Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kryta matronka

co powinno umiec5 miesiecznr niemowle?

Polecane posty

Gość kryta matronka

mam wrazenie ze moj syn nie robi postepow, co potrafia Wasze 5 miesieczne szkraby?Z czyglowka sie jeszczec hlebocze? czy podnosza same do siadu? czyprzekrecaja sie same?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombobombo
moj pojechal na wojne do iraku, bo nie moglem patrzec jak sie nie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylazla
to chyba sie cofa, a nie rozwija matrono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ala-
moj jak mial 5 mies podnosil sam ladnie glowke, probowal sie przekrecac na boki czasami glowka jeszcze "latala" ale to b zadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma ponad 5 miesiecy glówke trzyma sztywno ale podtrzymuje ją pod plecki caly czas nie ciagnie glowy z lezenia na plasko ale jak jest choc odrobinke uniesiona np na płaskiej podusi to mocno siagnie glowe. Podtrzymujac sie czegos potrafi usciasc. jak ja trzymam pod paszki i stawiam to stawia stópki tak jakby chciała chodzic przekreca sie z plecków na brzuszek i w tej pozycji potrafi chwytac zabawki i wkłądac do buzi lezac na brzuszku zaczyna podnosic pupe do gory tak jakby do raczkowania. Bawi sie nóżkami i czesto trzyma stópki w rekach ale nie wkłada do buzi. smieje sie na głos \"spiewa\" gaworzy. rzuca zabawkami. kiedy ustawie na stole rozne przedmioty zsówa je ze stolu i smieje sie kiedy upadna na podłoge. To chyba tyle. Nie wiem czy tak ma byc czy nie ale jak dla mnie ejst ok i niepanikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Paulka123
a czemu Twoja córeczka na opaskę w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka ksiażka-super pozycja-\"pierwszy rok zycia dziecka\" tam znajdziesz od powiedź na Twoje pytanie. Na alegro możesz kupić po atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×