Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo - A pamietasz moze,co to za tabletki byly,ktore bralas? moze gdzies ktos bedzie pamietal nazwe,pytam tylko bo juz sama niewiem jak naprowadzic tutaj lekarza na cos dla mnie-jak juz wiecie tutaj jest paracetamol dobry na wszystko :) A wracajac do sprawy,dalej kciukasy zacisniete mam,tak na szczescie :) Rebeko -Pewnie na japonca wyskoczylas co :) Ide bo domownicy juz zaczynaja sie schodzic. Milego Wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noortoon
Witam wszystkie panie faceci tez sa tu mile widziani czy tylko kobietki jak wam dzionek mija milego popołudnia zycze i pozdrawiam:-):-):-):-):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiellou,hiellou......... Od rana mam dobry humor,wiec podziele sie :) I kawe postawie z ciachem na dobry poczatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry :) Wesola - Dzieki - humorek dopisuje. Bylam juz w szpitalu,przywiozlam chore dziecie,teraz spi,ale biedna tak jeczy z bolu,wyciagneli jej te sruby z kolana i zalozyli szwy na 3 tygodnie,pozniej tylko rehabilitacja. Oczywiscie przeciwbolowy ,,paracetamol,, na wszystko :) To jedno juz po bolu. Kawka moje panie (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Tak cieplo u mnie ale takie wiatrzysko wieje-a ja zaraz jeszcze musze wyskoczyc na miasto,zalatwic pare spraw. Milego Dnia zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Erato🌻 moja szwagierka wlasnie od tamtego tygodnia tez ma podobne objawy do moich tzn,bol i krew w moczu i jak tylko dam rade to sie dowiem dokladnie co bierze ,ale z tego co mi dzis mowila to wiem ze to jakis antybiotyk,bo ponoc u niej to jakas bakteria ....a co do mnie to niestety nie pamietam ,bo ja wtedy mialam ok 12 lat,wiec troszke czasu juz minelo:(... dzieki za ckiuki,ale moze teraz na razie sobie odpusc,bo cora ma przerwe w egzaminach a rozprawa z sasiadem dopiero koniec lipca a za to u Ciebie chyba beda potrzebne wolne rece do pomocy rekonwalescentom,a tym bardziej ze chyba bedziesz niedlugo cos piekla:P... Wesola🌻ja poprosze chociaz ookruszki z ciacha ,bo u mnie pustki a tak bym wszamala cos slodkiego:(... Noortoon..jesli naprawde masz ochote to nic nie stoi na przeszkodzie ,u nas nie ma oganiczen plciowych,przynajmiej nic mi na ten temat nie wiadomo... a teraz pozdrawiam caly sklad i do nastepnego klikniecia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - Oj Kochana,skad wiesz :) Bede piekla,bede,juz menu ukladam,bedzie smacznie i tanio ale swietnie zorganizowana jestem,wiec spokojnie. Znalazlam fajna stronke z przepisami-juz wrzucam,jak dla mnie bomba..http://kotlet.tv/pory-nadziane-tunczykiem To np: rowniez mnie kusi. Kciuki rozprostowane,dzieki wielkie ale bedzie potrzeba,machaj do mnie i juz zaciskam :):):):) Dziekuje z gory za nazwe leku na pecherz,czekam az sie cos dowiesz. To Milego Wieczorka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 No już prawie po zawirowaniach u mnie :D Laptop odnowiony, operator netu zmieniony - mam teraz szybszy net [ponad 20Mb/s] Telewizja też od tego operatora - tak za jednym zamachem. I o dziwo - teraz mając więcej i lepiej będę miesięcznie mniej płacić. Mam jeszcze bojowe zadanie do wykonania :D muszę spisać wszystkie programy w TV jakie mamy... i to w kilku kopiach. Za kilka godzin znów dostanę robótkę - siostra partiami będzie wysyłać do mnie stare zeskanowane zdjęcia. Będę musiała odpowiednio je powiększać i podpisywać, a później rozesłać do rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Piatek. Kaszubko - Fjnie,ciesze sie,ze u Ciebie wszystko juz ok,na szczescie obylo sie bez powazniejszych klopotow. Wiesz-ja jak sie przeprowadzilam to zmienilam na innego operatora ale nie jestem zadowolona,niby szybki ale jednak wolniejszy od poprzedniego. Musze niestety poczekac do konca roku i zamawiam cos innego :) Kaszubko a po co Ci to spisywanie wszystkich programow? Kawke stawiam moje mile (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? i zycze udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj piekna pogoda juz nie moge sie doczekać wyjścia z pracy jedziemy do czech na zawody a tam tez jest piekna pogoda :) mam nadzieje ze bedzie czas na zwiedzanie. Ja pisze z tel.ale ostatnio też pisałam i jak widze nie ma mojego postu. Niebardzo rozumiem dlaczego. Wszystko po staremu nic nowego sie nie wydarzyło,tak wiec pozdrawiam i życzę wszystkim spokoju i udanego wikendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena -👄 Ale masz fajnie :) Przyjemnej wycieczki zycze 🌼 i uwazaj na siebie. U nas tez sloneczko ale tylko 15C hihi....tylko :) dobrze,ze nie pada. Milego popoludnia zycze,ja juz wybywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - musiałam spisać wszystkie programy telewizyjne, które teraz mam. Nie dostałam tego spisu od operatora :D teraz już wiem co mam i pod jakim numerkiem mogę je złapać na pilocie. Wciąż czekam na swój pojazd... w poniedziałek zadzwonię do serwisu - niech mi w końcu powiedzą jak długo to jeszcze potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 No to wszystko jasne :) Skusialam sie na te pory z tunczykiem :) wlasnie je robie,pozniej powiem,czy pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Sobote :) Kawka na poczatek dnia (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Pory wyszly wysmienicie,tylko troszke zmodyfikowalam przepis :) nadzienie zrobilam z ryzu,sera zoltego i tunczyka,pychotka ale polecam do jedzenia na cieplo,zimne juz sie ciagna i robia sie twarde. Milego Dnia zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Na urodziny najlepsze życzenia; po 1-zdrowia dobrego po 2-życia pięknego po 3-smutków niewielu po 4-dojścia do celu po 5-przyjaciół licznych po 6-samych dni ślicznych po 7-uśmiechu na twarzy po 8-dalekich wojaży po 9-błogiego snu po10-lat ŻYCIA STU. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc po polno-ocy :) Jak fajnie....U mnie ciepelko,.17C na dworze. Az niemozliwe,ale jest cieplej,niz o 13-ej w poludnie. Kaszubko 👄 Dziekuje 👄 Kochana jestes :) I Oczywiscie NIEZASTAPIONA !!! Ide spac,wieczor uwazam za udany :D 🖐️ czesc Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Babeczki ! :) Z poniedzialkowa kawa sie melduje : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> .... i dobrym humorem : :D :D :D :D :D :D :D :D :D Erato 🌻 - WSZYKIEGO NAJLEPSZEGO, kochana !!! Spoznione ale szczere zyczenia ZDROWKA, radosci i spelnienia marzen !! Przepis fajny, tyle ze ... "za wysokie progi" dla mnie :P :D .... Kaszubko 🌻 - powolutku na prosta wychodzisz :) .. jeszcze tylko za skuterek kciuki zaciskam ! Ania 🌻 - noz qrde, ile tych rozpraw miec bedziecie ??? To naptrawde tak dziala ze trzeba az kilka rozpraw robic zeby cos sie wyjasnilo ?!? Tak jakbyscie nie mieli nic innego jak tylko po sadach sie wloczyc :O .... Wesola 🌻 - Ty mi tu ciachami nie kus, bo do wakacji coraz mniej czasu :P Rzena 🌻 - Ty to sie nie nudzisz, kobieto :D majowka na Mazurach, week-end'owy wypad do Czech ... super !! U nas ok,w sobote bylismy u rodzicow bo mama wrocila :) wczoraj oni do nas na chwile wpadli, Alice zachwycona ze ma wreszcie swoja babcie ;) .... no i my tez sie oczywiscie cieszymy ze cala i zdrowa do nas wrocila :) Reszta po staremu, powolutku sie toczy wiec sie nie rozpisuje bo nie mam o czym.... zreszta obowiazki wzywaja wiec teraz juz tylko pozdrawiam caly sklad i milego dnia zycze !! PS : DEA !!!! HOP HOP !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kurcze,posalam z tel.i nic:( 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Erato❤️ STO LAT żuczę dużo zdrowia i szczęścia w rodzinnym gronie 👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ojj przyznam że sie nie nudze to fakt :D strasznie sie cieszę że nie marnujemy czasu na siedzenie w domu,i spanie popołudniu jak kiedyś hihi... spieszmy sie żyć ,bo nie wiemy ile czasu nam zostało :D:D:D:D:D jade na trening dzisiaj na rowerku;) mam nadzieje że dam rade wrócić hahaha...........no napewno dam :D A wczoraj na basenie znowy wygiełam te same palce u nogi co ostatnio hihi...ale chyba tym razem pujde do chirurga ,może ...:) Pozdrawiam, łapie kawe i uciekam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zimno dzisiaj u mnie i na deszcz się zbiera :( a w czoraj tak pieknie było. Kawe stawiam na rozgrzewkę (_)? Dużą kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Kawka moje mile (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Rebeko - Dziekuje za zyczenia 🌼 Pozdrowienia dla rodzicow :) Rzena - Dziekuje za zyczenia 🌼 Oj nie leniuchujesz :) ciagle w ruchu jestes,widze ale sprawia Ci to duzo satysfakcji,tak trzymaj. A fotki jakies sa? Synowa pojechala na tydzien do mamy,troche cicho w domu,reszta w pracy-ja to sie szybko przyzwyczajam :) nudno-ogolnie :) Zabieram sie za porzadki bo nie mam co robic :) Milego Dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Kawka moje mile (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Rebeko - Dziekuje za zyczenia 🌼 Pozdrowienia dla rodzicow :) Rzena - Dziekuje za zyczenia 🌼 Oj nie leniuchujesz :) ciagle w ruchu jestes,widze ale sprawia Ci to duzo satysfakcji,tak trzymaj. A fotki jakies sa? Synowa pojechala na tydzien do mamy,troche cicho w domu,reszta w pracy-ja to sie szybko przyzwyczajam :) nudno-ogolnie :) Zabieram sie za porzadki bo nie mam co robic :) Milego Dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Dzien piekny,sloneczny,zapraszam na taras :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie > > > Erato dzisiaj też kawusia 👄 Erato kochana,jakies fotki są,ale pikna rzena przepiła gdzieś kabel do aparatu :( teraz szka jelenia kto ma jakis zbędny. Ja to czasem lubie byc sama w domu,cisza ,czas tylko dla siebie :D Wczoraj zmarzłam na rowerku,a dzisiaj pojechalam autem do pracy a tu słonko i nie wieje. Jak na złość hi hi. Mam dzisiaj handrę na słodkie a nic nie mam, jak dzisiaj zdąże przed treningiem to upieke szypki placek z rabarberem,tak jakos kwasidło za mną chodzi ze się skupić nie mogę hahahahaha :D Synuś dostał 5 z lektury,której nie przeczytał,słyszał jak dzidwczyny opowiadały sobie i skubany cwaniak podpytał je jeszcze i napisał dobrą prace he he he... Teraz mi cwaniaczy że już nie bedzie musiał czytać .tylko zakoleguje się z miłośniczkami czytania ha ha ha ... no ja mu dam nie czytac, juz mu poszukałam zastępcza książke by sie nie nudził :D aaaa...ja teraz przeczytalam ,Kwiaty na poddaszu' Kupiłam w Biedronce ,bo skojażylam to z filnem o tym samym tytule z przed wielu lak,gdy kasety video wymieniało się na 'czarnym rynku' a polic(milicja)wszystko konfiskowała gdz kogoś złapali. Książka jest o dramacie 4-ga rodzeństwa zamknietych przez matkę na 3 lata na poddaszu by zataic ich istnienie przed dziatkiem,by sama spadek zgarnąć... Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie > > > Erato dzisiaj też kawusia 👄 Erato kochana,jakies fotki są,ale pikna rzena przepiła gdzieś kabel do aparatu :( teraz szka jelenia kto ma jakis zbędny. Ja to czasem lubie byc sama w domu,cisza ,czas tylko dla siebie :D Wczoraj zmarzłam na rowerku,a dzisiaj pojechalam autem do pracy a tu słonko i nie wieje. Jak na złość hi hi. Mam dzisiaj handrę na słodkie a nic nie mam, jak dzisiaj zdąże przed treningiem to upieke szypki placek z rabarberem,tak jakos kwasidło za mną chodzi ze się skupić nie mogę hahahahaha :D Synuś dostał 5 z lektury,której nie przeczytał,słyszał jak dzidwczyny opowiadały sobie i skubany cwaniak podpytał je jeszcze i napisał dobrą prace he he he... Teraz mi cwaniaczy że już nie bedzie musiał czytać .tylko zakoleguje się z miłośniczkami czytania ha ha ha ... no ja mu dam nie czytac, juz mu poszukałam zastępcza książke by sie nie nudził :D aaaa...ja teraz przeczytalam ,Kwiaty na poddaszu' Kupiłam w Biedronce ,bo skojażylam to z filnem o tym samym tytule z przed wielu lak,gdy kasety video wymieniało się na 'czarnym rynku' a polic(milicja)wszystko konfiskowała gdz kogoś złapali. Książka jest o dramacie 4-ga rodzeństwa zamknietych przez matkę na 3 lata na poddaszu by zataic ich istnienie przed dziatkiem,by sama spadek zgarnąć... Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Kawka :) jak milo-dziekuje Rzenko-a swoja droga,co masz takie zachcianki :) czyzby malenstwo jakies,przydaloby sie jeszcze jedno-kto jak kto ale Ty moglabys miec jeszcze 🌼 Wiesz z tymi lektorami to pamietam jak moi panowie ogladali filmy bo im sie czytac nie chcialo,ja z kolei lubie papiery,wiec czytanie ksiazek mi sluzy :) ale te dziciaki sa sprytne nie? :) :) Milego Dnia zycze - ja mam dzisiaj kociol w domu,zreszta wczoraj tez mialam. Nasze dzieci od wczoraj w sadzie,maja sprawe,ktora sie toczy juz od dwoch lat,zoastala wznowiona wczoraj,wiec trzymajcie kciuki,dzisiaj ma zapasc wyrok-siedze jak na szpilkach bo tu chodzi o dzieci-moj starszy wstawil sie w obronie mlodszego brata i wywiazala sie bojka - od tamtej pory byl na bailu,nic nie mogl przeskrobac,ale teraz to wznowili,ciezko bo z takiego groznego artykulu startuja,kurcze,myslalam,ze jakos sie obejdzie. Ok wystarczy,ide po kawke -jestem na podgladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam ale nie mialam dostepu do neta i nie umialam nic napisac:( Erato🌻 trzymam kciuki za dzieciaki,bedzie dobrze,nie martw sie!...a co do leku,to pytalam szwagierki i ona dostala Biseptol bo to bylo zapalenie pecherza i pomoglo ale oprocz tego wykryli jej kamien w nerce i musi go jakos sie pozbyc,na razie dopiero w piatek bedzie u lekarza i zobaczymy co dalej,no nie wiem czy to Ci cos da,bo u Ciebie chyba bardziej nerki niz pecherz,wiec moze poprostu jak bedziesz w Pl to wybierz sie do jakiegos specjalisty,sorki ale inaczej Ci nie pomoge...:( a jeszcze przy okzji to posylam Ci zyczenia duzo zdrowka i spejnienia marzen i wszystkiego,wszystkiego naj ...na ten kolejny roczek zycia...i znowu sorki ze tak spoznione ,ale na pocieche Ci powiem ze mam z tego powodu wyrzuty sumienia:P Rebeko🌻 no widzisz tak to juz bywa jak sie cos o sad oprze,konca nie widac a przeciez to nie za darmo...no coz tesciowie byli za dobrzy i teraz my za to placimy Rzeno🌻mi sie wydaje ,ze wiekszosc panow unika czytania i czasami jak widze te lektury to sie wcale nie dziwie,ale z drugiej strony nikt chyba dobrowolnie by niektorych rzeczy nie przeczytal a tak przynajmiej troszke sobie horyzonty poszerzy... ok tyle na dzisiaj bo czasu niewiele ,a tylko tyle dodam ze Niki juz po maturze i na razie jest ok...pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌼 Dziekuje i Gratulacje dla Wiki,juz po wszystkim i co dalej? Biseptol,mowisz,hmm,bralam kiedys w PL- u mnie nie zanosi sie na wyjazd,mielismy jechac teraz na komunie do brata pod koniec maja ale nie dam rady,brak kasy-oczywiscie prezent dostanie od nas,ale z wyjazdu nici,tym bardziej,ze ja mam badania po komuni do operacji,szkoda,chcialam jechac,juz dawno nie bylam,sila wyzsza. Dzieki za slowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Milego Dnia zycze wszystkim-ja dzis nadal siedze i czekam,dziwne,tutaj sprawa sie toczy juz trzeci dzien,wczoraj sad powiedzial,ze oglosi wyrok w Poniedzialek ale sedzia ma wolne i musza oglosic dzisiaj. Dzieci juz pojechaly do sadu,wczoraj rozprawa trwala 7h,przedwczoraj rowniez,mam nadzieje,ze dzisiaj bedzie szybciej,az mnie ciarki przechodza. Jak sie skonczy to napisze co i jak :) Milego Dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×