Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość STUDIOLAURA

AKRYL , ŻEL UV , PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI - ŁÓDŹ

Polecane posty

Gość STUDIOLAURA

PROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE I ZDOBNICTWO PAZNOKCI A K R Y L Ż E L U V AKRYL FRENCH MANICURE COLOUR NAIL ART. MODELOWANIE PAZNOKCI OBGRYZIONYCH PAZNOKCIE BIOLOGICZNE SZKLANE I NATURALNE FANTAZYJNE ZDOBIENIA NA KAŻDĄ OKAZJE OZDOBY (HOLOGRAMY,MASA PERŁOWA, SUSZONE KWIATY, GLITTER, CYRKONIE, TKANINA) 3D STUDIO STYLIZACJI " LAURA " ŁÓDŹ UL. PADEREWSKIEGO 47 www.studiolaura.blog.onet.pl tel. 0 514 136 926 !!!!!!!!!!!!!ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
Ile kosztuje u Was przedłużanie wlosow taśmami? Chodzi mi o takie 3- 4 rzedy włosów doczepionych od spodu :) Tak orientacyjnie, od- do.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistery
znam ten salon, przedłużałam tam włosy-jestm bardzo zadowolona. Moje foto jest w galerii na ich stronie, to te czarne włoski. Jestem z Sochaczewa i specjalnie jechałam do Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDIOLAURA
Koszt przedłużenia włosami na taśmie to około 300-400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDIOLAURA
ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z USŁUG NASZEGO SALONU, DLA OSÓB Z KAFETERIA.PL-KORZYSTNE RABATY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsik98
ja juz skorystałm i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee21
dostałam rabacik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsiara
A ile kosztuje u Was przedłuzanie włosow tasmami, ale tak na całej głowie? I czy jest to metoda osławiona na tym forum "przyszywania" do warkoczyka czy przyklejania tych taśm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDIOLAURA
Od 400 zł to zależy od ilośco taśm i ich długości. Jest to mało popularna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haylin
AAA To dobra cena!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Potrzebuje pomocy. Nie wiem dlaczego ale jak założe żel french to on na drugi dzień odczepia się od tipsa. Robie nastepujące czynności: przygotowuje płytke, opracowuje kieszonke tipsa,odtłuszczam, nastepnie nakładam żel french na wolny brzeg paznokcia, utwardzam w lamie, nastepnie nakładam żel budujacy ale tylko do lini stresu, utwar w lamie, i nastepnie juz na cały paznokiec nakładam zel budujacy, utwardzam, zdejmuje warstwe dyspersyjna, modeluje paznokieć na kształt, i na koniec żel wykańczajacy, utwardzam w lamie i zdejmuje warstwe dysper. Prosze pomózcie co robie źle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka85
Widze błędy ale skoro nie znasz podstawowych zasad to polecam jakiś dobry kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam sie pomyliłam najpierw nakładam na wolny brzeg paznokcia białą koncówke, nastepnie podkład zel do lini stresu, żel budujacy i finiching zel na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pracowalam kilka lat w spa w londynie(http://www.nirvanaspa.co.uk/) oraz w liniach Virgin Atlantic (ttp://www.virgin-atlantic.com/)zajmuje sie zawodowo masazem, aromaterapia,dermatologia, pracuje na najzwyzej jakosci produktach takich jak Clarins,wykonuje wszystkie zbaiego medycyny estetycznej i kosmetologii, zapraszam do swojego studio na Piotrkowskiej, tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×