Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Uczciwie popracowalam, dosyc na dzisiaj... jutro tez jest dzien :-)... a raczej wieczor :-P Kaszubko 🌻 - oj, to musialo byc bardzo radosne spotkanie :-). Mam nadzieje ze sie chlopakom powiedzie i beda na meczu w piatek... trzymie kciuki !! A szampana otworzymy.... hmmm, mozna o 16h28 ;-) bo o tej godzinie Ania napisala pierwszego posta ;-)... wprawdzie ja w tym czasie bede w metrze, ale to niewazne bo nie ja tu najwazniejsza... a moze po prostu korek strzeli kiedy Ania 😘 sie jutro na topiku pojawi ...? W koncu to ze tu jestesmy to glownie JEJ zasluga : Ona zrobila pierwszy krok, ktory jak wiadomo, jest najtrudniejszy ;-) Uciekam pod prysznic... i pod kolderke... Morfeusz czeka ;-) Buziaki kochane 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam swiatecznie🌻 widze,ze ani o torta ani o szampana nie musze sie juz starac,na razie zycze wszystkim moim paniom miłego ,bardzo udanego dnia i zycze bysmy doczekały takiej dlugiej znajomosci jak wskazuja swieczki na torcie....:D niestety dzisiaj sroda wiec i ja mam dosyc pracy ,ale na pewno wieczorkiem sie jeszcze dam znac .....przynajmiej ,zeby wypic lampe szampana a teraz miłego dzionka i zmykam bo jakis wrzask słysze:)....chyba ktos ma ochote na mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi szybko dzisiaj dzien przelecial :-O... ale widze ze tu ruchu za duzego nie ma ;-)... Uciekam do domu... postaram sie zagladnac choc na chwilke wieczorem, champagne prosze otwozyc i zostawic mi lampeczke :-P... Papatki 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ No to jeszcze mój ostatni wpis... bo już za chwilę rozpocznie się trzeci roczek :D ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to i ja postawie szampana .Y.Y.Y.Y..Y.Y.Y.Y..Y.Y.Y.Y..Y.Y.Y.Y..Y.Y.Y.Y..Y.Y.Y.Y..Y.Y.Y.Y..Y.Y.Y.Y. myslalam ze to rok a rzeczywiscie rok temu to ja sie z rebeka widzialam ktos mieszka w Kolonii?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO.........Y szampan już jest :) To dziewczyny oby nam się dobrze działo,a że działo to armata żeby nam się armaciło ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D Wszystkim piszącym i tylko zaglądającym wszystkiego naj..............i wielkie buziole-aniole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko szybciutko 😘😘😘 na rocznice :) potem na bibe wpadne bo teraz po Duza do przedszkola musze leciec :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Swiatecznie. Wpadlam na Champagne z okazji rocznicy Wszystkim Wszystkiego Naj Widze,ze dzis wszystkie obecne,milo,ja natomiast dzis mam wolne ale sprzatam,piore,okna myje i ogrodkiem sie zajmuje,nazbieralo mi sie troszke,mysle,ze dam rade sie wyrobic jeszcze dzis... Wczoraj nie bylam w stanie pisac,tak ciezko znioslam rozstanie a jeszcze widzac moje mlodsze dziecie ciagle zalzawione,mowie wam byl jeden WIELKI placz....dzis juz lepiej,nawet synowa wpadla mi w ramiona z placzem,ze nie chce wyjezdzac. .Od wczoraj telefony a wlasciwie skype sie nie wylacza,non stop w ruchu... Kaszubko,dopiero dzis zauwazylam Twoj znak na skypie,wiesz teraz MM obsluguje czesciej neta,niz ja...hmmm nauczylo sie chlopisko.. Annapo fotki zobacze dopiero wieczorkiem,jak dam rade ale juz teraz bardzo dziekuje. Rebeko dziekuje.buziaki dla Alice i jak pobyt tesciowej. Dea juz wrocilas,ak wrazenia.buziaki dla Myszek She 🖐️ Rzena dzieki i pozdrowionka Wesola 🖐️ Ellisa janiestety nie z Koloni,hihi. ok a teraz lece dokonczyc,bo juz mi truja tylek i M chce zrobic kolacje a ja czekam az mi podloga wyschnie,teraz najwazniejsze pasta,jak ja lubie takie zapachy..... Pozdrawiam Panie i zycze przyjemnego spedzenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem.... wszystkiego wszystkiego naj....,zebysmy jeszcze wiele takich rocznic miały i kiedys sie w realu spotkały:) ....🌻👄 dla wszystkich od waszej założycielki(dzisiaj sobie pozwole na to okreslenie)...bardzo szybko nam zleciało i tyle sie wydarzyło.... przy okazji chce Wam wszystkim podziekowac za to ze tu jestescie,naprawde dla mnie osobiscie to bardzo duzo znaczy.... Wesoła 🌻 ja Cie znowu musze bardzo przeprosic,ale juz sie poprawiam,gapa ze mnie i prosze o wybaczenie:) Erato🌻wyrazy wspolczucia z powodu wyjazdu syna i widze ze Ty podobnie radisz sobie z zalem ,zajmujesz sie sprzataniem itp.ja tez tak robie zeby nie beczec jak ktos odjezdza... posiedze,jeszcze chwilke,przynajmiej dopoki mały sie nie obudzi.... jeszcze jedno bardzo przepraszam ale to jedno zdjecie takie troszke erotyczne wyszło,ale nie zwrocilam uwagi ,ze ta mleczarnia taka na wierzchu,a chciałam pokazac ,ze u mnie to wszystko jednoczesnie sie robi,bo ja przy tym jeszcze podpisywałam rachunki i ogladałam wiadomosci,czego juz na fotce nie widac :D,sorki jesli to ktoras zniesmaczyło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła....fotki poszły przed chwilka na adres gazeta.pl.....mam nadzieje,ze doszły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was kochane. Ja dzisiaj późno, ale musiałam zaglądnąć w ten uroczysty dzionek. Tak się składa, że dzisiaj mój M ma urodziny, w tym roku okrągłe 40. Od dziś ustaliliśmy, że będę do niego mówiła Stefan (od czterdziestolatka Karwowskiego) :-D Była więc mała rodzinna imprezka, a w sobotę robimy wspólne urodziny, tzn. mój M, mój brat (również 40) i moja koleżanka (38). Ja dzisiaj miałam pochlastany dzień, jak zwykle ak sobie coś zaplanuję, to wywraca mi się do góry nogami, tak więc "spotkałam" się dziś z autobusem, a dokładniej mój szef. Na szczęście nic wielkiego się nie stało, ale przez to romantyczne otarcie wróciłam do domu 2 godziny później. Ale włączyłam speeda i zdążyłam zanim przyszli goście :-) Pozdrawiam Was gorąco i życzę dobrej nocy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze tak pozno :-(... juz wprawdzie po rocznicy, ale nie dalam rady wczesniej... Ale ciesze sie bo dom wylizany :-) teraz tylko jeszcze siebie musze do porzadku doprowadzic :-O... Ale na to powinnam miec jeszcze czas jutro ... Nie wiem o ktorej przyjada ale prawdopodobnie juz po moim powrocie do domu bo maja wyjezdzac bladym switem a te 14-15 godzin trzeba na podroz liczyc:-P... no chyba ze spac w nocy nie beda mogli i wsiada do auta wczesniej :-D Przede wszystkim ANIA 😍 - dla Ciebie tysiace 😘 za to ze dwa lata temu mialas natchnienie ;-) i taki fajny topik zalozylas :-)... O spotkaniu w realu tez marze ... jak juz nie wszystkie rownoczesnie to wierze ze moze chociaz po kawalku i na raty sie pozanamy ;-)... Ja mam juz dwie zaliczone :-P i zachecona tymi pozytywnymi doswiadczeniami mam ochote na wiecej ;-) ...ktora nastepna sie do Paryza wybiera :-D A na zdjeciu dla mnie osobiscia nie ma nic niesmacznego... ot po prostu samo zycie :-) Wesola 🌻 - Erato 🌻 - tez nie lubie rozstan :-(... Skype Wam widze zycie ratuje :-) 😘 dla "mlodszego"... napewno mu ciezko :-(... Ellisa 🌻 - hehe, az sie wierzyc nie chce, ostatnio sobie fotki poogladalam :-)... i wspomnialam nalesniki :-P... Dea 🌻 - opowiadaj szybciutko jak bylo ;-) Jak Alex zniosla podroz i zmiane otoczenia ? Myszka zadowolona z wakacji nad morzem ? A Ty ? Wypoczelas ? Kolezanka sie grzecznie zachowywala ;-) ? Goja 🌻 - dobrze ze sie nikomu nic nie stalo, ale widze ze fatum dalej nad Toba lata :-O...? ! Sto lat dla Stefana :-) ! A teraz lampka szampana do lapki ... i pije WASZE zdrowie, moje kochane netowe kumpelki :-)... wnioslyscie WSZYSTKIE wiele radosci w moja egzystencje :-) ...te aktywne, mniej aktywne, te wpadajece od czasu do czau jak i te tylko podczytujace ... wszystkie jestescie THE BEST !!! DOBRANOC... i milych nastepnych wspolnych LAT !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moj mąż tez w tym roku 40:D ale nie wpadlam na stefana:D moge podkrasc pomysl? a serial na dvd juz mu dzieci obiecaly;) Rebeka - przeciez powiedzialam ze jeszcze przyjade;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was piękności 👄 Stawiam ciasto do kawy (resztki, które mi zostały z wczoraj). Sernik na zimno a la torcik, który zrobiłam był taki pyszny, że goście wszystko zjedli :-D Ellisa jasne, że możesz podkraść pomysł na Stefcia. A serial na dvd już mamy i chętnie oglądamy co jakiś czas. Zawsze mam niezły ubaw. Czasami nawet porównuję moją rodzinkę do rodziny Karwowskich, szczególnie jak się gdzieś bardzo śpieszymy i "wypadamy" z domu na korytarz :-D Wszystkie gorąco pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wróciłam z zakupów i nie tylko... w drodze powrotnej powiedziałam moim facetom, że wracam sama, bo chcę jeszcze wskoczyć na bazar... zbyt łatwo i zbyt szybko zgodzili się. Co za łobuzy... Jeden faktycznie pojechał do domu prosta drogą, a drugi.... jechał w ślad za mną - dość ładnie się ukrywał - zauważyłam go dopiero, gdy wjeżdżałam na bazar. Syn mi powiedział, że teraz jest już pewny... że daje sobie dobrze radę. Kupiłam dwa kawałeczki bursztynu... i jak zwykle jabłka. Teraz mam zajęcie - przygotowuję jabłka do smażenia. 👄 dla Was... zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Rebeko🌻dzieki i za przekaske i muzyczke,jak sie troszke poruszałam w rytm muzyczki to od razu poczułam,ze kilka gram ubyło;) nie wiem,co zamierzasz u siebie doprowadzac do porzadku,bo dla mnie wszystko jest jak najbardziej w porzadku:) Goju 🌻 no to przede wszystkim najlepszego dla Stefana:) no moja wena dzisiaj mnie odłogiem zostawiła,jakos nie mam o czym pisac:(....w takim razie sobie poczekam az wroci i w tym czasie pomysle o obiedzie....milego dzionka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko🌻 - hehe, dyskretna opieka ;-)... Wesola 🌻 - wybierz sie :-) Goja 🌻 - dzieki za ciasto :-) A nastepnym razem troche sernika schowaj ;-) Ania 🌻 - dziekuje Ci dobra kobieto :-)... Z niedospaniem i podkowami pod oczami nic juz nie zrobie :-O, ale chociaz pazurki bym chciala troche podpilowac bo po tym sprzataniu wygladaja okropnie :-O... Uciekam... szkoda za w metrze duzo ludzi bo przez te 1,5 godziny mialabym czas na kompletny manicure :-D Milego wieczoru !!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie wieczornie :-) Czekam ;-)... jak dobrze pojdzie to beda za godzinke :-) Ala spi :-), kolacja gotowa tylko podgrzac :-) to ja sobie teraz pazurki popiluje :-D Zycze milego wieczoru i spokojnej nocy ! 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartek. Machne chociaz lapka bo zmeczona jestem i na dodatek wirus mnie zlapal,aj jak ja sie czuje,glowa mnie boli a jeszcze nastawilam sobie galarete z kurczaka,coz,zrobie i ide spac bo jutro ciezi dzien przede mna,musze zawiezc tego pana ode mnie do lekarza a jest z nim coraz trudniej i prawdopodopodobnie bede sama. Annapo tak masz racje,z zalu uciekam w sprzatanie,mysle,ze juz lepiej u Ciebie z wena,za fotki bardzo dziekuje i jak dla mnie bomba,buziaki dla Briana za te oczka.. Rebeko a ja myslalam,ze tesciowa juz jest,sorki,to zdaje sie dzisiejszy wieczor zejdzie na pogauchach,milego wieczoru. Kaszubko serdecznie dziekuje za przesylke,sama radosc,ach jakiemile rzeczy nam robisz,nie nudzisz sie widze,duza buzka za to.. -a teraz zegnam sie z Wami i kazdej z osobna posylam dobre fluidki i zycze mile3go wieczoru,do uslyszonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Kawke moje panie to dzis ja Wam postawie,niestety za bardzo glowa i gardlo mnie boli abym mogla dzis pracowac,dzwonilam i wzielam wolne,podkuruje sie.. -zycze wszystkim miego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam i ja :-) Kawke widze juz Erato postawila ;-)... ale poniewaz znow kolega przyniosl croissant'y to klade je na stoliku i prosze sie czestowac :-) Erato 🌻 - madra decyzja !!! Moze to jaskolka zwiastujaca wiosne i zaczniesz wreszcie powazniej traktowac swoje zdrowie ;-)...? Dzieki za kawke :-) Moi "goscie" dojechali szczesliwie :-)... troche pogadalismy ale zmeczeni byli jednak po 16 godzinach jazdy a jeszcze tesciowa nie znosi za dobrze jazdy samochodem... obylo sie bez "niespodzianek" ;-) i przymusowych przystankow ale mimo wszystko... Dzisiaj rano pierwsze slowa tesciowej byly "jaka ona grzeczna, tak ladnie spi i nie placze jak sie obudzi !!" :-D Hehe, ciekawe czy mi Ale tesciowa przez te 2 tygodnie rozpiesci :-D Zaraz zabieram sie do pracy... dzsiaj chce wyjsc punktualnie bo wreszcie mam auto wiec na zakupy chce po pracy wyskoczyc... MILEGO DNIA !! (kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×