Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bale

CHRISTIAN BALE

Polecane posty

Gość ma w sobie coś ciekawego
choć nie jest obłędnie przystojny (ale za to ciałko ma niezłe ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyj American Psycho - świetne ciało... i Mechanika - ciało nieco gorsze :P ale za to świetny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość American Psycho widziałam
Mechanika nie, choć czytałam, ze bardzo się musiał wymizerowac do tego filmu (zrzucić kilkadziesiąt kilo). Cóż, taki zawód aktora :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest w ogóle takie aktor, że ja go widziałam w jednym, drugim, trzecim filmie i nagle sobie uświadomiłam, że wszędzie go pełno. :-) W różnych filmach. I niezaleznie od filmu, on zawsze wypada dobrze... Teraz już szukam filmów z jego udziałem, widziałam dużo, w tym \"Imperium słońca\" :P i czekam na nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bale
widzilam z nim american psycho- zakrecony film prestiż- super! , equilibrium, i imperium słonca-ale tu mial chyba z 13 lat! :) wlasnie ogladam z nim filmiki na youtube...ale z niego ciacho!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardenia*
Też oglądałam wczoraj Equilibrium...Bale jest boski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejej...
chcialbym miec takie faceta...z wygladu.. (bo go nie znam) Gdzie sa tacy fececi ??? nawet niewiele starszy ode mnie jest.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bale to wielki aktor...sledze jego wystepy od kilku dobrych lat i nie schodzi ponizej pewnego(bardzo wysokiego) poziomu. Rola w American Psycho, to rola oskarowa...naprawde...z przecietnego filmu Bale potrafil uczynic cos wielkiego ;). Podziwiam. Polecam tez Harsh Times(nie znam polskiego tytulu, ale Bale znowu daje popis), czy wymieniany juz tutaj Mechanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucynka
Polecam "Batman-Początek". Najlepszy z serii, Bale gra Batmana, no i wypada, moim skromnym zdaniem najlepiej z wszystkich poprzedników. Ma facet nosa do dobrych scenariuszy, wybiera tylko najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prestiż to genialny film... oglądałam uż kilka razy i jeszcze pewnie obejrzę. :-) Tak samo jak Mechanik czy American Psycho. \"Harsh times\" - polski tytuł \"Ciężkie czasy\". Nie widziałam, zaczynam szukać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__o rany - nie ryzykowalem tlumaczenia, bo Polacy potrafia tak przelozyc tytul... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest cudny
jak aktor i jak mężczyzna... obejrzalam z nim 4 filmy..teraz chce obejrzec ''mechanika'' ale boje sie zobaczyc go w takim stanie..takiego wychudzonego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ciachooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×