Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam wieczorkiem Fajnie że u was wszystko jakos sie układa,no może za wyjątkiem Pana (L) HIHI.. jakąś godzi.temu wróciłam z familią z egzaminów TAEKWONDO oboje Panowie zdali nia kolejne pasy sprawnościowe :D starszy na zielony,módszy na czerwony :D młody w kwietniu jedzie do Belgii na zawody i tam bedzie sie dopiero działo ,będzie ciężko... Rebeka 👄nie ma za co ja dostaje tyle od Ciebie i cza sie rekompensowac ,chociarz troszkę 👄 chłopacy dziękują i całą trójkę pozdrawiają❤️ a propos śniegu ,ja go nie cierpię to wieczne odśnierzanie .. bllleee... Ja jż umyłam(panowie na myjni hihi)auto na wiosne i nie zyczę sobie jużśniegu!!!!! hahahahahahahahahaha Kawę jutro podgrzeję ,dzisiaj jż za późno hihi dzieki 👄 WESOŁA ANKA 👄🌼❤️ :D ;) ERATO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Jak zdrówko ❤️❤️❤️ Annapo🖐️👄 dla Briana Jutro oblewanie żabkowych pasów SZAKALI hihi... miłego Wikendu pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry Wszystkim 🖐️ Wpadlam sie tylko przywitac i pomachac,ze zyje i mam sie dobrze. Jestem w trakcie przeprowadzki,niestety przegralam sprawe o psa i musze zmienic mieszkanie-hmmm ale i tak przeciagnelam to o dobre 8 m-cy :):) hehe-co tam ale pies jest z nami. Cielak sprawuje sie swietnie,taki duzy juz jest,wazy okolo 70kg i ciagle rosnie,ludzie na ulicy przechodza na druga strone ze strachu ale nie ma osoby,ktora by sie nie zatrzymala i podziwiala. Jak juz bede miala neta,odswieze fotki. Ja 13-ego mam operacje,trzymajcie kciuki,ale z tego co wiem,tylko jeden dzien w szpitalu. Ten krem mi pomaga i co najwazniejsze,lekarze stwierdzili,ze u mnie pies jest lekarstwem dla mnie-hmmm,dobry wybor. Mlodszy syn wrocil do szkoly,robi IT teraz a od pazdziernika na full time,wiec dobrze jest,starszy jeszcze dwa m-ce- i UFFF....:) Rebeko 🌼 Alice mowisz zadowolona z rowerka-super,buziak dla niej 👄 Annapo 🌼 Buziak dla corci 👄 i dla Briana,jeszcze troche i wakacje,jakos zleci a reszta,co tam,sisiad juz wrocil? Rzena 🌼 Brawa dla chlopakow :) to jest wyczyn i przyda sie w zyciu.Gratuluje. Wesola 🖐️ Kaszubko ❤️ Jak u Ciebie? Pozdrawiam wszystkie Panie i te nieobecne rowniez i zycze Milego Dnia ja lece sie pakowac Papa 🖐️ Do nastepnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wiosna panie sierżancie ;) Witam i o zdrowie pytam ? Kawą częstuje i pysznym ciachem mam na spróbowanie trufelki mega czekoladowe przepyszne powinny podnieść poziom humoru ;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie :) I znow dawno mnie nie bylo :P .... ale jak zly pieniadz zawsze wracam :P ... :D :D Erato 🌻 - ciesze sie ze Cie widze :) bo troszke sie martwilam ;). Ciesze sie ze lekarstwa pomagaja no i oczywiscie zacisne za Ciebie mocno kciuki 13-go. Szkoda ze musicie sie przeprowadzic :(, dopiero co cieszylas sie z nowego mieszkanka a tu znow przeprowadzka :O .... Ty kobieto, spora czesc zycia na walizkach spedzasz :O.... Rzena 🌻 - gratulacje dla chlopakow, mam nadzieje ze GODNIE te pasy oblaliscie ;) :D ... Planujecie juz wakacje ....? Wesola 🌻 - dzieki za kawe i trufelki :) U nas tez wiosna na calego, czoraj 16 stopni i bezchmurne niebo mielismy :) ... az zal w pracy siedziec ;) :D U mnie czasu znow jak na lekarstwo, znow mamy w pracy goracy okres :O, ale jak dobrze pojdzie to jeszcze tylko do konca tygodnia i bedzie troche luzniej :).... i moze uda mi sie w koncu do fryzjera wybrac bo juz naprawde jak mop wygladam :O ... :D Ala ma 2 tygodnie ferii, w tym tygodniu z tata w domu siedzi .... no moze nie dokladnie "siedzi" tylko na rowerze szaleje :) .... jedno czego jeszcze nie opanowala to ruszanie z miejsca, trzeba ja popchnac, a tak to smiga jak zloto :), powiem Wam ze w szoku bylam jak mi M wczoraj filmik pokazal :D :D Zdolna bestyjka z niej, po mamie to ma :P, ja tez sie na rowerze w ieku 3.5 roku nauczylam jezdzic :D Pozdrawiam serdecznie i zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! u mnie caly czas sporo zajec i czasu jak na lekarstwo,ale ze Mlody aktualnie dal sie wyciagnac na podworko to postanowilam chociaz kilka slow napisac... Erato...ja to podziwiam,bo mnie sie nie chce tych kilku gratow w kuchni ruszyc zeby wreszcie troszke tam odnowic ,a Ty co chwilke caly dobytek przenosisz i przy tych innych problemach masz na to sily...naprawde jestem pelna podziwu...ciesze sie ze leki pomagaja i oczywiscie kciuki z calych sil zacisne i nie tylko:) Rzeno...gratulacje dla chlopakow:)...moje autko tez juz na wiosne umyte i nawet nie wiem kiedy,to sie stalo...pewnego dnia otworzyłam garaz i szok:Pczyste...chyba te krasnale juz nie mogly patrzec i sie zlitowaly:P,bo ja nie mam z tym nic wspolnego:P... u mnie wiosna tez na kilka dni zajrzała ,chociaz zapowiadaja jeszcze jakis snieg....wolałabym nie ,bo pies(bydle niedobre:()pomylił moje sniegowce z koscia i juz do niczego sie nie nadaja....za kare przez tydzien do domu go nie wpuszczalam... co do sasiada ,to tam teraz musza sie wyjasnic sprawy spadkowe,i mam nadzieje ze ulpozy sie to po naszej mysli....na razie sprawa zawieszona a sasiad chyba co innego ma na glowie ,bo jakos juz dlugi czas nie mielismy wizyt strazy miejskiej....i niech tak zostanie...:P a poza tym to jakos zyjemy ...zdrowie w miare dopisuje ,pracy nie brakuje,no to coz wiecej sobie zyczyc.... pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie i mam nadzieje ze niedługo uda m sie zajrzec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dzisiaj życzę Wam dużo radości w życiu z okazji staromodnego Dnia Kobiet a co tam tak mało w życiu okazji mamy aby pożyczyć sobie od serca czegoś dobrego :):):):):):) Kawa do życzeń obowiązkowa z ciachem może być również staromodne pączowe pamiętacie je jeszcze ?;):D:D:D:D:D:D Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka❤️👄 Kochana wakacje już ustalone na tradycyjny ternim haha no zgadnij kiedy.. Espania SANTA SUSANA :D Ale jest inna sprawa,a raczej propozycja nie do odrzucena..... co powiesz na MAJÓWKĘ w Pariss :D Chłopaki bardzo chętnie chcą przyjechać.... pomyśl i mi odp.ale ...dzięki za sms-sa 👄 ps.może nie na całą majówkę ,na jakieś 4,5 dni ... Pozdrawiamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mi kochanym BABOM STO LAT sto lat ......... miłości i radości , mniej mycia garów i wielu fajnych panów... do roboty i pomocy , w dzień powszedni i po nocy , by WAM zawsze dobrze było . i to święto 100 dni w roku było ;);););) Tego życzę Wam i sobie , bo ja dzisiaj nic nie robię siedzę,leżę,nygusuję ,i się swietnie z tym czyję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁA !!!! DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!! Ojjj i upppsss... przepraszam pozno juz a ja się drę jak zwariowana ... to jeszcze raz po cichutku...dzięjuję kochana 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rosołek z kaczusi i pieczoną kaczkę w pomarańczach z pyzami na obiadek serwuję mniammmm zapraszam hihihi...👄👄👄 :D:D:D:D:D:D Jutro dzień mężczyzny ,tak dla przypomnienia ,jakby któraś Pani zapomniała...hihi👄:D :DMiłego dnia 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien mezczyzny??? Pierwszy raz slysze ;) ale co tam, za dobre sprawowanie, dam mojemu obchodzic ;) Dziewczyny, dluuuuugo mnie nie bylo, troche zawirowana proza zycia i zyciem w Londynie.... przepraszam i obiecuje mala poprawe bo na duza sie nie odwaze. dzieci zdrowe i rosna i to najwazniejsze! z tego co czytam to Rebeko szykuj sie na nie jedna wizyte ale dwie! W koncu chyba zawioze te moje psotnice do Disney World! poczatek czerwca, bedziecie? W koncu trzeba ta prawdziwa butelke wina skonsumowac! ;) wszystkim zycze zdrowka, Erato, 13go zaciskam wszystko to co moge! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho :) ... w to mi graj :) Tak to ja lubie tydzien zaczynac :) Same dobre wiadomosci i ciekawe plany ;) :) .... Rzena 🌻 - to ze urlop w lipcu to wiem ;) ... i chyba jasnowodz ze mnie bo tak mi jakos Hiszpania po glowie chodzila :P :D .... na majowke oczywiscie zapraszam :) .... ja mam urlop od 6 do 12/05, Ala ma ferie, to bylo by fajnie gdybyscie w tym czasie sie pojawili :) ....? Dea 🌻 - nigdzie sie w czerwcu nie wybieramy :) wiec czekamy na Was i MOCNO kciuki zaciskam zeby tym razem do skutku to doszlo ;) Buziaki dla dziewczynek ! Ania 🌻 - bede chyba musiala mojego krasnala tez do pracy troche pogonic :) :D bo powoli mi wstyd do auta wsiadac ... nie dosyc ze poobijane z kazdej trony to jeszcze brudne :) Tylko sie zastanawiam czy ma to narazie sens : w sobote mielismy przepiekna wiosne, bezchmurne niebo i prawie 18 stopni a dzis rano na termometrze zero i za oknem deszcz ze sniegiem :O .... rozstroju nerwowego mozna dostac :O :D Wesola 🌻 - "paczowe" to te co to po dwoch kawalkach chwiejnym krokiem do domu sie wracalo ;) ....? :D :D U nas wszystko ok, dzien kobiet i dzien mezczyzn, jak co roku prawie niezauwazony przeszedl :P.... no moze nie do konca, bo w piatek Ala mnie slowami "mamusiu, dzis jest nasze swieto !" po powrocie z pracy powitala :D :D W sobote na swojej pierwszej "imprezie" byla ;), na urodzinach u kolegi z przedszkola :), wrocila zachwycona :), a wczoraj dziadkowie nas odwiedzili :) .... a ze Ala jeszcze tydzien wolnego w szkole ma, wiec do dziadkow na dwa dni pojechala....i jak zawsze minimum do 7h30 rano spi tak dzisiaj im pobudke o 5h15 zrobila, hehhe :D Jeszcze jedna taka akcja i planowane wakacje u dziadkow w Pl moga stanac pod znakiem zapytania ;) :D :D :D No nic, praca czeka wiec kawke stawiam : \"/> \"/> \"/> \"/> i narazie zmykam....milego dnia zyczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witm Rebeka,haha i znowu zgadłaś :D jasne ze w lipcu od 01.do 30. Tradycyjnie. Polska majówka jest od 01do 05.05. Może gdzieś niedaleko Was byłby jakiś hotel :) to musze z M. rozsądnie pogadać i się konkretnie umówimy. Rebeka,podaj mi właściwą@ bo muszę do Ciebie napisać. Dea...jak się cieszę ze tez masz podobne plany szkoda że nie w jednym terminie planujemy wyprawy hihi ale i tak fajnie że możemy Rebekę odwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogule to kawy bym się napiła Wesola ... Zapomniałaś dzisiaj? ;) No dobrze to wstawiam wode i robię,ja po turecku a dla Was jaką mam zrobić? \_/? \_/> \_/ prosze karzda inna oki to jeszcye jagodzianja do kawki ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) Melduje sie spod zwalow sniegu :P... normalnie kleska zywiolowa :D :D bo 10cm sniegu spadlo :D :D ... Na drogach slisko jak diabli, znow drogowcow zima zaskoczyla :D ale za to polowa ludzi auta w domu zostawila :P wiec luzik :) Rzena 🌻 - no widzisz jaka za mnie doopka :P.... u nas znow ten drugi tydzien maja jest luzny, bo mamy wolne 8-go i 9-go .... qrde, szkoda :(, juz teraz urolpu nie dam rady zmienic :( ... ale mysle ze i tak sie nam uda zobaczyc, w dzien po Paryzu bedziecie przeciez latac ;) a sa przeciez wieczory :) no i jest sobota 4/05 :) Posle ci nowy @ ale dopiero jak do domu wroce bo z kolei nie mam w pracy Twojego @ :P ... Kawka zimna ale w mikro sobie odgrzeje ;) .... a dla Was swieza postawie : \"/> \"/> \"/> \"/> ... MILEGO DNIA !! ERATO 😘 !!!! TRZYMAM MOCNO KCIUKI, KOCHANA !!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOP HOP !!! JEST TU KTO ?!?! ;) To jeszcze nie majowka, gdzie Was wywialo ;) :D ?? W sumie to nie wiam czy warto i czy bedzie dla kogo :( ... ale kawke postawie : \/> \/> \/> \/> ... i zmykam ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Jestem,jestem... Troszkę się działo u mnie ostatnie dwa tygodnie ,ale to nie na forum...Rebeka pośle @ Co z tą zimą? Poszła,odchodzi czy wraca??? Już nie łapie ,przez całe swoje zycie nie pamiętam takich świąt Wielkiwj Nocy... dokładnie 24 lata tenu na moją 18-tkę taż były święta i dostałam piękną letnią sukienkę...a teraz to chyba kozaczki dostane hahahahaha :D:D:D:D:D Erato!!!❤️ ja szaleje z niepokoju...co u Ciebie???👄 Pozdrawiam :D i na FB zapraszam tam mnie wiele...niewiem dlaczego hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zdrowych, Radosnych Swiat Wiekanocnych ,fajnego zajaczka i smacznego jaja zycze Wam z calego serducha A tak poza to u mnie nareszcie po remoncie kuchni i jak to u nas nie obylo sie bez niespodzianek,no ale jakos przezylismy i .....na kilka lat nie chce slyszec o remontach brrrr :):).... a reszta w miare po staremu....jak przezyje swiateczne obzarstwo to sie odezwe:P pozdawiam wszystkie Panie i🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesolych Swiat Wielkanocnych Kochane ❤️ Wpadlam sie przywitac i zameldowac,ze zyje :):) hehe i mam sie dobrze. Jeszcze niemam neta i na razie nie podlaczam ale juz niedlugo,kto wie... nie,nie,w tym domu,ktory wynajelismy jeszcze nie jest wszystko skonczone za 3 tygodnie bo jeszcze wykladziny trzeba zalozyc i nowa kabine,wiec mieszkamy tymczasowo na innym i czekamy ale jest dobrze. :) Dziekuje za maile i wszystkie przesylki.Pozdrawiam wszystkie Panie i zycze Wszystkiego Dobrego. Uciekam bo niemam czasu juz za duzo a cielaczek czeka w domu :) Do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNYCH I RODZINNYCH SWIAT, moje mile :) 🌻 dla Was i dla Waszych bliskich !! My za chwile na swiateczny obiad jedziemy :), jutro rodzce beda u nas :) Pozdrawiamy slonecznie i serdecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję WSZYSTKIM paniom za świąteczne życzeni ... Wszystkiego najcudowniejszego w tegoroczne święta,miłości,radości,zdrowia spokoju i wytrwałości, powodzenia i wzbogacenia,wielkiej wiary i ukojenia,wytchnienia po żureczku i pysznym ciasteczku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzenz
Hej... Tak mnie wzieło po nocy i zaglądam sobie,a ty cisza :(.w sumie potrzebuję ciszy. Od środy jestem przeziębiona ,gorączka nie chce i zejść a glowa mi pęka i z tego powodu nie śpię o tej porze.Na dodatek jestem sama,bo chłopacy wyjechali do Belgii i wrócą dopiero w niedziele w nocy :( kurcze,głowe mi rozsadza i nic na nią nie działa,może juź za dużo środków przeciwbólowych wzięłam. Ciekawe kiedy zasnę pewnie znowu nad ranem. I tak od trzech dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :) 🖐️ :) Wpadlam Wam w koncu chociaz pomachac, bo jeszcze o mnie zapomnicie :P .... uprzejmie prosze o wybaczenie, nie mam ostatnio na nic czasu :O, mam cala kope spraw do zalatwienia, swoich wlasnych a jeszcze w dodatku rodzice zaczynaja ruszac swoje sprawy i powoli o przeprowadzce mysla .... oj, bedzie ciezko :( .... Dzis wieczorem postanowilam w koncu chociaz zdjecia z urodzin Ali (!) w koncu na kompa wrzucic, to postaram sie zagladnac i do Was ... narazie tylko kawke stawiam : \/> \/> \/> \/> \/> ... i znikam w moich zerach i jedynkach sie zakopac ;) :D BUZIOLE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×