Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

Wpisujcie to co wg Was nie należy mówić podczas randki... tej pierwszej jak i następnych... Przykład: powiedz mi coś jeszcze o sobie, bo jeszcze nie znamy się... (nie śmieszne ale irytujące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz ja uslyszalam
mam nadzieje ze dobrze gotujesz bo moja mama mowi ze jak nie gotujesz to dla jej skarba (czyt. synka) sie nie nadajesz... i dziki rechot, ze to ekstra 'zarcik'... :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninna_no
'...i wtedy ja na niego ta cebula, on na mnie... bo okno ktos zamknal.... i daltego jest plama na tej bluzie... a wczesniej jedlismy kielbaski'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam kiedys na randce.w pizzeri .zamówilismy pizze na pół ja wziełam z pieczarkami.a on hawajska.a on mi na to ze nie lubi z pieczarkami bo po pieczarkach sie pryka:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie śmiech, ale baaardzo irytujący (jak dla mnie): \"to co mi jeszcze powiesz ciekawego...?\" odpowiadam zazwyczaj: \"a co byś chciał wiedzieć?\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona pelargonia
może napiszę nie tylko idiotyczne teksty i zachowania z ich strony...: - rechot..nie śmiech, tylko rechot, w dodatku dosyć głośny, straszne przezycie:], - fundowanie spacerku po całym mieście, bo chyba szkoda było mu kasy..., - wdawanie się w polityczne dyskusję, zwłaszcza, że on był dosyć mocnym konserwatystą, a ja mam poglądy liberalne, - opowiadanie o tym jak zbudowany jest Most Świętokrzyski (usłyszał na wykładach, bo student polibudy)...opowiadał o tym jakieś 30 min..., - głośne stwierdzenie "jestem singlem", - głośne stwierdzenie "mam wolną chatę. Zrobiłem nalesniki" (przebój:D ), - tchórz, - zero własnego zdania i poglądów, - przyszedł przed czasem i miał pretensje, że przyszłam "5 po", - pytanie retoryczne "no, powiedz. Ilu złamałaś serce? Lubisz to?", - "bo wszyscy się do ciebie usmiechają...a do mnie nie...czemu?" - zenada, a szłam wtedy obok niego mając w oczach "ludzie, ratujcie..":P i tyle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona pelargonia
a! i byłam z takim jednym w McDonaldzie...heh, wiem. Zamówiłam sobie kawę za 2 zł, nawet mi jej nie kupił. On zamówił sobie cappuccino... i ukradł mi cukier! szczyt chamstwa:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\"głośne stwierdzenie \"mam wolną chatę. Zrobiłem nalesniki\"\" Huh... faktycznie przebój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona pelargonia
a! i byłam z takim jednym w McDonaldzie...heh, wiem. Zamówiłam sobie kawę za 2 zł, nawet mi jej nie kupił. On zamówił sobie cappuccino... i ukradł mi cukier! szczyt chamstwa:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\"głośne stwierdzenie \"mam wolną chatę. Zrobiłem nalesniki\"\" Huh... faktycznie przebój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassasasasa
oj mnie zawsze bawi jak na imprezie jak koles powchodzi.i mówi wiem ze jestem brzydki ale moze zatanczymy:D...to mój ulubiony tekst.wtedy stwierdzam ze koles jest uposledzony::D troche nie wtemat ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.... jak myślę, że mi się nie uda... to lepiej na taką randke nie iść... proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassasasasa
ludzie na kafeterii mało randkuja...tylko siedza i sie uzalaja nad soba:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy niż stańczyk
ja tam na randki nie chodze wiec nie mam takich problemów ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedyś pójdziesz i się zacznie : co mi jeszcze o sobie powiesz, albo zrobiłem naleśniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Moglabys sie bardziej opalic\" \"nie masz racji-jesli kobieta ma okres czuje.....\"trutututu opowiadanie na randce o swoim psie \"za ta fryzure tyle zaplacilas? nie dalbym tyle\"(za to- w domysle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"opowiadanie na randce o swoim psie\" - a co w tym takiego beznadziejnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..o psie za ktorym sie teskni wciaz...gdy sie go 5 minut nie widzi. a gdy juz zobaczylam tego psa, kochany faktycznie, ale miarka sie przebrala, gdy on tego psa pocalowal, potem wzial na palec troche kremu z ciasta, dal psu do oblizania, potem on ten palec(po psie) polizal znowu..i do mnie: sloneczko, nio, daj caluska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×