Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

kulaj miałam kiedyś podobną randkę :) randka w ciemno, pierwsze spotkanie. Zaczyna sie super. Okazuje się ze mamy wspólnych znajomych więc od razu zrobiło się wesolo i przyjemnie.. niestety do czasu. Po pierwszym piwie widze ze facet zaczyna sie już lekko chwiać, zamawia drugie, wypija dość szybko. Nie dośc ze miał problemy z koordynacja to jeszcze zaczał się dobierać... no bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
kulaj---> zajrzałam na Twoją stronkę. Bardzo ciekawie się zaczynało. Liczyłam, że poznam sposoby na nawiązanie z każdym kontaktu a tu....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
emons----> ogólnie rzecz biorąc głupieją;) Stają się bardziej "pocieszne" niż kobiece i pociągające:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna niewiedząca eee mój nie upił się tak hardkorowo, miał tylko maslane oczeta ale nawet mnie nie dotknął😭 a mógłby bo już się troooooooooochę znalismy;) Dobra, zboczuch ze mnie wychodzi, już milcze na ten temat. lalineczka na która moją stronkę? zielonooka nie będzie tak źle, juz chyba ci coś pisałam na ten temat wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnież po pijaku jestem fajniejsza bo puszczam jeszcze głupsze teksty niż na trzeźwo:O a znacie to powiedzenie? kobieta upita-kobieta zdobyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
kulaj---> poradnik młodego podrywacza, masz w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakreconna
Moje Kochanie na naszej pierwszej randce, postanowiło mnie zabrać w fajne miejsce.. Jakież było moje zdziwienie gdy dotarliśmy w okolice dworca centralnego do budki z zapiekankami :D:D:D Oczywiście nie skreśliłam go tylko myślałam o tym z rozbawieniem. Zrewanżował się za to na drugiej randce w bardzo romantycznym miejscu. Jesteśmy ze sobą 3 lata i myślę, że to najukochańszy Mężczyzna na świecie i nie zamieniłabym go na żadnego innego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Tekst mojej babci: Zanim zwiążesz się z mężczyzną, upij go a zobaczysz jakim jest naprawdę człowiekiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to nie moja stronka to stronka tego goscia od pszczółki-kombajnu:O I tak między nami mówiąc to kompletne głupoty, to tak samo jakby wiejski chłop pisał o poezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
kulaj---> no popatrz, a ja myślałam, że to Twoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze ten od pszczólki tak rzadko tam pisze... a ile się musialam namęczyć zeby wyperswadowac mu pomysł wrzucenia tam naszego zdjęcia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
taka jedna--->dziwne z tym piciem...jedni stają się agresywni, drudzy są weseli, jeszcze inni powolnieją....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Nic, faceci nie chcą nam wytykać błędów, to może samy to zróbmy? 1) nie pić! 2) myć nogi:P 3) nie brać mamy na randkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam ze wogóle róży się nie zasusza bo wraz z nią usychają uczucia zgadnijcie o zrobiła mądra kulaj jak dostała pierwszą różę od chłopaka? to chomikowanie mnie kiedys zgubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
coś o róży; dostałam kiedyś na 1 randce i póżniej jeszcze szłam do miasta i nie miałam z nią co zrobić... i urwałam łebek, włożyłam do torebki a łodygę wyrzuciłam. Wiem, świnia jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×