Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Popołudniem parnym i zapowiadającym się wieczorną burzą witam :) No i zaczął nam się długi weekend.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
KAWA NA STOLE !!!! WSTAWAC SPIOSZKI !!! 😍 She 🌻 - oj szkoda :-(... ale nie traccie nadzieji, moze jednak corka sie dostanie do jednego z wybranych liceum... W kazdym razie kciukory i dobre fluidki w ruchu !! Rudamaxi 🌻 - fajna impreza... dzieciaki widac zachwycone :-) Kaszubko 🌻 - ja sie kiedys z Toba MUSZE spotkac... juz chocby tylko po to zeby Cie wysciskac ze te wszystkie sliczne przesylki 😘 !! Wesola 🌻 - widac ze na ten WE czekalas z wytesknieniem ;-)... Czekam na mame i zaraz jedziemy po sklepach buszowac :-) ... ale zamelduje sie wieczorkiem... 🖐️ MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 sorki,ale dzieci w domu wiec komp ma zajecie :) u mnie wszystko po staremu,wspollokator szaleje w miare mozliwosci ;) ale wlasnie czekam na porod....maz poszedł reprezentowac rodzinke na procesji \"Bożego Ciała\" a ja pilnuje postepow porodowych jednej z naszych łaciatych ...tzn,od czasu do czasu zagladam pod ogon czy nie widac nozek a potem musze wykonac szybki telefon i powiadomic meza ,ze to juz takze wybaczcie ale dzisiaj tylko tyle ,chyba ze potem jeszcze dopcham sie do kompa......🖐️ serdecznie wszystkie panie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam na porod ale wlasny ;) po dosc silnych znakach dwa dni temu teraz wielka cisza :p no to nic, dalej czekamy - ide posprzatac troszke, ponoc mycie okien dziala wywolywawczo ;) Pozdrawiamy wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea nie martw sie ...na pewno sie doczekasz byle nie takiego jak to nasze,zajrzyj do skrzynki ,to bedziesz wiedziec o co chodzi .....a okna sobie odpusc,bo jeszcze deszcz przywolasz,u nas kobity myly przed procesja i teraz nie przestaje padac ;).... po dobrze spełnionym obowiazku jedziemy teraz na kawke i ciasto urodzinowwe do szwagierki...no to pa🖐️ ....a ktora bardzo ciekawa to prosze zajrzec do skrzynki......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - u mnie burza za burzą - na chwilę włączyłam kompa... ale słyszę, że znów grzmi. 👄 dla wszystkich... zajrzę, gdy się uspokoi... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa, sliczne to cielatko!!!!!! Dzieki Aniu - no i jak torcik? smaczny i wysokokaloryczny? Mmmmmmm mniam! Okien nie ruszylam ;) ciuchow starszej malej tez nie ;) :p cos czuje ze jeszcze jutro bede mogla na to czas poswiecic! A u nas po deszczu wyszlo wielkie slonce, kaszubko przesylam od razu do ciebie expressowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, kawa, kawa !!! Goraca, aromatyczna kawa !!! Komu podac ? :-) Ania 🌻 - cielatko cudo :-) Wszystko co male jest takie kochane.. dopiero pozniej wyrastaj czasami rozki ;-) ... :-D Dea 🌻 - to juz chyba cisza przed burza ;-)... Jak remont skonczony to mala moze sie pojawic, a jak nie to panowie beda mieli motywacje zeby na Was powrot do domu wszystko bylo gotowe :-) Jestes u czerwcowek ? Kaszubko 🌻 - Twoje zwierzaczki dobrze tym razem burze zniosly ? Masz moze jakies wiesci od Erato ? U nas OK...Alice pieknie sie przestawila na 4 jedzonka dziennie, je co 4-4.5 godzinki po ok 180ml wiec jest git :-) Slicznie rosnie i wczoraj po raz pierwszy uslyszalam prawdziwy smiech :-)... slonko moje kochane 😍, tyle radosci mamusi daje !! Dzisiaj znow idziemy sie zwazyc wiec zobaczymy czy te 4 butelki dziennie jej sluza... Reszta bez zmian... to znaczy jest jedna WIELKA zmiana... dzisiaj jest moj ostatni dzien urlopu i od poniedzialku do pracy :-( :-( :-( :-(... nawet sobie tego nie wyobrazam :-O No i od zeszlego poniedzialku myszka dostaje 1 butelke mleczka \"sztucznego\" a od wczoraj dwie... Ja probuje troche \"wyhamowac\" z moim mleczkiem i narazie jest git ... Strasznie mi szkoda, bo mleczka mam dosyc i moglabym jeszcze mala karmic ale nie mam wyjscia :-(... chcialabym bardzo dojsc do tego zeby raz dziennie, wieczorem, sciagac mleczko chociaz na jedno karmienie ... zobaczymy... Ciekawe gdzie sie reszta pan podziewa ? HOP HOP !! Tu jestesmy !!! Prosze o potwierdzenie odbioru !! :-D Zmykam bo cos sie Aice zaczyna wiercic... bedziemy sie bawic :-) a po poludniu pewno pojdziemy na spacer bo dzisiaj ma byc ladnie i w miare cieplo :-) Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 syn od rana na kompie ,wiec wykorzystam okazje i tez sie przywitam,bo po poludniu moze byc znowu problem z dostepem....;) co prawda torcika nie bylo ,ale trzy inne pyszne ciasta z ktorych po kawaleczku jeszcze placze sie po lodowce ,wiec moze ktoras sie skusi ... Dea🌻...moje okna tez długo nie ruszone i jeszcze przez jakis czas im to grozi,bo ja zeby umyc musze wdrapywac sie na taboret ,a to nie jest zbytnio bezpieczne ,a w trakcie zniw w ogole takie mycie mija sie z celem ,bo wystarczy ,ze przejada ,ze dwa kombajny i juz wszystko wyglada jak przed sprzataniem,takze ja chyba dopiero pod koniec sierpnia uzbroje sie w porzadne szkrobaki i zaczne działac.:) Co do cielatka ,to jaloweczka wiec nie dosyc ,ze malusie jest zawsze piekne to jeszcze i plec robi swoje....;)... Rebeko🌻 chciałam sie juz kiedys spytac o karminie Alice,czy Ty ja karmisz te 4 razy piersia ,czy mieszasz swoj pokarm,albo w ogole podajesz sztuczny,bo jak siegne pamiecia wstecz,to moje dzieci w tym wieku jadaly duzo czesciej,a wolałabym Twoja wersje ,tylko nie wiem na czym polega roznica,jesli mozesz to napisz na skrzynke kilka slow na ten temat,jak znajdziesz chwilke.... Kaszubko🌻 widze,ze aura Cie nie rozpieszcza,nie dosyc ,ze nie mozna sie ruszyc z domu ,to jeszcze nawet truskawkami nie mozesz sobie oslodzic pochmurnych dni....u nas tez truskawki nie sa najlepsze ,ale przynajmiej sa ;) Zyczac milego dzionka na razie sie odmeldowuje,czeka mnie dzisiaj wizyta u pana doktora i musze na dluzsza chwilke zajrzec do lusterka ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 zimno... i wiatr :D Jakoś spokojnie przeszłyśmy burze... za każdym razem grzmiało w miarę krótko... trochę popadało - chwila przerwy - nawet pokazywało się słońce [pewnie to od Dea ❤️ ]... a potem znów burza wracała. Psotka jak zwykle mocno przytulona do mnie... Rozmawiałam z córką - tam pod Władysławowem nie było już tak różowo - nawet prądu nie miała. Późnym wieczorem spać nie dały mi dwie sąsiadki [matka z córką] popiły sobie i ta młodsza zaczęła bardzo głośno ni to śpiewać, ni to zawodzić. Jedna z sąsiadek wyszła na dwór i prosiła o ciszę, bo jej dzieci się obudziły... zaczęła się wielka pyskówka - w końcu pojawiła się policja - niestety - te głośne panie nie otworzyły drzwi - a kilkanaście minut później [przez prawie godzinę - aż do 0,30] puszczały na cały regulator radio.. tym razem nikt nie wezwał policji. O czwartej rano powtórka z rozrywki - miłe panie zaczęły się między sobą kłócić... teraz odsypiają... a ja niewyspana :D Annapo ❤️ a ja nic nie dostałam buuuu Na krzaczkach jest bardzo dużo truskawek.... tylko troszkę słońca... już nie mogę się doczekać... w sezonie truskawkowym zjeżdżam do 5 kg na wadze :D Rebeko ❤️ Erato milczy... zaczynam się martwic. Dea ❤️ dziś też proszę o podesłanie słonka. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko🌻 bardzo ,bardzo przepraszam,ale skopiowałam adresy z poprzedniej wysyłki i dopiero teraz sprawdzilam irzeczywiscie musiałam ostatnio posłac Ci osobno(pewnie do zmiejszenia) i Twojego adresu tam nie ma ,ale juz posylam ....jeszcze raz sorki... U nas okropnie leje ,a moje dzieciaki oba poza domem na rowerach....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem od wczorajszego wieczoru przez 5 dni nie ma mojej mamy pojechala na pielgrzymke podziekowac zem zdrowa, dzieci zdrowe,niunia wczoraj slicznie sypala kwiatki i wszystkich soba oczarowala;) A ja dzisiaj robie pierwszy krok i zamierzam zadzwonic do dziadkow wiki wiec prosze o fluidki buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko meil. Annopo ja tez nic nie dostalam:( Rebeko moglabys jeszcze troche pokarmic wiec nie oszczedzaj mleczka skoro go masz sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam i spałam :D a teraz wciąż ziewam. Ruda - jutro się za rozesłanie za biorę - dziś jestem do chrzanu. Annapo 👄 cielaczek już w garnku, a do mnie piszą hihihiihi gdzie u nas takie krówki hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny jestem bywam i wcale nie vidi vidi vici zostaję tymczasem wieczór jak wieczór i pozdrawim Was wsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 pada i pada.... za dwie godziny przyjadą najstarsze wnuczki i zabiorą męża do jego siostry.... będę mieć kilka godzin laby :D Kaśka będzie za kierownicą ]kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry U mnie niby nie pada ale jest wiatr wrociłam z dziecmi z zakupow i zaraz idziemy na grob mojego brata. Strasznie boli mnie glowa,wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, no to ja bardzo przepraszam bo to pewnie moja wina, wczoraj nie zajzalam i slonka nie przeslalam :o dzisiaj podwojna porcja czestuje, bo u mnie pomimo brzydkiej prognozy jest bardzo ladnie i cieplutko. Aniu, ja za okna moze sie wezme ale od poniedzialku, na spokojnie jak mala w przedszkolu bo tak to nie da rady, dzisiaj \"czyszcze\" kuchnie ale juz od chyba 5 godzin.... Rebeko, gratulacje dla Alice, grzeczna panna z niej. wiesz, ja jak wrocilam do pracy to karmilam jeszcze piersia rano przed wyjsciem, zaraz po powrocie i na noc az do czasu az Evelyn sama mnie nie \"odstawila\" po paru tygodniach. Mowie to tylko po to ze lepiej chyba tak stopniowo zmniejszac aktywnosc cyca ;) bo i wtedy mniej bola a i Alice ma z tego korzysc. Acha, tak jestem na czerwcowkach. No ja spadam, doczyscic kuchnie... 😘 wszystkim. Cisza od Errato rzeczywiscie marwiaca jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem kochane 😍 !! Od razu sie usprawiedliwiam : aktywne dni u nas wczoraj i dzisiaj ... zaczelam troche przygotowan do powrotu do pracy :-( i okazalo sie ze moje robocze \"mundurki\" sa na mnie ... ZA DUZE :-) wiec musialam sie wybrac na zakupy... Pozniej byly male przerobki krawieckie a dzisiaj skrecalismy i wieszalismy polki dla Alice i korzystalismy z pieknej aury ;-) i dlugi spacerek zaliczylismy :-)... Jutro mam zamiar odpoczywac i nastawiac sie duchowo na ten szok powrotu do pracy :-O... Ania 🌻 - Alice do tej pory pila moje mleczko ale z butelki... A co do tej ilosci posilkow to oczywiscie ze Ci napisze ... moze wieczorkiem znajde chwilke to szkrobne kilka slow na skrzynke ... Rudamaxi 🌻 - nie mam w pracy mozliwosci sciagac pokarmu a poza tym za daleko dojezdzam zeby moc mleczko wozic do domu... Robie co moge, ale jak sie nie da to nic na to nie poradze... :-( Dea 🌻 - no wlasnie stopniowo ;-), ale chcialam zeby do ostatniej chwili miala moje mleczko... Tylko ze ja jej podaje moj pokarm z butelki, bo moj \"francuski piesek\" ;-) juz od miesiaca cyca nie chce :-P, a to wymaga troszke wiecej czasu... No i rano niestety nie bede juz miala czasu na sciaganie :-(... ale mam nadzieje ze uda mi sie choc przez chwile jeszcze jej sciagac wieczorem na chociaz na jedno karmienie ... Zobaczymy jak dlugo... Co by nie bylo to i tak uwazam ze 3 miesiace lepsze niz nic... po tym jak Alice odmowila cyca myslalam ze to juz bedzie koniec a tu jeszcze ponad miesiac sie udalo pociagnac :-) Ja na marcowki tez niedawno wskoczylam coby Wam za bardzo glowy kupkami nie suszyc ;-) :-D... Kaszubko 🌻 - oj, sasiedzi moga czasami dac popalic :-O... Wesola 🌻 - mmm, czekolada :-) !! Rybko 🌻 - ciesze sie ze wrocilas i zostajesz :-) Kolacje czas robic... a pozniej karmionko i kapanko... ale moze jeszcze do Was zagladne ... Moc 😘 dla wszystkich i kazdej z osobna :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sorki,ale bedzie bardzo krotko.... Rudamaxi,zdjecie jest u Kaszubki w Garnku to cielatko....nie wiem czemu nie dostalas bo sprawdzilam i adres jest ok,a inne dziewczyny dostały wiecie ,ja caly czas myslalam ze Dea bedzie pierwsza,ale juz od piatku nie czuje sie najlepiej i nie wiem czy totylko jakas zapowiedz i sie to uspokoi ,czy jednak zblizam sie ku koncowi,takze wybaczcie ale chwilowo nie bede sie meldowac,ale dam znac jakbym wyruszala do szpitala.... prosze o trzymanie kciukow....pozdrawiam A....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anna trzymam kciuki a ja wczoraj milo spedzialm wieczór dluuuuuugi wieczór bo prawie do 4. i to nie sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Annapo ❤️ trzymam kciuki i .... czekam na wiadomości 🌼 Moi panowie właśnie wrócili z ogródka - dostałam 5 pierwszych truskawek hihihi Wczoraj szukałam dla Maciusia jego ulubionej kreskówki [Misia Uszatka]i znalazłam stronkę z bardzo dużą ilością rozmaitych bajeczek :D http://www.bajki-animowane.pl/mis-uszatek.html Nowe zdjęcie w garnku... nie piszę kto na nim jest - chyba same odgadniecie hihihihi http://www.garnek.pl/kama13/5824371

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem mile panie 😘 !! Czasu mam tyle co kot naplakal (a tak wogole czy koty placza ? Kaszubko- pytanie do Ciebie jako eksperta :-) ) bo u nas slicznie i prawie 30°C wiec spacerujemy od rana :-) Teraz wrocilismy zeby sie myszka troche przespala (bo na spacerku niestety spanka niet… za duzo ciekawych rzeczy dookola :-P) my jakis obiad zjemy i dalej w plenery wyruszamy :-) Ania 🌻 - kciuki trzymie z calych sily... Trzymaj sie kochana 😍 Kaszubko 🌻 - super stronka !!! I zdjecia tez ;-) Rudamaxi 🌻 - hehe, no to tylko sie cieszyc ;-) :-) Ziemniakai mi \"dochodza\" :-P wiec pozdrawiam i ... zmykam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ koty płaczą... łez nie widać... fakt, ale płaczą... pieski też. Widać po ich zachowaniu każde ich odczucia i uczucia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko cieszę się cieszę.Oj fajnie się jest tak chociaz wtulić w męskie ramie Kama znowu ci cos wysłałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×