Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzien Dobry wszystkim 👄 Wiem,ze was nie ma ale u nas normalny dzien i tylko polacy obchodza tradycyjnie Zaduszki Moze ktos sie skusi i wpadnie na kawke :) wiec zostawiam w filizankach i zycze Milego Dnia 🖐️ (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na kawke to jak dla mnie juz za pozno ale slodkiego nie odmowie....za to ode mnie postawie paszteciki drozdzowe z pieczarkami i barszczyk na kolacje bedzie w sam raz ...ja sie juz objadlam i teraz chwilke przed telewizorkiem planuje z herbata a potem druga zmiana i wreszcie .....sypialnia :P... nasza kicia powoli dochodzi do siebie ...jutro znowu jedziemyna kontrole i zdecydowalam ze psinke na razie tylko hormonami potraktuje ,bo boje sie znajac jej charakter co ona moze zrobic ze szwami,jesli ten moj spokojny kot takie rzeczy wyprawial... poza tym to chyba nic ciekawego...dzieci w domu no to troszke jakby bardziej spokojniej i rodzinna atmosfera ... pozdrawiam caly sklad i zycze milego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) W koncu mi sie udalo na chwile spokojnie do kompa usiasc .... i pierwsze kroki do Was kieruje :) Erato 🌻 - wielkie dzieki dla Ciebie za trzymanie reki na pulsie :) 😘 ... Fajne autko sobie sprawiliscie :) ... takim to juz mozna po autostradach smigac ;) A co do szkarlatyny to rzeczywiscie, teraz, w epoce antybiotykow, to juz nie jest straszna choroba..... mama mi opowiadala ze jak ona mala byla to dom w ktorym osoba chora byla to niemal "przeklety" byl i nikt sie do niego przez kilka tygodni nawet nie zblizal :D ... a teraz 24 godziny po rozpoczeciu leczenia (czyli po podaniu pierwszej dawki antybiotyku) osoba chora przestaje zarazac :) Tak mnie i M szkarlatyna ominela :) .... ja w tym samym czasie co Alice bralam antybiotyk i w dodatku ten sam (tylko oczywiscie dawka inna) wiec mnie nic nie szkodzilo ;) a M na sie jakos uchowal :P .... Ania 🌻 - masakra z tym Waszym sasiadem :O :O .... jedna menda a potrafi skutecznie zycie uprzykrzyc :O :O Jedyne co pozostaje to, tak jak pisze Goja, uzbroic w cierpliwosc i przede wszystkim nie przejmowac sie !! POWODZENIA !! Goja 🌻 - swiete slowa :) ... tez zawsze mowie ze nie kupuje sie mieszkania/domu tylko przede wszystkim okolice i sasiadow :P ... bo z nieszkaniem/domem mozna zrobic prawie wszystko a z sasiadami juz nie ma tak latwo ;) .... Wesola 🌻 - palma pierwszy atak zimy przezyla ? ;) My powoli na prosta wychodzimy :) .... choc nie obylo sie bez kilku ostrych zakretow :P .... najpierw w poniedzialek, zaraz po zakonczeniu antybiotyku, Ala jakiejs dziwnej wysypki dostala, myslalam ze nawrot choroby a okazalo sie ze malo szkarlatyny bylo to jeszcze jakiegos wirusa na to zlapala :O..... a przedwczoraj na dokladke grypa zoladkowa.... ile pralek przez te 2 dni wypralam to juz nie licze :O... ale na szczescie (tfuuuu, tfuuu!) juz jest w miare dobrze :) .... choc jeszcze troche dietetycznie :P Ja juz tez do siebie juz przyszlam ;)... w ekspresowym tempie, bo od pierwszego dnia w pracy taryfy ulgowej nie bylo :P. We czwartek bylismy tylko na grobie u kumpeli wujka, bo tak w srodku tygodnia na groby rodziny ponad 400km jechac to nie bardzo .... moze w ktorys WE sie jeszcze wybierzemy. Dzis na tylku w domu siedze :P, wlasnie M na zakupy wygonilam :P, Ala drzemie i dzieki temu mam chwilke dla Was :) No ale czas sie powoli konczy..... zaraz ide kolejna porcje prania powiesic i moze mi sie jeszcze uda na chwile na kanape z ksiazka wskoczyc ;).... bo pozniej znow puzle, kolorowanki i ciastolina na tapete wejdzie :P No ale przynajmniej o kolacju juz myslec nie musze bo paszteciki i barszczyk od Ani nam :) :D .... mniammmm :) Pozdrawiam serdecznie caly sklad !! BUZIOLE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) Kawke stawiam w ten piekny, sloneczny dzien : \/> \/> \/> \/> \/> \/> .... prosze sie czestowac :) Mam nadzieje ze u Was tez ladnie i przede wszystkim ze humorki dopisuja ;)... tak na wszelki wypadek jeszcze croissant'y na maselku na stoliczku klade :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucielo mi :O .... no to cieg dalszy ..... tak na wszelki wypadek jeszcze croissant'y na maselku na stoliczku klade :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noz qrde, co jest ???? Moje croissaant'y sie kafeterii nie podobaja ???? To niech beda buleczki z czekolada : O O O O O O O O .... :P Moze Wesola 🌻 z jakas kremowka wpadnie to jeszcze bardziej zycie oslodzi ;) :D Ja wczoraj zamowilam pierwsze prezenty pod choinke :P .... wiec niniejszym sezon uwazam za otwarty ;) :D :D :D .... hehe w tym roku daje sobie 7 tygodni :) ... Milego dnia zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i dziekuje Rebeko 🌼 za kawke,mile wskazana bo oczy na zapalkach mam,cielak cala noc sie meczyl,brzuch cos go bolal a szkoda,ze nie mowi :D biedulek sie meczyl ale juz widze lepiej,tylko w nocy od 4-ej zaczal i tak co dwie godziny. Dzisiaj juz bede miala suczke w domu ,,sharpei,, rasa ale rodzina zastepcza,nikt nie chce jej wziac bo jest na bakier z dziecmi,sprobujemy,najwyzej pojdzie gdzie indziej. Annapo 🌼 Rebeko 🌼 Mysle,ze juz lepiej u Was,jak nasze dzieciaczki,👄 dla nich na oslode. U mnie MM juz drugi dzien ma nocke,chwilowy kontrakt tylko na dwa tygodnie ale okazja :) Poza tym,Pan z ktorym mialam cale zajscie o psa (z mieszkaniowki) juz tam nie pracuje i nie wiem co teraz wymysla i kogo przysla,ciekawe ale dla mnie lepiej. Ok nie marudze,ide zrobic obiadek i zabieram sie za naczynia ojoj a tak mnie pokrecilo znowu z kregoslupem,ze juz od dwoch dnia chodze przygarbiona i spacerkiem ale mus to mus. Do uslyszenia papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry wszystkim i zapraszam na kawke (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Jak juz pisalam,mam ta biedna psinke w domu,male to :) oczywiscie jest to shar pei ale cross,lapy jej poszly w ta rase i pyszczek a reszta to kundelek :D smieszna jest.Jak weszla to pierwsze jej kroki do cielaka i z zebami a ten do niej,male spiecie i jest ok.Wczoraj troche byla zdezorientowana ale dzisiaj juz ok i noc spokojna. Wieczorem dostalam jej dane o wlascicielu i zabrali mu ja bo uczyl ja od malego agresji do ludzi,warczy i gryzie wszystko ale u nas po jednym dniu juz sie lepiej trzyma.Zobaczymy,czas pokaze-jak sie nie zmieni,bedzie musiala chyba isc do uspienia,szkoda psiak ale ludzie to wieksze wredoty.Moze ktos ja adoptuje. Ok-ide robic obiadek bo niedlugo M powinien wstac i znowu nocka :) Do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy Wam tez ten czas tak szybko ucieka,bo ja juz naprawde nie daje rady go dogonic,ledwie oczy otworze a juz na wysokich obrotach a i tak na przyjemnosci czasu nie ma:(... Niestety nie mam nic ciekawego ,ot stara bieda....Sasiad chwilowo chyba czym innym zajety,wiec my oddychamy spokojniej:):P...Moja Kicia tez juz coraz lepiej jesli idzie o rane po sterylizacji,tyle ze chyba zaczyna jej sie cos dziac z uchem i jutro znowu bede musiala do weterynarza zajechac,bo patrzec na nia nie moge,a i tak pies ma kontrole wiec przy jednej drodze... Erato poszukałam jak wyglada ta rasa i rzeczywiscie fajne psiatko,mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto ja pokocha...powiem szczerze ,ze nie cierpie ludzi ktorzy znecaja sie nad zwierzetami,ale wierze ze kiedys tez im zycie dopali jak nie teraz to na tym drugim swiecie...z drugiej znowu strony nie przepadam tez za ludzmi ktorzy traktuja zwierzaki jak ludzi...jestem zdania ze kazdy ma na tym swiecie swoje miejsce ....a szacunek i dobre traktowanie nalezy sie i ludziom i zwierzakom... no to tyle na dzisiaj ....pozdrawiam wszystkie panie serdecznie i do zas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Rebeko 🌻 cieszę się, że już zdrowe jesteście. Już zaczęłaś kupować prezenty? Wiesz, chyba wezmę z Ciebie przykład, bo czas szybko zleci, a później zajmę się tylko strojeniem choinki. tym roku będę miała prawdziwe, żywe drzewko. Po remoncie i przemeblowaniu pokoju mam miejsce idealne na żywą choinkę, z dala od grzejnika, drzwi balkonowych itp. Annapo 🌻 może sąsiad już wyczerpał swoje pomysły na utrudnianie życia sąsiadom. Biedny myślał, że szybciej zmiękniecie, a tu takie twarde sztuki mu się trafiły :-) Erato 🌻 i jak tam nowa psinka? Ja myślę, że Ty dasz sobie z nią radę, kto jak kto, ale Ty na pewno :-) Kaszubko 🌻 hop, hop!!! Zaglądnij do nas chociaż na chwilkę. U mnie dzisiaj piękny, słoneczny dzień. Taka prawdziwa złota jesień. Za oknem świeci słońce, ciepło, może się na jakiś spacerek wybiorę. Ja miałam trzydniowy maraton bólu głowy. Rano jak się obudziłam, bałam się podnieść głowę, ale dzisiaj już jest ok. Nie mam pojęcia co się dzieje z tą moją głową, czy na zmiany pogody tak reaguję, czy to od kręgosłupa? Od poniedziałku chcę wrócić do ćwiczeń w siłowni, mam nadzieję, że to coś pomoże. Ok, idę zrobić sobie i Wam kawkę i może łazienkę ogarnę. Miłego weekendu życzę. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Stawiam kawę na pobudkę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> nie mam ciasta, ale myślę, że Wesoła nas nie zawiedzie :-) Życzę miłego dnia i oby do piątku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Poniedzialek i dziekuje Goja za kawke,co prawda lekko zimna le to nic :D MM juz zaczal normalny tydzien pracy,wiec dzis wczesniej wszystko i szybciej. Mam teraz troche na glowie bo przygotowujemy sie do Andrzejek ale tym razem,my gramy i bawimy hehe :):) Impreza ma trwac 7h na 120 osob-ojoj - takiej publicznosci jeszcze nie mielismy :D ale damy rade. Annapo 🌼 Jak Twoja kicia z uchem,mam nadzieje,ze juz lepiej sie czuje. U mnie suczka idzie do specjalnego osrodka,oni nawet nie wiedzieli,ze ona jest slepa,tak,tak,nie widzi na jedno oko a zalatwia sie w locie,tak ja lal ten wlasciciel,ze cos jej zrobil z kregoslupem i miednica - jak stanie to sie jej blokuje wszystko,musi isc i robic ale zla jestem bo przestala wytrzymywac w nocy i juz zlala mi sie trzy razy-codziennie piore wykladziny bo wiadomo,co to bedzie., Nie,nie - ona nie moze tu zostac,cielak potzrebuje ruchu,przynajmniej 1h dziennie a ona zalatwi sie i spada do domu,wrrr-juz czekam na tel.kiedy i gdzie ma ja zawiesc. Goja 🌼Glowka przestala bolec,mam nadzieje.Pociesz sie tym,ze moj mlodszy syn,ale o tym juz pisalaysmy tutaj bo She miala podobnie,.moj syn czesto ma migreny,zazwyczaj latem.Nie wiem o co tu chodzi z tym wszystkim ale czasami budzi sie i cala poduszka zakrwawiona,coz zrobic,mialam tak samo ale z wiekiem wyroslam i mysle,ze on tez tak bedzie mial.Zycze powodzenia i dzieki za kawke. Pytasz jak psina,widzisz powyzej a zachowaniem sie nie przejmuje,na ile psu sie pozwoli w domu,tak bedzie-u mnie niestety dyscyplina a pozniej milosc. Suka skacze,probuje swoich sil przy cielaku ale niestety,cielak to wielkie bydle a suki szkoda,tylko raz by klapnal morda i nie ma jej.Wczoraj mu dopiekla i juz widzialam jak mu sie marszczy morda,coraz bardziej jej nie lubi ale co zrobic,juz niedlugo.Ona potrzebuje lekarza,ma cos na skorze i w nocy rozdrapala to do krwi,tak byc nie moze. Wesola 🌼 Czekasz jeszcze 10 wpisow co? a moze tak kawka poobiednia? :) Ok to na tyle na razie- ide robic pierogi-ale tylko na dzisiejszy obiad. Do uslyszenia papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Tu dyżurna z kawą się melduje (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> jeśli dzisiaj Wesoła nie zjawi się ze słodkościami, to będę musiała jakieś ciasto upiec cholewcia. Wesoła zlituj się proszę, bo ja nie mam dzisiaj zbyt wiele czasu!!! U mnie za oknem piękne słońce, posyłam na cztery stron świata, żeby do każdego dotarło. Życzę miłego dnia i uciekam, może później mi się uda zaglądnąć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry :) O kawka jest :) i ciacho :) oho! super Dzieki dziewczyny i Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ No tak, dyżur ma się cały tydzień :-) więc dzisiaj też kawę stawiam (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Trochę spóźniona, ale jest. Ja jem obiad i zaraz jedziemy na mecz do mojego syna. Proszę trzymać kciuki. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok jak dyżur to dyżur to ja tradycyjnie ciacho dorzucam kruche za śliwkami mniam..........i kawę dorzucę, o coś u nas się zchmurzyło mam nadzieje,że nie buchnie śnieżysko:( bo się wszystko zakorkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za trzymanie kciuków, chłopaki wygrali dwunastoma bramkami! W sobotę kolejny mecz, dużo trudniejszy, więc już dziś proszę o zaciskanie kciuków. A teraz życzę Wam miłego wieczoru i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam troszke ostatnio zajeta jestem ,musialam zalatwic kase na naprawde traktora,a to cala masa makulatutry do wypelnienia,ale udalo sie...takze teraz mam naprawiony traktor i spory kredyt do splacenia....takze humor tez nie najlepszy,ale inaczej sie nie dalo.... moje zwierzaki juz zdrowe i powiem Wam ze smutno mi troszke bo przywyklam do kota w domu a le nie mialam sumienia dluzej jej wiezic i wypuscilam na podworko....oj jaka byla szczesliwa....wszystkie stare katy pozwiedzala....i juz sie balam ze dom jej sie bedzie zle kojarzyl ,ale madra kicia na wieczor przyszla i nocke spedzila w nogach swojej pani:P...takze nie jest zle.... a poza tym to po staremu.... w niedziele mielismy taka malutka imprezke i nie musialam gotowac,fajnie tak przyjsc na gotowe...no ale coz jak wszystko co dobre to i niedziela szybko minela i teraz znowu kuchnia moim krolestwem:)... i to tyle na dzisiaj bo jakos weny nie mam ,ale dawno mnie nie bylo to wypadalo cosik skrobnac....pozdrawiam caly sklad i postaram sie tym razem szybciej zameldowac....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak się ma dyżur, to chodzi o to, żeby codziennie się np. z kawą zjawić :-P . No to jestem (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> to taka bezkofeinowa, więc nie martwcie się, że nie zaśniecie, przed snem akurat :-D I tym małym poczęstunkiem żegnam się z Wami w dniu dzisiejszym, Dobrej nocy życzę. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Jak dyżur to dyżur :P Witam w piątek u nas szaro mgła nad miastem samoloty nie latają..............nie żebym się gdzieś wybierała ;) A ja ze świeżą kawą i drożdżówką z malinami i bitą śmietaną no mówie Wam pychota nad pychotami;):D:D:D:D:D:D:D:D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ No proszę, Wesoła mnie wygryzła i z kawą się pojawiła. Ja wiem, że wczoraj zawiodłam, ale przecież wieczorem nadrobiłam :-) Ale dzięki za kawę i słodkości. Ja od wczoraj znowu zaczęłam chodzić do siłowni, więc te ciasteczka to tu trochę nie na miejscu :-) ale z drugiej strony jak zjem, to i tak je spalę :-P Miłego dnia wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadlam na te zalegle kawki hehe :D :) a tak na serio,zepsutego mam kompa,dysk mi sie spalil ale za tydzien bede miala go z powrotem :) poszedl na ubezpieczenie,tyle dobrze. Poza tym,wszystko ok,suka juz pod opieka lekarzy,wszyscy zdrowi,dzisiaj dzien rodzinny mielismy,wiec i humory dopisuja. Pozdrawiam wszystkie Panie i do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam ;)? Czeuje kawą , słodkościami, humorem i słońcem;) :D:D:D:D:D:D:D:D Miejmy udany początek miłego tygodnia !!!!!! Serdeczności dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wesoła🌻 mam nadzieje ze Twoje zyczenie sie spełni,bo naprawde przydalaby mi sie chociaz jeden spokojniejszy tydzien,tym bardziej ze niedlugo grudzien i cale to zamieszanie ze swietami ufff... Erato🌻 fajnie jak tak humorki dopisuja,byle na dlugo:)...a cielak jak zniosl rozstanie? a u mnie jak to u mnie zawsze cos do zrobienia w dodatku w piatek nie bylam na zakupach i dzisiaj w lodowce tylko swiatelko i kechup,no to musze sie wybrac na zakupy a przy okazji mam w urzedzie pewna sprawe do zalatwienia,niestety nasz sasiad znowu sie uaktywnil:P... na razie to tyle,milego tygodnia zyczę wsiem i do usłyszenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) Z kawka sie melduje w ten piekny dzien ;) ... za oknem u nas taka bryja ze nawet nie wygladam bo szkoda sobie humoru psuc :O Wesola 🌻, wiem ze na Ciebie mozna liczyc :) to moze troche slonca podeslesz ....? .... a moze jeszcze jakies ciacho dorzucisz ....? :P :) Ania 🌻 - qrde, myslalam ze ten Wasz sasiad chociaz zime spokojnie "przespi".... a tu wiadac nic z tego :( ... Erato 🌻 - dobrze ze sunia jest juz pod dobra opieka :) Powiem Ci ze moj komp tez ostatnio daje znaki slabosci ;) :P .... zastanawiam sie kiedy "padnie" na dobre :D ... mam nadzieje ze jeszcze troche pociagnie, bo nie usmiecha mi sie zmieniac... juz wprawdzie staruszek, ponad 5 lat ma, ale na to do czego go potrzebuje jest az za dobry :D :D Powodzenia na Andrzejkach .... no i milej zabawy, bo przeciez to ze Wy bawicie innych nie oznacza ze sami nie mozecie sie tez dobrze bawic, prawda ;) ? Goja 🌻 - fajnie :) jednak zywa choinka naprawde dodaje takiego specjalnego uroku :) ... My tym roku bedziemy wczesniej choinke ubierac ... przede wszytkim dla Alice, zeby dluzej na Mikolaja czekala ;) ... a poza tym w zeszlym roku pojechalismy wybierac choinke przed sama Wigilia to zostaly naprawde nedzne resztki :O i ciezko bylo juz ladna choinke znalezc. Kciukow wprawdzie nie trzymalam zawsze ale dobrze Wam zycze ... to tez sie liczy, prawda ? :D :D Dawno mnie nie bylo ale myslami z Wami caly czas ;) ....w pracy ostatnio troche zamieszania bylo, jak wracalam do domu to nie bardzo pamietalam jak sie nazywam :O .... teraz juz sie troche uspokoilo ale z kolei jak juz po powrocie do domu wszystkie obawiazki zalicze i Mloda do lozka wpakuje to straszliwego lenia dostaje :P i zadko kompa wogole wlaczam. Alice dzis z przedszkolem na przedstawiane marionetek pojechala :) ... ciekawa jestem co sie jej bardziej spodoba : samo przedstawienie czy "podroz" autokarem ;) :D No i to byc hyba bylo na tyle .... naprawde nic ciekawego u nas sie nie dzieje.... ot, proza zycia ;) :D Aaaa i jeszcze sie Wam pochwale ze od ponad 5-ciu tygodni nie pale :) ... zobaczymy jak dlugo tym razem wytrzymam :) No nic, uciekam na obiad ;) .... pozdrawiajac sedzecznie i milego dnia zyczac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×