Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

funia75

Rozmowa kwalifikacyjna do SKOK-u Stefczyka, czy ktoś w niej uczestniczył?

Polecane posty

Gość Łona
To mnie martwisz :) bo pytalam czy to sie moze zmienic, mowil, ze nie, ze tyle ile zaproponowali sie nie zmieni. mozesz napisac jeszcze raz, bo slabo zrozumialam, ile netto daja na tej umowie 2 letniej? Mnie interesuje jak to z tymi pokojami. Jak usadzaja do tych pokoi. Ładuja do wiekszych pokoi po iles tam osob? to nie jest tak oczywiscie ze kto pierwszy dojedzie na miejsce dostaje jakis tam pokoj gdzie bedzie tyle i tyle osob? Jak to jest proszę napisac :) Chcialam zabrac potrzebnych mi kilka rzeczy ale tyle razy mnie okradziono na wynajem, ze boje sie brac, jak bedzie nas kilka w pkoju, to nie chce sie czegos pozbyc rozumiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zaproponowali 2150 brutto + premia i podpisuje umowę na miesiąc na początek. Wiec każdy chyba ma inaczej. Mam nadzieję że nie będzie dużo osób w pokoju bo będzie masakra.Co do egzaminu to to jest najgorsze że dużo materiału a mało czasu żeby go opanować;/ ale damy radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona
No wlasnie nie wiem, na to wyglada... oby nie, w koncu od tego zalezy jak bedziemy zyc, a u mnie za duzo wydarzen teraz wiec kazdy grosik potrzebny :). Do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były SKOCZEK
Pokoje sa już ustawione jak przyjeżdżasz....dowiadujesz sie z kim w pokoju jestes i w ile osób sa dwu trzy cztero i pięcio osobowe.....a wziąść ze sobą mozesz wszystko kradzieże sie nie zdarzają w sumie nigdy ja miałam ze soba prawie wszystko łącznie z lapotpem....także luz.....a z tą umową na miesiąc to chyba coś nie tak...bo to odgórnie jest ze podpisujesz pierwszą na 2 tygodnie kolejna na dwa lata...ze mną nikt nie miał inaczej...wszyscy mieli tak samo......z wynagrodzeniem tez jest różnie bylo mase ludzi co w placówce proponowali im powiedzmy 2 tys brutto a zajechali na miejsce to czekała na nich umowa na 1800 zl brutto wiec......ja tylko informuje jak sie moze darzyć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona
Powiem Ci, że z moim pechem ... :) A jak z netem np? Jesli wezme laptopa to zlapie internet na wifi? :) bo wlasnie nie wiem czy mam brac :) a z tymi pokojami to... ehh lipa w wiecej osob przez 2 tyg, charaktery sa rozne i rozne zachowania... a z tymi podstawami to faktycznie jaja, ale nie powinno tak byc, dla mnie to czyste oszustwo, czy tam klamstwo... Zobaczymy jak ta moja placowka zrobi :). Ja dostanę umowę na 2 tyg jako okres próbny i jeśli zdam egzaminy to potem wlasnie tak jak piszesz na 2 lata. powiedz mi jeszcze, do pokoi jesli juz mam miec tak, ze bedzie nas wiecej,to wsadzaja wojewodztwami czy jakos tak prawda? np pomorze z zachodnio - pomorskim itp? czy wsio ryba jak dadza? Teraz nie wiem czy mam jechac duuuzo wczesniej skoro zakwaterowanie jest od 14? czy na spokojnie dojechac wieczorkiem, nie wiem czy spieszyc sie po pokoj, bo jesli sa juz ustawione to moja predkosc nic nie wskura tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rozmowa przebiegła bardzo szybko i przyjemnie. Być może dla tego że jestem bardzo gadaliwa i szybko odpowiadałam na zadane pytania. Zadzwonili do mnie już tego samego wieczoru i zaproponowali pracę oraz wyjazd na szkolenie 7.05.12. Z przyczyn osobistych nie mogłam wyjechać więc wyruszam na szkolenie 20.05. Czy ktoś jedzie ze Szczecina bądź okolic pociągiem? Razem raźniej przez 6godzin w pociągu ;) Mam pytanko odnośnie ubioru na szkoleniu - trzeba tak na elegancko jak na maturę ;p czy raczej na spoko? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko fajnie tyle ze ja pracuje od 2013 roku i moje wynagrodzenie zasadnicze brutto wynosi 1600 czyli na ta chwile poniżej najniższej krajowej i co lepsze raczej nie miałam możliwości negocjacji a poza tym o 30 osob które było na szkoleniu na to samo stanowisko otrzymali te same warunki placowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?? Jakich pytań można się spodziewać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?? Jakich pytań można się spodziewać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srogacizna
dziewczyny ja mam rozmowę 29.04... chciałąm się dowiedzieć coś więcej z forum, ale większość wypowiedzi jest dość stara:P Więc się nie chce nimi sugerować. O co pytają na rozmowie? Jaka jest atmosfera rozmowy? Bo wiecie różnie bywa, w jednych miejscach jest taka bardziej luźna rozmowa a w innych totalnie na sztywno i chciałabym wiedzieć na co się szykować. A te szkolenia faktycznie trwają 2 tyg? Zarobków się zawrotnych nie spodziewam, ale mam nadzieję że te 1500-1600zł na rękę dostanę na początku... Pani przez tel nie udzieliła mi za dużo informacji, po prostu miło i uprzejmie zaprosiła do katowic na rozmowę :P Bardzo mi zależy na szybkim znalezieniu pracy, bo z moim pracodawcą jestem związana do 30.04 i wspaniale byłoby od razu coś znaleźć... ale nie chcę się na darmo ekscytować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalllllenaa
Witaj :) Ja na rozmowę idę jutro więc napiszę Ci jak było :) Również jestem z Katowic więc jeśli się dostaniemy to możemy razem jechać na szkolenie :) Pozdrowienia i głowa do góry :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalllllenaa i napisałaś jej jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×