Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o co w tym chodzi

Dziś miałam rozwowę w sprawie pracy!!JESTEM W SZOKU

Polecane posty

Gość o co w tym chodzi

Na stanowisko biurowe w duzej firmie produkcyjnej.Dostałam ta prace ale jak pani stwierdzila obowiązkiem u nich jest najpierw przepracowanie miesiaca na hali produkcyjnej(robota lekka no ale jednak).Praca w dodatku 3 zmianowa:( Aha i najlepsze.Po miesiącu prezes podejmuje decyzje na jakie stanowisko mnie widzi tzn pracy biurowej:) i co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
czy nie wydaje sie wam to dziwne??Co byscie zrobili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna sprawa bo niby jak prezes moze stwierdzic po pracy na hali produkcyjnej czy nadajesz sie i na jakie stanowisko biurowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
Clara pani mi tlumaczyla ze w niedlugim czasie bedzie wiecej stanowisk biurowych i wtedy prezes cos konkretnie zaoferuje:(Nie wiem co zrobic.Mieszkam w małej miejscowaosci i dlatego wacham się.Bo jakby to bylo duże miasto to bym sie chyba im w twarz zasmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
A co jezeli prezes zaoferuje mi stanowisko ktore nie bedzie mi odpowiadalo??Wtedy moje miesieczne poswiecenie na 3 zmianowej pracy pojdzie na marne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po miesiącu stwierdzi, że niestety do biura potrzebują mniej osób i dlatego nic konkretnego nie mają ci do zaoferowania no chyba, że zechcesz nadal pracować na hali produkcyjnej :-) A co takiego będziesz wykonywała na tej hali? Może to jakiś nowy chwyt typu: jak nawiązujesz kontakty z innymi, czy jesteś konfliktowa itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusia
Nic nie zaszkodzi ci jesli zdobedziesz praktyke na hali, bo byc moze bedziesz miala rozeznanie tez w biurze. Tylko, jesli szef ma decydowac, gdzie ty masz potem pracowac w biurze, to jest to troche podejrzane. Moze to trik, ze najpierw cie wykorzysta w pracy fizycznej a potem, albo zwolni, albo da ci do wyboru, ze albo praca fizyczna, albo jazda do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
co zrobilibyscie na moim miejscu???zaryzykowac czy probowac wyjasnic ta sprawe i poprosic o podanie konkretnych satnowisk przed podjeciem pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no no no no
Popracujesz na hali, a potem - dziękujemy pani. Chodzi o to, że chwilowo potrzebują więcej rąk do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje im pracowników na hali, bo dużo osób wyjechało a tym co są należą się urlopy. Więc trzeba jakoś na ten czas wypełnić lukę. Sposób dobry, bo i pracownik będzie solidny przy takiej motywacji. A po miesiącu podziękują. To jakby lekarza przed przyjęciem do szpitala zatrudnić jako babcię klozetową, żeby zobaczyć czy przestrzega higieny :o Wałek na odległość aż w oczy kłuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym probowala
jesli nie masz pracy, to lepiej miesiac popracowac na hali niz siedziec i nic nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
pracusia wszytsko fajnie ale ja nie po to sie uczylam zeby teraz na hali zasuwać:) Madzia-lena sama sie zastanawiam nad tym i naprawdę nie rozumiem po co pracownik biurowy musi najpier zapoznac sie z praca fizyczna na hali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
pracusia wszytsko fajnie ale ja nie po to sie uczylam zeby teraz na hali zasuwać:) Madzia-lena sama sie zastanawiam nad tym i naprawdę nie rozumiem po co pracownik biurowy musi najpier zapoznac sie z praca fizyczna na hali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia 30
a moze faktycznie rozbudowuja na razie dzial biur a ta praca na produkcji tez moze byc pomocna moze maja jakiegos kabla ktory bedzie donosil czy dobrze pracujesz czy jestes kolezenska itp no i czy ci na pracy zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie najpierw wykorzystaja do pracy fizycznej a potem pa pa i tekst typu ze moze za mc albo dwa beda jakies stawniska biurowe i moze warto jeszcze popracowac i poczekac. mysle ze jezeli praca nie jest ciezka to warto sprobowac bo to zawsze jakas kasa, ale jezeli na kasie za bardzo ci nie zalezy to moze szukac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, ze o zwykle oszustwo. W ogole jak moga robic rekrutacje na stanowisko biurowe, a potem kazac Ci pracowac na hali i obiecywac, ze prace biurowa dostaniesz pozniej?? SKoro nie maja na razie zapotrzebowania na pracownikow biurowych to po co w ogole daja ogloszenie? Ja bym ich olala. Sa nieuczciwi. To sie nadaje do zgloszenia gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
Wiecie co ja bym popracowla ten miesiac gdybym wiedzila co potem mnie KONKRETNIE czeka.A ja nawet nie wiem co mi po miesiącu zaproponuja.Wiem ze jest tam stanowisko inspektora jakości ktory pilnuje pracownikow na hali.On tez ma swoje biurko.I moze według prezesa to będzie idealna praca dla mnie.Tyle tylko ze ja nie o takiej pracy "biurowej"myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole to dzis mialas rozmowe i od razu dostalas prace?? Przeciez tak nikt nie robi. Zawsze najpierw jest rekrutacja trwajaca kilka dni, a dopiero potem wybieraja i decyduja kogo przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
....Więc waCHaj się dalej,a na pewno słownik ort. przyda Ci się w tej pracy biurowej :D:D:D :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
To co mi prponujecie zrobic??Ja juz dostałam papiery do podpisania umowy i skierowanie na badania.Co moge zrobic zeby to wyprostować?Prosze poradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
Olencja tak dostalam prace odrazu,ale to nie wzbudzilo mojego zdziwienia bo kiedys juz tez tak dostałam wiec roznie z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też na to zwróciłam uwagę
skoro się waCHasz, to może faktycznie lepiej będzie jak będziesz zasuwać na hali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
dziewczyny ja was nie prosilam o sprawdzenie bledow ort w moich postach ale dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
dziewczyny ja was nie prosilam o sprawdzenie bledow ort w moich postach ale dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star_OO7
ale miałyśmy taki kaprys, bo błędy aż rażą w oczy. Nie mów nam co mamy robić a co nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
jeśli uważasz, że nie po to się uczyłaś żeby pracować na hali to skąd taki dylemat? znajdź pracę w swoim zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
poprostu smiesza mnie takie docinki.Co was interesuja bledy ort innych osob??Jesli sama ich nigdy nie robisz no to gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co w tym chodzi
tak ale w moim misateczku cięzko o prace i stąd głownie takie dylematy.Bo tak naprwde jakbym miała inne możliwości to z pewnością nie zawracałabym sobie tym głowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
moim zdaniem lepiej robić coś niż nic ale jak uważasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×