Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Czesc i czolem : ) Co tu takie pustki :( ? W norkach siedzicie i na wiosne czekacie ? ;) Sama sie tez przyczailam :P, do kompa mi ostatnio w domu strasznie daleko ;) ... ale to nie znaczy ze macie mnie nasladowac ;) !! Wesola - tak, wracaja... niestety ... Rzena - kochana 🌻 !!!! Wasza majowka ciagle aktualna ?!? Qrde, nie mialam teraz ostatnio do niczego glowy, ale mam nadzieje ze sie za 2 tygodnie zobaczymy ?!? Strawberrka - 🖐️ U nas wiosna wczoraj wybuchla :) , 24 w cieniu mielismy, w rezultacie cala Francja do parkow, na skwerki, na plaze i do lasow wylegla ;) ... My tez niedziele poza domem spedzilismy, na rowerkach posmigalismy :) i na sloncu w koncu troche stare kosci wygrzalismy :) ...i jak co roku przy inaugacji klimy, kosmicznej chrypki sie nabawilam i dzis za "castrato" robie :D :D :D :D Dzis rano znow deszcz, ale nic to ;).... teraz juz wierze ze ta wiosna kiedys przyjdzie :) ... hehe, jeden dzien slonca i ciepla a od razu sie czlowiekowi gebusia smieje :P :D :D No nic, kawka na stol . : \/> \/> \/> \/> \/> ... i zmykam, milgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Rebeko👄Właśnie dzisiaj usilnie probuje wysłać do Ciebie @-ki ale widze że nic nie dochodzi ,tylko nie wiem dlaczego.TAK chcemy do Was przyjechac już 27.04. i właśnie w tej sprawie pisałam już kilka razy ,ale nie dostaję odpowiedzi. Chciałabym prosić o zarezerwowanie jakiegoś lokum blisko Waszego domu,nie wiem,jakiś hotelik w rozsądnej cenie,i interesowały by nas bilety do DISNEJ... no ale z tym nie wiem czy nie za poźno sie odzywam. Dzisiaj posłałam Ci 3 @ i za nic nie łapię dlaczego nie dochodzą i 25.03.też Ci wysłałam opszernego maila i nic.Czekam aż się odezwiesz i czekam..... Pozdrawiam panie ,moje kochane i znikam aaaaa i \_/> |_|? \_/? stawiam kawkę z batonikiem ...tak na przekąskę... :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka 5 @ Ci posłałam,błagam znajdz choć jedną :( na nowy adres i na stary,nie wiem może gdzieś się jakaś złapie a, i fotki Ci też posłałam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pogoda wspaniała i radość w sercu rośnie ,gdy widać już kwiatki i ptaszki świergolą od rana wesoło :D Dostałam od MM nowiutką praleczkę hehe... Tak mnie przytarło jak wczoraj wróciłam do domu i moim oczom ukazało się nowe cudo w łazience :D :D :D Poprzednia nie była jeszcze zła i prała poprawnie ,ale miała już swoje lata i strasznie głośni wirowała,przypuszczeam że sąsiedzi na czwartym piętrze ją słyszeli hahahaha.... i ma taki fajny program do prania ciuszków sportowych,jak MŁODY wraca z treningu na 15/20 min.może włączyć pranie i już nie czuć yhyhyh"aromatów"z treningu hahahaha... cafe la te :D dla chętnych mam :D \_/>\_/>\_/>\_/> proszę bardzo i ciasteczko z truskaweczką 👄 Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka👄wracaj,wracaj żywi najważniejsi hihi... Jeszcze nie zamowiliśmy h...:( MM ma dżwinić do Ciebie Wesoła 👄 Erato❤️ jak zdrowie ? Naprawili już;) Pozdrawiam.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczne pozdrowienia :D:D:D:D:D:D \_/> \/>\/>\/>\/> Kawa mrożona :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) ... jakos nie moge do tych zywych wrocic :P :D :D :D ... po chrypce dorobilam sie kosmicznego kataru, mam zawalone cale zatoki i wrazenie ze glowa ze 2 tony wazy :O .... musze sie koniecznie do soboty wyleczyc ;) tylko nie mam czasu do lekarza isc :O... Rzena 🌻 - mrozona kawka to dla mnie teraz nie bardzo ;) ... ale takiej "normalnej" chetnie sie napije :) Przekazuje Wam pozdrowienia od Dea...duzo sie u Niej dzieje ;) i wyjatkowo zabiegana jest ostatnio ;) ale obiecala ze postara sie do nas wkrotce zagladnac :) Pozdrawiam serdecznie caly sklad... mam nadzieje ze niedlugo znow gwarno sie tu zrobi :) Buziole wielkie !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Witam Was po długiej nieobecności. Nie wiem dlaczego, ale na wszystko ciągle brakuje mi czasu, niby doba wciąż ma tyle samo godzin, a ja się nagminnie nie wyrabiam. Rebeko ❤️ ja też jestem chora, już 3 tydzień, a od 28-go stycznia już 3 raz. Mam zapalenie tchawicy, brałam antybiotyk w tabletkach, który mi nie pomógł i teraz ma zastrzyki. Już mam dosyć. Najpierw ta ciągnąca się zima, teraz niekończąca się choroba. Rzena ❤️ fajnie, że trzymasz dyżur i kawką częstujesz :-) My 27-go czerwca wybieramy się na urlop i moja córka się martwi, czy wyzdrowieję do wyjazdu:-) Ja mam nadzieję, że przed samym wyjazdem nie zachoruję. Pozdrawiam cały skład i kładę się do łóżka, bo nawet jak siedzę, to jestem słaba. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Panie.. ;) Rebeka ❤️wiem że czas to pieniądz,ale pamiętaj że czas na relaks należy się karzemu hihihi :D do zobaczenia.... 👄 Goja ❤️kochana wiesz jak za mną bywa jak jestem to w nadmiarze a jak mnie nie ma to Erato lub Rebeka wołają mnie i wołami zaciągają do laptopa,częśto mi sie zdarza że nie mam najmniejszej ochoty na klikanie ,i gdyby nie to że mam kafe zapisane w ulubionych to zdaje mi sie że bym nie znalała naszej stronki :D Goja co z tą chorobą dlaczego tak długo?????????? W tym roku jedziemy razem na wakacje w tym samym terminie hihi... :D ale ja tym razem tylko na dwa tygodnie,cie wiem jak odpocząć w tak krótkim czasie hahahahahaha................ No żartuje , ale jakoś przyzwyczaiłam się że nasze wakacje trwają miesiąc :D w tym roku trzeba pracy pilnować:( Będę trzymać kciuki za Twoje zdrowie i udany wyjazd wakacyjny ,by zdrowie dopisała i nic złego sie nie dzieło ..... MROŻONĄ KAWE ODSTAWIAMY!!!!!!!!!!! Rebece szkodzie i koniec z przyjemnościami😠 trzeba byś solidarnym i już dzisiaj na cała MAJÓWKE stawiam zwykła cieplutką kawusię ;) \_/>\/>\/>\/>\/>\/>\/>\/>\/.\/>\/>\/>/>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> No i małe kawusie i duże częstować się i wspominajcie mnie ciepło jade sie bawić i zwiedzać i nie będzie mnie .....ojjjj długo aż do 07.05.13r. Wiem ,wiem ,co tak tyle razy mnie nie było że i teraz dacie radę bez emnie hahahaahha Pozdraciam i buziaki dla WSZYSTKICH 👄👄👄👄👄 ERATO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️ Dea❤️❤️👄 Czekam na wieści całuję i pozdrawiam 👄 papa..... 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie moje serca,buziaki i uśmiechy dla WAS??????????? Nic sie nie wkleiło .... Przykro mi a było ich tak wiele dla karzdej z WAS... pOZDRO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam pomachac 🖐️ ... a tu widze straszliwe pustki :( .... co sie dzieje ?? :( :( :( :( :( My wczoraj juz pozegnalismy Rzene z rodzinka 😍, dzisiaj rano na wschod wyruszyli ... Smutno troche ale pocieszam sie ze moze... wkrotce... znow .... ;) :) Postaram sie wieczorkiem na dluzej zagladnac.... narazie tylko kawke stawiam : \/> \/>\/> \/> \/> i pozdrawiam serdecznie caly sklad. PISAC BABULCE !!!! Ania, Erato, Wesola, Dea !!! HOP, HOP !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOP-HOP..... Żyjemy... jakoś nam zaszło z meldunkiem hihi Wszystko było wspaniałe Rebeka❤️dziekujemy za gościne i jak to powiedziałas już za nie długo hihi... Rebeka? U was taż się pogoda poprawiła??? :D Jaka ta pogoda złosliwa nie? Dzisiaj siedzieliśmy nad jeziorkiem,słoneczko świeciło jak oszalałe aż nie chciało sie do domu wracać :D no ale żeby nie było ciepełko tylko do piątku haha :D tradycyjnie ,jak wikend wolny do zimno haha... Wponiedziałek zmarła moja babcia :( dzisiaj skończyła by 88 lat. Jutro ide na pogrzeb,w sumie tak ciotki czuły że nie doczeka babcia swoich 88-mych urodzin...szkoda w tym wieku karzdy kolejny rok cieszy ...hmmm w sumie ... chyba tylko w tedy gdy sie człowiek zdrowiem cieszy, Rebeka jak to było z tym ryżem? (na ciepło?) ;) poślij mi przy okazji w @ 👄 Pozdrowienia dla rodzinki 👄 Dziewczyny??? Gdzie się podziewacie??? :(:(:(:(:(:(:( smutno bez was...pozdrawiam...👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam ,ze mnie nie ma juz tak długo,ale mam jakis "komputerowstret":P...to chyba zasluga moich dzieci,bo one tylko z kompem spedzaja czas i tak mnie to wkurza ,ze sama nie mam ochoty z nim miec nic wspolnego:P....a tak powaznie to nie za bardzo mam kiedy....jakos ostatnimi czasy na wszystko mi czasu brakuje,co chwilke cos trzeba zrobic i najlepiej na wczoraj :O....do tego jeszcze zaczelam intensywnie leczyc moje zebole a to nie dosyc ze czysci skutecznie moj portfel to i cenny czas zabiera....jak juz mnie ten dentysta zlapie na fotel to godzinke najmarniej:(... A tak ogolnie to nic ciekawego sie nie dzieje,wiec i pisac nie ma o czym....u mnie zycie podporzadkowane przyrodzie,wiec co i rusz zmiany w planach...ot np.ostatnio aura tak zamieszala ze do tej pory nie mamy kukurydzy zasianej,a inne lata juz w kwietniu sie sialo... Wolne dni tez niczym sie nie wyrozniaja,wrecz mnie denerwuja... Jak widac humor tez nie za bardzo mi dopisuje...wszystko w czrnych kolorach ...no to juz nie marudze i zmykam... 🖐️ ppozdrawiam Was wszystkie serdecznie i postaram sie niedługo zaglądnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham wam slonecznie kochane 🖐️ u nas dzis dzien wolny a ze pogoda nareszcie dopisuje to rano troche ogrodek uporzadkowalismy, zjedlismy wlasnie objadek i zaraz z dziewczynkami do parku na rowerki sie wybieramy. Annapo, no smutno ze w tym roku pokoda pokrecila plany rolnicze. I to w wiekszej czesci Europy, znowu ceny zywnosci pojda w gore! U nas troszke zawirowania, napisze wiecej jak juz i nastepny etap przejdzie w przyszlym tygodniu... Narazie was caluje i sciskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie. :D 🖐️ Pogoda super, kwiatki na balkonie już rosną ;) kawe stawiam i uciekam,jutro audyt w pracy ,więc czasu brak a w domu już się do kompa nie chce pozdrawiam (_)> > {_} 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Pada i pada i pada :( a mieliśmy jechać do Częstochowy :( w zamian jeżdże po mieście,po różnych kościołach na msze po św.pamięci babci. Troćhe mi smutno,bo odeszła gdy byłam u Rebeki i nikt mnie nie powiadomił. Nie zdążyłam się poźegnać,ale na pogrzebie byłam,lecz to nie to samo. Oki,nie zanudzam pań, miłej niedzieli życzę i mam nadzieje że u Was nie pada. 👄 pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem !! :) Urlop mi sie skonczyl to znalalam w koncu chwile wolna ;) :P ...i na dwa slowa wpadlam :).... jutro juz do pracy wracam to pewno wiecej czasu wolnego miec bede nie przez ten ostatni tydzien :D Rzena 😍 - szczerze wspolczuje smierci Babci :( .... U nas dalej zimno :O, mielismy kilka ladnych dni, ale do dzisiaj w porywach ogrzewanie trzeba jeszcze wlaczac :O .... takiej wiosny to juz dawno nie bylo, polowa maja a temeratury jak w marcu :O... jedyny poztyw to to ze nam sprzed okien rusztowania zniknely :D Mam nadzieje ze chociaz na koniec czerwca w koncu ta wiosna przyjdzie :D .... Posle ci ryz na @ ... niedlugo ;) Ania kwiat] - buziaki i pozdrowienia dla calej gromadki :)... ze szczegolnym uwzglednianiem najmlodszego czlonka rodziny :) Mam nadzieje ze Cie wkrotce dentysta ze swych szponow wypusci :D, humor sie poprawi i na "dobra pogode" sie doczekamy ;) :) Dea 🌻 - pisz, kochana, pisz :)... takie wiesci ;) .... Kilka fotek z pobytu Rzeny z rodzinka Wam przed chwila poslalam :) ... reszte juz Rzenie zostawiam jak ma ochote jeszcze cos do "pakietu" dorzucic ;) ... Qrde, tak mi sie niechce to pracy jutro wracac :O :O .... trzeba bedzie sie znow do pracy przyzwyczaic ;) :P .... i teraz juz, z malymi przerwami, do sierpnia trzeba bedzie dotrwac :O .... 😭 I tym optymistycznym akcentem ;) ... 🖐️ BUZIOLE WIELKIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dla odmiany w poniedziałek 13-tego;) Stawiam kawę z ciachem na dobry początek tygodnia:) A ja zdjęć nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na popoludniowa kawke czas wiec zagladam, tu .... kawka ciacho juz na stole :) .... dzieki Wesola :) ! Tobie tez fotki wyslalam.... sprawdz w SPAM-ach, z nowego maila wyslalam i moze mnie tam wrzucilo ;) Jak nie to jeszcze raz wieczorem podrzuce ;) ... stary mail jeszcze czasami dziala ;) POZDRAWIAM SZERDECZNIE (niestety nie slonecznie :( ) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A ja pozdrawiam bardzo słonecznie i bardzo ciepło :) Mam kawę cappuccino i do tego drożdżowkę z serem świeżuteńką;) Miłego dnia, uśmiechu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no jak fajno sie zrobiło....:Pi za oknem ciepło i na sercu lepiej i na Topiku jakies ozywienie:P niestety mimo tego ja cala w nerwach chodze :O...na jutro dentysta mnie znowu na fotel zaprosił i chociaz zawsze sie balam,to teraz powoli ze strachu oszaleje...juz go kiedys prosilam zeby nie mowil mi co bedzie mi robil ,bo jak to moja wyobraznia opracuje to ja az choruje z tego strachu ,a ta malpa znowu mi opisalco nie czeka....i tak sobie ze to tylko pol godzinki,ale bedzie musial jakies łyżeczkowanie na kosci zrobic,bo sie tam jakies paskudztwo zrobiło no i jak ja mam to tej mojej lepetynie przeobrazic w cos fajnego,no jak ????skoro łyzeczkowanie to mialam po usuwaniu martwej ciazy i bolało jak cholera:O naprawde sie zastanawiam czy nie uciekne z poczekalni.... i w sumie tylko o tym mysle i sama sie nakrecam... no coz pojde poszukam jakiejs ciezkiej pracy....moze choc na chwilke zapomne Rebeko dzieki za fotki i powiem szczerze ,ze mialam problem ,bo chyba cos na fryzjerze zaczełas oszczedzac:P... pozdrawiam cale grono i do kiedys a jutro prosze o kcuiki ok 11....:Pmoze jak przetrwam to sie odezwe:P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Pisze i stale mi sie kasuje! Wsciekla jestem taki długi port dwa razy pisalam i go wciełń. Mam nadzieje ze teraz sie uda. Anapo i tak dzielna jestes ja z fotela uciekam w trakcie kanałowego z wiertłem w ustach hahaha Rebeka ,dzięki za fńtki juz tęsknimy i gorąco pozdrawiamy 👄 Wesola,poczestowalam się ;) dzięki :) u mnie też cieplo mimo źe TV pokazuje inaczej. Dna, co u Ciebie jak przgotowania kochana l ja sie ciasze! Naprawde :D POZDRAWIAM WSZSTKICI i slonko dla Rebeki posyłam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wyśmienitym humorem i kawą aromatyczną częstuje i naleśnikami z serkiem waniliowym i owocami :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przezyłam hip hip huuura!!!!!Wspominac nie bede ,bo chce jak najszybciej zapomniec:P....niestety w przyszłym tygodniu mam przyjsc sie pokazac brrr....a potem sie okaze co dalej Rzeno....ja juz przywykłam do kanałowego i to mnie juz nie nakreca,wiec nie uciekam,ale dzisiaj mialam wielka ochoote tylko stchórzyłam i dobrze bo to i tak nic nie da....niestety!!!! U mnie tez ciepełko i dlatego mam co robic...trawa rosnie w oczach i jak konczymy kosic z jednej strony to musimy zaczynac z drugiej,ale przynajmiej sie nie nudze:) Jutro jade z strszym synem na usg nerek,bo pani doktor chce zobaczyc czy nie ma tam jakiegos kamienia...ostatnio mial problemy z nerkami i chcemy sie upewnic.... no nic koncze bo jeszcze musze moja studentke nakarmic ...pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) Widze ze troche tu ostatnio pustawo ;) ... no ale sama lepsaza nie jestem to kamieniami rzucac nie bede :P Szczerze sie przyznam : nie zagladalam bo nie milam nastroju, miesiac maj godny lutego mamy :(, temperatury zimowe, deszcze, wiatr glowy urywa, slonca jak na lekarstwo :(... w rezultacie na nic ochoty nie mam, samopoczucie spadlo na dno, i zastanawiam sie kiedy sie od tego dna odbije....? Z utesknieneim czekam na slonce i ciepelko... Ania 🌻 - jestem z Ciebie dumna :) Moj M teraz, wlasnie w tej chwili, u dentyski siedzi ;) ... ale nasza pami dentystka jest GENIALNA i NIGDY nic nie boli :) ... sama sie zastanawiam jak ona to robi :), hehe, potrafi co 30 sekund pytac czy nic nie boli i odpowidz jest zawsze "neeeee" :D :D Odkad chodze do Niej (czyli od prawie 20 lat z mala przerwa) kompletnie zapomnialam co oznacza "strach przed dentysta" :) A w dodatku swietnie zeby leczy wiec... czego chciec wiecej :) A co do fryzjera .... hehe, nie patrzylam na to z tej strony :D ale masz racje, kilka stowek w kieszeni zostalo :P .... czekam az wlosy troche odrosna, po ostatnej wizycie mialam maly uraz :O :O... jakos nie moge trafic na "swoja" fryzjerke :O i za kazdym razem odwlekam wizyte, bo sie boje ze mnie znow powycina :O.... Niemal mogla bym powiedziec ze mam taka traume przed wizyta u fryzjera jak Ty przed wizyta u dentysty :D :D :D :D Nawet nie masz pojecia jakie masz szczescie majac swoja "nadworna fryzjerke" pod reka ;) :D Wesola 🌻 - dostalas w koncu te zdjecia? Dzieki za trzymanie strazy :) Rzena 🌻 - jeszcze miesiac z malym kawalkiem i bedzie "powtorka z rozrywki" :) ... juz sie nie mog doczekac :) No nic, kawke stawiam : \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> i znikam :) MILEGO DNIA kochane !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, kawa sie wylala :D :D :D :D :D :D .... no to jeszcze raz :) : > > > > > >... Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzwna
Witam. Jeju ,ale jestem w szoku........................ Jak to na to Kafe wejść????????????? Coś pozmieniali i nowa stronka sie pojawiła ,nie umiem się tu poruszać!!!! Jak wejść na ostatnią stronke??? Dziewczynki kochane,miałam problem ze skrzynką pocztową i nie mogłam jej otworzyć. Chciałam wam wysłać foteczki z Paris ,ale los chciał inaczej dzisiaj tylko odpisałam na maile i jeden mailik to Rebeki ale obiecuje że wam pośle moje wspomnienia z paris.Przyznam że brakuje mi Małej ALIS , ale co zrobić,kilometry nas dzielą tak wielki że muszę czekac...heheh... Ja zdrowa i zadowolona,no może troszkę monotonii sie wdarło ale to za sprazą pracy i po niej zmęczeniem :( MM też chyba zdrowy ale jakoś nie ufam lekarzom,niby wyniki ma ideale,a czue się słaby i sam już nie wie do jakiego ma isc lekarza i czego szkać... Synuś jeździ po swoich zawodach i wreszcie się obudził... no może jeszcze noe to co robił 3 lata temu ,ale jest na dobrej drodze... :D Na mistrzostwach Polski miał 4[te miejsce,w sumie go to załamało ,lecz super "MATKA POLKA" stanęła na głowie by mu pomoc przejść przez to z gognością i teraz szykuje się worszowcap we Wsześni... Ja nie chce by zaraz złoto było po mału dojdzie spowrotem do formy i znajdzie rozwiązanie swojej złej passy trzeba czasu.... znowu bawię się w psycholiga... :D Lubię to i cieszy mnie że daje to pozytywne efekty... ;)Jeju ale nasmuciłam hoho,,, :D mimo to pozdrawiam i 👄 dla karzdej kochanej.... Dea❤️już w nowym miejscu?????? :D Dumna jestem z Ciebie 👄 Annapo ❤️w domu dołek zakopany? Pytam bo 100 lat mnie znowu nie było i to Kafe się zmieniło... :( ale mam nadzieje że szybko załapie hehehe....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×