Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajajaj

Egzaminy...i dziecko!!!jak dajecie sobie rade???

Polecane posty

Gość ajajaj

Mam 3-miesieczne dziecko.Niedlugo wracam na studia.Juz teraz przeraza mnie fakt,ze czeka na mnie tyle zaliczen i egzaminow:(Jak Wy godzicie wszystko majac dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaajajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem jak sobie poradze na sesji zimowej.. Dzidzia urodzi się na początku grudnia a sesja zaczyna się na początku lutego, ale co tam, nie ma co się stresowac na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzilam na poczatku 5 roku. Na poczatku bylo latwo, dziecko duzo spalo a ja mialam indywidualny tok, robilm dziennie swoje studia+wieczorami studium pedagogiczne :) Im starsza byla mala tym ciezej bo wiecej uwagi wymagala. Ale sie udalo :) Studium skonczylam a obronilam sie na 5. Wszystko to kwestia organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolga
urodziłam na 3 roku i przeszłam na indywidualny tok. Żadnych problemów, chociaż nauka odbywała się głównie nocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj
Meza owszem mam ale pracuje po godzinach "zeby nam bylo latwiej":(wiec glownie ja opiekuje sie synkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Myślę, że można sobie poradzić. Moje Maleństwo przyjdzie na świat końcem grudnia, pracuję i mam zamiar rozpocząć studia dr, wierzę, że sobie poradzę. Nie wiem ile masz zajęć na studiach i czy masz szanse na przejście na indywidualny tok. U mnie jest tak, że w tygodniu pracuję, a zjazdy są zaplanowane na jeden weekend w miesiącu. Myślę, że dzieląc obowiązki z mężem i mogąc liczyć na moją mamę poradzimy sobie z opieką nad Maleńkim. Pozdrawiam, uszy do góry, będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna uczyc sie
jak dziecko idzie spac. Ja tylko tak radze sobie. Cora do lozeczka spac a ja za ksiazki. Ma teraz 14 miechow i w dzien oka z niej sposcic nie moge. Zycze powodzenia wszystkim mamom-studentkom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na roku, a bedzie to 4 co chwile ktoras dziewczyna jest w ciazy i daja rade. czyli ie jest tak zle. wlasciwie dziewczyny na uczlini maja dzieci w roznym wieku i ratuja sie mezem, babciom kim sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×