na 99 % wie kto donosil;) a ja nie mam czasu:O u mnie dzis totalne obijanie sie i czas dla dzieci wlasnie gram z niunia na stronie teletubisiów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja milczałam z kilku powodów - byłam nieśmiała - i to przez wiele, wiele lat. Na życie patrzałam często w inny sposób niż reszta moich rówieśników i... zamykałam się w sobie. Inny powód - mój tata był w czasie wojny w w wojsku polskim w Anglii - wrócił dopiero na początku 1947 roku... miał 11 braci - wszystko, co wiedziałam - to właściwie z ich rozmów - o tym co było, o tym co jest, jak jest ... dlatego musiałam milczeć... gadając - zaszkodziłabym zbyt dużej ilości osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 oznaki zezgredzenia 1. Rośliny w domu żyją i nie można ich wypalić. 2. Nie wyobrażasz sobie seksu w wąskim łóżku. 3. Masz więcej żarcia niż piwa w lodówce. 4. O 6:00 rano wstajesz, a nie idziesz do łóżka. 5. Twoja ulubiona piosenka leci w windzie. 6. Oglądasz TVN Meteo. 7. Twoi znajomi rozwodzą się i pobierają, zamiast rzucać i chodzić. 8. Ze 130 dni wakacji przechodzisz na 14. 9. Jeansy i sweter to nie jest już ubiór wyjściowy. 10. To Ty dzwonisz na policję z powodu zbyt głośnej muzyki u sąsiadów. 11. Rodzina swobodnie żartuje przy Tobie o seksie. 12. Nie wiesz, o której zamykają McDonalda. 13. Ubezpieczenie za samochód spadło, ale Twoje rachunki wzrosły. 14. Dajesz psu specjalne żarcie zamiast resztki z McDonalda. 15. Spanie na wersalce powoduje u Ciebie ból pleców. 16. Nie ucinasz sobie drzemek od południa do 18:00. 17. Kolacja i film to już całość zamiast początek randki. 18. Zjedzenie kubełka skrzydełek z kurczaka o 3:00 nad ranem spowodujepotężną niestrawność zamiast ukoić żołądek. 19. Do apteki idziesz po Ibuprom i Ranigast, a nie po prezerwatywy i test ciążowy. 20. Butelka wina za 10 zł to nie jest już "całkiem niezły alkoholik". 21. Właściwie to jesz śniadanie w porze śniadania. 22. "Nigdy już się tak nie nachlam" jest zastępowane przez "Nie umiem już tak pić jak kiedyś" 23. 90% czasu przed komputerem poświęcasz na prace. 24. Czytasz tę listę, szukając desperacko jednego punktu, który by Cię nie dotyczył, ale nic nie uratuje Twojego starego dupska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katyn dla Wajdy byl czyms osobistym dla mojej rodziny niestety tez dlatego my nie potrafilismy milczec dlatego na histori gdy zostal poruszony temat wstalam i zaczelam mowic prawde i mowilam nawet na korytarzu gdy szarpana i popychana bylam ciagnieta i wleczona do pokoju dyrektora;) A tu co dostalam od chrzestnego Viki ja sie posikałam ze smiechu;) http://demotywatory.pl/146272/Wszystko-sie-zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w słoneczny, choć zimny poranek 🌻 Stawiam kawkę i życzę miłego dnia. Jak wrażenia po wczorajszym meczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😍 Kawa juz od Goi jest wiec nie stawiam ... ale za to croissant'y na maselku dokladam :-) Goja 🌻 - chodze dzisiaj dumna jak paw :-) i zadowolona od rana :-), a wszyscy w pracy, wlacznie z szefem, niezadowoleni i psiocza na polskich siatkarzy, hehe :-D Chociaz raz NASI GORA !!! :-) Rudamaxi (kwiat] - jedyne co mnie nie dotyczy to "Oglądasz TVN Meteo".... ale za to ogladam "BFM TV" ... :-D Zycze MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Nasi siatkarze musieli wygrać - trzymałam przecież kciuki hiihihi Pliński jest z mojego miasta... będzie miał śliczne powitanie :D Dostawiam plasie mleczko - dziś można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrałam się za naukę :D próbuję robić slajdy w OpenOffice... same slajdy to małe piwo... ale muszę nauczyć się dodawać muzykę i animację. Mam bojowe zadanie - tym razem dam sobie na to czas... powolutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 tak ogolnie to sie zgadzam z Wasza diagnoza dotyczaca mego zdrowka,tyle ,ze ja nie mam szans na to zeby bardziej zadbac o siebie...wczoraj np. poprosiłam M zeby poszedl z malym na spacer ,bo przez moje samopoczucie nie był juz dwa dni na dworze i co?...M stwierdził ,ze on nigdzie nie idzie ,bo jest zmeczony ,a potem siedzial na kompie ,a wieczorem poszedl na piwo z kumplem,a na spacer poszla cora:)...tak mnie to zdolowało ,ze do dzisiaj nie umiem sie pozbierac,bo w koncu chyba tak wiele nie wymagam,no nie?.... troszke sobie ulzyłam... Rudamaxi🌻 dzieki za te stronke ,bo chociaz wyszlo ,ze tez do grona idiotow moge sie zaliczyc:D...to przynajmiej sie usmiechnelam... Rebeko🌻 tak sobie myslałam ,ze bedzie Ci troszke kiepsko w pracy,w sumie Francja to jakby druga ojczyzna ,ale jak tu sie nie cieszyc zwygranej skoro tak zadko mamy okazje...a sprzatania nie zazdroszcze, reszta mnie sie wydaje ,ze to niepotrzebna ,bo tesciowa pewnie bedzie tylko Alice zainteresowana ,a nie porzadkiem,a Ty sie podaremnie nameczysz;) Kaszubko🌻 w rodzinie mojego meza tez historia to taki zapalnik i lepiej nie ruszac tego tematu...moja tesciowa straciła na wojnie ojca ,majac 3 lata i mimo tego ze walczył po przeciwnej stronie ,to jest mi jej bardzo szkoda,bo tych szaraczkow nikt sie przeciez nie pytał czy maja ochote isc na front...i tak jest w wiekszosci tych wszystkich wojen,politycy namieszaja (lub im podobni) a zwykli ludzie za to płaca.. no dobra dziewczyny na dzisiaj to chyba tyle ,bo u nas w domu robimy kiszonke z kukurydzy,co wiaze sie z szkowaniem obiadu na 11 osob i raczej juz nie bede miała okazji ani sił dzisiaj tu zajrzec....pozdrawiam i zycze miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki. Macham na przywitanie ale dolacze dopiero jutro,juz jutro wszyscy wyjezdzaja i dzis mamy pozegnalny wieczorek,aj jak bedzie smutno.... Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze milego wieczoru,papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtorek :-)... jak to bylo ? Dzisuaj sie przygotowujemy do pracy w srode ...? :-D Moze byc i tak :-) Satwiam kawe : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... ale nic do niej dzisiaj nie mam ... moze ktoras jakies ciacho dolozy ;-)...? Nie zameldowalam sie wczoraj wieczorem, bo mamcia 😍 zostala na noc i troche sobie poklachalysmy :-) ... znow pozno spac poszlam ale nic to... wyspie sie innym razem, takie niedospanie to sama przyjemnosc ;-) Alice wcina jarzynki az milo popatrzec, na widok lyzeczki otwiera dziubek jak maly szpak :-)... tyle ze narazie niewiele zjada i mleczkiem kompletujemy... Zaliczylismy juz marchewke, fasolke szparagowa, szpinak i karczochy :-) W przyszlym tygodniu wprowadzamy owoce :-) Ania 🌻 - oj faceci :-(... Nie twierdze ze oni tez nie potrzebuja odpoczac od codziennych obowiazkow, ale dalczego tak ciezko im czasami zrozumiec ze nawet najmilsze zajecie 24 godziny na dobe tez jest meczace :-( Takjak im dobrze robi wieczor przy piwku tak i kazda mama i gospodyni potrzebuje od czasu do czasu oderwac sie od obowiazkow i chocby przez chwile zajac czyms innym... albo po prostu odpoczac : spokojnie usiasc na tyleczku i nie myslec o niczym... 😘 kochana, nie smutkaj sie !! A Francja to moze i moja druga ojczyzna, ale Polska zawsze zostanie PIERWSZA :-), wiec kiedy jest Polska kontra Francja to nie ma bata :-) ! Kaszubko 🌻 - tak pieknie, wiosennie w Twoim ogrodku :-)... az mozna zapomniec ze to juz lato sie konczy:-( ... A o rocznicy pamietalam :-)... juz sie champagne w lodowce na jutro chlodzi :-) Wesola 🌻 - 🖐️ Erato 🌻 - wszystko co dobre to sie zybko konczy :-(... Teraz do nastepnych odwiedzin :-) 😘 dla syna ! Elisa 🌻 - 🖐️ :-) A ja dzisiaj wdrodze do pracy zgubialam moj odtwarzacz MP3 😠 Podbiegalam do autobusu i musial mi wypasc z kieszeni 😡... Niby nic takiego strasznego, ale mialam na nim kilka zdjec :-(... no i nastepny wydatek :-O... Zaraz ide po necie poszperac moze znajde cos ciekawego to mi sie troche humor poprawi :-P MILEGO DNIA !! 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rano pojechałam z Psotka na spacer... kupiłam również sobie jabłka i małą śliczną portmonetkę. Dostałam też buziaki od Patryka i Bartka :D spotkałam chłopców na bazarze. She ❤️ szybka jesteś hihiihi ledwo zdążyłam zamknąć pocztę... :D Annapo ❤️ z facetami tak często bywa... nie dorastają nam do pięt. Rebeko ❤️ ja szukam w necie jakiegoś telefonu... mój już zaczyna się rozwalać... chyba jednak to zbyt trudne dla mnie - za dużo ich jest hihiih zlecę to zadanie Piotrkowi. Goja ❤️ do kawy dostawiam ciasto kokosowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - nie wiedzialam ze sie do "Top Ten" lapie :-) Dziekuje 😘 ! U nas dzien przyjazdu tesciowej -2... final countdown :-D :-D A wczoraj nic nie zrobilam bo ploty uprawialam :-D... na bank sie nie wyrobie :-O... ale pocieszam sie ze moze tesciowa nie zauwazy nieumytych okien bo sie wnuczka zajmie :-D Stawiam popoludniowa kawe, porywam ciasto kokosowe i uciekam .... dalej szukac MP3 ;-) :-D ... narazie szef mi pozyczyl swoje :-) ale nie bede przeginac, musze Mu za kilka dni oddac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 ja juz sie nie załapałam na ciacho,ale moze to dobrze :)przynajmiej dla moich bioderek:):) Rebeko🌻 ja nie narzekam na ciagle zajmowanie sioe dziecmi,po prostu jest mi smutno i przykro ,ze moj maz woli spedzac czas z kumplem niz z dziecmi...ale zostawmy to juz...jego wybor....wiesz zazdroszcze Ci tych pogaduszek z mama,chyba bede musiała kiedys tez sie wybrac na noc do mamy,zeby sie tak do woli nagadac....ja sie załoze ze tesciowa na okna nie spojrzy,no chyba ze zostanie na pol roku....:D nie wiem kiedy jutro uda mi sie zajrzec ,ale mam nadzieje,ze nie wypijecie całego szampana beze mnie:D Kaszubko🌻 wielkie dzieki za przesyłke🌻 👄....sama nie wierze ,ze to juz dwa latka nam stuknie,ale naprawde bardzo sie ciesze ze napisałam wtedy tych kilka słow,bo dzieki nim miałysmy okazje sie poznac i mam nadzieje,ze kiedys uda nam sie to nie tylko wirtualnie... a teraz serdecznie pozdrawiam i posyłam po 🌻 na reszte dnia....chciałabym jeszcze posłac Wam kilka fotek,a nie wiem czy zdarze zanim mały sie obudzi....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ nawet pieski są śliczne.... a Wy... co tu dużo gadać - SUPER Dzięki mojej Ani 👄 byłam na powitaniu naszego siatkarza Plińskiego i mam zdjęcia... później wrzucę je na Garnek. W piątek będzie u nas mecz pokazowy... moi faceci mają wielką chęć to zobaczyć - może im się uda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Wpadam tylko na chwilke... dwie sprawy... Po pierwsze Ania - fotki rewelacja !! Brianek pewno chetnie by kawalek pizzy zjadl :-)... taki sliczny i duzy juz z Niego chlopak i tak madrze juz patrzy 😘 :-)... a pasemka wala na kolana :-D, widze ze jestes "multi task" :-D 😘, jestes niesamowita !! A szampana to TY jutro otworzysz... inaczej byc nie moze :-) !! A po drugie to mam dla Was wiadomosc od Rzeny 😘... ma awarie neta w domu :-( a wpracy sie jej nie da :-(... Przesyla wszystkim zyczenia i caluski z okazji 2 lat topiku... i prosila zeby przekazac ze teskni... Wroci do Nas jak tylko podlacza jej z powrotem neta ale nie wie kiedy to nastapi bo w calej kamienicy jest odciety :-(... Wybaczcie lae wracam do pracy :-)... pranie musze powiesic bo mi w pralce zgnije :-D MILEGO WIECZORU, kochane !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×