Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

Gość uiop
ja niestety nie zaprosilbym dziewczyny do restauracji, najwyzej jakis pub. Malo zarabiam i na pewno bym nie wydolil. Zwlaszcza, ze pierwsza randka nie oznacza, ze jestesmy razem :) Pozniej... z czasem to co innego. Tylko nie wiem, ile kobiet skresliloby mnie, bo nie zaprosilem jej do restauracji, tylko np. do kawiarni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
risor---> super historyjki:). Choć jeden mężczyzna na forum, który chce pisać o swoich przygodach randkowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykane
gfjfj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos czuje ze ona tylko czeka
e tam sama na pierwsze spotkanie nie chciałabym iść do restauracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
uiop---> nie wszystkie dziewczyny to materialistki:) Wystarczy mieć pomysł... Ktoś kiedyś zabrał mnie do parku na spacer, wyciągnął z kurtki czerwone jabłko i już byłam pod wrażeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:51 Gwiazdor Jeżeli zima.... i dużo śniegu... to obowiązkowo park.... i tam zabawa na całego.... śnieżki... lepienie bałwana.... etc To co? Kiedy idziemy na randkę?;) :D A tak serio to na randkę trzeba miec pomysł, trzeba mieć upatrzone miejsce i wogóle a nie z biegu leciec do najblizszej knajpki. No i faktycznie ważne jest z kim się idze na randkę. Tylko teraz mogą sie do nas przyczepić ze same sobie takich \"buraków\" wybrałyśmy:O A z przygód randkowych to przypomniało mi się jak upiłam kiedyś chłopaka starszego ode mnie o 6lat malibu. Ten drink nawet na mnie nie działał(a mam słabą głowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiop
:) ja tez wychodze z zalozenia, ze wazne z kim, a nie gdzie, wiec skoro druga osoba ma mnie skreslic, bo nie poszlismy do restauracji, to jej sprawa. Lepiej dla mnie tez zawsze marzylem o tym, zeby ulepic z dziewczyna balwana :D nie wiem, skad sie to wzielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
kulaj: hahaa, i co myślałaś, że będzie łatwiejszy jak go opijesz;) Ale się porobiło, dawniej to faceci stosowali ten chwyt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
ja bym chciała wiedzieć, jakie błędy(poza niemyciem nóg, hehe) popełniają kobiety na randkach? Czym zniechęcają mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiop
nie dziw sie, ja tez nie mam glowy do picia. Dlatego nie pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja wczoraj oglądałam \"Krwawe święta\" i już poczułam ten klimat zimy (mimo wielu akcji z krwia, ale to pomijając). Zreszta we wszystkim można dostrzec piękno:) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
hmm..kobiety powinny uważać z alkoholem na początkowych randkach, bo nieraz pokazują drugą twarz, która niekoniecznie jest fajna...:) Zwykle dziewczyny głupieją po drinkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
kulaj---> albo miał słabą głowę, albo już wcześniej drinkował, albo pomieszał alkohol z prochami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o pierwszą randkę to wg mnie spacer obowiązkowo, oczywiscie pogoda musi sprzyjać, jeśli jest inaczej to jakis pub albo kafejka, a restauracja -hm... tez ciekawy pomysł chociaz wydaje mi się to trochę sztuczne.:) No ale jak wyczytałam gdzieś: wartość chwili zależy od osoby z jaką się ją spędza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
a niektórzy po pijaku to już nie mogą wykorzystać, choćby chcieli;) jak mówi mój znajomy:'oczy by jadły ale on śpi":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalineczka --> cytuję :\"hmm..kobiety powinny uważać z alkoholem na początkowych randkach, bo nieraz pokazują drugą twarz, która niekoniecznie jest fajna... Zwykle dziewczyny głupieją po drinkach\" I tu masz rację, dlatego na pierwszych randkach alkoholu nie piję w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiop
dlatego nie pije, bo jeszcze mnie ktoras wykorzysta :D nie wiadomo, co Wam po glowach chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×