Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość gdfcghdrfcg
ja mam 36 i nie bylam nigdy mezatka. Mam faceta ktory nie kwapi sie do zareczyn. 6 lat czekam. Wiec postanowilam przyprawic mu rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poniedzialkowo witam, kawa czestuje : \/> \/> \/> \/> \/> .... i na wspolne spedzenie tygodnia zapraszam :) U nas WE minal milo, choc niekoniecznie wypoczynkowo ;) .... na Dea sie nie doczekalismy ;) to w koncu sami sie wzielismy :P i do Disneya pojechalismy :) .... caly dzien tuptania, lazenia, dreptania, stania w kolejkach ;) .... ale warto bylo bo Mysza wniebowzieta :) ... Z wielu atrakcji nie moglismy skorzystac, bo Mloda jeszcze za mala, ale i tak glowa pelna wrazem :) ... najwieksza milosc to "Dumbo - latajacy slon" :) ... no i oczywiscie sklepy pelne zabawek :D :D :D No nic, teraz musze sie w koncu za prace zabrac .... a Tak mi sie nieeeeeeee chceeeeeee ;) :D :D Milego dnia zycze i ... znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Bardzo prosze o wybaczenie takiej dlugiej nieobecnosci,duzo sie na to zlozylo i nie dam chyba rady wytlumaczyc....juz od kilku dni sie zbieram zeby wreszcie napisac ale zawsze cos mi stanie na przeszkodzie... Troszke zmian mi sie porobilo w zwiazku z nauka dzieci i musze na nowo sobie poukladac pan dnia,no i na razie nie na wszystko znajduje czas... Cora dojezdza na uczelnie i codziennie musze ja teraz odwozic na pociag a po poludniu znowu przywiesc,jak sobie pomysle ze tak bedzie przez 5 kolejnych lat to juz mi sie nie usmiecha:( Ona na razie pierwsze kroki stawia ,no i czasami mamy sie z czego posmiac...np .niedawno poszla sobie skrotem na dworzec i miala byc dzieki temu szybciej ,ale daleko nie zaszla ,okazalo sie bowiem ze od wakacji robia tam jakas przebudowe i skrotu nie ma ....:Pi zamiast szybciej to w ogole sie zgubila i tylko na inteligencje trafila i jakos znalazla dworzec:).... Syn tez pierwsze kroki stawia w nowej szkole,ktora jak sie okazalo taka raczej"wymagajaca" a on sobie myslal ze "jakos to bedzie" a tu sie okazuje ,ze jednak trzeba sie zaczac uczyc:P...no i nie za bardzo jest zadowolony,w dodatku szkola mu odbiera czas na kompa a to przeciez tragedia:P!!!! No i na koniec jeszcze tych dwoje urwisow,ktorzy dbaja o to bym miala co robic i nie daj Boze nie usiadla czasem na pupie:P....Maly ma jakis okres buntu,na wszystko ma jedna odpowiedz"nie"....i nawet jesli to cos dobrego dla niego to przekornie mowi nie,a potem sie smieje i jednak zrobi to o co sie go prosi... A tak poza tym to wszedzie duzo pracy,ktora trzeba zrobic przed zima ,a to kwiaty posadzic,a to ziemniaki pozbierac ,a to pozamiatac ulice i powyrywac chwasty,a to pokosic hektary itp,itd... a wieczorkiem .....to juz marze tylko o moim kochanym lozeczku i ostatnio to nawet ksiazki nie dotykam tylko jak tylko moge to zamykam oczy i ciesze sie ze moge .... Wesola.🌻...jak Ty jeszcze mi raz napiszesz o jakis smakolykach to ja Ci pokarze,oj pokarze:P:):):)...tak zachwalasz,ze ja nabieram apetytu i potem jak glupia szukam w nece przepisu i robie,a potem sie wsciekam,bo sie narobie:P...ostatnio dalam sie nabrac na gnochci ,narobilam sie a rodzinka stwierdzila ze woli normalne kluski slaskie i niepotrzebnie sie meczylam:P... ale mi smakowaly:P Rebeko🌻 ja tez sobie robie wolne od kompa ale caly czas jestem duchem z Wami....czasami inaczej sie nie da .............ostatnio nawet stwierdzilam ze minela kolejna rocznica naszego Topiku a nie pamietalysmy o szampanie:P...no coz wszystko po czasie sie zmienia ... Erato🌻oj chcialabym tak sobie pospac i zeby mnie nikt nie budzil nawet jesli potem mialabym pieszo szorowac na poczte:P....sen to najlepszy lek i kosmetyk... no nic mysle ze uda mi sie niedlugo odezwac a teraz juz znikam ,bo dzisiaj znowu do sadu jedziemy a jeszcze musze jakies papu naszykowac pozdrawiam caly sklad 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i Ja marnotrawna ostatnio ale czas spedzilam z komputerem na szukaniu czegos :D A czego szukalam? hmm,no wlasnie :) Doszlismy z MM do porozumienia,ze bierzemy jeszcze jednego psa,suczke,szukalam,szukalam i znalazlam. W Sobote sie okaze,czy bedzie nasza,to Mastif cross -mowie Wam,super. Moj cielak bedzie mial partnerke a ja plany na przyszlosc. Dzisiaj mialam wstepna rozmowe o rodzinie zastepczej dla pieskow,czyli wiecie o co chodzi. Mam z tego duzo korzysci ale swoj plan wdrazam powoli,robie to tez ze wzgledu na syna,ktory bedzie mi tu potrzebny i zamierzam od jutra o to walczyc,bo zle to wyglada a ja inaczej nie moge. Moj starszy syn poprosil o reke przyszla synowa ale co to bedzie nie wiem. Mlodszy natomiast pojechal w Poniedzialek na wycieczke szkolna na tydzien pod Szkocje,taki oboz przetrwania w lesie bez telefonow,komputerow,radia i telewizji. Dzwoni do mnie bo jak wyjdzie z lasu to zasieg ma ale niestety nie jest zadowolony. Oj mamo,slysze tylko,dom bez Ciebie to nie dom :) Jak tu nie tesknic,tak pusto,cicho i niemam co ze soba zrobic.Dobrze,ze mam cielaka.Reszte planu zdradze po Sobocie. :D Rebeko 🌼 Fajny Weekend spedziliscie-oj marzylam kiedys o tym ale kto wie? moze pewnego pieknego dnia. Wazne,ze ,,Myszka,,zadowolona i rodzicie rowniez,buziaki dla niej 👄. Kochana? A Ty tak za bardzo nie zawalilas sie ta robota? Wpadnij jutro na kawke-STAWIAM :D:D:D Annapo 🌼 Gratulacje dla dzieci,ze daja rade,my w PL naprawde mamy wysoki poziom nauczania i chwala im za to,ze sie ucza bo u mnie co sie nauczyli w PL to im tutaj do konca zycia starczy :) Starszy sie doksztalca,mlodszego mobilizuje caly czas,chociaz juz sie rwie do pracy ale tlumacze mu,zdazysz sie napracowac jeszcze,teraz sie ucz jak najdluzej. Tylko wiesz,jakie to gadanie jest,ja swoje,on swoje,zreszta pamietam siebie. Zycie.Buziak dla Brianka urwiska 👄 Wesola 🌼 A Ty gdzie zabalowalas? Pewnie w tej Italianskiej co ? :D Rzenka 🌼 Dziekuje Kochana za FB ale wpadnij do nas na kawke...ZAPRASZAMY :D Kobietki niepiszace, ...MELDOWAC SIE PROSZE ....Goja gdzie jestes? Ruda - Jak poszlo? Ok-do jutra moje drogie bo ide na spacer.Papa i Milego Wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Erato❤️❤️nie ma za co... ;P powiem tylko że nadal wszystko pokrecone u mnie.Wuja zmarł ,kilka dni temu,teściowa mnie do grobu wpędzi...doprowadza mnie do szału,a mama troche lepiej,wyniki tomografi sie poprawiły ale to też bez rewelacji,na dodatek MM zaczyna chorować ,zasłab parę dni temu a jutro idzie na USG wątrobu.Podejrzewają zapalenie wątroby i nie bardzo wiem co to ma znaczyć. Dawid dzisiaj ma 39,6* i nie wiem za co siezłapac ,jeszcze auto mi sie zepsuło a automatem MM nie umiem jeździś.Wszystko do "D" Erato ,na FB o tym sie nie pisze i w sumie urzyam jako odskoczni ,ale to i tak na chwile. Nalkikam tych obrazków i sie wszyscy cieszą i dobrze niech tak będzie,przecierz zawsze uchodziłam za automat do rozdawaniu uśmiechu,nie moge byc dla ludków inna nie chce ;) Na wakacjach było tradycyjnie cieplutko,słonecznie,smacznie i ciekawe zabytki ,tyle że tym razem 12 dni,bo samochód sie zepsuł i bez NIEZASTĄPIONEJ REBEKI byśmy pękli i pewnie jeszcze dłużej by wszystko trwało i pewnie wakacje byłyby we FRANCJI .A...i nakupiłam z 15 torebek ale już mi 3 zastał ,z reszty ograbiły mnie kumpele,no jasne że nie za darmo hihi posprzedawałam z nawiązką i jeśli dożyje to za rok więcej kupie ...hehe..:D niezła zabawa była z tym,karzda inna a szystkie chciały te same :D złośliwa bestia celowo tak kupił hahaha... pozdrawiam👄 REBEKA❤️❤️ dzieki jeszcze ras bardzo mocno i wiem że coś obiecaliśmy ,ale... no zawsze jest jakieś ale ,zawsze jak planujemy szlak wszystko trafia :( wiem ,może sobie pomyślisz że blefuje ,ale wszystko sie piep.... Dziekuje za foteczki ,rosnie ta panna na fajną panne,Dawid powiada że zaczeka na Alis :D no i to EIFLA zą oknem :D Posłałam fotki do KASZUBKI ale widze że jej już tu nie ma.Poproszę ją na FB może zechce wam przesłać ,(jesli je jeszcze ma). Próbowałam wysłaś do wielu i nie poszło do nikogo oprucz Kaszubki .Pojęcia nie mam dlaczega a i tak Kaszubce i tak zawaliłam skrzynke bo wysyłałm pojedyńczo ,w pliku nie chciałp posłac.Może to moja wina bo strasznie niecierpliwa jestem,ale sorki nie mam nerwów na czekanie aż łaskawie zechcą się wysłać. Sam też zaczełam po lekarzach chodzić... dermatolog,laryngolog,okulista,stomatolog,i neurolog :( ;0 ale potem będzie tylko LEPIEJ!!!!!!!!!!!!!!! Annapo❤️ pozdrawiam i powodzenia życze. WESOŁA ❤️👄 Przzytulam Cię mocno i wiec że ja cię lubię i buziaki przesyłam,gdzieś wyczytałam jak sie skarżyłaś że nikt cie nie pozdrawia..hihi...to ja na poranek słoneczko i uśmiech ci przesyłam i bardzo miłego i udanego dnia życzę👄 No to ide spac ,bo musze wstać wcześniej,kolega po mnie podjedzie z rana i musze być gotowa by nie czekał na śpiocha. Papa i pozdrawiam wszystkich nawet pomarańczowych i podglądaczy!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Wesola 🌻 ze lubisz zyc niebezpiecznie i kusic los ;) :P .... no ale w koncu adrenalina tez jest w zyciu potrzebna :D ... tak samo jak i odrobina slodyczy ;) :D Ania 🌻 - u nas to samo :D :D : tez jest wszystko na "nie" i tez mala "przekore" w domu mamy..... potrafi noga tupnac i powiedziec "to ja decyduje" :D :D Czasem juz sil brakuje i cierpliwosci (u takiego nerwusa jak ja to i tak sie dziwie ze tylko "czasami" ;) )... no ale trzeba ten okres buntu jakos przezyc :) Corka prawo jazdy juz ma to moze niedlugo i jakies autko w spadku dostanie ;) to troche oddechu zlapiesz ;) Buziaki i wytrwalosci zycze ! Erato 🌻 - hoho, hodowle zakladasz ??? :D :D W kazdym razie kciuki trzymam i powodzenia w realizacji planow zycze !! No i gratulacje dla syna i "synowej" ;) .... ciekawa jestem ktora z nas pierwsza (po Kaszubce 🌻, oczywiscie,) babcia zostanie ;) :D.... mnie jeszcze do tego raczej daleko .... cos mi sie wydaje ze sie sprawa rozegra miedzy Toba i Ania .... :P U nas troche choroba sie przyplatala :(.... ja zakatarzony "kaszlak", Ala tak samo :O... narazie leczymy sie domowmi metodami i mam nadzieje ze obejdzie sie bez wizyty u lekarza..... Przez caly tydzien biegam jak kot w pecherzem, dzisiaj rano tate ze szpitala odbieralam (we wtorek go zawozilam,wycinanali mu polipy na jelicie) ... troche sie martwilam, bo przy jego problemach z sercem znieczulenie ogolne nie jest bez ryzyka, ale na szczescie wszystko poszlo sprawnie i bez komplikacji. W pracy roboty duzo i te dwa poranki kiedy nie pracowalam jeszcze mi dolozyly :O.... znow czekam na week-end jak na zbawienie .... No dobra, juz nie marudze.... zmykam zaraz pod kolderke, jeszcze sie tylko musze zdecydowac jakie lekarstwo sobie zaserwuje .... waham sie miedzy mala szklaneczka whisky i aspiryna :P..... Pozdrawiam serdecznie caly sklad !!! 😘 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dla niektorych to piekny dzien ,bo niedlugo weekend,ale dla mnie to bez roznicy(,no moze w niedziele troszke inaczej niz w dzien powszedni) w takim razie podesle jeszcze troszke slonecznych promykow by sie lepiej czekało.... U mnie wczoraj ok 21 taka burza byla ,ze naprawde balam sie jak to przetrwamy,no ale w sumie nie jest najgorzej zleciala tylko jedna dachowka na oborze ,no i2 kwiatki doniczkowe na dworze...a obawialam sie ze moze nam caly dach porwac tak wiało....brrrr Moja corcia dzisiaj ma dzien wolny,tak sobie ulozyla cwaniara:P,takze troszke ja wykorzystuje do prac domowych i tym sposobem mam czas na kafeterie.... Rebeko🌻 cora moglaby juz teraz dojerdzac autem ale woli pociagiem ,bo na miejscu nie ma gdzie parkowac i ponoc korki tak straszne,co chwilke jakies remonty,takze wygodniej ...a ja no coz:)jestem mamą musze sie troszke poswiecic dla dobra dziecka:P:) w sumie to nie najgorzej tyle ze nie mamy co z mlodym zrobic i troszke inaczej trzeba to wszystko zoorganizowac,ale przeciez damy rade... dzieki za pocieche co do tego "nie",bo to jednak zaraz czlowiekowi razniej jak nie sam sie meczy:P... Erato🌻 no gratulacje za nowy pomysl na zycie !cielak sie na pewno ucieszy:P...ale chyba teraz to juz bedziecie musieli na pewno zmienic mieszkanie... Rzeno🌻widze ,ze i Ciebie klopoty nie omijaja,trzymam kciuki zeby sie Ci wszystko poukładalo....i duzo cierpliwosci bo przy dwoch chorych panach na pewno przyda Ci sie spora dawka....:) Wesola🌻dzieki za ciacho ....ja na jutro planuje andruty z kremem orzechowym no to moze jak dam rade to i ja cos dobrego dorzuce do kawy.... no nic musze pomyslec o obiedzie ,bo nawet nie zauwazylam ,ze juz tak pozno....pozdrwiam calutki sklad i do zobaczyska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeby passę przełamać na początek tygodnia dzień dobry słoneczny i ciepły:) Jeśli ktoś chętny posyłam słońce i wyśmienity humor :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Oczywiście zachęcam do wypicia kawy :) A może taras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wesoła 🌻 wszystkiego Ci u mnie potrzeba i humoru i slonka i kawy....mialam wczoraj do pozna gosci i dzisiaj jakos nie umiem zaskoczyc:P A tak ogolnie to nic ciekawego sie nie dzieje wiec nie bede zanudzac ,ale korzystajac z tego ze maz z najmlodszym pojechali po core to przynajmiej 🖐️ zeby nie bylo ze sie nie melduje....a teraz zmykam bo trzeba jakies papu postawic na stole....pozdrawiam wsiem i zo zobaczyska:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wesoła 🌻 wszystkiego Ci u mnie potrzeba i humoru i slonka i kawy....mialam wczoraj do pozna gosci i dzisiaj jakos nie umiem zaskoczyc:P A tak ogolnie to nic ciekawego sie nie dzieje wiec nie bede zanudzac ,ale korzystajac z tego ze maz z najmlodszym pojechali po core to przynajmiej 🖐️ zeby nie bylo ze sie nie melduje....a teraz zmykam bo trzeba jakies papu postawic na stole....pozdrawiam wsiem i zo zobaczyska:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie po bardzo dluuuuugiej prerwie cierpie na bardzo poważny brak czasu nie wyrabiam :( spie po 2-3 godziny dlatego wygladam też już jakbym nie wygladała :( w czerwcu zdalam egzamin na prawo jazdy, potem bylam w Lipcu na odpoczynku w Polanicy Zdrój z dziecmi i spacery po górkach bardzo mnie odstresowały, w sierpniu zafundowałam dzieciom 4 dniowe zwiedzanie Warszawy, we wrześniu byłam na Sartakiadzie Prawników w Olsztynie, 1 - go października zdawałam na Aplikacje ogólną niestety nie udało mi sie zrobić sobie prezentu urodzinowego i nie przeszłam I etapu zabrakło mi 4 pkt. a teraz jestem na obradach w Gdańsku. To tak w skrócie co u mnie. POzdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moze pozno ,ale dla mnie wlasnie sie zaczal weekend dlatego wsiem zycze milego spedzenia tych kilkunastu godzin przed pobudka w poniedzielek:P...pozdrawiam wsiem i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! o!o!O!...zmiana na posterunku:):P....no to tyle...obejmuje warte i moze by tak ktos wstapil na kawke hmmm? na razie pozdrawiam calutki sklad🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zmiana zawitala :) z kawka na stoliczku (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? U mnie kobietki caly czas w ruchu zycie,cielak mnie zdrowo wymeczy ale za to humor swietny dopisuje. Nie wzielismy tej suczki dla cielaka bo byla za daleko,napisali,ze jest w jednym miejscu ale zapomnieli dodac,ze tam to byl akurat office a suczka w Walii :) no to za duzo bo sama podroz dwa razy i zaplata za suczke to to samo,jak kupie sobie tutaj taka jaka bede chciala. Teraz czekamy,moze cos sie trafi jeszcze. Nie rezygnujemy ale nie na wariackich papierach. Rzena 👄 Trzymaj sie Kochana,posylam pozytywne fluidki do Ciebie,bedzie dobrze.🌼 Rebeko 🌼 Zaszylas sie w tych papierkach chyba co? :) Kawka kuszaca aromatem pachnaca wzywa :D Annapo 🌼 Oj sama jedna biedna na strazy stoisz? Juz jestem,jak tak probowalam sie wciagnac w poprzednie wasze posty i cos skrobnac to nie moge za zadne skarby sie skupic i nic sensownego napisac :D hmmm- a ide bez cofania do przodu. Rudamaxi 🖐️ Pozdrawiam caly sklad i przepraszam,ze nie odpisuje ale naprawde nie moge sie skupic,ostatnio mialam znowu przykra niespodzinake z corka i to juz chyba przesadzilo o wszystkim,o tym napisze po sobocie bo w sobote syn ma nam powiedziec,co znowu nasza gwiazda namieszala ale jak sie okaze prawda to juz za duzo jak nasze nerwy.Naprawde zostanie juz sama.Przykre ale tyle razy wybaczalam a teraz juz pannica dorosla 26 lat i w tym wieku przegiecie-oj nie wypada. Ok to na tyle moje drogie bo mam dzisiaj za zadanie poszukac nam innego auta,cielakowi za malo miejsca w dotychczasowym :D nie,musimy zmienic na kombi bo faktycznie o psa chodzi a M dostal w koncu upragnione odszkodowanie i trzeba je teraz sporzytkowac a auto i tak mielismy zmienic. Do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko kochana! ❤️ W dniu Twoich urodzin życzę Ci zawsze uśmiechniętej buzi, radości i słońca, bukietu szczęścia, pogody ducha spełnienia wszelkich pragnień i realizacji zamierzeń. Wielki buziak i bukiet kwiatów od nas wszystkich 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Wysłałam Wam @. Do Wesołej i Rudej nie mam adresu, więc poprosiłam naszą kochaną, niezastąpioną Kaszubkę o przekierowanie. Stawiam kawkę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> i życzę miłego, słonecznego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wczoraj normalnie urwanie chmury było..... Ale dzisiaj już słonecznie fajnie...... Humorem częstuje ;) i kawą :) I dołoże z okazji urodzin tort ze Słonego-Słodkiego {cooll} Rebeko, Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje sie w słowie szczęście oraz tradycyjnie stu lat :) Poproszę o przesłanie @ nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w ten piekny dzionek :) Ciepelko,slonko swieci,ludzie jeszcze w krotkich rekawkach chodza ale nie dziwie sie. Ja niestety zakatarzona jestem i nie bardzo w krotkim :D Witam nasze Panie 👄 Rebeko 🌼❤️🌼 Wszystkiego Najlepszego z okazji 18-stych Urodzin 🌼 Spelnienia Marzen. Ide na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Babeczki. 😘 Takie troche niemarawe "czolem" ... wpadlam w sumie tylko dlatego ze po SMS-ie od Ani czuja mialam ;).... no co ja mowie ;) : wiedzialam ze nie zapomnicie :P. Bardzo wam wszystkim dziekuje za zyczenia i za pamiec !! 😘 Kochane jestescie !!! 😘 Babeczki rumowe mam @ @ @ @ @ @ @ @ i szampana Wam postawie : Y Y Y Y Y Y Y Y ...... ale sama sie z Wami nie napije bo od tygodnia z zapaleniem pluc walcze :O ..... nie ma to jak sobie przezent na urodziny zafundowac ;) :O :D :D Baaardo powoli wracam do zywych (juz mnie przynajmniej nic nie boli) ale dzis bylam na kontroli i przedemna jeszcze przynajmniej tydzien antybiotylkow :O ... wiec imprezka sie troche opozni ;) :P ... no ale ponoc co sie odwlecze ;) ..... :P :D Nie gniewajcie sie ze sie nie rozpisuje :(, poczyalam (po lebkach - przyznaje uczciwie ;) :D ) ale slaba jestem jak mucha... tylko DUZY OSOBNY buziak {kiss] dla Rzeny 🌻 ktorej wpisu ostatnio nie zauwazylam..... no dla was, wszystkich, moje drogie, moc poztytwnych fluidkow usciskow i buziakow !!! Odezwie sie obszerniej wkrotce. Pamietajaca Rebeka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Rebeko 🌻 kurka gdzie się tak załatwiłaś kochana? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Wesoła 🌻 a ja do kawy dokładam toffifee i słońce posyłam gdzie go nie ma, bo u mnie od rana pięknie za oknem. Życzę wszystkim miłego dnia, a ja zabieram się za prasowanie. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzie Dobry wszystkim 🖐️ Kakwa jest i slodkosci tez :) prosze jak milo,ja niestety tylko moge pizze dostawic :D u mnie domownicy juz od dwoch dni mnie mecza pizza,hmm,dobrze,ze to szybko i sprawie idzie bo za dluzsza robote sie nie biore. Rebeko - 🌼 Zdrowka zycze i wracaj szybko :) Wesola- Goja - Jak milo kawke w milym towarzystwie wypic. 🖐️ Ide zaraz na miasto,musze wstapic dzisiaj jeszcze raz do banku i na poczte znaczki kupic a pozniej do domku obiadek zrobic ale wszystko mam przygotowane,wiec czasu dzis duzo to pozniej jakis spacerek z cielakiem. Wczoraj mie cielak zaskoczyl,bylismy na spacerze i podszedl do nas taki pa z pytaniem o pilke,gdzie kupilismy taka i machnal reka dosc zdecydowanie,moj cielak zreagowal blyskawiczie,jednym susem juz byl przy nim az sie przestraszylam bo kto wie,co psu do glowy strzeli ale ten grzecznie usiadl obok niego i nie spuszczal go z oczu :) on strasznie jest za mna,jak mnie ie widzi to panika w oczach a jak ktos chce mnie dotknac juz siedzi na nim-hmm-tak to moge chodzic na spacery :):) Ok ie marudze,znikam papa do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzie Dobry wszystkim 🖐️ Kakwa jest i slodkosci tez :) prosze jak milo,ja niestety tylko moge pizze dostawic :D u mnie domownicy juz od dwoch dni mnie mecza pizza,hmm,dobrze,ze to szybko i sprawie idzie bo za dluzsza robote sie nie biore. Rebeko - 🌼 Zdrowka zycze i wracaj szybko :) Wesola- Goja - Jak milo kawke w milym towarzystwie wypic. 🖐️ Ide zaraz na miasto,musze wstapic dzisiaj jeszcze raz do banku i na poczte znaczki kupic a pozniej do domku obiadek zrobic ale wszystko mam przygotowane,wiec czasu dzis duzo to pozniej jakis spacerek z cielakiem. Wczoraj mie cielak zaskoczyl,bylismy na spacerze i podszedl do nas taki pa z pytaniem o pilke,gdzie kupilismy taka i machnal reka dosc zdecydowanie,moj cielak zreagowal blyskawiczie,jednym susem juz byl przy nim az sie przestraszylam bo kto wie,co psu do glowy strzeli ale ten grzecznie usiadl obok niego i nie spuszczal go z oczu :) on strasznie jest za mna,jak mnie ie widzi to panika w oczach a jak ktos chce mnie dotknac juz siedzi na nim-hmm-tak to moge chodzic na spacery :):) Ok ie marudze,znikam papa do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzie Dobry wszystkim 🖐️ Kakwa jest i slodkosci tez :) prosze jak milo,ja niestety tylko moge pizze dostawic :D u mnie domownicy juz od dwoch dni mnie mecza pizza,hmm,dobrze,ze to szybko i sprawie idzie bo za dluzsza robote sie nie biore. Rebeko - 🌼 Zdrowka zycze i wracaj szybko :) Wesola- Goja - Jak milo kawke w milym towarzystwie wypic. 🖐️ Ide zaraz na miasto,musze wstapic dzisiaj jeszcze raz do banku i na poczte znaczki kupic a pozniej do domku obiadek zrobic ale wszystko mam przygotowane,wiec czasu dzis duzo to pozniej jakis spacerek z cielakiem. Wczoraj mie cielak zaskoczyl,bylismy na spacerze i podszedl do nas taki pa z pytaniem o pilke,gdzie kupilismy taka i machnal reka dosc zdecydowanie,moj cielak zreagowal blyskawiczie,jednym susem juz byl przy nim az sie przestraszylam bo kto wie,co psu do glowy strzeli ale ten grzecznie usiadl obok niego i nie spuszczal go z oczu :) on strasznie jest za mna,jak mnie ie widzi to panika w oczach a jak ktos chce mnie dotknac juz siedzi na nim-hmm-tak to moge chodzic na spacery :):) Ok ie marudze,znikam papa do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mialam wczoraj przekazac pozdrowienia od Rebeki,ale nie dalam rady a dzisiaj widze,ze Rebeka jakos pozbierala sily i sama sie zjawila na topiku,no to ok:P... U mnie jak to w zyciu nie ma czasu na nude....moj "kochany" sasiad chyba czuje ze sprawa w sadzie nie ulozy sie po jego mysli i na nowo zaczyna nasylac na nas kontrole strazy miejskiej....wczoraj np.wymyslil sobie ze u nas jest siedlisko szczurow i myszy i nieomieszkal anonimowo doniesc o tym strazy...mial biedak jednak pecha ,bo u nas kontrole z weterynarji sa co chwilke i miedzy innymi sprawdzaja tez zabezpieczenia przed insektami,no ale cisnienie znowu podniosl mojemu mezowi i mnie z reszta tez,bo musialam pokazac pulapki,i trutki itp ...pan starznik porobil zdjecia i poszedl....a ja tak szczerze zastanawiam sie czy mojemu sasiadowi nie oplacic domowej wizyty psychiatry,bo to chyba juz nie jest normalne... No a poza tymi malymi niedogodnosciami to w sumie wszystko po staremu,pracy dalej mam bez liku i juz naprawde tesknie za zima,kiedy wreszcie bedzie mozna choc na chwilke odpoczac...zostaly mi jeszcze warzywa w ogrodzie ,wczoraj posortowalam ziemniaki i mysle ze na tym sie wreszcie skonczy.... no nic chyba tyle na dzis,pranie mi sie upralo a poki takie ladne slonko to musze korzystac....pozdrawiam wszystkie Panie i do zas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mialam wczoraj przekazac pozdrowienia od Rebeki,ale nie dalam rady a dzisiaj widze,ze Rebeka jakos pozbierala sily i sama sie zjawila na topiku,no to ok:P... U mnie jak to w zyciu nie ma czasu na nude....moj "kochany" sasiad chyba czuje ze sprawa w sadzie nie ulozy sie po jego mysli i na nowo zaczyna nasylac na nas kontrole strazy miejskiej....wczoraj np.wymyslil sobie ze u nas jest siedlisko szczurow i myszy i nieomieszkal anonimowo doniesc o tym strazy...mial biedak jednak pecha ,bo u nas kontrole z weterynarji sa co chwilke i miedzy innymi sprawdzaja tez zabezpieczenia przed insektami,no ale cisnienie znowu podniosl mojemu mezowi i mnie z reszta tez,bo musialam pokazac pulapki,i trutki itp ...pan starznik porobil zdjecia i poszedl....a ja tak szczerze zastanawiam sie czy mojemu sasiadowi nie oplacic domowej wizyty psychiatry,bo to chyba juz nie jest normalne... No a poza tymi malymi niedogodnosciami to w sumie wszystko po staremu,pracy dalej mam bez liku i juz naprawde tesknie za zima,kiedy wreszcie bedzie mozna choc na chwilke odpoczac...zostaly mi jeszcze warzywa w ogrodzie ,wczoraj posortowalam ziemniaki i mysle ze na tym sie wreszcie skonczy.... no nic chyba tyle na dzis,pranie mi sie upralo a poki takie ladne slonko to musze krzystac....pozdrawiam wszystkie Panie i do zas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×