Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja123

Wszytko po porodzie!!!

Polecane posty

Gość alicja123

Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie porodu a raczej wszystkiego co dzieje się po nim. Opisów porodów jest mnóstwo na kafe ale mnei interesuje co się dzieje potem. Urodzi się dziecko, łozysko i co dalej? Kiedy cie zszywają, kiedy mozesz się umyćitp. Czy ktos by opisał swoje historie. Jak to wszystko wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
Hej. Mnie szyli zaraz po porodzie, na fotelu. Pozniej pomogli mi zejsc na lozko,przewiezli do sali obok-tam czekalam 2 godziny po czym przewiezli mnie juz do mojej sali. Wstalam po 5 godzinach od porodu a umylam sie wieczorem (rodzilam o 5 rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Ja tez mam mnostwo pytan, bo wielkimi krokami przygotowuje sie do tego choc mam jeszcze troche czasu. Czy naciecie krocza boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
ja mialam znieczulenie zop takze naciecie mnie nie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Samego bolu podczas porodu sie nie boje. Ciekawi mnie porod w wodzie, bardzo chcialabym taki miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
nie ma czego sie bac a porod w wodzie hmm... nie bralam tego pod uwage ale pewnie jest ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Na pewno nie ma. W koncu jak zobacze to Moje Cudenko to pal licho cala reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
slyszalam ze mniej boli ale nie wiem jak to jest moze jest tu ktos kto mial porod w wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taki poród - w szpitalu w Pucku w tym roku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
u mnie jak juz wyszla glowka to pozniej tylko plum :D i krasnal wyladowal mi na brzuszku, naprawde wspaniale uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
czy trzeba sie na taki porod wczesniej zapisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
tip a bylas nacinana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Az milo sie slucha!! A ile Krasnal juz ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
juz prawie pol roczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Takie pol roczne sa kochane, bo bardziej komunikatywne. Uwielbiam te glosne chichrania. Synek mojej kolezanki ma pol roku i smieje sie w niebo glosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja123
o fajnie że post się rozwinął. Mnie i tak najbardziej przerażaja te wszystkie sprawy po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
megi powiem Ci szczerze ze nasluchalam sie opowiesci przed porodem i tylko sie nastraszylam, tak naprawde kazdy porod jest inny i jak ktos Ci powie ze strasznie go bolalo to Ty mozesz to odczuc zupelnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
alicja bedzie dobrze :) glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Ja stracilam dwie ciaze wczesniej dlatego teraz wszystko zniose, zeby tylko miec to Malenstwo. Chociaz tez nie znosze bolu. Po porodzie bede u Mamy to na pewno mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
ja tez bylam u mamy, bardzo mi pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Tez mi tak Maz ostatnio powiedzial. Byla u Nas znajoma i jak zobaczyla, ze jestem w ciazy to zaczela opowiadac o swoim porodzie. Po jej wyjsciu moj Maz powiedzial, ze jest beszczelna bo po co mnie straszy. Chodzilo o to, ze miala ciezki porod a on twierdzi, ze nie powinnam teraz sluchac takich opowiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Zaraz wracam tylko musze siu-siu. Ostatnio znowu mi gdzies uciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
i ma racje, powiem Ci tak, moj krasnal wazyl 4300, dalam rade i tak zle nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
ehh przypomnialo mi sie jak to sie czesto do kibelka latalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Fajny musi byc. Bardziej mnie zastanawia kwestia karmienia piersia. Bardzo chce karmic ale co robic, zeby miec mleczko i co stosowac na obolale brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Ja w nocy to teraz wstaje tylko 2,3 razy ale w pierwszym trymestrze to po piec razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
ja jeszcze caly czas karmie, na obolale brodawki najlepszy jest bepanthen, przyda Ci sie pozniej tez dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po porodzie - i nacięciu miałam szycie w znieczuleniu i połoźna mnie troche obmyła. Potem przeniosłam się na łóżko i leżałam w takimkorytarzyku obok 2 godziny razem z mężem i szwagierką. po godzinie przynieśli mi małego i przytsawiłam do piersi i już był ze nmą. Najgorsze było że pielęgniarka ugniatała mi brzuch aby te odchody szybciej zeszły i nie było to miłe:( Potem ppojechałam z małym na sale, gdzie przeszłam na swoje łóżko. po jakiś 2 godzinkach w asyscie pielęgniarki zrobiłam siusiu:) i z powrotem do łóżeczka. Szcxzęście że dzieci po porodzie są zmordowane i śpią, bo nie byłam w stanie wstać, obsługiwała mnie koleżanka jeszcze przed. Urodziłam o 19 a na sale treafiłam koło 21 więc mąż musiał iść. Naszczęście jak pisłam koleżanki mnie poratowały a byłam głodna jak wilk:) Na drugi dzień przy pomocy męża wykąpałam się:) I tyle jeśli chodzi o to co po porodzie :) Będzie dobrze trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
zeby miec mleczko to najlepiej jak najczesciej przystawiac krasnalka do piersi a w ogole to znasz plec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Stosujesz jakies herbatki, zeby miec duzo pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×