Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

bosz ja wolałabym iść z tą róża w wyciągniętej do góry ręce niż ją sprofanować urywając łebek. Gwiazdorku niestety do zamrażalki się nie zmiesciła;) Wiem, wiem, głupie :najpierw zachomikowałam czekoladę z biedronki później róże:O Oby nikt nie dawał mi żadnego żyjątka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalineczka -----> chłopakowi?!? :-).... że Ci się dał..... no stracił dla Ciebie głowę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
kulaj---> bo to wszystko zależy od kogo ta róża;) Jakby od kogoś ważnego, to bym ją doniosła do domu nietkniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
gwiazdor---. tak chłopakom, też nieraz urywam głowy i wsadzam do zamrażarki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdor już dziś widziałam kolejny romantyczny, w dzień sobie włączyłam:) Ale już dziś nie mam siły oglądać, zasnęłabym przed monitorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam chyba jeden topik gdzie dziewczyny pisały ze na mój widok smieje im się buzia-miło a tak to takie topiki omijam co by nie popasc w samozachwyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrettyInScarlet 🌼 na szczęście :-) zielonooka nimfa-----> :-).... kawusia szybciutko... polecam davidoffa rozpustna tylko :-).... pychość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrettyInScarlet ----> dowartościować?!?.... hmmm pomarańczki tak twierdzą, że to tu robię.... buehehehehh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
coś o dowartościowaniu: Moja znajoma ma chłopaka ale założyła sobie profil randkowy na necie ze zdjęciem...I jak ma chandrę, to sobie tam wchodzi i czyta kilka komplementów na swój temat i zaraz się jej humor poprawia. Moc terapeutyczna netu jest wielka!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooka nimfa ----> mam nadzieję, że też będzie słonko świeciło nad nami :-).... ajjjjjjjjjj :-)... co raz bliżej zimy!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
kulaj---> takie osobiste pytanie zadajesz?:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
nimfo---> to teraz popadnę w samozachwyt:D. Fajna stronka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielooonoko nimfo :-) -----> zakrelamowałem to na innym topiku, który mnie strasznie też dowartościuje... :P... złośliwy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×