Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jagoda...kraków

CZY MOŻNA SCHUDNĄĆ BEZ JOJO??????????????

Polecane posty

Gość Izabella

Mi podczas odchudznaia bardzo pomogło zastosowani Slimunox. Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na walkę z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

U mnie z nadwaga pomogł Slimunox, tylko dzięki niemu  nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Ja tam się ciesze po zastosowaniu Slimunox, ani efektu jojo ani nadwagi, no nic tylko rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikita

Ja jestem bez efektu jojo przez Slimunox, i to po 3 miesiącach od zastosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała

Ja jestem 13kg mniej na wadze a to wszystko dzięki Slimunox, efektu jojo tez brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pecia

Ja jestem zadowolona po zażywaniu Slimunox, i nie mam efektu jojo o który się martwiłam i na dodatek straciłam w 2 miesiące cała nadwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Ja będę tylko i wyłącznie polecać tabletki na odchudzanie Foreverslim, w miesiąc chudnie się około 5 kilo, wiem bo stosowałam go ja i moje znajome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego odchudznaie od Slimunox. Mi te tabletki pomogły pozbyc się 14 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tari

Żeby schudnąć i nie martwić się o efekt jo-jo, trzeba wprowadzić nowe nawyki - żywieniowe i ruchowe. Ja dla utrzymania wagi stosuję też co jakiś czas 3-dniową dietę sokową ze Sportfood Soki. Mają ogromny wybór świeżo wyciskanych soków, które są przepyszne. Po takich 3 dniach na sokach po prostu czuję się lepiej i mam pewność, że waga mnie nie zaskoczy. Oprócz tego oczywiście na co dzień racjonalne żywienie i regularna porcja ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Można oczywiście, że tak. Warto jadać reglanie, o stałych porach, duzo warzyw, zero słodyczy. Mi pomaga to że zamawiam Wygodną Dietę - jadam smacznie i głodna nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka

 

U mnie po 3 miesiacach stosowania Slimunox waga spadła o 16 kilo. Ja jestem bardzo zadowolona, a tobe tez życzę sukcesu, bo naprawdę warto się starać, a co ważniejsze, jest to naprawdę osiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek

Pewnie, że można... Najważniejsze to się odżywiać z głową po prostu 🙂 Ja zamawiam Wygodną Dietę, dzięki czemu moje posiłki są zbilansowane i chudnę we właściwym tempie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Na pewno środki typu tabletki czy herbatki nie pomogą, ja tak jak pisałam i tak jak koleżanka wyżej - zdrowa dieta (W). Pilnowanie godzin zjadania posiłków, nie podjadanie,  unikanie słodyczy a dużo ruchu na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Opal.

Wygodna Dieta czyli mój catering - mega sprawa. W końcu po miesiącach udręki i planowania, gotowania samemu zdecydowałam się i nie żałuję i co najważniejsze w końcu widzę efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oczywiście! po prostu dieta nie może być zbyt restrykcyjna, żeby nie było zbyt dużej różnicy w kaloryczności posiłków na i po diecie, a może da się ułożyć dietę tak, aby nie była problemem w codziennym życiu, a nawet stała się tą codziennością a nie jakimś wyrzeczeniem? wtedy nigdy nie wrócisz do poprzedniej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila23

Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox, ja długo nie mogłam pozbyć się nadwagi, pomogło dopiero zastosowanie tych tabletek, oczywiście obok diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza

Moim zdaniem nie ma pewniejszego środka na odchudzanie jak Foreverslim. Ja dzięki ich zastosowaniu przez 3 miesiące schudłam 13 kilo, co nie ukrywam, dla mnie jest wielkim sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza

Moim zdaniem nie ma pewniejszego środka na odchudzanie jak Foreverslim. Ja dzięki ich zastosowaniu przez 3 miesiące schudłam 13 kilo, co nie ukrywam, dla mnie jest wielkim sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

U mnie po diecie i zastosowaniu Slimunox nie ma żadnego jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można, bez jojo. i szczerze mówiąc pomaga mi w tym sportfood soki - czesto zamiast posiłku wlasnie decyduję się na sok, bo są pozywne i smaczne i dzięki nim mi jest łatwo utrzymać dietę! dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że można bez jojo ja schudłam po dwóch ciążach sporo.ale wiadomo ruch to podstawa plus racjonalne żywienie.teraz ruch to utrudnione zadanie ale ćwiczę sobie w domu.ponadto mega ważna jest suplementacja bo co z tego że zadbamy od siebie od zewnątrz jak nie będziemy dbali od srodka. Ja stosuję sprawdzone suplementy.dodatkowo oprócz spadku wagi mam poprawione wyniki krwi,polepszona stan skóry i wzrok a mam astygmatyzm dziedziczny. jak ktoś chce wiedzieć więcej zapraszam 

nathaliek1989k@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście że można, ja schudłam dzięki wlasnie sokom sportfood - udało mi się je wprowadzić do diety, nie chodzę głodna i przede wszystkim widzę że waga idzie w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×