Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka________

facet się boi czułości - dlaczego?

Polecane posty

Gość facetem byc trudno
masz przyjaciela masz seks i jeszcze ci malo noz zepsuta baba no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka________ ----> a czy Ty czasami podświadomie nie chcesz, żeby on się wTobie zakochał??? No skoro to jest tylko związek dla seksu, to nie rozumiem skąd u Ciebie te pragnienia, żeby Ci uczucia okazywał. Coś mi się tu wyklucza - może dla Ciebie to nie do końca jednak taki układ jak byś chciała, a tkwisz w tym, bo liczysz, że coś się w trakcie obudzi ... Nie budzi się, więc szukasz odpowiedzi, dlaczego ... Wydaje mi się żę on wie, że nie jesteś kobietą, z którą mogłoby go łączyc coś więcej, dlatego sę asekuruje. A z uczuciami to jest sparawa bardzo śliska - dziś mówisz, że to tylko czułośc przy seksie i nic poza tym, a za jakiś czas zarzucisz mu, że przecież to nie mogło nic nie znaczyć, bo był taki czuły ... Według mnie on obrał mniej więcej taki tok rozumowania. Całkiem możliwe, że te jego obawy to podświadoma sprawa, dlatego nawet nie bardzo potrafi \"zagrać te uczucia na potrzeby chwili\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
komiczne - jakoś nie czuję się jak manekin - wybacz czułość - to co się dzieje w czasie zbliżenia fizycznego i po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą - pisz sobie co chcesz... mozesz negowac rzeczy oczywiste, ale to Ciebie facet pieprzy bez grama czułosci i Tobie to doskwiera a nie mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczulosc
Do ---> komiczne No to okaż którejś czułość a zobaczysz jak szybko wystawi Cię do wiatru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
komiczne - przecież mówię że nie pieprzy mnie bez grama czułości to już jest i jest coraz więcej ale on wciąż mówi że się boi (a mimo to to okazuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jakoś nie czuję się jak manekin - wybacz\" to jak sie czujesz ma małe znaczenie - ja Ci pisze, jak odbiera facet kobiete, ktorej używa w celu zaspokojenia sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
komiczne - uściślijmy - "jak ty odbieraz kobietę której używasz do zaspokojenia siebie" ja się nie wypowiadam za wszystkie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kochanka_________
Czy Wy jestescie wolnymi ludzmi?Czy w zwiazkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje, bo mu dupe trułaś, kiedy nie okazywał.. a jako, że jest troche miłym facetem, to pomyslal, ze co mu szkodzi... po czym wymyslil gładką gadke, że sie tego boi (zebys sie odczepiła i nie chciała wiecej) i masz efekt... tylko ta czułośćnie bedzie nigdy spontaniczna i szczera - bo jest udawana... tylko na Twoje życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko, że dla większości facetów taki seks bez czułości nie jest żadnym problemem (co nie znaczy, że jak są z partnerką, na której im zależy nie potrafią być czuli), mało tego, w takich układach jest bardzo wygodny mężczyźni są mniej skomplikowani - napisałaś, żę nie umie tej czułości w sobie znaleźć do nikog. A ja Cię zapewniam, że jak się zakocha to ją znajdzie, wtedy mu się włączy taaaaka czułość, że go nie poznasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
jesteśmy wolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Do ---> komiczne No to okaż którejś czułość a zobaczysz jak szybko wystawi Cię do wiatru...\" nie ucz ojca dzieci robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co masz na mysli mówiąc
czułość okazuje się komuś kogo się kocha... komiczne mówi prawdę. Jak mozna być zkręconym na tym świecie, to się w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram wypowiedz
W 100% wypowiedz klaudki 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kochanka_________
nie chce uogolniac bo moze byc roznie, jakis uraz czy cos , ale ja mialam bardzo podbna sytuacje ,tez mowil ze nie umie okazywac czulosci ale ktoregos dnia pomylil okienka na gg i sie dowiedzialam gdzie ta jego czulosc jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zgadzam się - ta namiasta o której piszesz to są tylko jakies wyuczone gesty, które robi, bo wie, że Ty tego chcesz. I nic poza tym, niestety. Wychodzi na to, że lubisz i chcesz być okłamywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik ktosik ktosik ktosik
a ja myślę,ze on poprostu nie umie być czuły...może brakowało mu tego w dzieciństwie...czułości matki..... Uwierz jest wiele takich mężczyzn,ale czasami oni chcą się tego nauczyc i chcą w tym pomocy..Badz Ty do niego czuła i naucz go tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
ktosik - pamiętam że raz powiedział że niegdy tego nie miał ale myślę że raczej prawdopodobniejsza jest wersja klaudki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ..........
Uprawiacie sex bo obojgu wam tego brakowało,skoro nic do siebie nie czujecie to dlaczego wymagasz od niego czułości bez sensu robicie swoje i cześc każdy idzie w swoją stronę.Chyba że czujesz coś do niego to nic dziwnego że oczekujesz czegoś więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetem byc trudno
dobre dobre po przyjacielsku naucz go czulosci hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale myślę że raczej prawdopodobniejsza jest wersja klaudki\" to moja wersja!!! :D:D:D Ja mam prawa autorkie do niej i spotkamy sie przed sądem :P mam juz swojego rzecznika patentowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
to nie jest do końca twoja wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosik ktosik ktosik ktosik ---> no nie drażnij mnie nawet :O Jasne, niech ona nad nim skacze, będzie czuła, milutka, a on ją tylko zalicza ... Bzdura kochanka ---> nie słuchaj, albo bądź taka jak on i utrzymuj czytsy układ (bo z tego, co zrozumiałam to sie konkretnie umówiliście jak to ma wyglądać), a jeżeli nie potrafisz to odejdz. Absolutnie nie doprowadź do sytuacji, że ty czuła, a on zimny - to nie fair, nie wyjdziesz na tym dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
klaudka - to nie jest tak że on jest zimny on coś robi - i to coraz więcej mimo że już "nie truję mu dupy" jak komiczne był łaskaw to określić ja tylko nie wiem czy on to robi na siłę czy nie i czy rzeczywiście czułość=uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ..........
Do autorki topiku dziewczyno zacznij się bardziej cenic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co masz na mysli mówiąc
czułosć = uczucia. Nie wyobrażam sobie układu w którym nie ma uczuć a jest czułosć. dal mnie to jakieś niemożliwe. chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka________
--->to co masz namyśli mówiąć jesteś mężczyzną czy kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×