Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

star_007

odległość na mapie miedzy punktami a i b jest rowna 8cm oblicz

Polecane posty

Gość chyba jesteś niedorozwinięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek bez kredki
star-007 zmień sobie opis w stopce na wypełniona pustką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto wokół jeziora
jak by wiedziała, to by umiała policzyć. Ale jest niziutka, szczuplutka, jak ma fajny pyszczek to robotę znajdzie i trochę kasy zarobi, nawet bez tej skomplikowanej matematyki. Chociaż przydałoby się żeby przynajmniej wiedziała na którym kilometrze stoi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mądra główka star_007 opowie wszystkim co oznaczają te magiczne cyferki i dlaczego skoro wyszło 1500000 to skala jest 1:1500000 a nie 1500000:1. Zobaczymy co z tego zrozumiało biedne dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie juz sie nie odezwie
zadanie odbębnione i to sie liczy :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka z poznania, nie kazdy jak ty musi byc anorektyczka!! zjadlam okolo 500kcal a dla ciebie to duzo!! no sorry ja nie msuze mieć zjebanej psychy jak ty a po 2 nie musze sie odchudzac bo waze 48kg wiec nawet mam nie dowage!! i nie wyzywaj mnie o didiotek bo ktoś kto chcial mi pomogl a ty wielka pani nikt cie nie prosil o pomoc ani o uszzypliwe komenty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mam się nie odzywać?? resztę zadań liczę sama ze skalą i wychodzą mi bez problemu po prostu musiałą zrozumieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star_OO7
to łatwe jest przecież, skala zawsze jest 1 : x*1000*100/y a to jak ma być x i y to widać po odpowiedziach w książce, bo jak wyjdzie źle to trzeba podstawić inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×