Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

jestem szybciej w domu,bo mam jeszcze umówioną wizytę u alergologa, ale i tak musiałam do Was zajrzeć. Nawet nie czuję się tak bardzo zmęczona jak dotychczas, no może troszkę,ale teraz nie myślę o tym. Wspieram twardziela, jak mówi iwa i czuję się potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi dziś internet głupieje. Kłopoty z wysyłaniem. Zajrzę za chwilę, może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi dziś internet głupieje. Kłopoty z wysyłaniem. Zajrzę za chwilę, może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi dziś internet głupieje. Kłopoty z wysyłaniem. Zajrzę za chwilę, może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi dziś internet głupieje. Kłopoty z wysyłaniem. Zajrzę za chwilę, może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,, Tak szybko piszecie,ze nie nadazam :) Nie bylo mnie jeden dzien i mam 12 stron do przeczytania :O:O Nie piszcie tak szybko :D:D Pozdrawiam serdecznie kazda z osobna 🌻 a teraz sprobuje co nieco przeczytac wstecz ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokryjomu pisze, qrka ile ciekawskich dookola 😠 Nie mam jak sie Was doczytac 😡 ale widze ze She ma troche wiecej stronek do nadrobienia :p Raz w roku firma organizuje wielkie przyjecie, po pierwsze zeby sie pochwalic osiagnieciami roku, po drugie zeby ‚grube rybki’ mogly spedzic dlugi weekend w Londynie. A ze jestesmy filia koncernu niemieckiego, no to ciacho jest niemieckie ;) Trudno go opisac, poprostu przystojny, wysoki szatyn, wlosy lekko przydlugawe z grzywka poety … cos w sobie ma! Zobaczymy czy moje lekcje niemieckiego na cos sie przydadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - Fajne ciacho !!! przystojny, wysoki szatyn - juz go widze oczami wyobrazni !!! Mniam !! ;-) Korzystaj... tyle naszego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka - ja jestem optymistka z natury ale moj maz to pesymista jakich malo, choc on sam okresla siebie jako \"optymiste z doswiadczeniem\" :-) ... Mysle ze trzeba zawsze doszukiwac sie pozytywnych stron, szukac dobra w ludziach i dawac nadzieje tym ktorym jej brakuje. Tak jak w tym Twoim wierszyku : „Nie wydłużaj drogi smutkom; nigdy nie martw się na zapas.” Przeciez jeszcze tak nie bylo zeby JAKOS nie bylo ! I masz calkowita racje – usmiech moze zdzialac cuda !! Moj dzien pracy sie konczy i nawet, wbrew obawom byl wyjatkowo spokojny – ten obiecany obiad chyba szefa nie ominie ! Bede musiala was opuscic z WIELKIM zalem. Nie wiem czy dam rade zagladnac wieczorkiem, a jesli to tylko na chwilke : wyjezdzamy jutro raniutko a tu jeszcze tyle do przygotowania, popakowania... Jak ja bez Was przezyje ten tydzien ?! :-O Bedzie ciezko !!! Niby wszyscy maja internet ale przeciez nie bede sie pchala u ludzi do kompa... :-O I bardzo prosze : bez zadnych smutkow, dolkow i tym podobnych ! Mam nadzieje ze po powrocie zastane Was wszystkie w SUPER FORMIE i przede wszystkim W KOMPLECIE !!! No to duza 😘 wszystkich i 🌻 dla kazdej z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymista z doswiadczeniem:D dobre:D nie moge kupic butow malolatom - nic im sie nie podoba - czasy w ktorych kupowalam sama i musieli to nosic wroćcie!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki są z innego pokolenia, a gdyby znów powróciły kartki żywnościowe i inne ? Wolę o tym nie myśleć... a jakie kolejki były... Nawet do kiosku po krzyżówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff,,cos tam juz przeczytalam ;):P W przerwie miedzy gotowaniem i ogladaniem mojego ulubionego serialu ;):P Ani nie mowcie o tych czasach,kartkach itp,,Ale w sumie zle nie bylo,co nie?? Trzeba bylo sie wystac w kolejkach,ale ludzie jakos inaczej zyli,nie bylo tak zle ,,;) A buty,,heheh,,zaraz mi sie nasunelo,,No fakt,,w tamtych czasach bylyby to relaxy i wszyscy byliby happy :D Nie byloby wymyslania ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z dwojga złego wole mieć wybór;) jak korki miną to jadę dalej szukac:P i KRAWAT dla malej pijawki!!! i zakiet dla duzej - brazowy!! lub zlote bolerko!! i jak tak dalej pojdzie to limit do konca roku zostanie wyczerpany:P przestaje lubic wesela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no Anka!! nie nosilas? takich kupionych po znajomosci? zolto-czarno-czerwonych??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kotka zaczęła mi marcować, łazi i miauczy. Ona ma ponad 8 lat, to turecka angora czarnokasztanowa o cudownych pomarańczowych oczach. Nie wychodzi na dwór, innych kotów też nie cierpi- lubi pieski[jest z psami chowana, to pewnie dlatego]. Teraz mam w domu kocią muzykę - i tak będzie przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka🌻 chyba wrześniować;) ale bedziesz miec teraz wesolo:D nie pospisz w nocy:D masz jakies zdjecie takiego kotka? musi byc fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka doskonale znam kocią muzukę. Moja kicia sobie samca ( mojego męża )upatrzyła i łazi za nim i miauczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,tak się spiesze z pisaniem,że nawet udało mi się wpisać pól zdania jako pseudonim,ale jakby nie było to mam troszkę blond włosków. Dowcipy superek,nareszcie się zrelaksowałam.... Slubny od wczoraj jakiś taki niemrawy,czyżby meteopata.. Nie chce powiedzieć co mu leży na wątrobie,a ja może bym jakiś masażyk zastosowała i by mu przeszło.Ale jak nie to nie.Niech się męczy! Rebeko ty sie nic nie krępuj tylko jak ujrzysz u kogoś kompa to siadaj i pisz ,w końcu będziesz gościem i masz jakieś prawa.Jak my tu mamy bez Ciebie wytrzymać??? Elliso,ja się dzisiaj musiałam siłą woli powstrzymywać od kupienia ciuszka a po poł godzinie wydałam 4.000 na sztuczne nawozy.Co ja mam za piorytety...Wieczorkiem nie zapomnij piwka bo uzupełniłam zapasy i serek ...W końcu może zapomnę o tym cudzie....Chociaz przyznam ,że gdyby miało inny kolorek to miałabym w szaie nowe wdzianko.A na pociechę kupiłam piżamkę i skarpetki A do kartek bym już nie chciała wracać,chociaz wtedy jakoś tak wszystkol epiej smakowalo,jak juz się kupiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja suczka w myśl przysłowia głowa siwieje d.... szaleje 10-letnia ma kolorowy psi zawrót głowy jak tylko na horyzoncie pies ona już się mizdrzy...................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ja mam w domu 4 kotki i 4 koty,to se wyobraż te koncerty...Teraz pędzę do roboty...Będę oczywiście wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×