Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka________

facet się boi czułości - dlaczego?

Polecane posty

Gość kochanka________

Witam jestem w tzw. związku bez zobowiązań z moim kolegą (albo przyjacielem - nie wiem jak to zaklasyfikować). Seks jest super z jednym "ale" - brakuje mi jego czułości. Rozmawiałam z nim o tym - pytałam czy to przez to że to tylko seks i nie powinno być czułości? odpowiedział że nie o to chodzi, chciałby mi ją dać (bo widzi że potrzebuję) ale uważa że nie potrafi (z nikim), a czułości z mojej strony się boi. na pytanie dlaczego mówi że to trudne. czego może się bać mężczyzna w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
aha - po tyhc rozmowach widzę że podejmuje próby czułości - zależy mu na mojej satysfakcji - ale widzę też że czegoś się boi i ma opory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMka
Moze boi sie zakochac?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
HMKa - pomyślałam o tym ale boję się go zapytać... w zasadzie mi chodzi o czułość że tak powiem "fizyczną" - czy dla faceta to rzeczywiście może być coś w co zaplątają sie uczucia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego Ty oczekujesz dziewczyno. Yo ukłąd czysto fizyczny..Seks i nic więcej. Czułość to dla ukochanej a nie diewcyzny z któa się uprawia seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMka
Mozliwe... Moze boi sie po prostu, ze jesli da Ci duzo czulosci, zaczniesz podejrzewac, ze cos czuje do Ciebie... a nie chce Cie zranic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
Miarka - ja go właśnie o to pytałam ale on stwierdził że to nie w tym problem i CHCE mi dać tą czułość czy to układ czysto fizyczny? do końca pewnie nie, bo jesteśmy przyjaciółmi od paru lat - dopiero niedawno pojawił sie seks bo uznaliśmy że obojgu nam tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex bez czulosci
to jakies zdziczale kopulacje jak mozna sie godzic na taki uklad? Rownie ty i on jestescie szmatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
dobrze możemy być szmatami dla ciebie w każdym razie jako dwie szmaty znamy się od paru lat i teraz postanowiliśmy się zeszmacic do końca a wracając do tematu - HMka możesz mieć rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
ps. i nie napisałam że teraz seks wygląda jak zdziczała kopulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMka
Nio... ale lepiej nie gadaj z nim o tym... przynajmniej na razie... Niech los pojdzie swoimi torami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawika
no jak jestescie przyjaciolmi to robienie tego po przyjacielsku wyklucza czulosc, ja sie z tym zgadzam, po co ci czulosc, sam seks ci nie wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet chce sobie dobrze pociupciać, dopóki nie znajdzie nowego ciałka, albo mu sie nie znudzisz.... i nie chce, zeby mu potem jakes zapłakane baby bałagały go o to by z nimi był... oczywiscie osiąga efekt odwrotny, bo kobiety lubią niedostepnych facetów, a taki nad którym trzeba popracować, zeby coś osiągnąć (wlasnie okazywanie uczuc, to juz ideał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
kawika - chodzi mi o czułość jako element seksu mnie trochę to dziwi bo on wyraźnie stwierdził że chce mi to dać, stara się itd. ale widzę jakiś strach przed tym w nim a na pytanie dlaczego słyszę że to trudne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki trudny facet to super sprawa co? :P mozna sie dla niego poświęcić... on nie okazuje uczuc, ale Ty mimo to jestes przy nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawika
mówi ze chce, ale wg mnienie moze ci tego dac, bo cie nie kocha, no dla mnie to oczywiste, dla ciebie nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
komiczne - daruj sobie - wszędzie cię pełno na każdym topicu a każda odpowiedż głupsza od drugiej nie chcę nad nim "pracować" i wyciągać od niego uczuć na siłę- pytam tylko co oznacza jego zachowanie ps chęć dobrego pociupciana to akurat jest obustronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
kawika - ja też tak myślałam - ale rozmawiałam z nim o tym i on stwierdził że nie - ze chodzi o coś innego ale nie chce powiedzieć o co komiczne - my nie "jesteśmy ze sobą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
aha jeszcze kwestie definicyjne bo komiczne chyba coś pomylił mówiąc czułość nie mam na myśli uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawika
mowi tak zeby nie bylo ci przykro, a robi tak a raczej nie robi ,bo nie kocha i nie chce , a ty jestes dla niego czula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - my nie \"jesteśmy ze sobą\" to w czym problem? niby nie jestescie, ale Ty bys chcialy, zeby bylo wszystko tak, jakbyscie byli.. ale tak jakos zebyscie nie byli... sex to sex i na tym koniec... masz sexualnego partnera a chcesz by zachowywał sie jak partner uczuciowy - albo rybki albo akwarium... to tak a propos głupich wypowiedzi - powieś sobie nad łóżkiem wielki transparent z tym co napisalem, bo chyba nie rozumiesz roznicy miedzy normalnym związkiem a czystym sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
tak jestem bo jakoś nie porafię uprawiać seksu bez tego ale czy rzeczywiscie czułość w sensie fizycznym idzie u mężczyzn w parze jedynie z miłością???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mówiąc czułość nie mam na myśli uczuć\" z kosmosu spadła... czułość okazuje sie w wyniku odczuwania uczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
komiczne - a ty chyba nie widzisz różnicy między czułością fizyczną a uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze rączki mu urwalo
i nie ma czym okazywac czulosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczulosc
A po co okazywać kobiecie czułość? Żeby myślała że się jakiś zbabiały trafił? Facet musi być twardy wobec baby, bo inaczej nie będzie miał szacunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty nie rozumiesz, że jedne zjawiska nie są oderwane od innych, tylo wynikaja z siebie - czułość okazuje sie osobie którą darzy sie uczuciem,.. Ty jestes jego manekinem do zaspokojenia i nie licz na czułość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co masz na mysli mówiąc
czułość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
antyczułość nie jestem "babą" więc nie wiem wszytstko fajne to co piszecie - nawet to co pisze komiczne- ja też myślałam że tak właśnie jest - tylko dlaczego on do cholery sugeruje coś innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×